Jump to content

Subūferis datoram.


Kundzinjsh
 Share

Recommended Posts

Vai eksistē atsevišķi subūferi datoram, cenas ziņā līdz 50 ls? Cik esmu meklējis, visi ir diezgan padārgi, virs 100 ls. Tik lielas finanses man nav.

Varbūt ir kāda alternatīva?

Pašreizējās tumbas (SVEN MA 230) man šķiet tīri labas, tikai gribas dzirdēt labākus zemos toņus, skatoties filmas un klausoties mūziku.

Link to comment
Share on other sites

EACAN E-191

Kad basi ir nogriezti mazaak par pusi, tik un taa par daudz zemaas frekvences.

Taa vien liekas, ka tas ar laiku paraadaas, jo vecaaks, jo vairaak basu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Eacanam ir tada problema ka basi pa daudz visos gadijumos! pats kādreiz lietoju eacan a300 un zemās frekvences bija pa daudz! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kundzinjsh

tātad nav iespējams nopirkt atsevišķu subi?

 

jo jūs visi man piedāvājat komplektus.

 

varbūt ir kāds bootietis, kas taisa subus datoriem?

Link to comment
Share on other sites

tak pie šitādām tumbām nav iespējams piekabināt subu,kurš būtu kaut cik optimāls jaudas ziņā... būs par daudz apakšu.

Link to comment
Share on other sites

EACAN E-191

Kad basi ir nogriezti mazaak par pusi, tik un taa par daudz zemaas frekvences.

Taa vien liekas, ka tas ar laiku paraadaas, jo vecaaks, jo vairaak basu :mrgreen:

 

Tām E -191 ir tikai 18W subis a A-200 ir 45W subis. Katrā ziņā Elkor plaza ir tāds A-200 (2.1) paraugs, aizej ar MP3 plejeri un pačolē subu, tik atceries 5.1 sērijai tas ir vēl labāks :)

 

Gribi basus pa 50 Ls. iesaku Eacan 5.1 A-200(5.1S) ja iekš LV atrodi A-200(5.1) bez S tās ir labākas.

 

 

http://www.eacan.com.cn/a200_introduction.htm

 

Nu pagaidām labāku 5.1 komplektu pa 50 Ls nesmu redzējis. Basi ļoti labi, HD filmas prieks skatīties.

 

Es parasti, kad MP3 klausos subi turu uz pusi ieslēgtu, jo ja ir pilna klape, tad manā 13 m2 istabā sekcijā kautkas sāk grabēt :mrgreen:

 

Pie tam esmu atradis, ka uzgriežot noteiktu skaļumu tumbām un PC (ne max) subis vienkārši lēkā zem galda.

Labots - ede
Link to comment
Share on other sites

Kundzinjsh

diemžēl, nebūs kur novietot 5.1 sistēmas skaļruņus. tāpēc laikam būs vien jāņem 2.1 sistēma, un pēc ede ieteikuma, ņemšu A-200 :)

 

paldies visiem :)

Link to comment
Share on other sites

šitajā elkor ir 2.1 sistēma eacan pa 44ls aizmirsu kāds bija modelis bet nopirku un esmu nu ļoti apmierināts iesaku aizbraukt , pats pirku spices elkorā !

Link to comment
Share on other sites

Kundzinjsh pateikšu tev kautko priekšā, lai pēc mēneša negribētos vēl lielākus basus, subi neliec uz max, jo tad vienkārši bungādiņas notrulināsies un arī dzirdi sačakaēsi.

 

Un vēl. pirms pēc tās a-200 pačolē citus modeļus, varbūt es kļūdos un ir kāds labāks, pa 50 Ls, bet nu, kad es meklēju, tad šīs bija labākās.

 

Pie tam 5.1 sver 17 kg. intresanti, cik konkurentu tumbas sver :)

Labots - ede
Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

logitech X-230, ljoti labs 2.1 man ir, un kad nopikru, tad draugi arii dzirdot panneema taadu pashu, kopaa veel kaadiem 2 taadi ir, peec pabuushanas pie manis..

 

straadaa ideaali, ja subu pareizi noliec zem galda utt, tad skan ljoti labi arii zemaas skannas (pat paaraak labi), buutiibaa labaakaa 2.1 shai cenu kategorijaa, drusku zem 30Ls, naakoshaa ir jau 80+... par atlikushajiem 20 nopeerc skannas karti, ja tadas nav, ja ir, tad izdomaat kur naudu teereet var vienmeer, piemet 5LS un zalman uzliec, buus klusaaks PC :)

Labots - Peteris Pavlovskis
Link to comment
Share on other sites

Kundzinjsh katrā ziņā, patestē pats, jo par 2.1 A-200 neesmu pārliecināts, vai būs labāks par to z-2300 bet nu divi modeļi, satarp kuriem ņemt vienu , tev ir :)

 

P.S. pastāsti vēlāk, ko nopirki, un atsauksmes par viņu, kā arī, kapēc ivēlējies viņu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

te bija bezjēdzīgs citāts

 

 

nu z 2300 jau pikko kaadus 80 vismaz man liekas... bet tas ko es piedaavaaju bija vina taads kaa mazais braalis... bet ar to mazo braali varu savu lielo skapi iekustinaat un blakus mammai sekciju arii, taapeec ir pilniigi okey, ja reiz te kaadam suba pietruuka, augshas arii labas ljoti.. ;) karoce izdeviigs pirkums.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kundzinjsh

Draudzenei ir tās X-230. Skan jau forši, salīdzinot ar manām tumbām, bet nepatīk dizains, jo manām tumbām ir skaista gaišā koka apdare - piestāv pie datorgalda :)

 

Eacan A200-2.1 ir pēc dizaina skaistākas, un arī jauda par pāris vatiem lielāka, tā vien liekas, ka izvēlēšos Eacan tumbas :)

 

Z-2300 m79 maksā 93 latus. Krietni pa kabatu iesistu, par laimi neesmu nekāds dižais melomāns, tāpēc varu iztikt arī ar tumbām cenu kategorijā līdz 50 ls :)

Labots - Kundzinjsh
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...