Jump to content

1. apriilis un boot.lv


Zhuljiks
 Share

Recommended Posts

Es pagājušo gadu nokavēju, viņi jau novāca un neredzēju, bet šogad reāli ierēcu.

 

Man jau patīk šitādas lietas. :D

 

Man liekas, ka diezgan precīzi ir trāpīts (vismaz par Miera ielu 79 :mrgreen: )

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

tauta uzmanaas - idioti ir mums visapkaart! 8-)

 

 

 

sjodien vislabaakais joks bija delfos ievietotais raksts par stipendiaatiem, kuru vaardi iekasiiti matiisa cietuma tualetes sienaa - sirsniigi iereecu :-D

Labots - Enrike
Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

neredzu tur neko trulu!

Kas tur silkts,ka kāds mazliet pajoko pirmajā aprīlī?

Nepatīk tas,ka joks tēmēt uz boot.lv?Nākamgad taisat joku par datuve.lv.Kas jums to liedz?

Labots - asdfgfh
Link to comment
Share on other sites

Nepatīk tas,ka joks tēmēt uz boot.lv?Nākamgad tasias joku par datuve.lv.Kas jums to liedz?

 

Veselais saprāts :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

NU labi,par "gaumi" nestrīdas

 

Esmu redzējis, ka pat sakaujas. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Joks, jau nav slikts, tomer tas, ka pat es (cilveks, kas neuzskata par savu pienakumu dienaa, izskriet cauri 50 iecinietakajam majaslapaam, 40 blogiem, un ieposteet savos divos alterogo blogos pretrunigas atzinjas par tur redzeeto) esmu to visu, kaut kur jau redzejis naakam no datuve.lv puses, liek man domat, ka shim jokam ir jau tieshaam gara baarda, un esmu parliecinats, ka lai nu kaa, bet datuve.lv komandai piemiit speeja izdomaat, kaut ko novatorisku vairaak kaa vienu reizi gadaa, tapec man gandriz vai rodas sajuuta, ka tiek speeleeta taa pati vecaa plate, jo ir kaut kas personiigs, kam autori netiek paari.

 

Tikai mieriga, no latvijas interneta ziepenes ne-atkariiga, noverotaja subjektivais viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...