Jump to content

Probleema ar FPS NOSTABILIZEESHANU CS'aa..


Guest boot_fan
 Share

Recommended Posts

ehh.. iisti nezinaaju kur ielikt.. Un nezinu vai taa ir iistaa vieta kur to uzzianat..

Sveiki! Mani sauc Edgars.

Tatad mana problema ir sekojosha. Uzdziit fps es pieprotu ljoti labi, pat taadam kompim kaa man, bet man tas FPS JAANOSTABILIZEE, tikai nezinu kaa to izdariit. Ja kaads zin kadu saitu vai kadu panjeemienu kaa NOSTABILIZEET nevis uzdziit - luudzu rakstiet!

Luudzu nesdodiet man BaltGames.lv guides utt, jo tas ir fps uzdziishanai nevis NOSTABILIZEESHANAI!

Paldies! Ceru uz paliidziibu!

Link to comment
Share on other sites

Ka tik nebija kautkaads show_fps 60 un buus tev vislaik 60fps bet es neatceros neesmu cs kaadu gadu speeleejis...

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Uztaisi savam css print screen un būs stabils attēls, tiešām savi cssesieši nepalīdz

Link to comment
Share on other sites

Guest boot_fan

Ka tik nebija kautkaads show_fps 60 un buus tev vislaik 60fps bet es neatceros neesmu cs kaadu gadu speeleejis...

110 ~ 40 fps, tas loti apgruutina speeli.

btw. es tiesaam atvainojos par taadu topicu, bet nezinaaju veel kaadu vietu kur vareetu paliidzeet..

Link to comment
Share on other sites

gribi labu fps, noperc labu kompi un visdargako video, varbūt paliks stabilāks.

Ja tev fps ir no 40 lidz 110, tad varbūt ir iespēja ka tev vislaik uztur tos 40 fps?

Vai tāds ir tavs mērķis?

Link to comment
Share on other sites

virs 30 fps cilveks atskiribu nejut , talak ta jau ir tikai zimeshanaas ka ir vairak fps. ja gribi stabilu uzraxti fps_max 60

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

virs 30 fps cilveks atskiribu nejut , talak ta jau ir tikai zimeshanaas ka ir vairak fps. ja gribi stabilu uzraxti fps_max 60

Var just 50, 100 fps, tas 30 ir minimums, nēsmu nmēnešus first person shoter tipa spēlējis bet tur tas ir svarīgi

Galu galā cik atceros bija tur tajā css tests uz video(stress test), kurā varēja fps noskaidrot t.i. tādā veidā var nokonfigurēt sistēmu tam visam, var izveidot savu serveri ar botiem un testēt(noskaidrosi vai cpu par vāju), un vispār kāpēc sadaļa OC

Link to comment
Share on other sites

Var just 50, 100 fps, tas 30 ir minimums, nēsmu nmēnešus first person shoter tipa spēlējis bet tur tas ir svarīgi

Galu galā cik atceros bija tur tajā css tests uz video(stress test), kurā varēja fps noskaidrot t.i. tādā veidā var nokonfigurēt sistēmu tam visam, var izveidot savu serveri ar botiem un testēt(noskaidrosi vai cpu par vāju), un vispār kāpēc sadaļa OC

 

fps <25 fps ir lagi. >30 fps atskiribu nejut ka es saku. CS:S Tapat atskiribas nav starp 100 un 200 fps

Link to comment
Share on other sites

Iewar1jumZ

virs 30 fps cilveks atskiribu nejut , talak ta jau ir tikai zimeshanaas ka ir vairak fps. ja gribi stabilu uzraxti fps_max 60

 

Nu shitadas muljkiibas gan nevajag citiem stastiit, ja pats nezini. Acimredzot esi kautko sajaucis ar video fps'u filmas vai ar ko lidziigu.

 

FPS ieksh spelem mierigi var just atshkjiriibu starp piem 85 un 100, starp 60 un 85 diezgan noziimiigi var just atskjiriibu, bet ja FPS ir 30, tad viss ir kaa pa kadriem raustaas..

 

Runajot par teemu.. Cik noprotu, ja tev tik kardinaali mainaas FPS ieksh CS starp 40 un 100, tad tev nav diezko jaudiigs dators shai speelei. Pasham sen agraak tada lieta bij. Vienkarshi uzliekot visus tos setingus lai fps butu aatraaks, lai buutu 100 kaa tava gadijumaa, briizhiem shie 100 arii buus, bet ja sarezhgiitaaka grafika, daudz pretinieku pretiim vai arii viss spraagst utt, tad fps konkreeti zemu var nokristies, ja nav diez ko jaudiiga speeljmashiina.

 

Taa kaa risinaajums ir 1, vaig bik jaudigaku kompiiti.

Labots - Iewar1jumZ
Link to comment
Share on other sites

He :) Esmu viens no konterstraika speletajiem, izbijusajiem! Gribetu daudziem nezinatajiem pastastit par fps un fps csa, cilveks ridz idealakaja gadijuma lidz 55kadriem sekunde, bet cs ir, jo vairak,jo labak - je protams nelieto developer "1"...

Ta tad, gribeju uzprasti, kad ir tavi PC parametri, proti CPU,RAM,V-Karte, un ja Tev ir jau stabils fps, pirms udzzisanas 60-72, tad ieteiktu izslegt vertiklao sinhronizaciju, prieks nVidia kartem varu ieteikt aTunner programmu, ar kuru var nonemt sis steles :)

Ja nepalidz, ej nG foruma un mekle cs sadalu, bija jabut par FPS jautajumiem un atbildem, vai ari BUJ sadala, cik atceros, iesakuma meginaju palidzet ka vareju :)

Link to comment
Share on other sites

Redzēt augstāku FPS nevar, bet spēle pie augstāka FPS ir labāk vadāma, jo FPS ir saistīts arī ar pārējo apstrādi...

 

Ja visu iespējamo efektu utml. nogriešana uz pašu MINimumu neder (netā ir tutoriāļi par tēmu), tad patiesi var līdzēt tikai ātrāks kompis. Nu, protams - neaizmirsti arī aiztaisīt visas iespējamās programmas ciet un atinstalēt antivīrusu/firewallu (tie mēdz bremzēt pat izslēgti). Par pēdējo gan - esi uzmanīgs! Ātrumu tas piedos, bet pašam jāmāk izsargāties no sērgām.

Link to comment
Share on other sites

nez man savlaik gaaja krietni vairaak nekaa 100fps es uzliku ierobezhojumu lai lieki karti nekarseetu...

Link to comment
Share on other sites

30 fps ir ieteicamais minimums priekw aciim, ja ir mazaak tad dir**... bet atwkiriibu nevar just jau no 100<

Link to comment
Share on other sites

Guest boot_fan

He :) Esmu viens no konterstraika speletajiem, izbijusajiem! Gribetu daudziem nezinatajiem pastastit par fps un fps csa, cilveks ridz idealakaja gadijuma lidz 55kadriem sekunde, bet cs ir, jo vairak,jo labak - je protams nelieto developer "1"...

Ta tad, gribeju uzprasti, kad ir tavi PC parametri, proti CPU,RAM,V-Karte, un ja Tev ir jau stabils fps, pirms udzzisanas 60-72, tad ieteiktu izslegt vertiklao sinhronizaciju, prieks nVidia kartem varu ieteikt aTunner programmu, ar kuru var nonemt sis steles :)

Ja nepalidz, ej nG foruma un mekle cs sadalu, bija jabut par FPS jautajumiem un atbildem, vai ari BUJ sadala, cik atceros, iesakuma meginaju palidzet ka vareju :)

 

Nu bet tas jau atkal ir viss lai PACELTU fps nevis nostabilizeetu.........

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

to fps tu nenostabilizeesi .Kaa tiksi riktiigaa GALJAA taa vin6 buus lejaa , jo tik daudz sagremot tavs PC ticamaakais nevarees .Ja nav naudinjas jaunam PC tad iesaku zemaakus video settingus .Par eenaam vari aizmirst utt ,Veel vari paredigjeet savu CS config failu .Palasi forumos ,tur ir daudz dazaadu konsolju komandu kas piemeeram aizvaac visu siiko drazu kas labi eed resursus .Vairs pa zemi nemeetaasies pudeles un spainji .Man tas deva labu fps pieaugumu .Protams ir daudz citu liidziigu komandu .tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos pieveersies config failam

Link to comment
Share on other sites

Guest boot_fan

to fps tu nenostabilizeesi .Kaa tiksi riktiigaa GALJAA taa vin6 buus lejaa , jo tik daudz sagremot tavs PC ticamaakais nevarees .Ja nav naudinjas jaunam PC tad iesaku zemaakus video settingus .Par eenaam vari aizmirst utt ,Veel vari paredigjeet savu CS config failu .Palasi forumos ,tur ir daudz dazaadu konsolju komandu kas piemeeram aizvaac visu siiko drazu kas labi eed resursus .Vairs pa zemi nemeetaasies pudeles un spainji .Man tas deva labu fps pieaugumu .Protams ir daudz citu liidziigu komandu .tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos pieveersies config failam

 

Man ir speciaals high fps cfg =]

Link to comment
Share on other sites

Guest ocx

Davaj uz priekšu, izspied 100fps bez developer 1.

Tu neesi redzējis, kā īsti veči FP šūterus spēlē. Tur ar ATi rage var 100FPS dabūt.

Link to comment
Share on other sites

30 un 60 fps ir liela atshkjiriiba, tie kas ilgaaku laiku speele juut, ka pie 30 fps ierocis savaadaak raustas, lodes savadaak lido, viss notiek leenaak. vispaar vareetu auors izskaidro kaa tieshi vinjsh veelas nostabilizeet, kas vinjam raustaas utt.

 

lai dabuutu vairaak fps nekaa 60 vaig izsleegt vertical synce

 

konsolee jaaraksta

 

max_fps 100

 

devoluper 1

 

net_graph 3 lai noveerotu visu

Link to comment
Share on other sites

1. Uzdziit neko nevar, bet nolaist settingus zemaak

2. Uz 30 fps css nevar paspeeleet normaali

3. Visi settingi tev jau tika doti

4. ja nepatiik fps skaitlji tad peerc labaaku datoru

Link to comment
Share on other sites

1kārt developer, nevis devoluper

2kārt developer dod tikai tos ciparus, nevis reālu rezultātu.

 

1kaart labi ok

 

2kaart tu izlasiji to kaadaa graamataa, vai kaads gudrs pateica? pats vispaar speelee ? es speeleeju 2us gadus un tieshaam juutu atshkjiriibu

Link to comment
Share on other sites

100fps var izspiest ari ar geforce 4, ja protams parejaa sisteema nav kaut kaadi vecie 600 mhz celeroni.

nuu mans GF2 32Mb iet uz nestabiliem 100fps, bet fakts taads ka tos var sasniegt :razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest boot_fan

CPU: celeron 1200 mhz

RAM: 128mb

Video karte: Ge force2 mx/mx 400

 

Man speelee var buut pat 115 fps, bet tas fps var nokrist liidz 50 + tie 115fps ir vietaas, kur nav speletaju ekraanaa, un atseviskaas mapees. Lai taa probleema nebuutu tik liela, es to fps nostabilizeeju uz 75fps lai nejustu tik lielu kritumu speelee, bet taapat leekaa no tiem 75 - 40fps, tatad gudrie cilveeki. Jautajums shaads - vai es varu kkaa nostabilizeet un speeleet uz tiem pashiem 75 fps, bet lai neleekaa uz leju?! Man tos 115fps pat nevaig!

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

robcixx

man ir +/- ta pati videne, un stabilu fps no vinjas nesagaidiit, aizveesturiska karte tach :? priecajies ka tev veel ir tie 40fps man ta vispar kriita liidz pat 20 ...... un par duumiem vispar nerunaasu....

bet tu vispar izlasiji ko Alien tev raxtija, tas gan varetu palidzett!!!!

to fps tu nenostabilizeesi .Kaa tiksi riktiigaa GALJAA taa vin6 buus lejaa , jo tik daudz sagremot tavs PC ticamaakais nevarees .Ja nav naudinjas jaunam PC tad iesaku zemaakus video settingus .Par eenaam vari aizmirst utt ,Veel vari paredigjeet savu CS config failu .Palasi forumos ,tur ir daudz dazaadu konsolju komandu kas piemeeram aizvaac visu siiko drazu kas labi eed resursus .Vairs pa zemi nemeetaasies pudeles un spainji .Man tas deva labu fps pieaugumu .Protams ir daudz citu liidziigu komandu .tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos pieveersies config failam

Link to comment
Share on other sites

Artanis

GeForce 2 un 128MB rāmja, ar to viss ir pateikts!

 

Pastrādā tak pa vasaru un nopērc sakarīgu kārbu, kas tur vēl ko čakarēties? GeForce MX sērija ir aizgājis etaps.

 

Vsjo. Poka. /Dmitrijs Nagijevs - sarunu šovs "Logi"/

 

Slēgts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...