Jump to content

amd x2 vai core 2 duo


Guest S1lver
 Share

Recommended Posts

pastastiet ludzu par amd X2 procesoriem ,un core 2 duo , ka vini atskiras kadi minusi,plusi tam un tam prost nezinu kadu pirkt frekvences piemeram vienadas , ludzu palidziet un paskaidrojiet

Labots - S1lver
Link to comment
Share on other sites

Nu ja abi proču modeļi vienā kategorijā tad tik ņem Cori. Ieteiktu nedaudz pagaidīt cenu samazinājumu un tad pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Nu jau panesas AMD, Intel karš. Pēc maniem novērojumiem Core tomēr labāka. Vislabāk Tev uz šo jautājumu atbildēs testi, cenas un protams loģiskā domāšana.

Link to comment
Share on other sites

Kur ķirzaka, derētu te kādam teletubijam pērienu.

Bet par tēmu runājot, tu iedod mums modeli AMD un Intelam, tad arī tev pateiks kurš labāks.

Link to comment
Share on other sites

Guest guņa

AMD OC potenciāls mazāks... + mātesplates lētākas + paši AMD proči lētāki :)

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Cenas uz līdzīgu ātrdarbību apmēram vienādas. Izvēli nosaka simpātijas, cilvēku ieteikumi, zīmola vārds.

Tas tāpat kā pirkt automašīnu: Porshe vai Lotus (vai citi varianti). Izvēlos Intel Core 2 Duo.

 

Ak, adrese, kur ko palasīt:

www.tomshardware.com

 

... Ļoti cienījams resursiņš

 

+

 

www.pcworld.com

 

anandtech.com

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

1. Sākumā izlem, cik vēlies naudiņas rezervēt šim pasākumam (MoBo+Cpu)

2. Vai esi azartisks (par vēlēšanos ne-ir runa) un "virstaktēsi" sistēmu?

3. Vai esi lojāls pret abiem ražotājiem?

4. Izdomā, vairāk gribēsi, lai spēlēs Fremes/(per second) [fps] vairāk vai gribēsi, lai PhotoShop sarenderē ātrāk milzīgu bildi ar superefektiem un strādāsi ar MultiMediju (attēls, foto, video) programmām?

5. Atlasi sevis interesējošos procesorus pēc cenas, pemeklē MoBo, +dalies izvēlē abos variantos ar foruma biedriem....

6. Pats mēģini salīdzināt iekš www.tomshardware.com [cpu chatrs] sadaļā, kādus rezultātus uzrāda Tevis izvēlētā CPU+MB kombinācija+vēlreiz dalies izvēlē abos variantos ar foruma biedriem....

7. Apskaidro, kādus pārējos pričendāļus sistēmai esi domājis/cik naudiņas atvēlēsi sistēmai kopā (PSU, VGA, RAM, HDD, Monis)...

 

...izstaigā pa punktiem un tad runāsim tālāk.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

...izstaigā pa punktiem un tad runāsim tālāk.

 

Šitā lietā varētu ieilgt uz pāris mēnešiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

Es esmu par AMD, jo pasham ir amd x2 dual core 3800+/2000mhz 64bit, bet esmu lojals pret abiem brendiem. Esmu lietojis arii p4 3ghz. iipashu atksjiriibu neredzu. Tagad darbinu gan fotozhopu, plus video apstraade, gan kurbuleeju fps speeles. Nekaadus probleemu, temperatuuras zemas, praktiski auksts staav. bet gala leemums jau ir autoram, plus jaaskataa kaada buus paarejaa sisteema arii.

Link to comment
Share on other sites

Šitā lietā varētu ieilgt uz pāris mēnešiem :lol:

 

Pusstundas jautājums. Iztērētās naudiņas vērts, lai painteresētos savām interesēm.

Nesaprotu, pičom te mēneši? Durnis, vai?

Link to comment
Share on other sites

Guest PhTm

teletūbij - pentium ir švaaaaaaakaaaaaaaaks par c2d, vai athlonx2.

ar saviem pentiumiem vari ieskrieties.

 

par tēmu - tagad laikam labāk sanākt paņemt c2d, bet pats lietoju athlonu.

Link to comment
Share on other sites

Guest karlis kavacis

Karoche tā, cik es zinu tad Intel Core 2 Duo ir nedaudz stabilāki un pavisam nedaudz ātrāk domājoši par AMD (atkarībā no uzdotā uzdevuma) BET AMD ir lētāki un sanāk ka par 1.8GHz intel c2duo cenu tu vari nopirkt uz pusi vai pat ātrāku AMD proci... ā un Pentium C 2 Duo laikam cache atmiņa ir lielāka par AMD pročiem (*tas gan ir atkarīgs no modeļiem) ... pats es šobrīd grasos mainīt savu D915PSY Intel Pentium motherboard ar 3.00GHz Intel Pentium4 proci, 340MHz PSU un 1,5Gb DDR400 Ram pret - 2.13GHz Core 2 Duo, 1Gb DDRII800 Ram, 450MHz PSU un GIGABYTE Deluxe motherboard ar iebūvētu WI-FI modemu ... pagaidām nemainīšu PCI-X 215Mb SAPPHIRE X1950Pro ... pagaidīšu līdz iznāks vairāk DirectX 10 videokartes un nedaudz nokritīsies to cena...

-----------------------------------------------------------------------

No AMD varu rekomendēt AMD Crosshair motherboard ar uzliktu AMD M2 proci

Labots - karlis kavacis
Link to comment
Share on other sites

par tēmu - tagad laikam labāk sanākt paņemt c2d, bet pats lietoju athlonu.

 

Man tas pats. Pirms gada Athlon X2 sākot ar 4200+ uz augšu rullēja, tagad tiem liek kloķi :arrow: C2D.

 

BET AMD ir lētāki un sanāk ka par 1.8GHz intel c2duo cenu tu vari nopirkt uz pusi vai pat ātrāku AMD proci...

 

ā un Pentium C 2 Duo laikam cache atmiņa ir lielāka par AMD pročiem..

 

D915PSY Intel Pentium motherboard

 

340MHz PSU, 450MHz PSU... pagaidām nemainīšu PCI-X 215Mb SAPPHIRE X1950Pro ... pagaidīšu līdz iznāks

 

Pats vispār saproti kaut ko no tā ko sarakstīji?

Riktīgs Lohambūrs!!!

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

Guest karlis kavacis

ko? es tikai uzrakstīju ko zinu par AMD un C2Duo pročiem ... diemžēl to uzzināju tikai lasot forumus un testus toties par cenām gan runājot AMD ir lētāki ... to es izsecināju pirms pāris nedēļām kad vēl tikai apsvēru domu vai ņemt C2Duo vai AMD Crosshair Motherboard ar AMD AM2 proci

 

-----------------------------

 

nu labi, vēl atzīstu ka pārrakstījos un pie PSU ierakstīju nevis W bet MegaHerci ):-/ .... un D915PSY ir manas mātesplates modelis .... jā un vēl nevis - 215Mb bet 256Mb 256Bit SAPPHIRE X1950Pro ->Videokarte<- ... man miegs nāk tāpēc arī tik debīlas kļudas ...

Labots - karlis kavacis
Link to comment
Share on other sites

Piemet klāt to Pentium C 2 Duo kā atsevišķu Inteli Core 2 Duo un būsi varbūt kaut ko sapratis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Viktors100

Retprisks jautajums...

pienemsim ka ir noteikta naudas sumina... kas atvelera procim! kas sanak jaudigaks par so summinu-AMD vai INTEL??? :D

 

bez tam mans doma ka vis atkarajas kam procis vajadzigs...

ofisam-intel darba zirgs, stabils un dros par to ar vins maksa dargak.

multimedia, majam-amd.

 

man nav nekadu argumentu kas un ka vinekarsi ta uzskatu pec savas pieredzes, inteliem office, autocad iet atrak, neka amd, bet ka runa nonak lidz majam dodu prieksroku amd.

Link to comment
Share on other sites

Viktor, par taa multimeedijaam un AMD nepiekritiishu.

Intelis video/audio apstraadee tomeer ieliek klokji AMD.

Link to comment
Share on other sites

Guest Marlows

atklati sakot - nekada tur diza liela atskiriba nav starp AMD un Intel...

Tadam userim ka man pielnigi pie D*** vai nu lietoju AMD un Intelu ar vielidz lielam frekfencem...

Protams var tur testet pa labi pa kreisi tos CPU un teikt ,ka redz Intel tur prieksha pa paris papagailiem , nu luk tamdel amd ir nekam nederigs... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nu parastam juuzerim, tieshaam pofig, kaadas firmas procis zem haubes, bet cilveekiem, kas, piemeeram, ar video apstraadi nodarbojas profesionaali un augstaa liimenii, domaajams, pie sirds vairaak ies Intel izstraadaajumi. Ne velti jamie shajaa jomaa ir izplatiitaaki. Jaateic arii, ka daudzu video/grafikas/audio softu izstraadaataaji rekomendee Intel.

Link to comment
Share on other sites

Oi, veči, pēc dažiem mēnešiem te visi bļaus C2D sux, Quad Core rullē. Takš viss ir atkarīgs no tā, ko grib ar to kasti darīt. Abi procesori ir gana labi.

Link to comment
Share on other sites

eduardinio

es tev ieteiktu pirkt ti pentijumu jo tas ir daudz krutaaks nekaa tas gljukainais AMD sux

 

AMD nekam neder tikai muskastes apakssu izklaat ar taadiem vot pentijums tas jaa tas rullee

 

:-) :-) :-)

 

Vispaar ja nejeedz neko no processoriem tad paklusee)) saku lai nu kaa intel liela savus procesorus AMD vienmeer ir soli priekshaa-piem. tagad paraadiijaaas intel divkodolnieki bet AMD ir no 2005 gada beigaam.....takaa saliidzinaat nemaz nevar! :!:

 

 

 

Patreiz labaakaa izveele ir pie Intel bet domaaju ka jaw vasaras beigaas viss mainiisies-AMD taisa kkaadu k10 proci kas paarspeej jebkuru patreizeejo Intel

Link to comment
Share on other sites

Ko var ņemties!

 

Paskatās proču cenas.

 

Ja $$$ atļauj (spiež kabatu) tad protams ka jāņem inte core duo - ātrāks.

 

Bet pērkot AMD x2 proci var ieekonomēt naudu. Un ātrdarbībā viņš ir pietiekami ātrs. Lielākai daļai uzdevumu nejutīsi starpību. Es pats uz AMD x2 +3800 skatos HD video un man pilnīgi pietiek ātrdarbības - viss notiek bez mazākās aizķeršanās.

Link to comment
Share on other sites

liidz vasarai veel cenniki kritiis un kritiis ;)

protams c2d ir speeciigs bet padaargs ...

Link to comment
Share on other sites

Vasarā varēsi brīvi salikt par 600Ls jaudīgu sistēmu, kas tagad maksā ap 800..900Ls.

Tas nozīmē, ka sāc jau meklēt komponentes :roll:

Link to comment
Share on other sites

No M79 man nesen salika šādu komplektāciju. Pieliec vēl 100Ls un būs arī laba videokarte. Cena 530Ls. Bet C2D cena tagad tikko vēl nokritās.

 

Procesors  CPUC2D 2400/1066/4M S775BX ATX/E6600 BX80557E6600 S L9ZL IN 
Cooleris  SILENTBLADE 120X120, BLUE, 19DBA, RETAIL 
Pamatplate  GIGA-BYTE P965/ICH8R S775 ATX/GA-965P-DS3 
Atmiņa  APACER AM1 DDR2 800 1GB CL5 64*8 [AM1/800/1/5/64*8] 
Atmiņa  APACER AM1 DDR2 800 1GB CL5 64*8 [AM1/800/1/5/64*8] 
Cietais disks  SAMSUNG 250GB 7200RPM SATA II 8MB 
Grafiskā karte  GIGA-BYTE 256MB DDRII PCIE16 7300GT/NX73T256P-RH 
DVD  LITEON DVD-/+R/RW/-RAM12X BULK/BLACK DH-18A1P-022C 
Korpuss  COMPUCASE MIDITOWER ATX P4,front USB,LX-6A21 BLACK 
Korpuss  FSP Group/Fortron ATX-400PNF 400Watt PFC-P4, 12cm fan, 20+4pin, ATX 2.0, PFC 
Klaviatūra  LOGITECH VALUE KEYBOARD BLACK PS/2 RU 
Pele  LOGITECH S90 OPTICAL WH.MOUSE PS/2 BLACK  

Link to comment
Share on other sites

Guest HacKey

Nu parastam juuzerim, tieshaam pofig, kaadas firmas procis zem haubes, bet cilveekiem, kas, piemeeram, ar video apstraadi nodarbojas profesionaali un augstaa liimenii, domaajams, pie sirds vairaak ies Intel izstraadaajumi. Ne velti jamie shajaa jomaa ir izplatiitaaki. Jaateic arii, ka daudzu video/grafikas/audio softu izstraadaataaji rekomendee Intel.

nu es tev gribu pajautat kada tshkiriba ir BMW un Audi, ja pienjemsim ka BMW ir Intel un Audi AMD, vismaz man ta liekas butu aliekams kopaa? un ja vai tiesha ja tu veiso filmas un kko njemies pa to meslu galu tev video kvalitate zudis?

skaties ka F1 autinji iet uz AMD (Ferrari) pro4iem un ka ar Intel (BMW), vot sheit pieradas kas ir labaks :)

cik zinu Ferrari varetu ari intel panjemt bet intels tak SUCK's, neviens tak ar tadu meslu neko iesakt nevar un Inteli no personiskas pieredzes karas ka kads sedinats auto uz arumiem, a AMD iet lidz pedejam, nerunasim par vecajiem socket A un tas 4simtais laikam uz tiem vel sukaja AMD bet tagad varu saderet noperc viena cenu kategorija pro4us un redzesi AMD bus labaks

Te es dzirdeju ka kkadi Clockeri uzrodas - cik ilgi to zirgu dzisi, kamer nosprags vai ari sirdsapzinja aiz apvarshnja paradiisies? Gribetu redzet cik tu ilgi begtu ja es tev pakalj brauktu ar autinju un meginatu sabraukt vai kka tamlidzigi, taspats ar CPU.

Link to comment
Share on other sites

Te es dzirdeju ka kkadi Clockeri uzrodas - cik ilgi to zirgu dzisi, kamer nosprags vai ari sirdsapzinja aiz apvarshnja paradiisies? Gribetu redzet cik tu ilgi begtu ja es tev pakalj brauktu ar autinju un meginatu sabraukt vai kka tamlidzigi, taspats ar CPU.

klokot tiešām nav vērts - tas tikai lielākai skorei pcmarkā vai citā benchmarkā. Cik ir - tik ir tajā procī. Ja CPU pirkt vienā cenu kategorijā, tad AMD viennozīmīgi rullē - par tādu pašu cenu dabūsi ātrāku proci, nekā no intel. Piemērs: core 2 duo E6400 maxā ~Ls120, bet par šo naudu var paņemt AMD Athlon X2 5600+, kurš ir biku labāks + vēl pamatplate lētāka sanāks. Un ja atradīsies lieka nauda, varēsi vēl labāku AMD paņēmt - Athlon X2 6000+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Domāju tā: paskaties price/performance un ņem to kurš labāks! 8-)

Un kāpēc nav vērts pulksteņot??? :-? :-? :-?

Link to comment
Share on other sites

ja ir doma par kaarbas tureeshanu zem oc ikdienaa, te neiet runa par papildus 200 mhz, bet par kaartiigu oc, tad tas prieks izmaksaa krietni vairaak nekaa nopirkt vienkaarshi jaudiigu datoru.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas ir vairāk hobijs un praktiska labuma no tā diži nebūs.

 

Un kāpēc nav vērts pulksteņot??? :-? :-? :-?
Link to comment
Share on other sites

Tas ir vairāk hobijs un praktiska labuma no tā diži nebūs.

 

es gan taaa neteiktu ka praktiska labuma nav ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...