Jump to content

Fraps materiāls nerāda !


Mosqito
 Share

Recommended Posts

Problēmas ar FRAPS materiālu!

 

Nesen visi Fraps uzņemtie gabali parstāja rādīt bildi, proti skaņa bija un file Size palika tas pats bet video vietā es dabūnu melnu bildi !

 

 

Tie frapsi ir vajadzīgi tapēc palīdziet man viņus atkost , kas varētu būt pa problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

kas pa frapsiem ? :D

 

nu kā ja tev nerāda bildi, bet skaņu gan tad vaina būs kodeksos uzliec attiecīgos kodeksus vai kodeksu pakas!

 

kad būsi izdarījis atraksti kas un kā...

Link to comment
Share on other sites

Parasti ja video failam trūkst kads kodeks tad noklišķinot uz to failu Vindows media player play listā , tas piedāvā nolādēt atiecīgo kodeksu (šiem failiem šdu iespēju nemanu), tāpēc domāju ka vaina ir kur citur !

Mana ir k-lite kodeku paka (kautkāda) , bet mēģināts nav zaudēts , pamēģināšu citus ar !

 

p.s

 

Frapsā ir Dažas L2 game scēnas , draugs paprasīja lai editoju vinjam video. :roll:

Labots - Mosqito
Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

apgaismo, kas ir L2 (zinu, ka spēle, bet kāda) ?

 

tas nekas, ka wmp nepiedāvā iespēju nolādēt tos kodeksus (man gan nekad nepiedāvā neko tādu) tas nemainīs faktu, ka tev nav īstie kodekis pasties ar programmu VideoInspector tieši kāds kodeks ir tam failam un attiecīgi netā dabūt to kodeksu! būtu visam jāiet :)

Link to comment
Share on other sites

apgaismo, kas ir L2 (zinu, ka spēle, bet kāda) ?

 

tas nekas, ka wmp nepiedāvā iespēju nolādēt tos kodeksus (man gan nekad nepiedāvā neko tādu) tas nemainīs faktu, ka tev nav īstie kodekis pasties ar programmu VideoInspector tieši kāds kodeks ir tam failam un attiecīgi netā dabūt to kodeksu! būtu visam jāiet :)

 

 

L2=Lineage2 , saprotu kapēc cilvēki viņu spēle , pats pamēģināju .

labāku online spēli līdz šim nēsmu redzējis !

 

 

 

p.s

 

pamēģināšu to Videoinspector, redzēs kas sanāks !

Link to comment
Share on other sites

Videoinspektors nebuus iisti labaakais, jo meedz arii gljukot. :( Iesaku Gspot - tas toch visu pareizi paraadiis.

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

kam tev vajag fraps programmu, tā tik domāta lai saglabātu bildes vai video uz datora :p

Link to comment
Share on other sites

VideoInspektor ja pareizi sapratu piedāvāja man Audio codeku! Microsoft PCM format centos dabūt , neatradu!

 

un ar Audio tā kā vis ir ok!

 

Gspot pie video Stat sekcijas Raksta "Codec(s) are Installed

un pie Audio raksta "No Codec Required

 

 

Kādas vel ir iespējas?

Link to comment
Share on other sites

kam tev vajag fraps programmu, tā tik domāta lai saglabātu bildes vai video uz datora :p

Dlja osobo tupih - paskaidroju:

FRAPSim ir pasham savs kodeks, kas nodroshina gan video kodeeshanu gan dekodeeshanu. Shis kodeks tiek instaleets kopaa ar pashu FRAPSi. Taapeec arii - lai noskatiitos ar FRAPSi uznjemtos video vajag instaleet FRAPSi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...