Jump to content

HP pavilion vista -> xp


zuy
 Share

Recommended Posts

Tātad ir iegādāts "HP Pavilion dv2225nr Notebook PC" nāk kopā ar windows vista OS

 

nepieciešams dabūt virsū XP, tas itkā nekādu problēmu nesagādā, bet nav draiveru priekš XP, atrodami tikai priekš vistas

 

tik tālu esu ticis:

draiveri atrastie

 

2 draiveri tik atrasti, bet kur meklēt pārējos??? -> skaņas, video + vēl 10000 visadi krāmi, karšu lasītāji, web kamera, kautkāda pults un citi lūžņi

Link to comment
Share on other sites

martinno

njā... zvani uz HP!!! Uzjautā, kā pēc viņu domām ir iespējams uzmest XP un tā modelīša.. ???

 

Un vēl es pieļauju, ka pasūtīs tevi nah*j, ar atmazku, ka šis modelītis ir tikai Vistai... Pats vainīgs, ka tādu pirki!

:D

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

pasarg dies kapeec tad neemi ar vistu, ja doma bija xp likt virsuu .. tad vareji nemt vispaar besz OS ... driverus meklee razotaju majaslapaas

Link to comment
Share on other sites

hmm sūtīšu mailu, nez vai man sanāks mutiski angļu valodā izskaidrot ko es gribu panākt + vēl telefonrēķins :)

 

vai varbūt support centrs ir arī latvijā?

Link to comment
Share on other sites

ojee es ar domaaju njemt taadu pashu bet funk taa vista tachu buus paaraak rijiiga

 

njaa ar xp ir mazaak varianti kaukaa stulbi

Link to comment
Share on other sites

Piekritu Boldriks iespeja pastaav, jo XP draiverus var izmantot uz Vistas, bet vai tas tieshaam straadaa otraadi nav zinaams...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Latvijā ir HP pārstāvniecība, pats vēl pirms pāris dienām cītīgi cīnījos ar viņiem, lai samaina man kompi!!!

ZVANI - 8008012 (bezmaksas)

Link to comment
Share on other sites

pasarg dies kapeec tad neemi ar vistu, ja doma bija xp likt virsuu .. tad vareji nemt vispaar besz OS ... driverus meklee razotaju majaslapaas

laptopu pats nepirku, to drauga meitenei no ASV atsūtija, un šie paši nesparot pilnigi neko no vistas un mans darbs tagad ir XP dabūt virsū

 

 

Tīri teorētiski, vēl pastāv (lai neliela, bet pastāv) iesēja, atkarībā gan no draivera tipa un sarežģītības, piemēram, *.inf failus modificēt tā, lai tajos ir infa, ka domāti priekš XP, pieņemot, ka vista no xp tik kardināli nemaz neatšķiras... Tāpat kā win2k un xp.

par .inf failiem man tumša bilde + tur tie visi loriņi tik daudz sakabināti ka diezvai tāpat tiktu galā

 

 

Latvijā ir HP pārstāvniecība, pats vēl pirms pāris dienām cītīgi cīnījos ar viņiem, lai samaina man kompi!!!

ZVANI - 8008012 (bezmaksas)

hmm laikam japazvana vien būs

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tavā gadījumā, nevis ''laikam'' , bet ņem un zvani!!!

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

clalbus

Es pats nesen no štatiem labam draugam atvedu laptopu - Toshibu. Kad pirku, mērķēju uz jaudu utt., protams, visi jaudīgie ir ar Vistu. Man paprasīja, lai uzlieku XP un sākās man tas pats, kas Tev- neatbalsta XP.

 

Taisnība ir par tiem *.inf failiem. Dari tā - ieej hp mājaslapā, atrodi savu modeli, novelc draiverus un caru XP ar Add New Hardware norādi uz tiem ( pirms tam visdrīzāk, ka nāksies tos atpakot, ( .exe aizstājot ar .zip ) ), tādā veidā visu esmu uzstādījis un strādā arī;)

 

ceru, ka sanāks..

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es pats nesen no štatiem labam draugam atvedu laptopu - Toshibu. Kad pirku, mērķēju uz jaudu utt., protams, visi jaudīgie ir ar Vistu. Man paprasīja, lai uzlieku XP un sākās man tas pats, kas Tev- neatbalsta XP.

 

Taisnība ir par tiem *.inf failiem. Dari tā - ieej hp mājaslapā, atrodi savu modeli, novelc draiverus un caru XP ar Add New Hardware norādi uz tiem ( pirms tam visdrīzāk, ka nāksies tos atpakot, ( .exe aizstājot ar .zip ) ), tādā veidā visu esmu uzstādījis un strādā arī;)

 

ceru, ka sanāks..

Tu laikam lasīt neproti...

Mājas lapā draiveru ta nav!!!

Pāris gabali tikai!!!

Link to comment
Share on other sites

clalbus

Neapvainosim viens otru? Bet TEV laikam atmiņa par īsu, ne? ka atceries tikai pēdējo atbildi - es, starp citu, piekritu Boldrika viedoklim, par Vista draiveriem...

 

velc vista draiverus un uzstadi, kā es stāstīju ( Boldrika doma ir pareiza ), pastāv iespēja - Vista draiveri

 

Tikai nemēģini, lūdzu, uzstādīt ar dubultklikšķi uz .exe failiem... uzstādīt Tev sanāks, bet bļaustīsies, ka nespēj atrast vairākus failus...

 

Vēl es ieteiktu, atvērt Hardware Manager un uzlikt, lai internetā pameklē draiverus, varu saderēt, ka pusi atradīs, manuprāt, XP pat nevajag būt valīdam, lai viss noritētu veiksmīgi.. mēģināts nav zaudēts..

Labots - clalbus
Link to comment
Share on other sites

sazvaniju support centru, skaidri un gaiši izskaidroja, ka ja mājas lapā nav atrodami tad nav vispār un iespējams ka nebūs arī

 

tā padarīšana ar inf failiem un atpakošanu varētu izdoties, bet es negribu mēģināt ja nu kaut kas nesanāk lai meitēns nepaliek vispār bez nekā, jo vistas instal dvd man nav, utt.

 

mēģināšu kaut kā to interfeisu pamainīt lai izskatās kaut cik līdzīgs XP, un itkā jau tikai internetam un dažām filmām tas laptops domāts

Link to comment
Share on other sites

uzliec classic skin vai vispaar atrubii themes un buus tev W2K/XP stilaa :) nesaprotu.. ja ir legaala MS Vista, kaapeec buutu jaamokaas un jaaliek nelegaals XP?

Link to comment
Share on other sites

tiesi taa vai atd vista vinai aka taads linux, ka neko nierubii ... nonem visus smukos pricendaalus lai maksimali izskatas ka parasts xp un lai darbojaa ...

jebsu , pedejais laiks vinai apguut vistu

Link to comment
Share on other sites

clalbus

Tev jau otrā pusē laptopam ir (jābūt) Vistas unikālā atslēga, novelc no neta Vistu, tas jau nebūs pirātisms - imho... Trakākais, kas varētu notikt ir, ka Tev vajadzētu pārstādīt XP;)

 

ja uzliksi, lai draiverus meklē automātiski un atļausi arī netā to darīt, tad iespēja, ka kaut ko sačakarēsi ir niecīga...

Labots - clalbus
Link to comment
Share on other sites

martinno

Ja godīgi, tad es īsti nesaprotu, kādēļ uz šitiem laptopiem liek Vistu???

Man arī uz ASUS bija Vista, bet tas laptops pie lielākas slodzes nespēj pavilkt viņu....

Liku virsū XP...

Link to comment
Share on other sites

clalbus

Ja godīgi, tad es īsti nesaprotu, kādēļ uz šitiem laptopiem liek Vistu???

Man arī uz ASUS bija Vista, bet tas laptops pie lielākas slodzes nespēj pavilkt viņu....

Liku virsū XP...

 

Tāpēc, ka Microsoft ir noslēdzis līgumu ar HP, Dell utt. par tās produkcijas uzstādīšanu uz datoriem un arī, Vista tagad ir jaunais hīts - "The WOW is here" :D par lietotājiem reti kurš domā;)

Labots - clalbus
Link to comment
Share on other sites

martinno

Tāpēc, ka Microsoft ir noslēdzis līgumu ar HP, Dell utt. par tās produkcijas uzstādīšanu uz datoriem un arī, Vista tagad ir jaunais hīts - "The WOW is here" :D par lietotājiem reti kurš domā;)

Lai Bils iedzer indi!

Link to comment
Share on other sites

uzliku XP un tagad gan ir problēma, viņš neatpazīst tīkla karti, ir XP diskā draiveri tur ir gigabit ethernet ..... . nu vot un ar to draiveri viņa neaiziet, rāda "device cannot start (code 10)"

 

ko tagad lai dara?

 

ir atsevišķi partīcija ar vista recovery, kā lai palaiž to partīciju? lai viņš man recoverē atpakaļ

Link to comment
Share on other sites

martinno

uzliku XP un tagad gan ir problēma, viņš neatpazīst tīkla karti, ir XP diskā draiveri tur ir gigabit ethernet ..... . nu vot un ar to draiveri viņa neaiziet, rāda "device cannot start (code 10)"

 

ko tagad lai dara?

 

ir atsevišķi partīcija ar vista recovery, kā lai palaiž to partīciju? lai viņš man recoverē atpakaļ

Ja nemaldos, tad ar to partīciju neko nevar izdarīt!!!

Vajadzēja ierakstīt RECOVERY CD, kad vēl biji spējīgs... Tagad laikam to vairs nav tik viegli to izdarīt.....

Pamēģini no kāda cita HP modelīša draiverus ieinstalēt!

Link to comment
Share on other sites

versatile

pats vairs MS nestradaju, bet nesen, no cilveka kas diezgan labi orientejas MS produktos, dzirdeju, ka noperkot Vista licenci, var ari XP lietot Vistas vietaa. tjip, noperc vistu, tagad uzliec XP, pec pusgada nones, uzliec Vistu.

pats neesmu interesejies.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Wot kur var buut tik stulbi cilveeki ka iecikleejas uz XP?Nu kaada shkjirba Vista vai XP?Abi divi ir Windows...

Tikai dizains nedaudz savaadaaks un iespeejas vairaak...Kad pieradiis pie vistas un iznaaks jaunaa Windows versija tad atkal visi buus iecikleejushies uz Vista...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Wot kur var buut tik stulbi cilveeki ka iecikleejas uz XP?Nu kaada shkjirba Vista vai XP?Abi divi ir Windows...

Tikai dizains nedaudz savaadaaks un iespeejas vairaak...Kad pieradiis pie vistas un iznaaks jaunaa Windows versija tad atkal visi buus iecikleejushies uz Vista...

Bet Tu saproti, ka tas nabaga laptops nespēj pienācīgi to Vistu pavilkt....

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Bet Tu saproti, ka tas nabaga laptops nespēj pienācīgi to Vistu pavilkt....

 

Cik tad vinjam raada to tur performance rezultaatu?vareeja apskatiities...

 

Nettwerk, pats Tu Vistu lieto? Tā nopietni?

 

Ja buutu iespeeja, jaa es lietotu...Man patiik vizuaali, un ir jau pienaaciigaaks klaasts ar integreetaam programmaam kur nevajag jau 3rd Party Software...

Link to comment
Share on other sites

Perfomance

Vista nebūs īsti laikam tā sistēma kuru baigi lietos,es jūtu ka MS strādā jau pie jaunas,jo vista ir totāls

Craps!!! Vēlreiz atkārtoju Craps!!! Vieglāk MS būs kaut ko no jauna uzrakstīt. :-D

Labots - Perfomance
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

cik nu veiksmiigi vai neveiksmiigi ir sanaacis shis projekts vinjeim ir gruuti spriest jo viss ir tikai nesen saacies...Veel 4 gadi priekshaa...Taals celjsh ejams...

Link to comment
Share on other sites

Perfomance

Tēlaini runājot. Uz galda šodien stāv divas bezmaksas minerālūdens pudeles viena saucās Xp otra Vista kuru cilvēks izvēlēsies? Topika autors pērkot somu iekšā atrod bezmaksas Vista pudeli,bet vēlas to pēc iespējas ātrāk izliet (nonest) un ieliet XP. Par ko tas viss liecina? :idea:

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Kamdeelj dariit to ko nevajag dariit...

Kamdeelj likt xp ja skaidri pateica ka nebuus driveru prieksh XP...

Ar ko XP ir labaaks?Ar to ka ir SP2?Vai to ka vairaak softu pashlaik ir prieksh XP?

Vista nav vieniigais kas prasa resursus...Kaut vai PS CS3 uzliekot juutami prasa jau nevis 512Mb RAM,bet gan jau 1Gb RAM...Un Vista ir dalja no visa kopeejaa kas prasa resursus...Arii speeles...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Kamdeelj dariit to ko nevajag dariit...

Kamdeelj likt xp ja skaidri pateica ka nebuus driveru prieksh XP...

Ar ko XP ir labaaks?Ar to ka ir SP2?Vai to ka vairaak softu pashlaik ir prieksh XP?

Vista nav vieniigais kas prasa resursus...Kaut vai PS CS3 uzliekot juutami prasa jau nevis 512Mb RAM,bet gan jau 1Gb RAM...Un Vista ir dalja no visa kopeejaa kas prasa resursus...Arii speeles...

Kāpēc mocīt kompi un sevi ???

Nu nevelk Vistu tā, kā vilktu XP...

Saki, ko gribi, bet XP prasa mazāk resursus.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Nonjem aero dizainu uzliec classic, veel kaut ko samazini un buus ok...cik tam kompim ir jauda parametros...RAM utt...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nonjem aero dizainu uzliec classic, veel kaut ko samazini un buus ok...cik tam kompim ir jauda parametros...RAM utt...

Arī variants...

Link to comment
Share on other sites

Man tas pats variants :-( Atveda portatīvo ASV Toshiba P105-S6227 ar jau instalētu Vista, draiveri mājas lapā ir, bet tikai uz šo os. Aizvedu uz servisu, it kā uzstādija XP, bet nevarēja atrast darbojošus skaņas draiverus, vajadzēja likt atpakal Vistu :x Tagad sēžu ar jaunu kompi, bet spēles (pat vecās) iet slikti, pateicoties jēlajiem Vistas video draiveriem :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

vai par programmiņu everest neko neesat dzidrējuši? tā parāda visus dzelžus kas ir datorā, un arī dod saites no kurienes draiverus novilkt... es savai toshibai tieši tā arī izdarīju...

Link to comment
Share on other sites

nu es nezinu kas par super kompi tev, ka everests nespeej neko atpaziit, bet man visu atpazina arii bez draiveriem uz plika xp, kur bija 8 neatpazīstamas iekārtas priekš xp :!:

Link to comment
Share on other sites

Guest Leo

nu es nezinu kas par super kompi tev, ka everests nespeej neko atpaziit, bet man visu atpazina arii bez draiveriem uz plika xp, kur bija 8 neatpazīstamas iekārtas priekš xp :!:

 

 

šitam es piekrītu - man uz Fujitsu-Siemens laptopu ar nostrādā - un ne reizi vien... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest watercooler

Vot kas kas bet HP jau nu nekad nav centies savu kustomeru labā, tas nu točna - m-tas. mājaslapa ir liels su.

 

Jā un vēl man ir bijusi saskare pēdējā laikā ar hp printeri - uzliku normāli skaistus draiverus no diska viss labi strādāja kamēr sākās murgs ar 200+procesiem no HP draivera puses, lai gan toč neko nedarīju pat nekas nebija palaists, sāk šis ģenerēt HP.exe. - forši vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

HP update vai instalaacijas failaa Norman atrada kaut kaadu zarazu ieksha aun izdeesa aaraa HP instalaaciju...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...