Jump to content

Jauna karte jaunas problēmas


Miezis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Radusies liela problēma!

Nomainiju PCI-EXPRESS 6200Geforce 256mb (bija integrēta) ptret Anti redion uz AGP slota! (nav integrēta) Matesplate atbalsta arī AGP 9250 karti! Mates plati sauc Asrock dual sata s939, ieslēdzot PC man viņš startējas, sakumā biosā parādas šāds raksts!

Cmos batery low.

Cmos date/time not set.

Press F2 to run setup.

Press F1 to load defult values and continiu.

Paldies! Butu ļoti priecīgs ja palīdzētu jūs man!

Link to comment
Share on other sites

BIOS izrubii integreeto. un peec teksta izskatas, ka tev bateriju matesplatei vajadzetu nomainit.. bet kaut kaa shkiet ka ar to bacheni tas tikai gljuks, jo peekshnji atnjirgties, kad tu samaini karti, nav isti iespejams...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

1. nomaini bios batereju

2. nones nvidia draiverus (vecos video)

3. uzliec biosaa lai agp karte buutu primaaraa

4. uzliec ati draiverus

5. priecaajies par nieciigo performances ieguvumu

Link to comment
Share on other sites

vai tu arii nezini kur vinja atrodas ?

Bija domats ka man naw liekas bios baterijas, bet uz matenes baterija ir pieliku meli strava bija!

Link to comment
Share on other sites

Ja nav, tad jānopērk. Laikam būs jāgaida, kamēr svētki beigsies.

 

man piemeeram ir tik "forsh" darbs, ka sveetkiem jaastraadaa, pat shodien un gan jau ka k-kaads elektroprechu veikals vel straadaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Un del ta ari varetu neiet klaviatura?

ja USB klaviere, tad jaa....

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ja tev ir ps/2 klava un taa nestraadaa, tad pastaav visai liela iespeeja, ka nemaakuliigi riikojoties esi nositis maati....

apsveicam

ps - ceru, ka klavu neesi peles portaa iespraudis?

Link to comment
Share on other sites

ja tev ir ps/2 klava un taa nestraadaa, tad pastaav visai liela iespeeja, ka nemaakuliigi riikojoties esi nositis maati....

apsveicam

ps - ceru, ka klavu neesi peles portaa iespraudis?

 

tas jau laikam bija tad kad vinjsh to meeli mauca pie baterijas :mrgreen::mrgreen: noteikti, ka bachene bija vel maatenee :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

tas jau laikam bija tad kad vinjsh to meeli mauca pie baterijas :mrgreen::mrgreen: noteikti, ka bachene bija vel maatenee :mrgreen:

Baterija nebija matesplate, kad uztaisu restart vins taa kaa noskene un klaviaturai iedegas visas 3 gaismas!

Link to comment
Share on other sites

Ta bateriju parliku, ts pats uzraxts, un klaviatura nestrada uz kompi! Vai nevar plaist uz USB klavs kompi, bet pele itkaa straadaa!

 

Varbut ir nobrukusi sistēma? Un vai ir iespēja pašam pārlikt sistēmu! Iespējams kompis vienkarši pievienojot jaunu video karti neatpazīst to un pēc tam arī neatpazīst veco, win xp disks man ir visi draiveri ir, bet kā es varu pārlikt ja netieku biosā? Un vai nav pats bios japarinstelē!

Plz HELP!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ja tev ir ps/2 klava un taa nestraadaa, tad pastaav visai liela iespeeja, ka nemaakuliigi riikojoties esi nositis maati....

apsveicam

lasiit maaki???

izvelc aaraa to meesla 9250 un paprovee tad....

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

a mož otrādi bateriju ieliki? un paskaties everestā / BIOSā baterijas voltāžu

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

snjaga, vispaari te zeenam ir probleema, ka jamam vispaari nestarteejaas logi un jams pat biosaa netiek...

un tu vinjam taadu izcilu padomu!!!

 

idioti te daži labi, iešu uz techspot :evil:

 

taapeec dari taa un atpakalj vairs neraadies....

Link to comment
Share on other sites

tu vispār nejaucies, kruto tēlo, ka adminus pazīsti?

Link to comment
Share on other sites

Guest esters

Nvidiai vieniigie integreetie risinaajumi 6 GeForce seerijai ir 6100 un 6150, cik noprotu, ka taa 6200, ir TurboCache versija. Par parieshano no low segmenta kartes uz vel zemaaku ir apsveicams solis..

Link to comment
Share on other sites

Karti anti redion jau iznemu sen ieliku atpakal veco, varbut parinstelet Windows ar citu kompi, bet nemaku to darit zinu tikai ka to var izdarit, pats parinstelet maku kompi, saja gadijuma ari parinsteletu ja tiktu biosa, bet vai nepalidzetu tas ka parinsteletu windows, ja vispar to var izdarit sada gadijuma caur citu PC? Un esmu izmeginajis daudz un dazadas iespejas, nekas nepalidz!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

beidz cjakareet sev mozgas

bez klavieres tu neko neizdariisi, mhhhh

ja pieliekot citu klavieri taa neaiziet, tad maate ir beigta....

njefig graabaaties pa kastes ieksjaam, ja neko nesajeedz - skola maksaa naudu

labi, ja veelies eksperimenteet:

izvaac visu lieko drazu no kastes, atstaaj tikai proci, vienu ramu, video paliek integreetaa un piesleedz TIKAI straadaajosju cdrom

ja sjajaa gadiijumaa klaviere aiziet - meklee vainu hdd

pamaini ide vadu, atkal paarbaudi

izdodas tikt biosaa - iesleedz jamam optimized default un sleedz klaat paareejo perifeeriju pa vienam

ja biosaa tikt neizdodas - izmet to maati miskastee....

 

eem, ceru, ka tu saproti - sjiis operaacijas jaaveic pie atsleegtas straavas un akuraati...

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

vienkaarshaak man liekas, ka buutu aiziet pie kaada maskjera un lai pa naudu to visu izdara, citaadi es juutu, ka beigaas tai kompii tikai pukjes varees staadiit

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...