Jump to content

USB draiver


humors
 Share

Recommended Posts

Da nē puiši paldies par palīdzibu, bet man apnika es esmu izdarijis visu un tāpat nekas neiet. Tam vienkārši jābūt vaina video kartē :(

Link to comment
Share on other sites

eziitiss

Da nē puiši paldies par palīdzibu, bet man apnika es esmu izdarijis visu un tāpat nekas neiet. Tam vienkārši jābūt vaina video kartē :(

 

Varbuut arii videokarte, bet galvenaa vaina visticamaak ir kaiminu suns, kas saacis naktiis skali kraakt. Vina kraakshanas psiho-elektromagneetiskais lauks iespaido tavas maates plates USB kontroliera darbiibu, kas ir uzmoteets uz maates deelja.

 

Dodies pie kaada gudraaka un beidz filisofeet. Un video kartei ar USB nu sakara nav pilniigi nekaada

 

Tas ko es domaaju ir tas, ka tev ir kreisi uzinstaleets kaut kaads galiigi kreiss windows.

 

Vieglaakais kaa shaadu lietu paarbaudiit buutu panemt kaadu Linux Live CD un paskatiities, vai tev dators reagee, ja piesleedz kaadu USB ieriici kaa piemeeram flash atminu vai nee.

Link to comment
Share on other sites

Āprāts :D

Es tiešām atvainojos es sajuacu :)

Tas bija domāts vaina Mātes Platē, jo tie 2 usb ir pieslēgti pie viņas un nav iespējams ka vini būtu atvienojušies, bet kompis rāda ka nav pieslēgti ! Bet kā var būt nepieslēgti ? Ja vini ir kompletkā ar mates plati un cik es saktijos nemaz viņus neva noņemts nost. Tad jau vienkārši vaina ir Mātes platē kautaks nodedzis vai kautkas tāds. Format C nalīdzēs man jau tas USB pāris gadus neiet vienkārši agrāk nebija viņš vajdzīgs tagad ir tā kamera un vajg video dabūt PC :(

Link to comment
Share on other sites

man jau patīk... Šodien mani palūdza savākt vienu kasti uz remontu. Esot pazuduši USB porti, tad dēls pats kautko darījies un tagad neejot vispār. Tā. Kasti savācu, atvedu, pieslēdzu, ieslēdzu, skatos. Win nelādējas pat safe modē. Ar Windows instalācijas disku palaidu instalāciju repair režīmā. Tiku līdz desktopam, it kā viss OK bet USB porti nestrādā. Palaidu everestu, jāapskatās kas par MB, jānovelk draiveri čipsetam... Skatos: :shock: Motherboard ID: 08/27/2003-KT400A-8235-6A6LYD4BC-00 Motherboard Name: DFI AD77 :shock: Klausies, humors, tu nav no Ogres?!?

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Lapais:

eksistē arī standarta USB porti(kuri nav jāpievieno) un tie arī nestrādā? uz tās mb, prasu intereses pēc

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Esmu jau pieradis, ka manus poustus un tēmas pa laikam anulē!

Paldies. Sāk jau likties, ka boot.lv cenzūra pārkāpj zināmas robežas, kas saistās ar reputāciju un mārketingu!!!

Vai tiešām Jums (boot.lv) root adminiem tā kremj dažu personāžu klātbūtne? Neesmu saņēmis PM par NEKO, nav arī SODA %%...

Nesaprotu. izskaidroejiet!

P.S. > Tik tiešām ir nepieciešams dzēst pavedienus un komentārus???

Kas tā par pašdarbību??

Link to comment
Share on other sites

(labots)

man jau patīk... Šodien mani palūdza savākt vienu kasti uz remontu. Esot pazuduši USB porti, tad dēls pats kautko darījies un tagad neejot vispār. Tā. Kasti savācu, atvedu, pieslēdzu, ieslēdzu, skatos. Win nelādējas pat safe modē. Ar Windows instalācijas disku palaidu instalāciju repair režīmā. Tiku līdz desktopam, it kā viss OK bet USB porti nestrādā. Palaidu everestu, jāapskatās kas par MB, jānovelk draiveri čipsetam... Skatos: :shock: Motherboard ID: 08/27/2003-KT400A-8235-6A6LYD4BC-00 Motherboard Name: DFI AD77 :shock: Klausies, humors, tu nav no Ogres?!?

 

 

Biosā ieslēdzi USB portus vari ludzu pateikt tieši kur tur jāiet un kas tur jāsledzēs es virus kur bija USB saliku vainu aktive vai nu ok, bet nekas nestrādā :(

Labots - humors
Link to comment
Share on other sites

precīzi nepateikšu, neesmu pie kompja, bet skaties BIOSā (tu zini kur tas ir?) pie PCI devices. Vakarā iemetīšu bildi (ja neaizmirsīšu)

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Kautkāds vāks, skaties biosā pie integrated dzelžiem(tie nosaukumi ir dažādi iekš bios, dažādām mb ražotāju firmām), ndienas nevari usb dabūt pie dzīvības

Link to comment
Share on other sites

precīzi nepateikšu, neesmu pie kompja, bet skaties BIOSā (tu zini kur tas ir?) pie PCI devices. Vakarā iemetīšu bildi (ja neaizmirsīšu)
labāk iemet bildi es tiešām neko nejēdzu !
Link to comment
Share on other sites

humors

she tev USB driver prieksh tavas metenes - http://www.dfi.com.tw/Upload/Driver/AD77USB20All.zip

es shito pamatplati lietoju kadu pusgadu un nebija vajadzibas instalet nekadus USB drivakus (windows atpazina)

P.S. vienkārši rokas aug ne no turienes.

P.P.S. humors - ja nebutu tadi cilveki ka tu datortehniki sedetu bez darba... :D

Link to comment
Share on other sites

Tik tiešām ir nepieciešams dzēst pavedienus un komentārus???

Kas tā par pašdarbību??

Posti kas tiek klasificēti kā beztēma, spams, oftopiks tiek dzēsti īpaši neiedziļinoties dziļajās filosofiskajās pārdomās un apslēpto mājienu meklējumos ja tas būtiski neietekmē atbildi uz topika jautājumu.

Nav slēpta naida pret kādu konkrētu personu :) Visi tiek vērtēti vienlīdzīgi. Ja akkurāt mani ka tavi posti/topiki zūd nebūtībā pārdomā savu piedalīšanās stilu diskusijās.

 

Pašdarbība?! Ekhm, pašdarbība būtu faktu sagrozīšana, nomelnošana vai kas cits kaitnieciks. Tēmu tīrīšana no lieka info ir ļoti svētīgs darbs, lai nākotnē cilvēki meklējot info neaizvērtu topiku tā arī neizlasījuši šamo līdz galam... :roll:

 

Turpmākos jautājumus droši sūti man vai kādam citam moderatoram/administratoram izmantojot PM (PZ) ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Johny_JK

humors, tev kāda cita USB ierīce, kas uz WinXP darbojas bez īpašas draiveru papildu instalēšanas kā, piemēram, USB Flash atmiņas, ir? Ja ir, tad pamēģini to pievienot vispirms pie kāda USB porta, kas nāk tieši no mātesplates, nevis uz korpusa vai vēl kaut kur, pēc tam pie citiem. Ja ne pie viena no tiem nekas nenotiek, kad piespraud USB atmiņu, tad palaid iekš Control Panel-Add Hardware vedni. Ja arī tas neko jaunu neatrod, tad vismaz zināsi, ka vaina nav iekš WinXP, bet dziļāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest voldemaars

Man bija sarezhgiitaak,.. viss it kaa bija izdariits, bet bez rezultaata... Tad ar dzamperi uztaisiiju BIOSAM restore un viss ir chikiniekaa:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...