Jump to content

Pirmie iespaidi par Siemens SX1


Recommended Posts

Nu tad tā - vakar vakarā beidzot kļuvu par pilntiesīgu izvirtuli un beidzot iegādājos Siemens ražoto smartfonu SX1... :)

 

...pēc darba ļaužu vēlēšanās un speciāli Mr..JMT - aprakstu krāsaino emociju un iespaidu gūzmu, kas mani nav atstājusi vēl šobrīd.

 

Pirmais, kas man iepatikās padarbojoties ar šo IT darinājumu, bija tas, ka tas patiesi mazliet atgādina datoru... lēnu, bet datoru. :)

Man, kā Siemens fanātam, menu likās mazliet haotisks, nācās krietni paburties, kamēr vispār sapratu par ko iet runa... bet ko tad nevar "atkost"? :)

 

Patika lielais un skaidrais displejs - vēl mazmazmazdrusciņ un tas varētu nostāties, tā atturīgi, līdzās pirmajiem Samsung-a displejiem... :)

 

Mazliet pārsteidza telefona "klucīgums" - bildē tas izskatās mazāks un vieglāks - dabā tā gluži nav... pat jostas maciņu, kā izrādijās šodien, šim aparātam ir grūti sameklēt...

 

Kas attiecas uz ciparu/burtu taustiņiem gar korpusa sāniem - tā, patiesi, ir pierašanas lieta... esmu jau ar to paradis... burtiņi gan ir tizli... mazi un pretīgi, nevienmērīgi zili apgaismoti... nu redzēt tos var tikai izteikts izvirtulis... Džoistiks likās diezgan sakarīgs, kaut gan palika iepaids, ka tas ir mazliet pajēls.

 

Menu struktūra, kā jau pieminēju, ir diezgan haotiska, kaut gan tas varētu tā būt, jo aparātā patiesi ir MILZĪGS daudzums funkciju... Sarūgtināja tikai tas, ka tam NAV (!!!) automātiskā klaviatūras bloķēšana... tas nu gan ir kaut kāds sviests!!!

 

Adresu grāmata ir uzbūvēta mazliet savādāk, nekā biju pieradis redzēt savā M55, da i 65. sērijā... nav dzimšanas dienu atgādinājuma iespējas (man tas liekas svarīgi, jo esmu labi audzināts un VIENMĒR apsveicu savus draugus/paziņas/kolēģus/radus dzimšanas/vārda dienās)

:)

 

Ļoti forša fīča ir tā, ka GPRS un MMS settingus var saņemt ar īsziņas palīdzību - tas ir BAIGI ērti ...tagad labi saprotu Nokiistus - tas IR arguments! :)

 

Neskatoties uz to, ka SX1 neuztur latviešu valodu (tur ir English, Deutsch, Russian), Latvijas wap resursus var izmantot bez problēmām - visas garum/mīkstinājumzīmes ir vietās... var pat pabrowzēt vienu otru parastu html lapu, protams, ja tā nav baigi "smagā" - es pamēģināju pavazāties pa savu mājas lapu www.lpaab.org - teksti ar visām bildēm bija lasāmi un redzami... tikai viss krāvās iekšā BAIGI lēni...

 

kas attiecas uz GPRS trafika skaitītāju - tad es esmu vīlies! Absolūti vīlies!!! PILNĪGI MURGI - es esmu pārdzinis kādus 3.9 Mb infas, bet man rāda, ka 46Mb ...nu SVIESTS!!!

 

MMS-i sūtās, kā nākas... tur nav nekādu JAUNO iespaidu...

 

Baigā starā biju par FM raičiku - nu forši! Līdzi nāk PPT garnitūra ar kuru var klausīties radio stereo variantā, bet ienākot zvanam, raičiku atslēdz nost un austiņās ir dzirdams maigs signāliņš... pārējais, kā parasti... :)

 

Milzonīgs OBLOMS mani sagaidīja, kad mēģināju adresu grāmatu nosinhronizēt ar Outlook-u ...vienvārdsakot - neizdevās man to telefonu pieinstalēt/pieslēgt kompim ...bet es domāju, ka tur ir pie vainas mana krietni paplucinātā XP-iška... laikam būs jāliek viss no jauna - bēda bija tāda, ka USB kabelis netika asociēts ne ar vienu COM portu... ņēmos līdz 3-iem naktī ...BEZTOLKS!!! ...bet tā kā mēs zinām, ka neatrisināmu situāciju nav - tad to es drīz vien sačiņīšu...

 

Kas attiecas uz foto/video kameru, tad teikšu godīgi - nekas dižs... vajag diezgan labu apgaismojumu, lai kaut kas daudz maz saredzams sanāktu... makrosjomka arī tāda "sredņej pohabnosķi" ...bet, iespējams, ka vēl neesmu atkodis kādu knifu... iespējams! :)

 

Symbiānis skrien diezgan žirgti - tā kā biedēšana ar lagiem ...nu pagaidām neiedarbojas, tfu, tfu, tfu...

 

Tā kā vispirms atrisināšu PC>SX1>PC problēmu, uztaisīšu labu backupu un tad pablēņošos ar piejamajām extrprogrammelēm... :)))

 

Tā kā turpinu rakt...

Link to comment
Share on other sites

paldies Vecais!

vakar izdevaas patureet to briesmoni rokaas

krakshkj, liels un tizls :)

vismaz pirmais iespaids.

 

pec tava apraksta saprotu ka laikam ka tas nav tas ko es gribu/gaidu no jauna telefona.

Link to comment
Share on other sites

paldies Vecais!

vakar izdevaas patureet to briesmoni rokaas

krakshkj' date=' liels un tizls :)

vismaz pirmais iespaids.

 

pec tava apraksta saprotu ka laikam ka tas nav tas ko es gribu/gaidu no jauna telefona.[/quote']

 

Nu jātdzīst, ka es, visā visumā esmu ļoti, ļoti apmierināts ar pirkumu... ne jau tāpēc, ka izliku/izlikšu virs 200.00 Ls, bet tāpēc, ka neviens no man bijušajiem telefoniem nespēj turēt tam līdzi... Bet, nu ja Tev tas nepatika - neuzdrošinos iebilst... cik cilvēku - tik viedokļu... :) ...kā teiktu senie grieķi: "na vkus i cvet tovarišča ņet!" :)))

 

Es pats vienbrīd biju nobriedis uz kādu no 65. sērijas C/M/S - visi tie ir kruti telefoni... bet tad, vienā jaukā dienā es sapratu, ka savā būtībā tomēr esmu perverss izvirtulis ...un nopirku SX1... :)))

Link to comment
Share on other sites

Simens si koko :D

 

BTW neapvainojies bet vel 1 jocins, tas nav uzbrauciens vai ka savadak vienkarsi no ka celies sis nosaukums SX1<<<>>>SuX1

Link to comment
Share on other sites

Respect, Vecais!!

 

Esmu pilnīgs No Kia -ānis (viens mans puika gan ar jau 4.Siemens-u apkārt skraidā) bet patika Tavs stāstījums. Nevis kā daži, kad nopērk jaunu mantiņu un tad tiem visi gļuki ir fīčas.

Paldies par infu.

Link to comment
Share on other sites

Njaa... atsiti jebkaadu veelmi skatiities SX1 virzienaa :S Ai nezinu... arii S65 kautkaa nepatiik...

 

Buus vien laikam kaadu gadu ar s55 jaapastaigaa kameer siemens uzrazhos kautko manas ieveeriibas cieniigaaku :)

Link to comment
Share on other sites

Njaa... atsiti jebkaadu veelmi skatiities SX1 virzienaa :S Ai nezinu... arii S65 kautkaa nepatiik...

 

Buus vien laikam kaadu gadu ar s55 jaapastaigaa kameer siemens uzrazhos kautko manas ieveeriibas cieniigaaku :)

 

s55 neslikta mantiņa. pusgadu lietoju. pilnībā apmierināja, vienīgi displejs varēja rādīt vairāk krāsas.

tagad mani pilnībā apmierina 6210 :)))

nezinu kas noticis - ja agrāk tiecos pēc krutajiem telefoniem, tad kopš sāku strādāt darbā, sapratu, ka tie visi ir mēsli ;)

Link to comment
Share on other sites

Njaa... atsiti jebkaadu veelmi skatiities SX1 virzienaa :S Ai nezinu... arii S65 kautkaa nepatiik...

 

Buus vien laikam kaadu gadu ar s55 jaapastaigaa kameer siemens uzrazhos kautko manas ieveeriibas cieniigaaku :)

 

Nu it kā tas nebija TĀ domāts... es vienkārši centos ar absolūti bezkaislīgu skatienu paskatīties uz savu "sapņu" objektu, kurš nu ir manā rīcībā un varā...

 

...šodien, kad es jau esmu ar to apradis - man tas SX1 tīri labi patīk... ja kas! :)

 

Varēju jau, dabiski, to vai nu noķengāt vai arī viss mans apraksts būtu sastāvējis tikai no "uh" un "ah"... :)))

 

...bet es paskatījos ar Siemens ražota TELEFONA lietotāja acīm... neaizmirsti, ka SX tomēr ir smartfons... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tā kā vispirms atrisināšu PC>SX1>PC problēmu' date=' uztaisīšu labu backupu un tad pablēņošos ar piejamajām extrprogrammelēm... :)))

 

Tā kā turpinu rakt...[/quote']

Siemens lapaa ir speciaals draiveris kuru uzinstaleejot "paraadas" 3.( nu vismaz man 3.) virtuālais COM ports caur kuru tad arii to USB pieleedz. Protams kabeli sleedz USb ligzdaa, bet PC to sapratiis kaa 3. COM portu.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā vispirms atrisināšu PC>SX1>PC problēmu' date=' uztaisīšu labu backupu un tad pablēņošos ar piejamajām extrprogrammelēm... :)))

 

Tā kā turpinu rakt...[/quote']

Siemens lapaa ir speciaals draiveris kuru uzinstaleejot "paraadas" 3.( nu vismaz man 3.) virtuālais COM ports caur kuru tad arii to USB pieleedz. Protams kabeli sleedz USb ligzdaa, bet PC to sapratiis kaa 3. COM portu.

 

NU TAD GAN JAUNUMU PAVĒSTĪJI!!! PALDIES!!! KO GAN ES BŪTU BEZ TEVIS IESĀCIS!!??? :twisted:

 

...da ne jau draiveros bija problēma!!! :evil:

Link to comment
Share on other sites

 

NU TAD GAN JAUNUMU PAVĒSTĪJI!!! PALDIES!!! KO GAN ES BŪTU BEZ TEVIS IESĀCIS!!??? :twisted:  

 

...da ne jau draiveros bija problēma!!! :evil:

Sorry, gribeeju kaa labaak. Es vinkaarshi atceros ka man bija tada vaina ka nevareeju moriilo caur USB dabuut klaat pie PC 8)

Link to comment
Share on other sites

 

NU TAD GAN JAUNUMU PAVĒSTĪJI!!! PALDIES!!! KO GAN ES BŪTU BEZ TEVIS IESĀCIS!!??? :twisted:  

 

...da ne jau draiveros bija problēma!!! :evil:

Sorry, gribeeju kaa labaak. Es vinkaarshi atceros ka man bija tada vaina ka nevareeju moriilo caur USB dabuut klaat pie PC 8)

 

...bet man bija problēma ar McAfee antivīrusu... aizvācu to un tagad VISS ir čikiniekā. 8)

Link to comment
Share on other sites

karlis_brils

No drusku citas operas -

ka ar software pieejamibu Symbian platformas telefoniem?

Konkreti interese vardnicas, pirmkart jau anglu-latviesu vai sliktaka gadijuma - anglu-krievu. Ja sads softs butu iegustams, smartphone klutu daudz pievilcigaks pirkums manas acis.

 

Turpinot par so pasu temu - ka ar elektronisko vardnicu pieejamibu Palm un WinCE platformam?

 

KB

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest markz

ehz...maneejs ar veel pirms nedeeljas bij siemens fans, bet tagad mani pilniibaa savaa varaa paarnjeemis............nee taa nav nokia(nepeerku tiiri principa peec - ja visiem ir, man ar vajag(protams zemapzinjaa...)...vainiigais ir SE K700i...vienkaarshi daudz labaaks...pirms tam bij siemens cxt65...lab ericsson ir daargaaks, bet nu....uz siemeniem vairs neskatiishos...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest pusvaditajs

:D ...izrādas tā ir normāla shēma simbiāniem nelikt taustiņslēgu - man dabūjot 6600 arī tas izbrīnīja!

 

Droši vien hronometrs arī nav!? :lol:

 

 

To Normālais.

Ja mēs visi strādātu ar legālajām programmām, tad droši 1/2 datorlietotāju atbirtu un skatītos, ka tikai lielās firmas strādā ar datoru...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...