Jump to content

Keisa moodings.


321
 Share

Recommended Posts

Saku moodingot savu keisu. Sen jau gribeju nokrasot keisu un monitoru melnus (putekli, jaa, ganjau). Tagad sanemos un saku darboties.

 

Keiss laikam Big Tower:

4 x CD/DVD vieta;

3 x flopikveidigaa;

manas detalas aiznem 1/4 keisa (damn);

smags (sutits no USA).

 

Ta kaa patik minimalisms, izdomaju, ka:

abas keisa sienas ielikshu stiklu;

iekshaa pec iespejas mazak karkasa dzlezhus (ari tos nokrasoshu melnus);

priekshejo keisa plastmasnu nafig (smuka, bet apnikusi, vel nesmu izdomajis kaa realizeshu priekspuses mood.);

paris diodes, ar iespeju atsleegt iekshejo apgaismojumu.

 

---

 

Tagad esmu sacis ieveidot caurumu vienaa keisa aizbiidamaja sana vakaa. Izzageet domaju ar metala zagiiti, spraugu, no kuras sakt zageet, izdauziju ar kaltu (HC).

 

Un sienas gribetu likt stiklu, dzidrs, pielimejams ar epuksiida svekiem (vaikaturvinus). Un pie stiklinieka noteikti tadi stikli ir izgriezhami par paris ls.

Link to comment
Share on other sites

Un veel, esmu visu drazu noravis nost no keisa karkasa (visa hardware protams palika iekshaa) - rezultaats - vakar piecas reizes 4 no riita kompis vienkrashi izrubijas nenokaa araa, slinkums bija taustiit, izsleedzu un aizgaju guleet. Shoriit vis jauki griezhaas (nu jau kadas 8 h uptime). :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis
:D Ha Ha Ha :D Nu ok ieliec bildes un paraadi tehniku taa taisi aa par to prieksspusi ---> Pannem no plasteliina vai kaut kaa liidziiga sataisi priesspuses vaaka modeli Origginaalaa izmeera un piniigi ideaalu . tad pieliec malas apmeeram 5 cm tam plasteliina veidojumam un pielej pilnu ar ggipsi , tagad tev ir idelaa forminna smilssu kuukaam , jokoju tad dabuu daudz plasmasas pleeves un samet iekssaa un nededzini bet uzkarsee ggipsim nekas nenotiks bet pleeve izkusiis un iennems forminnas formu jo vairaak pleeves tur metiisi jo biezaags un stigraaka buus priekssa :D ar kaadiem 5-10 mm pietiks -tikai nededzini to pleevi, kausee- Vinna taa pleeve buus caurspiidiiga un ar baltaam sviitraam iekssas ,ja veca slikta pleevee piem no siltumniicaam tad var buut pat melna , peectam ar puussamo kraasu nopuukt kaadu vajag :D
Link to comment
Share on other sites

Man nav piejams fochuks (pazinja ar kameru parvacas riga stradaat). Bet sakumaa jatiek ar keisa vakiem galaa, pagaidam esmu pazageejis 6-7 centimetrus un zageet ir HC*

 

 

HC* (hardcore) - loti neerti.

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

pameeggini to kausesanu baigi reali es skolaa taa dariju , baigi reaali un origginaali :D

Link to comment
Share on other sites

Par cauruma iztaisishanu, zageet to caurumu ir HC, tagad dauzu ar kaltu (1 cm platu) - domaju ka daudz atraak, tikai naksies ar viili pectam pastradaat.

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Hmm.... kas ar šo forumu notiek? Topiki pilnīgi bezjēgā! Man personīgi nekrata ka kāds mājās sev keisu nokrāsojis, ja nevar pat parādīt un normāli izstāstīt par to kādas problēmas šis norāvis krāsojot.

Stāstīt es jau arī varu, bet kur ir rezultāti?

Vakar visu kompi nolēju ar zeltu, visus kabeļus pārlēju ar platīnu... vot žēl, ka nauda beidzās nesanāca priekš fotoaparāta... tā ka bilžu nebūs
Link to comment
Share on other sites

Hmm.... kas ar šo forumu notiek? Topiki pilnīgi bezjēgā! Man personīgi nekrata ka kāds mājās sev keisu nokrāsojis' date=' ja nevar pat parādīt un normāli izstāstīt par to kādas problēmas šis norāvis krāsojot.

Stāstīt es jau arī varu, bet kur ir rezultāti?

Vakar visu kompi nolēju ar zeltu, visus kabeļus pārlēju ar platīnu... vot žēl, ka nauda beidzās nesanāca priekš fotoaparāta... tā ka bilžu nebūs

 

 

Nu tu jau uzbrauci 321.icon_evil.gif Nu vienkaarshi cilveekam nav pieejams Digi Fochiks, ko aatri var savocheet un iemest bildes inchaa! Vinekaarshi vinjsh dalaas ar saviem moddinga iespaidiem un grib varbuut dzrideet citu ljautinju domas un iespaidus! Nevar jau visiem privaataa izjautaat,: Chau cahu... es tagad taisu mod, hmm.. daru taa un taa, ko domaa par taadu shtelli? ... ...

 

 

Tam jau tie forumi domaati, lai runaatu un apspriestos

Link to comment
Share on other sites

kur_kompis.jpg

Darba vietas ekonomijai! =)

 

Shaadaa keisa variantaa tikai ar integreeto video var iztikt! =)

Link to comment
Share on other sites

Vai veel variants buutu, izgriezt vietu prieksh video kartes, ja MB ir tajaa plauktaa. Un uz Video uzlikt virsuu graamatu! =))

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Nē nu lieta vienkārša... dabūsu foto, pats uzbliezīšu rakstu, bet tagad, nah man tas jāstāsta, ja tāpat bez bildēm neviens neko lāgā nesapratīs. Iespaidi tāpat parasti ir pozitīvi. :) Nu reizēm kāds kaut kur nošauj greizi, bet tas tik tāpēc ka centies visu paveikt ātrāk nekā vajag... un tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...