Jump to content

Meklaaju labas skandas


codemen
 Share

Recommended Posts

Taa nu man ir laiks pienacis nomainiit vecaas skandas pret jaunaam.

Budzets ir ~100 Ls.

Iesakiet labaako ko no shaadas summas var dabut.

Skandas tiks lietotas ~ majas apstaakljos.

 

Esmu ieraudziijis shaadas tumbas.

http://www.tevalo.lv/cgi-bin/index.cgi?artnr=VDST15

 

Ko par taam sakat?

 

 

Gaidiiishu visadus ieteikumus.

P.S. Man loti patiik zemaas frekvences, taadeelj tumbas ar labaakaam taam frekvenceem tiks uzskatiitas par lielaaku priekshrociibu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

patiik zemaas frekvences, tad ofic vajaga z-2300... subs monstriigs.. zemaas frekvences baudiisi taa, ka pauti kratiisies, kad busi to lielo monstu zem galda palicis.. draugs majas otraa dziivoklla galaa vareeja dzelzs durvis tricinaat, taapec saku, ka tad nnem taadas.. kopaa ar piegadi uz maajaas maksaaja 90Ls, ja nemaldos.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kur iisti to var iegaadaaties? Konkreetu linku vari iedot?

 

zemaas frekvences baudiisi taa, ka pauti kratiisies
:mrgreen::mrgreen:

 

Bet no taam skandaam naak laukaa laba skanja? Nepatiik taadas skandas, kur subis ir speecigaaks par pashaam skandaam un tad skanja ir galiigaa pakaljaa.. :???:

 

 

Edited:

Tu domaa shiis?

http://www2.220.lv/product?p=19367&lan...amp;host=apollo

Labots - codemen
Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

http://www.logitech.com/index.cfm/products...,CONTENTID=9372 rekur saits, vari papeetiit! ;) karoce var dabuut man liekas, ka visur neta veikalos, M-79 utt... pieejama prece.. ;)

 

jauda tam ir nezzeeliiga.. taa kaste ir smaga peec velna un tumbas arii skan norm, lai gan izskataas mazas, draugs nopirka beigaas shaadu, vinam bija tas pats kas Tev meerkkis, un saprata, ka nekaa labaaka tik un taa nebuus.. ;) :twisted:

 

firma arii laba :)

 

P.S. pilns youtube ir ar shito 2.1, visaadi testi utt.. :)

Labots - Peteris Pavlovskis
Link to comment
Share on other sites

q64silver

P.S. pilns youtube ir ar shito 2.1, visaadi testi utt.. :)

 

Pērciet, pērciet kamēr vēl var. Cerēsim, ka tā bubinātāj un dunētājakustika, kas kaimiņiem traucē dzīvot, ilgi nebūs daudzdzīvokļu ēkās... Pokemoni kas pokemoni :grin:

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

Es dziivoju privaatmaajaa, taapeec shaubos, ka kaiminjiem traucees..

 

Grieeju paprasiit:

Ar ko iisti atshkjiras 5.1 sisteemas no 2.1?

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

nu vinas izskataas mazas, bet velk saliidzinoshi normaali..

 

lai gan paklausoties pie drauga, sapratu, ka man nedereetu, jo kaut kadu heavy metal, vai kaut ko uz to pusi klausoties nebuus tas ko es gribu, tas nu ir fakts, bet taa, kvalitatiiva skanna un ja visu saregulee un eq saliek kaa nakas, tad skan ljoti patiikami kopumaa...

 

man meerkkis nav klausiities sekciju stiklu triiceeshanaa buutiibaa, taapeec es taadu nennemtu, bet te cilveekam vajadzeeja ar basu , nu tad rekur ir ideaals .. :D

 

Es dziivoju privaatmaajaa, taapeec shaubos, ka kaiminjiem traucees..

 

Grieeju paprasiit:

Ar ko iisti atshkjiras 5.1 sisteemas no 2.1?

 

http://www.logitech.com/index.cfm/products...,CONTENTID=9486

http://www.logitech.com/index.cfm/products...,CONTENTID=9372

 

vari paluukot.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

Mani ieintereseeja shiis tumbas. :D

Kaads varbuut par vinjaam veel kko var pateikt...?

 

 

nu ko lai saka, ja nopirksi, tad nenozzeelosi un par sliktaam arii nenosauksi.. ;)

 

P.S> kada skannaskarte?

Link to comment
Share on other sites

PC ir integreetaa skanju karte.

Device Description	Type
Intel 82801FB ICH6 - AC'97 Audio Controller [C-0]	PCI

Link to comment
Share on other sites

tad labāk sāc ar to,ka nopērc labu skaņkarti un kādas Microlab Solo 3,iesākumam pietiks.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

PC ir integreetaa skanju karte.

Device Description	Type
Intel 82801FB ICH6 - AC'97 Audio Controller [C-0]	PCI

 

 

tad noziedo 20Ls un nopeerc kaut audigy, skan krietni labaaks, dziivee paarbaudiits, pie labas integreetaas klausoties to pashu ko uz audigy ar taadaam pashaam HiFi austinaam..

+ dabuusi visaadas labaas iespeejas EAX, 3D , visaadus cleanup'us, un kaartiigi straadaajoshu EQ...

savaadaak vari pa 90Ls tumbas nopirkt, bet neskanees netuvu no taa, kaa jaaskan.. man piemeeram tagad ir z230 un ar tadu skannas karti kaartiigi uzreguleetu skan ljoti normaali.. :)

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Pilnīgi piekrīgu PP - ja nebūs labas skaņukartes, akustika spēlēs par 50% sliktāk, proti, Porshe ar Opeļa motoru... nu, tu saproti ;)

Link to comment
Share on other sites

Man ir gan Logitech Z-2300 gan MicroLab Solo 3 tumbas pieslegtas pie Asus M2NPV-VM integretaas skanu kartes un prieksh kojam skan labi.

Vai ir verts nemt citu skanu karti?

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

te bija bezjēdzīgs citāts

 

nu ja Tu noziedotu tos 20Ls tad veerts butu.. draugam ir ASUS (laba) un ar to integreeto tadas pashas phlips austinas kadas man ( SHP895) , skan peec peedeejiem meesliem, klausies smago muuziku kura skan viegli, jo lai arii kaa to EQ reguleetu, tik un taa neko sareguleet nevar.. + skanaskarte vismaz audigy skan skallaak krietni, uzliec 33% un austinnaam skan taa, ka ausis pat drusku jau netur, ir dzirdeets, ka Creative Live atkal ir ljoti klusas..

kaa saka, kameer neesi dzirdeejis nevari noveerteet..

vienk pierod pie taa, kaa skan ar integreeto taapeec arii liekas norm... :D

ko vari par Z-2300 pastaastiit tiem, kuri te meklee ko pikrt? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tiecas peec kvalitaates, tad viennoziimiigi ir veerts njemt labu skanjas karti!

Kad pirmoreiz piesleedzu un paklausiijos saveejo EMU 0404, bija taa...wow 8-) Peekshnji "sadzirdeeju" gan basus, gan augshas :wink: Protams, vajag attieciigi kavlitatiivu akustiku, kas to kvalitatiivo skanju speej atskanjot!

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Problēmu risināšanai vienmēr jāpieiet kompleksi ;) Līdz ar to labs rezultāts prasa zināmus finansiālus ieguldījumus :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Kas butu iisti jaaskataas peerkot skanju karti? :???:

 

 

lai vina nav no plastmasas un lai vina nav pa mazu noraadiitajai jaudai kaa tas ir ar RRR-300

Link to comment
Share on other sites

codemen es īsti nevaru saprast - tev ir 100ls budžets un tavā linkā ir viena tumba pa 98Ls/gab. Tu gribi nomainīt vienu skandu? Nevar saprast. Tev pastiprinātājs ir, lai visu šo prieku pavilktu?

Par skaņukarti vari uztraukties pēdējā vietā, jo normālam (tikai normālam) skanējumam pietiks ar ~20ls vērtu karti. Galvenais ir labs pastiprinātājs.

Ja vēlies ideālu skanējumu, tad ir jāskatās uz pro pusi (cenas tur būs attiecīgas).

 

Pats lietoju Creative SoundBlaster Live! 5.1. Par nožēlu tam ir plastmasas ligzdas, bet skanējumu salīdzinot ar pirmajiem Audigy, kuriem ir metāla ligzdas, starpību varētu atšķirt tikai 100% melomāns.

Link to comment
Share on other sites

Tad sanaak ka taa ir viena tumaba? :D

Es domaaju, ka taas ir 2x :D

Pstuuzis man kkads ir, bet naw tas labaakais.

...

Protams, ka tikai viena.

 

Par tiem štrunta datorkomplektiem es nespriedīšu. Tur nebūs nekāda labā skaņa.

Savu komplektu komplektēju diezgan ilgi. No sākuma paņēmu RRR pastiprinātāju ar 90-cēm (lietotu, protams :grin: . Izmaksāja ~35Ls). Tad nomainīju pastiprinātāju (iepirku Latgalītē stereo stiprekli Sony F319R ~60Ls). Ar laiku nopirku 2xRRR S-250MS (caur paziņu ~110Ls par abām) un RRR ASW-1 subwooferi. Tajos linkos ir nepareizas krāsas, bet ideju var saprast. Subwoofers ir pirkts lietots no paziņas (~50Ls).

Pat tagad man ir tikai 2.0 skaņa, jo nav atsevišķa subwoofera kanāla. Pats apsveru domu nopirkt kādu tiešām labu 2.1 pastiprinātāju (būs jārēķinās uz kādiem 250Ls).

Laba akustika nebūvējas vienas dienas laikā pa štrunta 50Ls.

Tev ieteiku nopirkt lietotas RRR 90-ces (~15Ls/gab) un RRR stiprekli (~20Ls). Vari mēģināt pacelt RRR 30-ces jaunas. Šis komplekts būs lētāks un izspers visas iekšas tām lētajām parodijām par skaņu.

Datorkomplektos jau ir 5.1 akustika (tas ir nopietns "+"), bet skanējums ir zem jebkuras kritikas (tas ir nopietns "-"). Iesaku sākumā "uzbūvēt" labu stereo un ar laiku "uzgreidot" līdz 5.1.

 

P.S.

Ja dzīvo dzīvoklī, tad ņem jebkuru datorkomplektu un par manējiem ieteikumiem aizmirsti, jo tas radīs pamatīgas problēmas ar kaimiņiem :D .

Link to comment
Share on other sites

Gaidiiishu visadus ieteikumus.

P.S. Man loti patiik zemaas frekvences, taadeelj tumbas ar labaakaam taam frekvenceem tiks uzskatiitas par lielaaku priekshrociibu

 

Logitech Z-2300 buus tas, ko veelies. Ja budzhets ir ap simtinju. Ja vari izraknjaat vairaak tad 5.1 komplektinjs buutu labaaka izveele, jo tur subs ir juutami jaudiigaaks un arii skanja ir labaaka, jo visaadi papildu filtri vai vells vinj zin kas tur veel ir salikts klaat, lai to skanju uzlabotu..

Ja ir atsevishkja maaja, tad ar tiem Logitechiem tieshaam var izbaudiit i filmas ir muzonu, tikai, ja maajaas ir leetaas meebeles (taisiitas no pus cm bieza skaideniisha), kur kaut kas pliistoshs salikts, tad iesaku uz reiz nostiprinaat vai paarvietot, jo priekshmeti meedz braukaat pa shaadaam virsmaam.. ;) ir paarbaudiits uz savas aadas..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es arī pret datortumbiņām esmu skeptisks, kaut kā no tiem maziem spokiem neesmu neko sevišķu dzirdējis. Filmas un spēles var klausīties, bet priekš mūzikas man liekas, ka vajag kaut ko nopietnāku.

 

Neilgu laiku atpakaļ iepirku 2 x SM-1000, 2 x Rigonda MM-1, 1 x Rigonda CS-1.1 un mani skaņa pilnībā apmierina, ar laiku tiks nomainīts paštaisītais subs Sony Exploid pret aktīvo (lai izlīdzinātos pīķis uz 60Hz). Koka kastēs skaņa ir patīkamāka nekā plastmasas.

 

Bet šitais viss ir gaumes lieta. Cik cilvēku, tik variantu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

Cik cilvēku, tik variantu.

 

cik naudas , tik variantu...

Link to comment
Share on other sites

Thanks UnderV par padomu, bet man tas sanaak kkaa par daargu. Laikam buus jaanjem tas gatavais variants- Logitech z-2300.

Link to comment
Share on other sites

gribas bik pakasīties par UnderV lasītprasmi tajā codemen linkā skaidri un gaiši rakstīts ''Divi 3 kanālu skaļruņi 2 x 15'' ja nemaldos tad divi nozīme 2 skaļruņi nevis 1

Link to comment
Share on other sites

Nu kā z-2300 lietotājs varu teikt visu to labāko par tumbām. Paziņa paklausoties manas arī nopirka un ļoti sajūsmināts. Mazie skaļruņi, kaut gan izskatās mazi, bet skan labi. Par to var pārliecināties atvienojot tos kad skan mūzika. Subwoofers ir jaudīgs. Par basiem nevar sūdzēties. Griez cik gribi, bet kropļojumi no subwoofera nav nākuši. Es klausos uz pusi skaļruņa, bet draugs jau atnākot pie manis pamanījās uzgriest basus uz pilnu un skaņu uz pilnu. Mazliet noraustījos, bet nu kropļojumus subwoofers tāpat neradīja. Pats labākais ir tas, ka nav nekāds čakars. Pieslēdz un klausies. Iepriekš bija pastūzis ar divām S90 un bija vairāk problēmas nekā labuma. Pastūzis beigās nosvila un S90 bija jāmaina pīkstulis un prasās arī basiniekus, jo tie sāk kropļot skaņu.

Labots - joks7
Link to comment
Share on other sites

Es gan skatos uz Logitech z-5500 pusi, taas gan ir krietni jaudiigaakas, tad saaku domaat kaa tad blieziis taas? ir te kaads 5500 lietotaajs kursh var ko pateikt?

Link to comment
Share on other sites

a jums ir tik daudz ierakstu 5.1 kodējumā,lai pirktu tās Z-5500? stereo uz viņām nav baudāms.

Link to comment
Share on other sites

z-5500 izskataas zveeriigi, bet cena ir tik pat zveeriiga :)

 

 

Un vai tad parastaas stereo dziesmas uz 5.1 skanees sliktaak nekaa uz 2.1?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...