Jump to content

epox mātei problēmas ar raid


Exiic
 Share

Recommended Posts

sveiki!

 

ir kompis ar Epox ep-8heai mobo un kautkādu SATA 80gb cietni!

 

no sākuma windowsā cietnis tika atpazīts ok, uz tā jau stāvēja winxp, tad nu sanāca tā, ka windu vajadzēja pārlikt! no sākuma winxp pro sp2 disks vispār teica ka neviens cietnis nav atpazīts, tad es atradu SATA draiverus, pārliku (VT8237 SATA new driver_2.0.950.300_), viss ok, atpazina, nonāku pie partīcijas formatēšanas jau, kad pēkšņi uzlec uzraksts

 

Instert disk labeled:

VIA RAID Combo Driver Diskette

into drive A:

 

press enter when ready!

 

nekādu disku tam kompim nav, netā skatijos, ir sata/raid draiveri, tie man ir jau disketē, to pašu disketi vairāk pretī neņem, bet prasa kautkādu VIA RAID COMBO!

kur lai tādu ņem?

 

itkā skatijos te

http://www.epox.nl/downloads/drivers/featu...ature_type_id=2

tur ir viens fails kas satur to draiveri, bet kā lai to visu iekopē disketē, ja aizņem ap 10mb! starpt tiem visiem failiem nevar arī izzīlēt, kuri ir tie vajadzīgie faili!

 

ceru ka palīdzēsit!

 

mmm - atsaucīga tauta!

 

labi, šito var slēgt un dzēst, vajadzēja iziet ārā un izmaukt aliņu, lai visu salabotu :D

Link to comment
Share on other sites

humorinjam...

7dien ari parinstaleju windu. ari VIA raid. la la la :D arii neiet. izradaas, ka FDD aizmirsu piespraust baroshanas vadu, tapec nelasiija disketi... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

:D

es atkal vilku nost sata draiveri, kura nebija integrēts tas combo raid drivers!

pameklēju vecāku draiveri, kurā tas ir integrēts un viss roll! :D

 

P.S. IENĪSTU VIA :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...