Jump to content

Microsoft Windows error!


Gatis33
 Share

Recommended Posts

Ar Partition Magic, vai Acronis Disk Sauite, var sadaliit diskus vairaakaas daljaas. Bet spriezhot peec tavaam zinaashanaam, labaak vienkaarshi saraksti bildes un visu svariigo diskos vai flashaa. Taa buss droshaak tici man! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Artanis

    8

  • Snake5

    22

  • Gatis33

    35

  • Nettwerk

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

cerams, ka tev ir dvd rakstītājs, citādāk būs ilgi jābackup'o

Link to comment
Share on other sites

Ir ir man DVD rakstiitaajs bet zin cik tad man vajadzees taadus diskus!!! :( labaak nevarat uzrakstiit pamaaciibu kaa sadaliit patriiciju ar Patrition Magic???

 

ATKAL ERRORS!!! Soreiz iegāju CS un atkal RESTART un pēctam atkal sitas pts errors, esmu izmisis!!!

Link to comment
Share on other sites

Vispirms tev ir jaadabuu Partition Magic pilnaa versija kura maksaa naudu. Ar demo versiju neko sadaliit nevarees.

Link to comment
Share on other sites

Error'ā viss ir pateikts ka ieniist taadas kakas kaa CS, HL, Q4, Q3 utt...

 

1. neviens tādas "kakas" neienīst, tikai īstās

 

2. par šiem vārdiem tu kārtīgi dabūtu no visiem pro geimeriem tā, ka tev būtu jāārstējas par tādu naudu, cik kompānijas nopelnīja par šīm spēlēm!

Link to comment
Share on other sites

Nu pagājusi ir nedēļa bet erroru nemanu... Pirms Nedēļas uzliku WinXP Manager, un ar to vinu iztīriju un optimizēju kompi un tagad nemanu neko kompis arī ātrāks, vairs negļuko. Nepārinstelēju datoru. Bet paldies visiem! Īpaši Snake5 kas vislaiku man palīdzēja... :) PALDIES:)

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

snoop dogg, lūdzu pagaidi, man jātiek galā ar viņu - pats bezcerīgais idiots!!!! ACPI ir tas, kas saliek IRQ priekš Windows ierīcēm, un, ja ACPI ir ieslēgts, tad tas pats neļauj salikt manuāli IRQ - atliek atpakaļ, vienīgais veids, kā no tā izvairīties - noinstalēt to ACPI vai salikt IRQ pirms WIN instalācijas! dažiem ieteiktu palasīt "Tweakguides Tweaking Companion for Windows XP"

snake tu esi slims :roll:

Ka tu noinstalēsi hardwarisku lietu ? ar nazi ? :mrgreen:

 

p.s Kodolfiziķis atvainojas Artanim ;-)

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

Winodws menedžē IRQ no ACPI? :shock: Ko pīpējam?..

 

P.S. "luibis" ir mans izteiciens, Lauri.. :-|

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...