Jump to content

vai mana video ir laba?


lil_be
 Share

Recommended Posts

nee nu vienkārši... gribeeju zinaat vai laba vai pirkt jaunu!

jetij es zinu kur tu dziiwo!! 8)

Link to comment
Share on other sites

Jautājums nekorekts, no sērijas, vai peļķes ūdens ir labs? Dzeršanai nē, bet uguns apslāpēšanai gan.

Lietošanas mērķi vajag norādīt.

Link to comment
Share on other sites

un ar shitaa du pc labi iet kopaa?

AMD athlon 3800+ AM2

HDD samsung 360GB

MB AM2

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Tava vai toposhaa, kas buus tava?Taas ir divas dazhaadas lietas.Zin vai mans ATI R600 ir laba?

Un vai ies ar sho kompi kopaa:

8-core processing

Two 3.0GHz Quad-Core Intel Xeon 5300 series processors

Intel Core microarchitecture

8MB of L2 cache per processor (16MB total; each pair of cores shares 4MB)

128-bit SSE3 vector engine

64-bit data paths and registers

Energy efficiency optimization

1.33GHz, 64-bit dual independent frontside buses

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Kā jau iekš PM pateicu, tad labāk gan spēlēšanai izvēlies ko citu. Man ir tieši tāda pati karte un tā man sagādā vienas vienīgas probzas. Sākot jau ar to, ka viņai der tikai tie draiveri, kas nāk diskā līdzi un nekādi citi neder. Tas nover pie biežām spēļu kāršanām, ar specifiskiem draiveru erroriem. Tā jau spēles velk, bet mūždien nokarina. Es ieteiktu labāk kaut ko no 7800 sērijas. Tik skaties, lai sapas ar mātes plati tb lai abas būtu vai nu PCI-e vai AGP slotiem.

Link to comment
Share on other sites

Tava vai toposhaa, kas buus tava?Taas ir divas dazhaadas lietas.Zin vai mans ATI R600 ir laba?

nee vienkārši gribu likt otrajaa pc!;)

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

nu nez man ir Gforce 6600 LE (kas pirku pc pieprasiiju GT bet ielika LE) un itkaa nekaadu probleemu nav. prieksh 40ls summas man pietiek. speeles itkaa iet norm poh ka biki sliktaaku grafonu jaauzliek

Link to comment
Share on other sites

Tev vismaz spēles normāli iet ( tas nekas, ka uz zemākiem settingiem), bet man viņas iet tikai līdz nokāršanās brīdim, tas būtu apmēram 5-10 min. Protams, ne jau visas spēles karās, bet nu ar pēdējām jaunākajām ir problēmas. Var jau būt, ka citu ražotāju kartēm (man ir sparkle) nav tādu gļuku, bet katrā ziņā, ja man tagad būtu izvēle ņemt 7600GS vai ko citu, tad es viennozīmīgi ņemtu ko citu, pat švakāku :)

Link to comment
Share on other sites

es nezinu, pats domāju pirkt 7600GS, jo gandrīz jebkas ir labāks par manu R9550, tikai skatīšos, varbūt cenas mainās, varbūt dabūtu ko labāku... bet, vispār, kāds nezina tādu karti, kura:

1. maksā zem Ls 100

2. ir ar shader model 3

3. 256 MB labu/normālu atmiņu

4. labu dzesi

5. priekš jaunām spēlēm

6. nevajag, lai karte iet ātri ar anti-aliasing, vajag, lai iet ātri bez, jo ir tādas kartes, kurām anti-aliasing jaudu netērē, bet tās maksā dārgi

7. uz AGP

?

Labots - Snake5
Link to comment
Share on other sites

Jetij ,nez kas tev ir pret 7600GS?

Uz manas vecās sistēmas ar šo 7600GS AGP viss ir štokos! Test Drive Unlimited gāžu ar 1024x768 , Medium , AA X4 - ar zolīdiem FPS! Ja padzenu karti tad ~9000 iekš 3Dmark03 , priekš AXP2500+ tīri normāli!

Man laikam ir paveicies ar šito karti , nez kāda tev firma?Man personīgi Gigabyte ar pasīvo dzesi!

Labots - Fxforce
Link to comment
Share on other sites

Man ir sparkle ražojums. Nezinu par citās spēlēm, bet C&C tiberium wars un Dark messiah ir vienķarši nebaudāmas dēļ pastāvīgajiem crashiem. Izmēģinājos visu iespējamo, i jaunāko directx, i jaunākos draiverus, kurus mana karte atbalsta - nekā. Forumos lasu, ka citiem arī tās spēles gļuko tieši ar šīm pašām videokartēm :(

Link to comment
Share on other sites

nem to pasu 7600 tikai GT ta ir jaudigaka un atbilst visam tavam prasibam! m79.lv cena ap 93ls, itka ar jauna veikala atklasanu bus baiga atlaide!

carbon iet uz max ar 1280*1024

test drive unlimited ar tadu pasu izskirtspeju iet ar aa4x, ar hdr ari var spelet bet mazak fps un nav tik baudami!

 

 

p.s man kompis tads pats kadu tu gribi njemt!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu Jetij, maybe tev pagadījies kāda brāķīga karte... Varbūt aiznes uz garantiju, vēl ir?

 

 

Man personīgi arī stāv 7600gs silent- nav gadījušies nekādi gļuki, Firma - ASUS

Izšķirtspēja- 1280*1024px

 

.... kautgan, vienreiz laikam bij, ka Carbon uz max settingiem nokārās pēc kādām 30 min...

Tad, kad uzliku uz Very high, nekādu problēmu- Fps arī pieņemams :)

 

 

Ja runā par C&C:tiberium wars- arī nekādu problēmu:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest krokodils

es kaadu laiku atpakalj nopirku club 3d 7600 gs 256mb 128 bit agp 8x un vieniigais ko varu pateikt ka shii karte ir totaals meesls... nu taa iebraucu,sakraaqju 80 ls lai vinju nopirktu,bet man ar vinju ir tikai vienas probleemas... speeleejot jaunaakaas speeles,arii dazhas bno vecajaam,karte ne paarkarst neko,vienkārši saak paraadiities gljuki,grafika staipaas,visaadas sviikas,dazhaadu kraasu kvadraati,cs 1.6 kkaadi kraasaini punkti dazhaas kartees,nu pilniigs murgs...

risinaajumu esmu meegjinaajis natrast kopsh nopirku un tas bija kaadus 7 meeneshus atpakalj un joprojaam nekas nav sanaacis... neiesaku sho karti,jo vinja tieshaam ir meesls... pats buutu njeemis citu,gribeeju njemt 7600 GT bet nekur neatradu ar agp slotu,jo man pci-e neliida iekshaa datoraa,tieshaam riebjaas,bet neko nevaru padariit :(

Link to comment
Share on other sites

Jetijs

Un kas tev liedz nomainīt dzesi? Mož tas atrisinās visas tavas problēmas..

Link to comment
Share on other sites

OffSide

Nu nez, man arii ir 7600 GS, tiesa gan EVGA razzojums ar radiatoru, jeb pipeline, nekaadas probleemas ar draiveriem un speeleem nav. Ir arii Pie TV piesleegta. Vienliidz labi straadaa gan pashi Evga draiveri, gan Nvida maajaslapaa novelkamie.

Ieprieksh ieksh PC bija Asus Radeon 1600 Pro, bet tas tagad skapii meetaajaas, jo nepatika skallais cooleris un nebija S-Video izeja. Tiesa taa vietaa bija HDMI un SPID izeja, bet TV nav taada ieeja...

 

Vispaar Radeoniem kaut kaa peedeejaa laikaa pazudusi ticiiba, jo diviem PC darbaa nospraaga VGA Rami - viens Asus 1300 Pro, otrs MSI 1650... Pirmajaa gadiijumaa bija taa, ka iesleedzot uz ekraana ir tikai kraasainas sviitras, bet otrajaa gadiijumaa bija liidziigas probleemas, kaa ieprieksh autors mineeja. Nevareeja iisti pieinstaleet draiverus - meta erroru. No org. diska draiveriem erroru nemeta, bet piem. speeleejot speeli PC peekshni sastingst - peec briizza vai nu atiet vai jaarestartee. Shad tad taads effekts paraadiijaas vienkaarshi darbojoties ar desktopu. Tad nu aiznesu uz garantijas remontu - tur dzeki teica, ka aatraakais pateiks vai ir defekts jau dienas vakaraa, vai ilgaakais peec 3 dienaam. Reaali vinniem pagaaja nedeella laika lai konstateetu, ka videokartes RAM glluko... Taa nu vinni arii apmainiija pret citu... Tagad straadaa, kaa zveers.

P.S. Pirmajaa gadiijumaa bija pat bishki izdeviigaak, to Asus apmainiija pret 1550, 512 MB karti (ieprieksheejaa bija 1300 256 MB)...

Link to comment
Share on other sites

Guest Solaris

Nevajag pirkt ASUS un MSI kartes tad buus ok...

Link to comment
Share on other sites

Plumbums
(labots)

Kā jau iekš PM pateicu, tad labāk gan spēlēšanai izvēlies ko citu. Man ir tieši tāda pati karte un tā man sagādā vienas vienīgas probzas. Sākot jau ar to, ka viņai der tikai tie draiveri, kas nāk diskā līdzi un nekādi citi neder. Tas nover pie biežām spēļu kāršanām, ar specifiskiem draiveru erroriem. Tā jau spēles velk, bet mūždien nokarina. Es ieteiktu labāk kaut ko no 7800 sērijas. Tik skaties, lai sapas ar mātes plati tb lai abas būtu vai nu PCI-e vai AGP slotiem.

 

 

Nu nez man ar ir kastee Sparkle 7600GS un pat ar beta draiveri (97.92 NGO) viss shtokos,driizaak Jetijam vienk. braakja eksemplaars gadijies....

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

man arii sparkle 7600gs 512 mb staav kompii. tie draiveri kas naaca liidzi diskaa gljukoja, tad uzliku 93.71 versiju un viss iet spiidoshi. C&C tw iet bez probleemaam.pirms klokoshanas 3d mark05 savaacu 5xxx kautkaadus punktus, nenozheeloju ka nopirku, nu ja kas man ir 3 gadu garantija

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...