Jump to content

UPS izvēle


Guest GrIn
 Share

Recommended Posts

Iesaku APC - pārbaudīta vērtība.

Vēl ir Orvaldi it kā nekas.

Mustek un trust - galīga ateja.

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Saaksim ar to, ko mees taisamies barot ar to UPS'i :)

Un vai ir vai nav vajadziiba peec smart ups vai arii kaadiem on-line risinaajumiem :)

Link to comment
Share on other sites

hmmmmm..

labs jautajums...

1. - ko taisies nobarot?

2. - cik daudz taisies nobarot?

 

p.s. - wa objekts liels IESAKU wispirms paarbaudiit tad pienjemt!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Orion7

 

Aizmet shiem razhotaajiem meilu un apvaicaa, no kaa un k tiek taisiiti produkti... un peec tam apvaicaajies kaadam normaalam razhotaajam... varu dereet - zhoklis atkaarsies ;)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Uz kādiem pierādījumiem ir balstīts tavs viedoklis?

Par mustek piekrītu pilnīgi - ne viens vien sūdzējies, ka pēc gada vairs pat pāris sekundes netur. APC - ir gan pašam, gan n-tajiem ļaužiem, gan arī visiem iesaku - pārbaudīta vērtība :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

pasham gan maajaas, gan darbaa ir APC... maajas UPS`is jau kaadus 2.5 gadus darbojas bez probleemaam...

Link to comment
Share on other sites

Lētā gala upšiem ātri izbeidzās akumulatori, nestabili nostrādes laiki, pārsprieguma aizsardzība ir telefona līnijai nevis tīkla vadam, izmantotas vājas detaļas utt. , protams gadās arī izņēmumi.

Cik nu bijusi saskare:

INELT (kautkādi krievu ražojumi) - netur releji,

SWEEX (itkā austriešu, bet gan jau no pekinijas) - nekur neder nostrādes laiki.

Ar APC nav bijušas problēmas, tomēr pārbaudīta vērtība.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kāds ir lietojis Orvaldi UPS? Gribētu dzirdet kādas atsauksmes, baigi lēti viņi, tapēc nevieš uzticību.

Link to comment
Share on other sites

Cipars73

tagad ir vairāki orvaldi, nekādu problēmu pagaidām nav, bet vēl nav pietiekoši ilgs laiks pagājis lai precīzi varētu atbildēt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
raivix2006

savajadzejas UPS skatos uz APC tikai nezinu kaadu jo nav nekad maajas tads aparats bijis barosanas bloks man 500W man majas loti biezi raustas elektriba jo esmu liinijas galaa nevaig neko krutu tadu lai paris minutes tur un vis cenu nezinu nu neparaak daargu ko varetu ieteikt

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Ir bijusi saskarsme tikai ar APC.

Neko sliktu nevaru teikt.

Labs unix-like atbalsts, labs windows atbalsts smart ups.

Autoram vajadzētu pārdomāt, vai viņam vajag smart ups vai backup-ups.

Smart-ups pasaka datoram, ka tūlīt elektrība beigsies un lai ātri, ātri saglabājās un slēdzās ārā.

Backup-ups tikai nodrošina španungu.

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

doma es no vinniem kautko sajedzu....kadu nemt nezinu kurs notures pret stravas raustisanos?man galvenais lai aara dators neizsledzas kad noraustas straava.vienkarsi gribas zinat kadu vajag lai noturetu manu sistemu.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Ar 700 VA APC UPS pietiks.

 

Apskaties cenas un padomā, vai tev vajag smart-ups vai backup-ups.

Smart-ups pratīs programmām un windows pateikt, ka ir jāslēdzas ārā.

Backup-ups tikai pīkstēs un nodrošinās španungu no baterijas.

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

http://www.m79.lv/product/single/group/7/v...CK_UPS_ES_700VA tu domaji sito tas tak pec UPS neizkatas citu 700VA neatradu

 

un veel tads varbut stulbs jautajums bet ko nozimee tie VA un W upsim W man liekas ka tas ir kaa barosanas blokam cik W barosanas bloks taadampasam ciparam jaabut arii upsim varbuut kluudos izskaidrojiet man visu sito es no tiem upsiem neko nejedzu melna bilde man vinnos.....

Labots - raivix2006
Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Man strādā APC 350w jau gadus četrus. Pavasarī nomainīju akumulātoru. Otrajam datoram ir Orivaldi pirkts pavasarī. Strādā godam. Pagājušo otrdien 30m attālumā augstsprieguma stabā iespēra zibens. Pats tanī laikā bradāju pa netu. Nu ko. Datori dzīvi, UPŠi dzīvi, jo tiem nostrādāja aizsardzība. Svičs gan atdeva galus, jo nebija aiz upša.

Mazdēlam bija upsis Mustek un no tā gan nav nekāda labuma jau no paša pirkšanas brīža.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

W norāda to jaudu, ko UPS ir spējīgs "pavilkt".

VA norāda UPS kopējo jaudu.

Respektīvi =

W = VA*UPS lietderības koeficients.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

izlasi specifikāciju.

2.5 minūtes.

Nominālā jauda - 400 W.

Ja tava datora barošanas bloks patērē vairāk par 400 W, tad no Backup-UPS nav jēgas.

Link to comment
Share on other sites

Ir bijusi saskarsme tikai ar APC.

Neko sliktu nevaru teikt.

Labs unix-like atbalsts, labs windows atbalsts smart ups.

Autoram vajadzētu pārdomāt, vai viņam vajag smart ups vai backup-ups.

Smart-ups pasaka datoram, ka tūlīt elektrība beigsies un lai ātri, ātri saglabājās un slēdzās ārā.

Backup-ups tikai nodrošina španungu.

 

Nu man te ir APC Back-UPS 800 (800VA). Tajam ir USB datu kabelis un tas arī spēj paziņot, kad beigsies baterija (ja ir pazudusi elektrība). Bateriju stāvokli un to vai ir tīkla spriegums var redzēt no iebūvētā windows power management. UPS līdzi nāca programma, kas var parādīt kopējo noslodzi (W), pēc tās skalas sanāk, ka maksimālā jauda ir 540W. Ja pazūd strāva, šī programma spēj izslēgt datoru (pēc norādīta laika), tas ir dažas reizes izmēģināts.

 

Pēc iepriekšējā apraksta, šis būtu smart-ups, pēc nosaukuma ir back-ups.

Link to comment
Share on other sites

Lai notiktos normāla datora strāvas barošana no UPS, datora max patērētai jaudai jābūt ne lielākai par 70% no UPS nomināla jaudas..

 

Tātad... pie 500W barokļa vajadzēs UPS, kas spēs atdot vismaz 700W.

Labots - andzha
Link to comment
Share on other sites

Tak mājas apstākļiem parasti šie uber smartie upši nav vajadzīgi. Kāda atšķirība, pavilks viņš kompi 2 vai 5 minūtes? Galvenais, lai pasargā no el. raustīšanās un, ja tiek atstāts bez uzraudzības, māk izslēgt datoru, kad elektrība pazūd pavisam.

 

Kaut vai šis.

Labots - vilksz
Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

yyy, izteikšos savādāk .

Backup-ups ir prasts kā malkas pagale.

Smart-ups ir "gudrs", menedžējams utjpr.

Salīdzini:

http://www.apcc.com/products/family/index....eatures#anchor1

 

ar

 

http://www.apcc.com/products/family/index....eatures#anchor1

 

 

andza ... tu aizmirsti situāciju, ka baroklis nav pilnībā noslogots.

Piemēram, komponentes patērē 250 W, bet baroklis 500 W. Reāli vajag 250 W, nevis 500 W.

 

Iesaku paskaitļot, cik patērē komponentes.

Domāju, ka ar

http://www.m79.lv/product/single/group/7/v...K_UPS_CS_650_VA

 

vajadzētu pietikt

 

Es personīgi prastām darbstacijām izvēlos Backup-ups... Vitāli svarīgām darbstacijām un serveriem - Smart-UPS.

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

APC BACK UPS CS 650 VA vinam vis iet komplektaa kaa piem. vadi disks vai arii vis atsevisskki jaaperk???

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Neatceros, kas konkrētajam modelim līdzi nāca, bet parasti tur ir vairāki UPS->PC vadi, 1 španungs->UPS vads, 1 seriālais un 1 usb kabelis + manuālis + cd.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

kāds lūdzu varētu pateikkt,kāda programmatūra oriģināli nāk līdzi APC upšiem ? nu monitoringam u.t.t. nopirku lietotu,tāpēc jautāju.

Link to comment
Share on other sites

APC BACK UPS CS 650 VA vinam vis iet komplektaa kaa piem. vadi disks vai arii vis atsevisskki jaaperk???

 

Nāk līdzi divi vadi ar ko pieslēgt divas komponentes pie UPS, telefona vads un disks ar instalāciju. Barošanas vads UPSim gan līdz nav, bet var izmantot to ar ko dators pirms tam bijis pieslēgts pie elektrības tīkla. Pats pirms pāris dienām tādu nopirku.

 

Arnis2002

 

oroģinālā programma, kas man nāca līdzi ir UPSim - PowerChute Personal Editon. v 1.4

Labots - T_key
Link to comment
Share on other sites

 

andza ... tu aizmirsti situāciju, ka baroklis nav pilnībā noslogots.

Piemēram, komponentes patērē 250 W, bet baroklis 500 W. Reāli vajag 250 W, nevis 500 W.

 

 

 

Daļēji piekritīšu: Par daudz nekad nebūs, kā arī kad UPS`a aķis paliks vārgāks, būs lielāks resurss līdz laikam, kad tas vairs nespēs piebarot datora jaudu.

P.S. Autors nav minējis piebarojamo komponenšu listi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...