Jump to content

6600GT


Pecid
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Iepirku MSI NX6600GT-VTD128 karti.

Esmu lasījis ka var atslēkt no 8pp uz 12pp, pievienoju bildi ko man rāda RivaTuner. Tātad kuri biti man jāatbloķē lai iegūtu 12pp un vai šai kartei tas vispār ir iespējams?

Bilde

Link to comment
Share on other sites

GT - tas nozīmē, ka viss jau ir atvērts!! tu vari mēģināt kādu trubu aizvērt :lol:

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Khm, man ir 6600 karte, tai tak var ko provēt dabūt vaļā? Nav bijis ne laiks, ne arī liela vēlēšanās spēlēties ar šitām lietām, tagad štukoju, ka varbūt paprovēt. Varbūt ir kāds links, kur viss tā īsi un kodolīgi būtu aprakstīts? RivaTuner virsū ir :)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Man nav gt, bet tikko izlasīju, ka 6600 kā tādām vispār nevar neko atvērt :) Un manai ar, diemžēl, tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Skumji :(

Tad varbūt kāds var padalīties pieredzē ar voltmodiem, ko tas dod un cik daudz temp. ceļās?

Link to comment
Share on other sites

..kā r9550 var pārvērst r9600...

Pēc domas, pārflash'ojot. Core jau tā pati (R350) vien ir, iespējams, prasās VMod's, lai gan šaubos. No otras puses, ja esi jau R9600 frekvences sasniedzis, tad, manuprāt, šim pasākumam nav liela jēga.

Link to comment
Share on other sites

Pēc domas, pārflash'ojot. Core jau tā pati (R350) vien ir, iespējams, prasās VMod's, lai gan šaubos. No otras puses, ja esi jau R9600 frekvences sasniedzis, tad, manuprāt, šim pasākumam nav liela jēga.

nu nezinu... tā pa forumiem palasoties, izskatās, ka lielāka jēga no flashošanas nekā no OC - pats brīnījos, bet aptuveni - 10 fps
Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Karte nav slikta bet tur nav ko atbloķēt, vienīgais OC varētu palīdzēt, vāja vieta šaij kartej 128 bit ram(tur neko izmainīt nevar)

Link to comment
Share on other sites

diemžēl... bet nez kas notiktu, ja atitool'ā pie pipelinēm ierakstītu pārāk lielu ciparu? nekas neietu? vai kā... ļaunāk :???:

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

nu nezinu... tā pa forumiem palasoties, izskatās, ka lielāka jēga no flashošanas nekā no OC - pats brīnījos, bet aptuveni - 10 fps

 

nu karoce te man stav 9550Turbo Vguru divi BIOSi parastai darbojas, kaa 9550 un otrais 9600 (parliek ar jumper uz kartes) , karoce, ja ir tas otrais, tad raada kaa 9600 un ir iespeeja clockot caur Vguru , palielinaat voltaazzas, frekvences, reaali ir OC bijis pamatiigi liels, tagad visu laiku staav core no 300 uz 500 sanaak 67% un memory no 200 uz 331, bet ir palaists arii vairaak, kartei ir piekaartota sava dzese, taaapeec , taa nekarst vairaak par 38graadiem, buutiibaa ar orgginaalo, pie visa taa pasha bija max 49graadi, vienk par skallu palika man... core var arii uz kaadiem 520 likt, vienk no core maza jeega taapeec nelieku, memory gan dod pamatiigi fps klaat...

 

bez OC ir krietni suudiigaak nekaa ar shaadi uzdziitu...

Labots - Peteris Pavlovskis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...