Jump to content

Akumulatoru virkne


soks
 Share

Recommended Posts

Pastāstat kurš protams mācījies vai laījis ko tādu.

 

Man ir trīs akumulatori 650mA katrs, vai miliampēras paliek tās pašas ja šos savieno virknē.

 

Jau iepriekš esmu jums pateicīgs.

 

P.S. Negribu būt pārāk uzbāzīgs, bet vai Latvijā ir kāds, vai kādi kurš nodarbojas ar akumulatoru tirdzniecību Latvijā? Mani tieši interesē akumulatori LCR-123 analogi baterijām LC123, priekš foto kameras.

P.S.S Šie akumulatori ir cilindriskas vienības.

Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu uzzināt vai Latvijā(arī Latgalītē) ir nopērkamas CR123A akumulatori.

 

Gribētos uzzināt arī akumulātoru maksimālo mAh ciparu, zinu to ka ri 600mAh, 650mAh, 700mAh, bet man gribētos iegūt savā īpašumā ko stiprāku-ietilpāgāku.

Link to comment
Share on other sites

Vai tie ir aķi, man pārliecības nav. Par to lai tiek skaidrībā pats topika autors.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ķīmiķi! Mērvienība 'mAh' ir akumulatora ietilpība un ar strāvu tai nav nekāda sakara. Strāvu ķēdē vispār nosaka Oma likums (nevajadzēja bastot fizikas stundas savulaik, tad nebūtu te jāuzdod muļķīgi jautājumi).

Tātad slodzes pretestība + visu virknē slēgto akumulatoru iekšējās pretestības summa arī būs faktors, kas ierobežos strāvu. Slēdzot virknē, kā jau to norādīja augstāk, spriegums summējas (un līdz ar to ārējā ķēdē arī pieaugs strāva, ja slodze nemainīsies). I=U/R (līdzstrāvai)!

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau jāskatās,vai tie akumulatori ir vienādi, vai tie visi ir jauni, nevis kāds jau palietots, citādi var būt problēmu ar to virknbes darbību.

Varbūt viņam nemaz nevajag virknē slēgt, bet vajag to pašu spriegumu, un tad jāslēdz paralēli.

Link to comment
Share on other sites

Redziet man ir Olymps e-500. Oriģinālais aķis par dārgu.

Komplektā nāca līdzi bateriju kārtridžs-kasetne, kurā var ievietot 3 X CR123 baterijas. Tā kā baterijas arī dārgas, investēju naudu un nopirku baterijām analogus akumulatorus (vienīgos pieejamos uz to brīdi) ar 650 mAh ietilpību.

 

Aptuveni 200 bildēm pietiek ar zibeni, un 300 bez zibenes, vai arī 100 RAW formātā.

 

Gribētos ko nopietnāku.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Miliampērstundas nemainīsies (būs kā atsevišķam elementam), spriegumi summēsies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...