Jump to content

kam domāti tie 2,5V uz mātesplates


Snake5
 Share

Recommended Posts

Guest drunk_lizard

eemmmm

kas tas par stulbu nesaprotamu jautaajumu

iespeejamie varianti:

ram

agp

kaads pci divaiss

 

un kas ir

kur tu izkjeeri, ka uz pusi mazaak, nekaa vajadzeetu buut?

Link to comment
Share on other sites

Ja to spriegumu mēri ar kaut kādu ķīniešu parodiju par testeri, tad tas tā varētu būt.

Link to comment
Share on other sites

everest un dīvaini, ka cooleri tur neuzrāda, jo šim pārāk liels ātrums :?:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

procja voltaazjas pie bios defaultiem iestaadiijumiem tiek pielaagotas noteiktajam procja tipam....

 

aa un uzrakstr "trial version" tavam izcilajam praatam nenoraada par softa nepilnveertiibu?

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

Guest TaklitMarion

ko "baro" tie 2,5V - svarīgi, jo man tur 2x mazāka voltāža

tie baro proci :)

Link to comment
Share on other sites

proci baro 1,4 v, bet ielādēšu jaunāku everestu un tad parādīšu bildes

 

nu tac te atbildi nevar sagaidīt! varbūt neviens nezina, kāpēc tā tur rādās, pie tam atklāju - cooleris slikti sāk strādāt ap 16.00 un ap 18.00 atsākās tā burbuļošana! kas, man tā termopasta tur vārās?

Link to comment
Share on other sites

proci baro 1,4 v, bet ielādēšu jaunāku everestu un tad parādīšu bildes

 

nu tac te atbildi nevar sagaidīt! varbūt neviens nezina, kāpēc tā tur rādās, pie tam atklāju - cooleris slikti sāk strādāt ap 16.00 un ap 18.00 atsākās tā burbuļošana! kas, man tā termopasta tur vārās?

 

paskaties virtuvee moshka mamma k-ko taisa.

 

tos 2,5 V lieto putekljsuuceejs :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

NU BEZ JOKIEM NEVAR???????????

 

 

 

un tikko bez temperatūras izmaiņām (18.09) man coolerim rpm no 1.9 uz 3.1, tas IR jocīgi! un tagad atkal krītas :evil: itkā kāds viņu kontrolētu... :evil:

Link to comment
Share on other sites

NU BEZ JOKIEM NEVAR???????????

 

es piemeeram tevi uztveru kaa lielu lielu joku, taatad padomaa vai var vai nevar

 

D_L visu kontrolee no sava pentagona apakshstaaba !!!!!!!!!!!!!!!!

Labots - krnls
Link to comment
Share on other sites

idioti te daži labi, iešu uz techspot :evil:

Link to comment
Share on other sites

bļin kāds tiešām nevar palīdzēt? es 2reiz noflešoju BIOS, pēdējā reizē arī reset CMOS, bet cooleris NESTRĀDĀ KĀ VAJAG! d_l, esi tik labs un pasaki, kas varētu būt pa problēmu, pārējie, lūdzu arī!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

d_l, esi tik labs un pasaki, kas varētu būt pa problēmu

mleee

un kaa sjitais teksts sapas ar manu parakstu?

m?

tu vispār nejaucies, kruto tēlo, ka adminus pazīsti?

un sjitas?

 

 

man jau tevis zjeel saak palikt, mhhhh

puisiit, tak nomaini to kuuleri - taa ir vecuma vaina

kuuleris ir nolietojies un streiko vai nu mehaaniski, vai streiko apgriezienu deveejs...

jautaajums izsmelts

aamen!

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

Tie 2.5V lāde biosa baču vai ari piebaro operatīvas atmiņas

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

snake tu zinaji ka nekas nav 100%, tas ir pilnigi normali ka tev 2,5 vieta ir 1,4 visur ir zudumi, sajagadijuma, pretestiba ir ta kas to visu izraisa.... :p

Link to comment
Share on other sites

Snake man ir tikai viens ieteikums. Kameer viss darbojas neuztraucies. Un necakaareejies gar PC uzstaadiijumiem. Labaak paseedi kaadu gadu forumaa, kaa veerotaajs un smelies zinaashanas. Vai arii pastraadaa un nopeerc kaadu pavecu PC, kuru vareesi jaukt un peetiit. Bet ar PC, kas par vecaaku naudu pirkts tieshaam nevajadzeetu exsperimenteet. Zinu, zinu, shajaa vecumaa, gribu visu par visu zinaat. Bet tici man atslaabsti, gan jau ar laiku buus saprashanas par shiim lietaam.

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

ko tā vajag? vispār es jau skaidri zinu, kas pa problēmu, vecu datoru iekšas arī pietiekami esmu redzējis - vaina ir tāda, ka beigta mātesplate, šorīt, tikko kā pēc pulksteņa 5300 RPM un cooleris pazūd no everesta, vakarā 16.00 būs atkal zemi apgriezieni - tātad viss varētu atrisināties, ja es izņemtu biosa bateriju, vai pieslēgtu cooleri pie vienmērīgas voltāžas - koro4e, coolerim temperatūru vietā kautkā ienāk laiks - var izklausīties nejēdzīgi, varbūt tas ir nebijis gadījums, bet tā ir! tagad tikai meklēšu coolera kontroles iespējas, vienu dienu pārbaudīšu mātesplati - vai nav sensora chipam kautkas nelabs noticis, un tad tikai domāšu par iespēju meklēt jaunu normālu mātesplati, ja vajadzēs, tad proci arī (ja s754 nebūs tik viegli dabūt, vai ja tāds pats semprons uz AM2 būs lēts)

Link to comment
Share on other sites

laba shēma, bet manā gadījumā rubīsies ārā tikai tad, kad būs pārkarsis (jo everest mātesplatei rāda 80*C - nezinu vai ticēt) - tāda ir arī shutdown temperature - tāpēc to ieslēgt negribu, pirms nav skaidrs, vai tā temperatūra nav šķība! bet par tiem 5300 RPM - pat warpspeeder nevar parādīt - uzkaras, ITE SmartGuardian RPM rāda uz 0, kaut dzirdams ir labi viss!

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

Tu vienkārši esi kaut kādu softu uzbliezis virsu ko čakare visus fanus

Link to comment
Share on other sites

Uzliec shutdownu pie 60°! Skaties, vai kas mainās vai nē. Visticamāk ka vai nu termorezistors nobrucis, vai arī softi nemāk nolasīt infu no dēļa. Pie pastāvīgiem 80° tev tur jau sev viss būtu sacepies.

Link to comment
Share on other sites

1. man arī BIOSā tie cooleri tā darās

 

2.

 

3. kad skatījos iekšā, bija viens termorezistors, kurš karājās tuvu cietajam diskam, mož tas ir vainīgs

 

4. un uz bildē redzamā NF3 250 chipa (apakšā, labajā pusē) virsū sēdēja heatsink

 

5. bija daži vadi, kuri nesavienoti karājās (tas laikam nav svarīgi)

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk ka vai nu termorezistors nobrucis

 

[..]

 

Pie pastāvīgiem 80° tev tur jau sev viss būtu sacepies.

Link to comment
Share on other sites

un tādu temperatūru - 78* (kura tomēr nedaudz mainās) man rāda tikko kompi iestartējot

 

bet par nobrukušu termorezistoru... visas pārējās temperatūras rādās pareizas, nu tad vienīgi būtu nobrucis SuperIO chips?

 

ir tas super IO no manuāļa sapratu, kāpēc:

 

Super I/O

* Chip: ITE IT8712F.

* Low Pin Count Interface.

* Provides the most commonly used

* Environment Control initiatives,

- H/W Monitor

- Fan Speed Controller

- ITE's “Smart Guardian” function

 

tur tā vaina!

Link to comment
Share on other sites

Protams ka tur - nav iespējams ka tikko ieslēgtam datoram dēlis ir 78° silts!

Link to comment
Share on other sites

tagad atliek jautājums: kādu mātesplati pirkt? negribas vēlreiz un vēlreiz tikt pie biostar

Link to comment
Share on other sites

Nu nez - mani favorīti mūžīgi mūžos ir bijuši DFI LanParty dēļi, bet nu nezinu vai tev finanses tādu vilks.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak aptausti ar roku cik silta tev tur katra daļa, pašlaik izklausās ka meklē vainu tur kur tās nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu, lati 60-75 vismaz būs jānoliek par šitādu smukuli..

LP%20875P-T.jpg

(bilde hostēta otrpus peļķei)

 

Var mēgināt dabūt lietotas, bet nu šaubos vai kāds šitādu dos prom pa sveistmaizi..

Link to comment
Share on other sites

tas ir intel proču dēlis, ne amd, apskatīšos cenas AMD AM2 www.dfi.com.tw - īstā vieta?

 

bet nenormāli labi izskatās! :-D tieši tas, ko vajag!

Link to comment
Share on other sites

Tas ir 775, ko rādu. Bet nu AMD jau arī būs.

 

Un, jā - izskatās vienkārši seksīgi, tapēc jau arī patīk. Un, protams, kvalitāte ieper - i skaņa laba, i divas (!) gigabita tīklenes integrētas, i optiskā ieeja/izeja skaņai. Plates tiešām ir labas un savas cenas vērtas.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

bāc! m79 veikalā nav dfi ar am2! :-x tur tikai 4 dfi plates ar s939 :-x :-x kur vēl būtu kāda vieta, kur var atrast dfi ar am2?

a mož DFI neražo AM2? viņu mājas lapā arī neviena lanparty ar am2! :-x

atlikusī izvēle ir šāda - http://www.m79.lv/product/index/group/16?f...00&fp=15_91 - kuru ņemt?

negribas ieķēpāties ar s754 - izmirstoša suga, bet pirms 1,5 gadiem tāda am2 nebija :-? sviests :-?

ā, un vēlams, vai nu ar pci-e > agp pāreju, vai integrēto, citādāk naudas nepietix!

http://www.m79.lv/product/single/group/16/...A2_RAID_8CH_ATX

šī būtu laba?

http://www.m79.lv/product/single/group/16/..._RAID_GBL_7_1CH

vai šī?

vai kāda cita?

šī vēl mož - http://www.m79.lv/product/single/group/16/...DDR2_SATA2_MATX

un kā ar izmēru - man Micro ATX

Labots - Snake5
Link to comment
Share on other sites

lee_cooper

man smadzenes spraksts nost...

...gribi am2? naksies i proci mainit, i ramus, i vga. i ubagot naksies. iesaku aiziet rimijaa pastradat.

aa par tam temp., nav pofig ko dat4iks uzrada?dohlijs vinsh ir un viss! anyway viss strada un nekas nespraksts, aptausti ar pirkstiem visas kopja iekshas, ja nekur pirkstu nededzina tad viss ok, a savu fenu piesledz pa taisno pie molex vada.

Labots - lee_cooper
Link to comment
Share on other sites

(labots)

1. kāpēc RAMus jāmaina? proci tas nekas, ja viss kopā ar mātes plati līdz 100 Ls

2. par to molex'u - negribi manas mātesplates shematiskajā bildē parādīt(iepriekš kautkur ieliku), kur tas ir un pastāstīt, kā tas jādara?

un, lūdzu ātrāk atbildi, jo man atkal tieši plkst 15.00 cooleris maina rpm :-x

vispār man viss tur jūdzas nost!!!!!!!!!!! tas ir tikai laika jautājums!!!!!!!!! man jau RPM pat nepareizi rāda!!!!!!!!!

un!!!! proča temperatūru rāda vienādu ar cietā diska!!! man tur kaut kas riktīgi uz īso!!!!!!!! heeeelp!!!!

nē, tomēr procim un cietajam nav vienādi t*C

 

un par to RAM maiņu - vai tad mans DDR 400 Kingston nederēs? MHz attiecību tach var pielāgot, vai nē...?

Labots - Snake5
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...