Jump to content

screen resolution 1440x900..


andzha
 Share

Recommended Posts

jautājums: kura videokarte atbalsta 1440x900 izšķirtspēju?? par ļoti, ļoti labām naudām ir ienācis 19'' monitors, vajadzētu kkādu video karti (performance nav svarīga), kas normāli atbalstītu šo izšķirtspēju

Link to comment
Share on other sites

Manupraat, ka visas muusdienu kartes atbalsta

Link to comment
Share on other sites

taas nu noteikti nav nekadas uberuzshkirtspeejas. mana fx5500 neatbalsta, tachu manuprat vretu pakert kaadu 7300GS, tik nez kaa tev ar naudas resursiem.

Link to comment
Share on other sites

Nopirku 20 collu WideScreen 1680x1050 un nemaz neutraucos ka tik milzigu perku.

Man Pc stav FX5200 un bez problemam pavelk vinu un pat palaidu Flatout 2 uz min 1680x1050

un gaja kautcik normali gandriz nemaz neraustijas.

 

Sakuma piespraudu radija tikai un 1280*1024 bet restarteju un paredijas jaunas izskirtspejas.

Link to comment
Share on other sites

IMHO tev ir problemas ar driveriem(videokartes vai monitora). Pamegjini parinstalet abus(sac ar monitoru)...

Link to comment
Share on other sites

Jaaiet ar GF6100. Pats esmu komplekteejis kompjus ar shitaam integreetajaam un pie 19 collu widescreena straadaaja bez probleemaam...

Video draiverus updeito

Ieinstalee monitora draiverus, ja taadi ir

Link to comment
Share on other sites

Un ko tauta ieteiktu lietot uz win98? Mums darbā arī vienam kompim uzlika widescreenu, bet viss izplūdis, jo attiecīgu izšķirteni 98 winda nejēdz..

Link to comment
Share on other sites

nu nez, pat manam R9550 ar jaunākajiem draiveriem rāda 1440x960 vai kā tur

Link to comment
Share on other sites

Liec vecaakus draiverus taadaa gadiijumaa. Ar uz liidznaakoshaa diska esoshajiem esi meegjinaajis?

 

Par Win98 laikam atliks tikai luugt dievu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Sweetbox

Es jav neko, bet nvidia draiveros advancētajā galā (Advanced/videnes nosaukums/Screen Refresh rates @ Resolutions) ir iespējas pašam savas rezolūzijas sakruķīt... Pat manai GF2 GTS var iebarot šādu izšķirtspēju... ;)

Link to comment
Share on other sites

ja iebūvē video neatbalsta šādu izšķirtspēju, tad novelkam pareizo biosu un pāršujam.

Link to comment
Share on other sites

ja iebūvē video neatbalsta šādu izšķirtspēju, tad novelkam pareizo biosu un pāršujam.

 

 

viss ir pāršūts, updeitots, izskatīts, bet pozitīvu rezultātu nav

Link to comment
Share on other sites

browndogg

tad ir peedeejais jautaajums- cik esi gatavs maksaat par jaunu videokarti? un kaadi sloti tev uz maatenes ir, tobish agp vai pci-e

Link to comment
Share on other sites

tad ir peedeejais jautaajums- cik esi gatavs maksaat par jaunu videokarti? un kaadi sloti tev uz maatenes ir, tobish agp vai pci-e

neko daudz, būs tas pasāciens ofisa tipa kārbai. Šim kompim paņemšu citu monitoru ar atbalstītu izšķirtspēju, a pie nākamās komplektācijas ar saderīgu GPU. Bet palasot iepriekšējos postus, jautājums tomēr paliek aktuāls: ar kādu videokarti darbosies?? kura karte toch atbalsta 1440x900@60Hz?????

Link to comment
Share on other sites

Visas kartes kaut cik jaunas atbalsta. Tev tur tochna kaads draiveru defekts.

LCD ieksh windows settingiem llauj max likt to, cik ir LCD maksimaalaa-ieteicamaa, tavaa gadiijumaa tas 1440x900...

A CRT to rezuluuciju display settingos var vispaar uzlikt uberlielu par ar radeonu 9200....

Link to comment
Share on other sites

man ir Samsung BW940 monitors un iebūvētā Intel x3000 video.

 

baigās problēmas ir ar to izšķirtspēju, sķaumā vispā rnevarēju dabūt, tagad joprojām gļuko, it kā iet viss ok, tad pēkšņi ieslēdz kompi un vairs nav tās izšķirtspējas, nekā nevar dabūt. tad pāris reizes ieslēdz izslēdz un izšķirtspēja parādās pati no sevis, nu ļoti interesanti..

 

es atklāju un arī m79 džkei tā ieteica, monitoram draiverus neinstalēt, bet likt plug and play, tad visstabilāk viss strādā...

 

bet vispār esmu dusmīgs, ka viņi nevar normāli sataisīt to, ārzemju forumos arī lasīju kaudzēm atsauksmes ka ir problēmas ar šo izšķirtspēju...

Link to comment
Share on other sites

Es ieks m79 panjeemu to skaisto Samsung 22' platekraana! Aizvedu maajaa un bez probleemaam piespraudu klaat caur DVI pie kautkaada leetaa gala Radeon, kurs pirkts pusotru gadu atpakal. Raada ideaali un var salikt visas vakadziigaas rezoluucijas! Domaaju, ka tev vajag pacakareeties val ar draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

Ja nvidia karte, tad draiveros paskaties, kur ir manage custom timings/resolutions. Tur var uzlikt kaadu vajag :)

 

Ja ati, tad liekam Omega draiverus vai njemam powerstrip tooli

Link to comment
Share on other sites

pameegini uzlikt draiverus jaunaakus, tad varbuut aizies arii uz 6100 videnes... jo esmu 19` Wide LCD sleedzis pie taadas maatenes ar taadu iebuuveetu videni un viss iet kaa smeereets! :-)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...