Jump to content

*.dds rediģēšana


gReenS
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Ar kaadu programmu var editeet DDS failus?? Nokachaaju un uzinstaleeju kautkaadu "DDS_Utilities_8.31.0225.1745" kas itkaa skaitaas plugins prieksh adobe photoshop, bet nekur adobee neredzu kur vareetu palaist kautkaadus pluginus un tikuntaa dds faili valjaa neveras.

Paliidziet luudzu!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir plugins iemet to Adobe mapee ieksh Plugins un viss vairaak neko nevajag...Nekaadu mapi netaisi tur vienkaarshi dds failus iemet tajaa Plugins mapee...

Photoshop > Plug-ins skaties kaadus vinjsh ir panjeemis...

Ja nekaadi nesanaak tad Photoshop > Preferences > Plug-Ins & Scratch Disks ieliec kjeksi ieksh:

Additional Plugins Folder un noraadi to...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Hmm nu taa panjeemu preferences > plugins > pievienoju to mapi kur ir uzinstaleets tas plugins (uzinstaleeju adobe/phootoshop cs2/plugins/DDS mapee) to DDS mapi arii noraadiju, reastarteeju adobe, bet tikuntaa never man tos dds valjaa :( jokaini!

Link to comment
Share on other sites

Hmm nu taa panjeemu preferences > plugins > pievienoju to mapi kur ir uzinstaleets tas plugins (uzinstaleeju adobe/phootoshop cs2/plugins/DDS mapee) to DDS mapi arii noraadiju, reastarteeju adobe, bet tikuntaa never man tos dds valjaa :( jokaini!

Just vinjus vajag mest ieksh adobe/phootoshop cs2/plugins/...Kaut kaadu DDS mape nav jaataisa...

A tu apskatiijies jaunos plugin vai ir

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Varbuut ka ieksh Plugin vinji saucas savaadaak...Bet nu iemeto mapee Plug-Ins vinji naak klaat...Kad atver photoshop...Man viss maz straadaa kad vajag kaadu plugin atsevishkji...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

ok, var sleeg topiku, paldies ka centies paliidzeet, bet neaizgaaja ar photoshopu, tagad atradu dds converter 2, ar kuru no dds var konverteet uz photoshop formaatu vai da jeb kaadu citu un atpakalj!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...