Jump to content

Olympus E-330 (DOUBLE LENS KIT)


amis00
 Share

Recommended Posts

Gribētos iegādāties spoguleni. Bet vajag lai caur LCD displeju arī varētu skatīties ko bildē.

Jo sieva caur skatu meklētāju nemāk (nevar aci piežmiekt).

Pagaidām izvēle krita uz šo.

Pašam bija Canon S2IS (tagat nozaga mmm tādi). Biju ar viņu apmierināts...

Link to comment
Share on other sites

Tādu DSLR nav!

 

Piedošanu, tevis izvēlētā laikam būs pirmā un vienīgā!

 

P.S. neņem kitu! Ņem body un piepērc labākus objektīvus ebayā!

Labots - kliks
Link to comment
Share on other sites

Es arī biju aci uzmetis uz Olympus E330 - tieši dēļ tās LiveView fīčas. Raugi, mana pirmā ciparene bija Canon A80, tāpēc esmu dikti pieradis pie atlokāma ekrāniņa. Cik lasīju aizjūras resursos Olympus to tehnoloģiju esot iepircis no Panasonic. Mani tikai drusku sabiedēja E330 cena. Bildes kvalitātes ziņā E330-ais tiek vērtēts diezgan augstu, tikai esot diezgan sarežģīts lietošanā.

 

Pagaidām nopirku "bridge" klases cipareni - S9600 - tai ir tieši tāds pats, tikai mazāks atlokāmais ekrāns kā E330-jai, tikai tā nav DSLR :cry: . Kādu brīdi pablēņošos ar to - tad iegādāšu vai nu Olympus E410 vai E510 - tie nāk attiecīgi E400 un E500 vietā un tiem abiem LiveView ir by default, tikai ekrāniņš diemžēl nav atlokāms... :???:

 

Vispār LiveView fīča DSLR kamerām sāk parādīties kā norma - pat krutais Canon EOS1D Mark III ir ar LiveView, ja kas...

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Krutais LiveView ne tik krutiem fotografiem. sorry džeki. Normāli cilvēki izmanto skatu meklētāju.

Ja nu dikti gribās LiveView, tad nopērciet pribambasu, ko uzliek uz skatu meklētāju.

Link to comment
Share on other sites

... Normāli cilvēki izmanto skatu meklētāju.

Ja nu dikti gribās LiveView, tad nopērciet pribambasu, ko uzliek uz skatu meklētāju.

 

Gribētos paskatīties kā tu lien uz vēdera mēģinot nobildēt kādu kukaini/vardi/sēni, kas labāk izskatītos skatā no apakšas... :D

 

...jebšu NORMĀLI cilvēki labprāt lien pa dubļiem/slapjām sūnām/sapuvušām lapām/utml vai staigā "himzaščitā"-kombinezonā? :lol:

 

Piemēram man patīk bildēt no neparasta skatu leņķa un tam ĻOTI noderīgs ir tieši LiveView ar atlokāmu ekrānu, ja kas.

Tāpēc es labāk pagaidīšu kad NEnormālajiem cilvēkiem par prieku arī DSLR kamerās LiveView būs gluži parasta lieta :-) .

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

pats strādāju ar E-500, un cik nu zinu tad nekāda baisi komplicētā vadība tur nav arī aparātam ar atlokāmo ekrānu. viss tāpat. tā teikt RTFM, un uz priekšu. tikai stiklus gan vari palūkāt labākus, ar laiku. iesākumam pietiks, bedt pēc laika sapratīsi, ka kamera var vairāk, kas tā arī ir. vari palūkot Sigma stiklus. tur ir salīdzinoši lēti un kvalitatīvi objektīvi.

Link to comment
Share on other sites

pats strādāju ar E-500, un cik nu zinu tad nekāda baisi komplicētā vadība tur nav arī aparātam ar atlokāmo ekrānu. viss tāpat. tā teikt RTFM, un uz priekšu. tikai stiklus gan vari palūkāt labākus, ar laiku. iesākumam pietiks, bedt pēc laika sapratīsi, ka kamera var vairāk, kas tā arī ir. vari palūkot Sigma stiklus. tur ir salīdzinoši lēti un kvalitatīvi objektīvi.

 

Nu ka reiz ar E-500 darboties ir gana vienkārši (pašam ir gadījies ar tādu kameriņu paknibināties), bet dēļ tās LiveView fīčas ar E-330 esot mazliet jāpakustina pelēkā viela - nedaudz atšķiroties AF padarīšana - tā vismaz izsakās cilvji, kas 330-o jūzo vai vienkārši labi pārzin...

Link to comment
Share on other sites

Vecais, kādēļ mani pārņem sajūta, ka sen neesi manīts forumā? :?

Link to comment
Share on other sites

VIL, sajūtas Tevi neviļ!

Es patiesi sen neesmu forumā rādījies - mājas būvniecība atņem DAUDZ laika.

Skatos, ka mans foršais avatars arī kaut kur pazudis - nācās ar skubu sameklēt ko citu... :-)

Link to comment
Share on other sites

Paldies par adbildēm. Sapratu vienu, cik cilvēku tik viedokļu.

Nopirku šo kameru un esu priecīgs...

Līdzi nāca divi objektīvi:

14-45mm 1:3.5-5.6 objektīvs

40-150mm 1:3.5-4.5 objektīvs

Lietošanas ērtums pēc mana vērtējuma ir diezgan ērts (daudz ērtāks ka Conon S2 IS).

Apguvu 2 dienu laikā. piesped parulē piespied. Super!!! :lol:

Atliek tikai iemācīties fočēt. :D

P.s. Līdzi nāca DVD filma ar pamācību ko un kā darīt un kā pareizi fočēt.

Labots - amis00
Link to comment
Share on other sites

Biju shito pasuutiijis i-net veikalaa. Gaidiiju kaadus 3 meeneshu. Zvaniiju uz Olympus paarstaavnieciibu. Taa arii neparaadiijaas LV. Hvz varbuut nokaveeju taas dazhas, kas bija (ja bija). Apnika gaidiit un nopirku EOS400D

 

Arii gribeeju Olympus E-330 tikai deelj taas fiichas, ka displejaa var redzeet ko bildee, bet izraadaas, ka bez shiis fiichas var ljoti labi iztikt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...