Jump to content

LABA datora komplektēšana


imendars
 Share

Recommended Posts

Sveikinni!

Es driizumaa (pēc 3 meenessiem) pirkssu datoru par ~ 1630 LVL. Tajaa ietilps LCD monitors ( 2ms, 19 collas, 1280x1024); 165 LV

videokarte - GeForce 8800 GTX ( Microstar GeForce 8800GTX, 768MB, 384bit, HDTV, HDCP, SLI)

vai Radeon atbilstossu

audiokarte - iebuuveeta maatesplatee (vai ir nepieciessams pirkt atsevisskku karti?????????????????????????? =/ )

maatesplate - // no tām es neko daudz nerubiju // Asus P5W64 WS PRO vai Microstar P6N SLI PLATINUM

(kaada atsskkiriba?)

procesors - Intel Core 2 Duo E6700 2.66GHz FSB1066MHz 4MB L2

jauda - Antec 550W TruePower Trio EC ATX2.2 PFC 12CM

UPS - Orvaldi 1000VA (2)SCHUKO+(1)IEC320/C&S // sseit HELP!!! //

 

cietais - Seagate Barracuda ES, 750GB, 16MB, SATAII

diskdzinis - LITE ON DVD+/-RW DL, RAM, SLIM

operatīvais - Apacer 1024MB, DDRII800, CL5 x 2 ( taatad 2 GB 800MHz operatiivais)

 

Ieteikumi????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

PS: ssiis detallas skatiijos iVeikalaa - <a href="http://datori.nesaskaņota reklāma.lv/" target="_blank">http://datori.nesaskaņota reklāma.lv/</a>

 

Varbuut zinaat kaadu labaaku vietu ssaadiem pirkumiem?

Labots - imendars
Link to comment
Share on other sites

ja nopietns pircējs,dabūšu labāk un lētāk.

Link to comment
Share on other sites

imendars
(labots)

Cik tev gadu? Ja nav noslēpums?

 

 

Dators paredzēts:

 

datorspeeleem (uz max grafiskajiem uzstaadiijumiem (vismaz uz to pusi =/))

darbam

dators reizeem straadaas visu diennakti (es un paareejie ggimenes loceklli gulees... (datoram jaabuut klusam))

jaaatbilst visaam programmeetaaju vajadziibaam (esmu jauns progs., straadaaju)

 

 

Man ir 21 gads

 

datoru nnemssu uz krediita (atmaksa 3 gadu laikaa caur HANSA BANKU krediits 8 algu apmeeraa...)

Labots - imendars
Link to comment
Share on other sites

imendars
(labots)

ja nopietns pircējs,dabūšu labāk un lētāk.

 

 

ko vari piedaavaat? :shock:

 

Hmm, cietos labāk 2 gab un raidā

 

 

kas ir RAID?

 

man kaadu laicinnu nevajadzees lielaaku cieto par 750 GB :D Tu laikam domā 400 x 2 vai 300 x 2 (katram 16 MB...) Neiznaaks daudz daargaak?

Labots - imendars
Link to comment
Share on other sites

Guest ocx

Ojj, labs! šito topiku uz kurioziem!

Geforce x1950pro gygygygygy

Gribu redzēt kā tas antec pavilks c2d+8800gtx

Un 19\\\' monitors ar 8800gtx? Da pat ar x1900/7900 pietiek lai uz 1280x1024 uz max spēlētu.

Dators velk nevairāk kā uz 1kLs, pārējos 630Ls laikam atstāsi pārdevējam. Un pirkt kautko tādu uz kredīta? Pēc tiem 3 gadiem tu par to pēci MĒNESĪ maksāsi tikpat, cik viņš uz to brīdi jauns maksās t.i ~150ls max.

Labots - ocx
Link to comment
Share on other sites

imendars

Ojj, labs! šito topiku uz kurioziem!

Geforce x1950pro gygygygygy

Gribu redzēt kā tas antec pavilks c2d+8800gtx

Un 19\\\' monitors ar 8800gtx? Da pat ar x1900/7900 pietiek lai uz 1280x1024 uz max spēlētu.

Dators velk nevairāk kā uz 1kLs, pārējos 630Ls laikam atstāsi pārdevējam. Un pirkt kautko tādu uz kredīta? Pēc tiem 3 gadiem tu par to pēci MĒNESĪ maksāsi tikpat, cik viņš uz to brīdi jauns maksās t.i ~150ls max.

 

 

sorry, noklluudijos ar to Radeon karti

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
datoram jaabuut klusam

Klusums un jauda ir diezgan grūti savienojami jēdzieni .

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b

Es ar tā ne īpaši orientējos dzelžu lietās.. bet ar izskatās ka autors vēlas taupīt uz to ko nav jēgas taupīt.... un pirkt dažas neadekv;atas komponetes...

Link to comment
Share on other sites

Klusums un jauda ir diezgan grūti savienojami jēdzieni .

tieshi taa - taapat kaa mashiinaam - vaagjis kas iet un benziina ekonomija, 2vas nesavienojamas lietas!

Link to comment
Share on other sites

bet ja cilvekam gribas, kapēc lai viņš neņemtu.

Tas ka tā būs stulpība ņemt datoru kredīta uz 3 gadiem, par to jau cits topiks jātaisa.

Link to comment
Share on other sites

imendars

Taapeec jau es izveidoju sso sleju, lai uzzinaatu ko nav veerts pirkt, bet kas buutu svariigaaks!!!

 

Esmu dzirdeejis par klusiem ventilatoriem...

 

bet ja cilvekam gribas, kapēc lai viņš neņemtu.

Tas ka tā būs stulpība ņemt datoru kredīta uz 3 gadiem, par to jau cits topiks jātaisa.

 

 

 

Ja dators ir labs, turklaat vajadziigs, tad taa nav stulbiiba...

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Par atlikusho naudu njem WaterCooling, nebuus nekaadu ventilatoru radiitaa skanja. Pats izguleesies sieva apmierinaata. :-D

Link to comment
Share on other sites

kaa ta nav stulbiiba??? maksaat 3 gadus par pc lai pakapaatu shodien, riit un vel kaadu laiku speeles, bet peec 3 gadiem jau plaanotu ko uzlabot pc, un tad attapties, ehh, vel tak paaris meeneshi par veco kaku jamaksaa krediits.

domaaju programmeeshanai taadu zveeru tev nevajag!

 

bet njemt speelju deelj taadu kluci, nu nee :p

 

labaak pavadi kaa forshaak laiku nevis noseedi kapaajot speeles!

Link to comment
Share on other sites

Jan4iks

varbūt šoreiz tomēr palīdziet cilvēkam nevis stāsti*et, ka viņš tur ir nezkas.... piedāvājiet komplektācijas un cenas... nevis otrais topiks jau par to cik gadu un 3 topiks par to lai slēdz raidu :(

kas jums vispār par daļu, kredīts ne kredīts, to lai viņš pats domā kā pirks un maksās....

Labots - Jan4iks
Link to comment
Share on other sites

Cik tavam patērīņa kredītam ir GPL ? Tu esi parēķinajis cik pārmaksāsi.

Pēc manam domām 1 lidz 1,5 gadu kredītu var ņemt, bet ne jau 3 gadus datoram, bet skatiespats jau pelni,pats tērē :wink:

Link to comment
Share on other sites

imendars

kaa ta nav stulbiiba??? maksaat 3 gadus par pc lai pakapaatu shodien, riit un vel kaadu laiku speeles, bet peec 3 gadiem jau plaanotu ko uzlabot pc, un tad attapties, ehh, vel tak paaris meeneshi par veco kaku jamaksaa krediits.

domaaju programmeeshanai taadu zveeru tev nevajag!

 

bet njemt speelju deelj taadu kluci, nu nee :p

 

labaak pavadi kaa forshaak laiku nevis noseedi kapaajot speeles!

 

 

programmeetaajiem alga pieaug aatri...

Peec 2 gadiem krediitus jau taa kaa taa buus nomaksaats (nomaksaassu pirms terminna)

vienkaarssi tagad tas man ir vajadziigs, bet nevaru to veel dabuut...

Link to comment
Share on other sites

Jā, par šādu cenu patiesi tāds mazliet pavājš kompis. :-?

 

Es ieteiktu

  • HDD ņemam mazāku vai vairākus, kā jau ieteica - būs lētāk;
  • Paskatamies cenas mūsu mīļajā M79 - tur ir diezgan normāli. Var arī MS.LV. Par citām vietām nezinu;
  • RAMu ņem Kingston - cenu starpība nav liela, bet kvalitāte gan...
  • Ja gāmēm, tad iesaku paņemt arī kādu atsevišķu skaņu karti ar hardware EAX supportu - kaut ko no Creative sērijas. Efekts patiesi ir jūtams;
  • 19" LCD manās acīs ir neizdevies variants - tādu pašu izšķirtspēju piedāvā arī 17". Neko vairāk uz ekrāna neredzēsi. Labāk tad ņem vai nu 20-21", vai arī 19" widescreen. Pēdējais būs garām gāmēm, bet ērtāk kodēt;
  • LiteOn iekārtas man asociējas ar problēmām... Naz, varbūt tagad ir mainījies, bet es ieteiktu skatīties uz NEC/Sony;
  • Nezinu neko par barokli, bet es arī neesmu saskāries ne ar ko, ko nespētu 300W baroklis pavilkt. Moš neesmu pārāk centies OC taisīt. Ar 500W vajadzētu pietikt atliektiem galiem;
  • Par UPS neko nezinu, bet paskaties, ko citi piedāvā. Iesaku uzmanību pievērst fīčai, ka tiek padots signāls uz datoru par baterijas beigām. Cena parasti atšķiras tikai dēļ baterijas ietilpības un ekstrām. Padomā, cik daudz tieši Tev vajag. Zinu, ka APC produkti skaitās zolīdi.

Un vēl - ar 200Ls uz rokas cik ilgi Tu taisies to atmaksāt? 3 gadus? Ja alksti pēc augstākās kvalitātes, tad pa to laiku jau 3 reizes vajadzēs to visu mainīt par vismaz pusi no šīs cenas. Protams - ja tas nav faktors, tad ar šādu datoru var izvilkt arī 5 gadus.

Link to comment
Share on other sites

tie klusie ir tie lielie ventilatori, bet nav vērts cerēt, ka tos nedzird - tos dzird mazāk.

Ja gribi klusāku - tad jāskatās uz kaut kādu sarežģītu heatpipe vai vispār uz ūdensdzesēšanu, bet tad tev vajadzēs 4 gadus to kredītu maksāt.

Bet tu padomā par psiholoģisko momentu - pēc 2gadiem dators, par kuru tu samaksāsi 1,5k, maksās piemēram 300Ls - bet tev vēl būs veselu gadu smuki jāatmaksā tas 1,5k :D

Un kompis jau nu toč nav tā lieta, kas jāpērk kredītā uz 3 gadiem, ja nevari 1/2gada laikā sakrāt, nu tad tādu datoru tev nevajag - neesi pelnijis :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ocx

tādu datoru tev nevajag - neesi pelnijis :D

Mūžu mūžos, āmen!

Topiku var slēgt.

Link to comment
Share on other sites

njaa peec 3 gadiem pasham besis naaks virsuu ka jamaksaa par fiziski novecojushu kompi taads pikjis...

 

vot mashiinu var njemt uz 3-4 gadiem krediitaa!

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

Atnācis eksbicionists :D

"ū mans tētis ir konfekšu fabrikas direktors!"

Link to comment
Share on other sites

imendars

Jā, par šādu cenu patiesi tāds mazliet pavājš kompis. :-?

 

Es ieteiktu

  • HDD ņemam mazāku vai vairākus, kā jau ieteica - būs lētāk;
  • Paskatamies cenas mūsu mīļajā M79 - tur ir diezgan normāli. Var arī MS.LV. Par citām vietām nezinu;
  • RAMu ņem Kingston - cenu starpība nav liela, bet kvalitāte gan...
  • Ja gāmēm, tad iesaku paņemt arī kādu atsevišķu skaņu karti ar hardware EAX supportu - kaut ko no Creative sērijas. Efekts patiesi ir jūtams;
  • 19" LCD manās acīs ir neizdevies variants - tādu pašu izšķirtspēju piedāvā arī 17". Neko vairāk uz ekrāna neredzēsi. Labāk tad ņem vai nu 20-21", vai arī 19" widescreen. Pēdējais būs garām gāmēm, bet ērtāk kodēt;
  • LiteOn iekārtas man asociējas ar problēmām... Naz, varbūt tagad ir mainījies, bet es ieteiktu skatīties uz NEC/Sony;
  • Nezinu neko par barokli, bet es arī neesmu saskāries ne ar ko, ko nespētu 300W baroklis pavilkt. Moš neesmu pārāk centies OC taisīt. Ar 500W vajadzētu pietikt atliektiem galiem;
  • Par UPS neko nezinu, bet paskaties, ko citi piedāvā. Iesaku uzmanību pievērst fīčai, ka tiek padots signāls uz datoru par baterijas beigām. Cena parasti atšķiras tikai dēļ baterijas ietilpības un ekstrām. Padomā, cik daudz tieši Tev vajag. Zinu, ka APC produkti skaitās zolīdi.

Un vēl - ar 200Ls uz rokas cik ilgi Tu taisies to atmaksāt? 3 gadus? Ja alksti pēc augstākās kvalitātes, tad pa to laiku jau 3 reizes vajadzēs to visu mainīt par vismaz pusi no šīs cenas. Protams - ja tas nav faktors, tad ar šādu datoru var izvilkt arī 5 gadus.

 

 

Ko saki par maatesplateem?

Link to comment
Share on other sites

imendars

iemaaciet imendars atrast pogu ADDREPLY :D

 

 

Es ssajaa stuurii esmu pirmoreiz - parasti ccatoju caur RevConnect - taka nestāsti pasakas

Link to comment
Share on other sites

kādu video karti ir jeega pirkt?

 

Vot šitais ir tipo jautājums: "Būt vai nebūt", "Vai ir dzīve pēc nāves?", "Kāda ir dzīves jēga?", "Vai mēs kosmosā esam vieni?"

Tāda eksistencionāla sāpe!

 

Ko tu gribi lai tev atbild - konkrētu modeli nosaukt? Kodēšanai - mātesplatē integrēto!

 

A vispār tu lasi to ko tev cilvēki līdz šim atbildēja?

Link to comment
Share on other sites

imendars

skatos tev pods staav pie datora ... (nennem galva)

 

varbuut vienkaarssi pasaki savas damas par videokarteem? Ja neko nezini, tad neatbildi.

Par integreeto pats zinu

Link to comment
Share on other sites

kādu video karti ir jeega pirkt?

Vot šitais ir tipo jautājums: "Būt vai nebūt"

varbuut vienkaarssi pasaki savas damas par videokarteem?Ja neko nezini, tad neatbildi.

Vot dzeks - imendars ir vienkaarshi ... :D pats uzprasa debilu jautaajumu, uz kura nav konkreeta atbilde, tad kad shim tikpat stulbi atbild, tad kauko ljechii!!!

 

tu uzdod normaalus jautaajumus un tad kasies.

liekas ka tu neesi tik gudrs lai buutu programmers :D

labaak nopeerc pa 1630Ls chornij bumer uzvelc trennuuzenes un kurpes (melnas lakjenes) :D un braukaa - kraties rinkjii :p

Labots - gReenS
Link to comment
Share on other sites

imendars

Vot dzeks - imendars ir vienkaarshi ... :D pats uzprasa debilu jautaajumu, uz kura nav konkreeta atbilde, tad kad shim tikpat stulbi atbild, tad kauko ljechii!!!

 

tu uzdod normaalus jautaajumus un tad kasies.

liekas ka tu neesi tik gudrs lai buutu programmers :D

labaak nopeerc pa 1630Ls chornij bumer uzvelc trennuuzenes un kurpes (melnas lakjenes) :D un braukaa - kraties rinkjii :p

 

 

Idiot, es saakumaa pateicu video kartes nosaukumu, kura man interesee, tad kaads izspllaava, ka taada karte nemaz nav vajadziiga. Viss, kas mani no ssii topika interesee ir izlasaams.

 

Tad laikam jaaskataas uz Sapphire Radeon karteem! Tur labas kartes maksaa leetaak.

Link to comment
Share on other sites

-cHiko-

Atliek kadam vardu pateikt kaa '' maitas putni '' jau rinko un mekle kur ieknabt ..... malaci Latviesi , taaa turpinaat ! Noliekam savejos un macam ka dzivot tikai sape tada ka lielaka dala pasi nemak dzivot bet maca citus !!!! Sorry par offtopic

Link to comment
Share on other sites

Labi labi - neraudi ;)

 

 

Ja tu mazliet padomātu tad saprastu, ka jebkurai detaļas jēga slēpjas izmantošanas mērķos un potenciālā.

Ja tev vajag karti geimiem, gribi spēlēt max rezolūcijās ar visiem efektiem - tad tev jāņem dārga geimeru karte. Ja tev vajag kodēšanai - nu tad kā jau pats izrādās labi zini - integrēto. Ja gribi 3D grafikai - tad jāņem profesionālā videokarte u.t.t.

 

Un vēlreiz - tu lasi ko tev līdz šim te ir atbildējuši?

 

 

Klau - laba doma - aizej uz Elkoru un parunā par šitām lietām tur ar pārdevēju, viņš tev pateiks kādas videokartes ir jēga pirkt, gan vispār kādu datorus parasti ņem uberkoderi - tur par uz vietas noformēs tev Zero kredītu. Ja būs problēmas - Elkoram ir pašiem savs serviss - uzklausīs visas tavas problēmas un ļoti operatīvi novērsīs ;)

 

Edit: Muahahaha, uz Elkoru pavilkās džeks....

Labots - r.ed
Link to comment
Share on other sites

imendars

Passlaik skatos, ka 1600 Ls vietaa var dabuut aptuveni tikpat labu datoru tajaa passaa veikalaa, tikai par 1270 Ls

 

Ko juus sakaat par Radeon labaakajaam videokarteem? Apmierina pilniigi visas iegribas uz LCD 17" 2ms monitora?

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b

A vispār zini kas ir SLI ???? Un vai tev to vaidzēs? Lai par to maksātu? Vairāk uz Mātes plati tēmēts...

 

Un vispār kāda problēma?!!! Sameklē komplektāciju kur jau ir ar GF 8800 video un skaties ..... un prekškam 100VA UPS????!!?!? 10min izturēs arī normāls 400-500 VA....

Labots - albins-b
Link to comment
Share on other sites

imendars
(labots)

ES LASU VISAS ATBILDES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Elkors ir LOTI daargs (636 daudz leetaaks).

Es gribu karti Geimiem uz 17" LCD, 2ms monitora.

 

A vispār zini kas ir SLI ???? Un vai tev to vaidzēs? Lai par to maksātu? Vairāk uz Mātes plati tēmēts...

 

Lieta taada, ka es nezinu, kas ir SLI. Piellauju, ka man to nevajadzees.

 

 

KAS IR SLI? :shock:

 

 

Ko juus sakaat par Intel "LEMONT" DP965LTCK maateni?

Labots - imendars
Link to comment
Share on other sites

tak tu atbildēsi uz to PM,vai nē?

un vispār,satiekamies varbūt,izskaidrošu,kas un kā,paliks skaidrāk.

Labots - tolx
Link to comment
Share on other sites

imendars
(labots)

tak tu atbildēsi uz to PM,vai nē?

un vispār,satiekamies varbūt,izskaidrošu,kas un kā,paliks skaidrāk.

 

Tavs PM nebija jautaajuma formaa.

Doma taada - peec 3 meenessiem arii saliksim, taccu tagad jaanoskaidro - ko tajaa likt...

 

Satikties var peec 2 meenessiem. Tagad tam vienkaarssi nav jeega.

 

PS. Es neaizmirsiissu par tavu piedaavaajumu, jo, cik zinu, veikalos precei uzskruuvee cenas + paardeveeji reizeem nerubii daudz vairaak kaa es :wink:

Labots - imendars
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...