Jump to content

kas vainīgs?


Snake5
 Share

Recommended Posts

nu tad tā - kādu laiku viss bija labi... kārtība šāda - noflašoju BIOS kopā ar softa reset CMOS funkciju, tad restartēju kompi un nekas nemainījās, kad izslēdzu un citā dienā ieslēdzu, tad viss strādāja itkā kompis tikko nopirkts būtu! tālāk - kādu laiku monitorēju temperatūras ar everest un warpspeeder (par everest draiveri sliktas lietas dzirdētas) tad pēc laika ātrums sāka kristies līdz tagad (kad rakstu šo) tas ir zem 1k, kas nebūt nav labi!

 

un tad lietas trīs, kuras varētu būt vainīgas, palīdziet izspriest, kura būs īstā, lai attiecīgi rīkotos...

 

1. BIOSā nepareizi uzstādījumi - tikai tad, ja vainīgi:

 

2. vecā integrētā nosprāgusī tīkla karte

 

3. jaunā IBM (intel) tīkla karte - vienreiz mistisks restarts, pēc kura parādījās iespējas par net boot u.tml.

 

4. everesta draiveri k-kā piekļuvuši BIOSam un tur šo to samaitājuši

 

5. HW vaina (kam vismazāk ticu, jo pēc BIOS flash + reset CMOS tas uz kādu laiku pazuda)

 

6. cits variants

 

^PLZ HELP, varbūt izdosies iegūt laiku, noflashojot BIOSu... atkal... :(

Link to comment
Share on other sites

Snake: Vai tu tieshaam zini ka tev tas ventilaators griezas leenaak? Vai tikai skaties un tici tiem raadiijumiem.

1. tev dereetu uzzinaat kaadaa veidaa tev cooleris atdod infu par to cik aatri vinsh griezas (respektiivi vai 3. no vadiem konektoraa nav kaut kur apsuubeejis/apdedzis utt)

2. Iesaku pameeriit ar multimetru kas tev tiek dots uz to kuuleri (meeriit pasham nevis palauties uz datora raadiijumiem)

3. Vai gadiijumaa tev nav uzlikti kaadi softi kaa priekhs AMD "cool and quite" ?

 

Par tavaam versijaam:

1. Nu ja biosaa tev ir iespeejams reguleet kaut kaadaa mistiskaa veidaa shaadus iestatiijumus tad varbuut jaa, bet loti shaubos par to, jo vismaz es taadus biosus neesmu redzeejis

2. , 3. Ja vien taas tiikla kartes tev neizraisa milziigu sprieguma kritumu tad taam nu tur nevajadzeetu neko ietekmeet

4. Nav Everestam taadu fiichu (vismaz neesmu neko taadu redzeejis)

5. Visticamaakais variants

6. Skat augstaak

 

Ja nu tomeer biosaa ir shaada vaina, tad pameklee forumos infu par savu plati. Shaada info tur noteikti buus, ja taa tik tieshaam ir biosa vaina.

Link to comment
Share on other sites

var tak tos 600 RPM pat ar aci saskatīt, googlē skatījos, nekā tamlīdzīga, cool n' quiet itkā nav ieslēgts, vai arī plate (BIOSTAR K8NHA-M GRAND) to neatbalsta! bet kautkāds tam sakars ar CMOS ir, vienīgais, ko es nenoflashoju, flashojot BIOSu, bija bootblock, jo negribēju pieskaitīt 20% neveiksmju iespēju...

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Snake.. bet nu tu tak esi slims cilvēks.

2x paarlasiju shito sviestu ko tu te sarakstiji un es.. nezinu.. tas ir vienkaarshi psc.

Kur taadi idioti rodas?

Skatoties uz tevi es neshauboties nobalstu PA abortiem.

Teemas nosaukums kaut kaad shuizin kaads.. zemaak.. kuuleris piemineec..

Taalaak kaut kaads sviesc BIOS fleshoshana comos resetoshana tiiklenes, kuuleru rpm.. bled.. labs cilvēk.. kaads tam visam kopsakars?

Idioc.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

par tevi labāk nerunāsim, neveiksmīgā aborta upuris tāds! :lol: tīkla karte var būt saistīta ar barokļa nespēju (FSP300W) bios tomēr vainīgs nav (tikko noflashoju), bet vēl - pēc pirmās biosa flashošanas reizes es atvēru kompi, ieskatījos, varbūt dažiem barošanas vadiem pieskāros... līdzīgi tad, kad man (es pats to nedarīju) mainīja tīkla karti - tepat uz vietas, uz mana "operāciju" galda ( :mrgreen: ) varbūt kāds vads nav riktīgi iespraudies...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

var tak tos 600 RPM pat ar aci saskatīt...

snjaga, tava slimiiba nav aarsteejama.....

Link to comment
Share on other sites

600 RPM = 10 apgriezieni sekundē - matemātiku tev mācīties vajadzētu... un iet pie acu ārsta..

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ja snjagam buutu kaut 5% no DJTelemundos IQ, tad jams arii skolu sekmiigi pabeigtu....

Link to comment
Share on other sites

Nu i .... tev gan redze kā erglim, bla...šis spējos saskaitīt ka sekundē 10 reizes apgriežas :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

zini, ja kompis bez papildu tīklenes prasītu pāri 295W un baroklis būtu 300W, tad tīklene varētu šo joku piebremzēt! nah*j apriebies, ka pēc 16.00 nevar normāli neko paspēlēt, visu laiku temperatūrās jāskatās... bet hvz kas ar tiem barošanas vadiem, mož toč ar tiem kautkas nav kārtībā... bet ja neticās - apskatītu manu kompi, visi šitie labs cilvēki (tie, kuri nemāk normāli runāt) mēmi paliktu :evil:

Link to comment
Share on other sites

kas vainīgs?

Vainīgs esi tu.

 

Ir trīs varianti:

1) Tu raksti ar sarkasmu, parodējot citus foruma lietotājus, un rakstot pats ķiķini par saviem tekstiem.

2) Alkohola daudzums tavās asinīs ir krietni pārsniedzis normas robežas.

3) Tu esi pilnīgs ērglis, dunduks un idiots, jo normāls cilvēks nu nekādi to nevarētu sarakstīt.

Link to comment
Share on other sites

oy,

 

1. nu diez vai

 

2. nedzeru

 

3. 600 - 1000 RPM var normāli saskatīt (gan precīzi pateikt nevar) - jo:

 

A: vispār tie ir vienīgie ātrumi, kuros cooleris "neizplūst" - griežas tik ātri, ka nevar saprast, vai griežas

 

B: ar A punktu viss jau pateikts

 

un par to remontu... problēmas ar aizvešanu... drīzāk sakrāšu naudu un nopirkšu normālu mātesplati un proci (proci jau varētu nepirkt, ja vien socket neatšķirtos) - koro4 vispār darbojos ar pusizmirušu sugu - s754 + AGP8X + SATA 1

Link to comment
Share on other sites

Nu atšķirību gan var pamanīt, vai nu ir 10rps(600rmp) vai 58,3rps(3500rpm)

Nu tas tā..

 

Tak piespraud viņu pie moleksa un beidz ākstīties!!

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Moleks ir 12V spraudnis no barošanas bloka un tur nekāda sakara ar mb nav, nopērc reobasu un nečakarējies

Link to comment
Share on other sites

zini, ja kompis bez papildu tīklenes prasītu pāri 295W un baroklis būtu 300W, tad tīklene varētu šo joku piebremzēt! nah*j apriebies, ka pēc 16.00 nevar normāli neko paspēlēt, visu laiku temperatūrās jāskatās... bet hvz kas ar tiem barošanas vadiem, mož toč ar tiem kautkas nav kārtībā... bet ja neticās - apskatītu manu kompi, visi šitie labs cilvēki (tie, kuri nemāk normāli runāt) mēmi paliktu :evil:

 

Ta kaapeec peec chetriem peecpusdienaa tikai vinjsh saak bremzeet?

Nu nezinu, ventilators griezhas tik aatri, cik vinjam ir nepiecieshams, ja tur vainiigs Kabelju Guru, tad vinjsh senn jau driizaak negrieztos... . .

P.S. Es ar tikai iebraucu peec kaadas treshaas atbildes, ka runaa par kuuleri, bet veel neesmu iebraucis par kuru tu runaa - saprotu, jau ka uz procesora, kursh atrodas... .

Link to comment
Share on other sites

Moleks ir 12V spraudnis no barošanas bloka un tur nekāda sakara ar mb nav, nopērc reobasu un nečakarējies
kādu reobasu? varbūt varētu izskaidrot kārtīgi vai iedot kādu linku ar rakstu, kā to visu izdarīt? angļu, krievu, latviešu valodā, vēlams..
Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

piespraud te taka bilde pac paeksperimentē kura voltāža kulerim ir vispiemērotākā

jo lielāka voltāža jo ātrāk kuleris griezīsies jo mazāka jo lēnāk griezīsies

post-761-1177920798_thumb.jpg

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

1. kur tam vadam jāatrodas?

2. man 3-pin kontakts coolerim, šeit - 4, tad jau iznāk, ka jāsprauž vai nu uz 1-2-3, vai uz 2-3-4?

3. paldies, vismaz zināšu kur to vadu meklēt

EDIT: nomainīta bilde, tagad viss ok par 3-pin kontaktu

 

ok, kautkad sākšu rīkoties!

Labots - Snake5
Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

Elektrību ņemsi no pirmā moleksa padosi otrajam molexam(kulera molexam)

ar lielo moleksu tev ir piesprausts hdd cd-roms utt es domāju ka tev vel tur vismaz diviem jābūt brīviem moleksiem ;-)

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

tad jau coolera kontakts jāiesprauž tajā, kurš otrā bildes pusē rādīts, ievērojot + un -, ja?

vai arī citādāk jāsavieno? galīgi apjuku 8-| tur tikai jāsprauž, vai jāsavieno ar saviem vadiem?

Labots - Snake5
Link to comment
Share on other sites

Guest snail
Reobasi , protams tas ir novecojis raksts, ir daudz jaunāki/savādāki reobasi iznākuši, Latvijā uz 3 ventilātoriem lētākais reobas varētu būt ap 6Ls(nav nemaz tik dārgi)
Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

ja vajag ieverot polaritates savadak var sadegt kuleris bet ja tu pieslēgsi pie liela moleksa i neiedomājies spraust viņu vel iekša matesplate kur viņš jau bija savādāk var sadegt mates plate ;-)

vienkārši savieno to kulera moleksu ar lielo moleksu nu satin ar izolācijas lentu viss bus ok ;-)

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

polaritātes ievērot nav problēmu, bet visdrīzāk ar saslēgšanu..

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

paņem mazus vadiņus sabaksti iekša moleksos ;-) un viss bus ok ;-)

var paņemt no veca datora tikla kabeļa

ja tev vajag ko sīkāk paskaidrot paskaidrošu šeit Boot.lv Čats

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

šādi tādi vadi man mājā ir, jebkuri der vai kādi (protams ar apvalku)?

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

der jeb kādi bet skaties lai varētu iebāzt tajos mazajos caurumiņos ;-)

post-761-1177922655_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Grūti saprast domu ar kautkādu vadu paviršu likšanu(spraušanu molex štekerī un ar izolenti savienot), kad kautkas nodegs varēsi atcerēties tos laikus kad šādu "ķīmiju" taisijāt, eksistē jau gatavi vadi nopērkami molex -> 5V + 12 V, kur problēma, protams labāk arī kautko regulējamu(arī nav dārgi, ja tas nav "vijebons" ar kautkādu nevajadzīgu ekrānu)

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

nez man ta stāv jau 2gadu nekas nav vel nodedzis neredzu jēgu maksāt kaut kadi 2ls par kaut kadu pareju ;-)

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

jā, tas slikti, ka kautkas var nodegt, bet... (KUUR MAANI VAADI!!!???) jeb es nevaru tos vadus atrast, būs citās vietās jāpameklē.. un man 2 jautājumi par bildi:

 

1. kas tas blakus coolerim?

 

2. kam tev tik daudz rezistoru?

Link to comment
Share on other sites

1. kāds

 

2. kādu lietu būvē

 

3. laba ziņa: atradu vadus; slikta ziņa: tālvadības mašīnā

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

klau tev nav kaut kur netālu buvmaterialu veikals :?: nopirksi vadu pa kadi 0.10ls /metra

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

ir, 2 km attālumā :mrgreen: un mazāks - vairāk saimniecības preču - 1 km attālumā :mrgreen:

 

 

bet liekas, ka tajā veikalā tik tievu vadu nebūs..

Labots - Snake5
Link to comment
Share on other sites

bet tur ir ^^ Boot.LV 4ats - redzu, ka tu tur arī esi..

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...