Jump to content

kā labi iztīrīt cooleri no putekļiem?


Snake5
 Share

Recommended Posts

Guest djlaurix

Matu fēna 10Ls ļoti labi tīra ;-)

Ir redzēti kompresori pa 15Ls no 12V ligzdas ,bet es domāju ka viņi ir daudz sudīgāki nekā matu fēna

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

matu fēna nespēj turēt 10 atmosfēras :mrgreen: bet ar matu fēnu var labi izpūst putekļus ;-) pats stulbs

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

Guest ocx

Stulbs esi tu. Man fātera darbā ir uhh kādi kompresori. Ja labi grib, var kondiķus nolauzt ar gaisa plūsmu. Ar tādu kravas mašīnu riepas pārdesmit sekundēs var piepumpēt. Un pat tas pats mazais kompresora pumpis dod vairākus desmitus reižu lielāku gaisa plūsmu par fēnu. Piekam fēns rada karstumu, kas datora daļām nav veselīgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

Nu bet protams ka kompresoram ir daudz lielāka gaisa plūsma un par to es nestrīdos ;-)

Neies jau katrs home juzeris pirkt uzreiz kompresoru lai tiritu kompi vienreiz gada.

aa un fēnai var izslēgt silto gaisu

Link to comment
Share on other sites

man tas smart kontrolieris nav atslēdzams! tikai varu uzlikt, kas kontrolē proča cooleri! - bet man tas ir uz ALWAYS ON - pē defaultiem!

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par manu stulbumu, bet manam Duron'am ir 66 C. Tas ir normāli? :D Sāku aizdomāties..

Link to comment
Share on other sites

amd proči slēdzas ārā pie 80*C, tākā vari gan labāku dzesi ielikt, bet tākā ir redzēti celeroni, kuri katru dienu strādā uz 90*C, tad diezvai tavam ir tik kritiski.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Es parasti darbojos ar veco labo izpūšanas metodi. Ņemam kompresoru vai kā tur to ērmu sauc (cik zinu, varot arī DUSos to lietu darīt) un pūšam. Ja putekļi pielipuši, tad būs švaki, bet citādi visi iet ārā rūkdami.

 

vecaa labaa izpuushanas metode nepavisam nav tik laba, kompresoru nebuutu veelams lietot, iznjemums ja vinjam nav pielikts galaa atuudenjotaajs, uudens + eļļa nav labaakais variants,ne? ;)

man darbaa pa paars meeneshiem bez atuudenjotaaja kompresoraa bija sakraajies ap 30 litri uudens :)

Link to comment
Share on other sites

[??]nezina neviens, kāpēc tā?[/??]

 

Pārliec savu ventilatoru pie moleksa un nebūs nekādu problēmu.

 

Vari mēģināt uzflashot biosu, moš tad varēsi kautko čakarēt, nu nez. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tad moš bendzīnu ar brauksi uzpildīt uz rimi?

 

Mh, protams, ka kādā datorbodē, nejau nu parastā pārtikas veikalā.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

 

Pārliec savu ventilatoru pie moleksa un nebūs nekādu problēmu.

 

Vari mēģināt uzflashot biosu, moš tad varēsi kautko čakarēt, nu nez. :roll:

ventilators pie moleksa? nevarētu lūdzu izskaidrot? vispār varbūt un tikai varbūt zinu, kas tas, bet skaidrība pāri visam un vispār esmu vienu lietu ievērojis - man no katra rīta cooleris gandrīz tieši 10.00 strādā un 5300 RPM, bet vakarā uz 300 RPM, mož tas shicīgs BIOSa vīruss - tie laiki mani izbrīna - pietam tā notiek pie jebkādas temperatūras dzīvoklī! Labots - Snake5
Link to comment
Share on other sites

Guest PhTm

300RPM, orly? everestam īpaši ticēt temperatūru un rpm ziņā nevajadzētu.

biosā uzliec, lai brīdina pie maziem apgriezieniem, piemēram 1600rpm, kā es to daru. bet kā izpaužas brīdinājums? korpusā nevienu 'pīkstuli' neesmu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

es arī neesmu redzējis, bet pīkst tik un tā :mrgreen: btw - rpm var labi redzēt pa caurumoto atveri keisa sānos - ja ir everestā 300 tad pats apskatos un tam ticu - everests mani par rpm vēl nav piemānijis! un biosā kur to var uzlikt? - man award 6.00 PG

Labots - Snake5
Link to comment
Share on other sites

Neviens normāls kompresors 21 gadsimtā nav bez atstoņika/nosēdumfiltra!

Piemēra pēc-paņemiet rokās kompresora pistoli,un !10cm atālumā,papūšiet uz savas rokas,vai kur citur :-D

Nu nav tur kondensāta!

Link to comment
Share on other sites

Guest S1lver

da ar puteklu suceju , vai ari vel vari to balonm4iku ar AW 40 nopirkt un tur druscinsj ielit

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...