Jump to content

Problemas ar *.jpg


blame
 Share

Recommended Posts

Peeec programas ACDsee uniinstalesanas man visi .jpg failiem ikonas ir tadas , it kaa taas kompis nespetu atpaziit, bet atverot bilde strada, nu rada.., kaa lai atguuust klasisko win .jpg faila ikonu.? un kaaa lai atguust iespeju mapees redzeet Thumbnails , sobriid man taas vairs nav...,

Link to comment
Share on other sites

Kashelz

Nu lai vareetu mainit failu tipus, ikonas un citas lietas atver My Computer -> tad aizej uz Tools -> Folder Options -> un tad veel File Types! Tur tu arii vareesi visu ko sadariit, vareesi ikonas mainiit, vareesi mainiit programmas ar ko fails defaltaa veras valjaa, vari izmainiit diezgan daudz lietu grin.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu lai vareetu mainit failu tipus' date=' ikonas un citas lietas atver My Computer -> tad aizej uz Tools -> Folder Options -> un tad veel File Types! Tur tu arii vareesi visu ko sadariit, vareesi ikonas mainiit, vareesi mainiit programmas ar ko fails defaltaa veras valjaa, vari izmainiit diezgan daudz lietu [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/grin.gif[/img] wink.gif

 

to es zinu, bet kaaa lai tagad atguuust iespeju redzeeet bilzu Thumbnails katraaaa mapee kur man taas bildes..? uzlieku Thumbnails, redzu tik paplasinaaatu ikonu., neko citu..icon_sad.gif

Link to comment
Share on other sites

cik sapratu kad veel bija acdsee viss bija ok. nu tad uzinstalee atpakalj

 

 

nevaru , beidzaas 30 dienas a tabletes dabuju 4 nevien neko nedeva.., bija Triala versija no acdsee.com, bet nu jaa , nu ir problea ar taam bildee,,,,

Link to comment
Share on other sites

nu ir probleema iisteniibaa daudz dzilaka, ir problemas ar visiem grafiskajiem failiem [.gif, .psd, .jpg....]

 

varbuut kadam ir kaut acdseee 5. versija uz kada FTP, ...kaads var kaa paliidzeet?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...