Jump to content

Konsultācija par webmoney


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Īsi sakot esmu iebraucis auzās, cenšoties izmantot webmoney. Kaut kāds murgs, vai ir iespējams šo debīlismi normāli papildināt ar bankas karti?

Un kas tie par E, Z , X Y utml maciņiem???

Link to comment
Share on other sites

Richjuks
(labots)

Marcis...Lai dabutu naudu lidz shares devejam, kuram ir webmoney, rikojies shadi:

 

1) Atrodi googlee WebMoney programmu; uzinstale to;

2) Pieregistre sev WebMoney ID;

3) Ieej www.wmz.lv vai www.lvpay.eu, parkonvertet LVL uz WMZ, noradot pareizu informaciju par sevi. Pec tam Latvijas WebMoney operators atsutis Tev meilu, kura bus noradits REALS konts NORDEA banka;

4) Parskaitisi WM LV operatoram piki un tas pashas dienas laika vai nakoshaja diena (atkariba no bankas), Tava WebMoney'a ienaks nauda WMZ formata

5) Pec tam no shares deveja puses tiek izrakstits rekins WMZ valuta;

6) Tu vinu apmaksa caur WebMoney un Tava nauda tiek parskaitita shares devejam

7) Shares devejs piesledz Tevi vai Tu pats noperc shari caur web lapu un nakoshaja diena Tev viss rullee.

 

P.S. Tie burtini ir valuta...Lielaka dala izmanto WMZ.

Labots - Richjuks
Link to comment
Share on other sites

napoleons1

var arī piereģistrēties un izveidot kontu "www. e-ls",tad pārskaitīt sev uz to naudu un tālāk pārskaitīt to uz savu webmoney kontu..

Link to comment
Share on other sites

mjā... mani ar nomokā šitā kuiņa.. :(

nava nemaz tik viegli tikt pie tā wmz...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Pienācis laiks papildināt wmz maciņa saturu, bet...

wmtransfer.lv aizklapēts ciet bankas pārskaitījums... slikti.. kā tur ir ar to skaidronaudu?

wmz.lv afigenais kurss...

e-ls.lv - neiebraucu, kā tikt pie wmz. visādi eXXX jā, bet wmz?

 

ko jūs izmantojat?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
darkdex

Kaads var nedaudz izpaliidzeet?

 

Man jau ir savs Webmoney ID un proga arii ir, E-ls arii esmu paarskaitiijis sev naudu. Jautaajums: kaa tagad paarskaitiit to eLVL no E-Ls uz savu webmoney kontu?

Link to comment
Share on other sites

darkdex

Paldies, bet atradu jau.

 

Bet tagad taalaak jautaajums. Kaa tagad no Webmoney paarskaitiit uz shaares deveeju? specifiski, shaaares deveejs ir hxxps://www.dw-plus.tv

Link to comment
Share on other sites

darkdex

A, paldies, atradu, viss kaartiibaa. Maksaa caur to interkasi.

Mazliet OT, bet kaadus shaares deveejus juus izmantojat (PM, ja nevarat atbildeet publiski)? Kas notiek, kad juust nopeerkat to paketi?

Labots - darkdex
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kam tā webmoney karte īsti domāta?

 

skaidrs, linka izlasīju, bet kādam reāli Latvijā ir?

Labots - rashns
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Instigater

Kaads sapraatiigs cilveeks var izpaliidzeet ar webmoney? Galiigi negribas regjistreeties deelj 5 LVL.

Link to comment
Share on other sites

Nekad neesmu sapratis, kamdēļ RUS vajag webmoney - sarežģītāku un dārgāku sistēmu neesmu redzējis - šiem gadijumā vēl nav saglabājies valūtas tirgošanas aizliegums :DDD

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

itaalo, patiesiibaa taa ir ljoti eerta apmaksas sisteema....

ja tu to neizproti, taa ir tava nelaime

Link to comment
Share on other sites

Galvenā probza ir tā, ka no LV samērā lēni aiziet uz webmoney. Nu vismaz no e-ls.lv

Žēl ka mūsu bankas ar jamiem nesadarbojas, būtu super papildināt webmoņī pa tiešo no hanzaneta...

Link to comment
Share on other sites

kas var būt elementārāks par wmz.lv, pārskaiti no sava konta uz to nordea un tajā pašā dienā tev jau ir wmz iekš keeper.

Link to comment
Share on other sites

labas atsauksmes ir par wmz.lv sniegtajiem pakalpojumiem. ātri un ērti. nekādu problēmu nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

man jau otro dienu, cerams ka tas kantoris nebūs pazudis ar galiem un naudiņām :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vakar naktii ap ~12 izmantojot lvpay.eu papildinaaju savu webmoney,pat apstulbu ka nauda tika paarskaitiita ~10 min laikaa pie tam naktii :-o ,tagad skatos laimiigs +++ uz mediaportal,ja kas beidzot esmu uzveicis un piedabuujis straadaat mediaportal ar skystar caur shaari,ja kaadam ir interese un vajadziiba varu padaliities kaa sareguleet.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sanāca baigi nelāgi savas stulbības dēļ. Pusotru gadu atpakaļ piereģistrējos tajā webmoney. Sanāca, ka no pavasara mēnešiem nelietoju un aizmirsu par to. Pa šo laiku uz datora ir uzlikts jauns windows un aizmirsās saglabāt atslēgu failu no webmoney (*kwm). Tagad vajadzēja viņu lietot, bet nekā. Bez tā faila šis nekustas. Mēģnāju caur viņu palīdzības centru iegūt to failu, bet nekā. Viņi man piedāvā tikai reģistrēties pa jaunam. Nu tas būtu štrunts, bet uz vecā konta stāv apmēram 50 zaļo un nekādi vairs netieku klāt šiem, kaut man ir visas paroles. Bez tā faila nekā. Tāpēc glabājiet tā faila kopiju citā vietā, citādi sanāks kā man.... :(

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

taisniiba

es papildus glabaaju kwm ieksj paaris epasta acc, ljoti eerti, ja jaatiek klaat no kaada cita dakja)

starp citu - pie regjistraacijas speciaali tiek pieprasiits saglabaat kwm uz kaada cita datu neseeja un vairaakkaart tiek briidinaats, ja tas netiek dariits :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ja nekļūdos tad pēc tam kad esi uztaisījis jaunu webmoney no turienes tiksi iekšā savā vecajā maciņā un pārskaitīsi naudu uz savu jauno kontu.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Man ar vienreiz pazuda (tagad atslēgām ir 10kāršs backups :) )

Izstudē šo:

http://webmoney.ru/rus/about/demo/wmreturnkey.shtml

 

vajadzēja man vēl ņemties un sūtīt viņiem savu pases kopiju utt. + vajag vēl personīgo sertifikātu, ja viņiem savajadzēsies :)

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jautājums šāds: kāpēc nokopējot atslēgas failu(kwm) uz cita datora, palaižot webmoney, tas neatpazīst to failu un saka, ka tāds neeksistē?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...