Jump to content

videonovērošanas sistēmas


Guest valc
 Share

Recommended Posts

sveiki visapkārt,

 

man uzdeva izpētīt iespējas salikt videonovērošanas sistēmu ar kādām pāris (~5) kamerām, vēlams bezvadu, vēlams ciparu, vēlams 10m+, vēlams saskatāmu rezultātu.

 

doma no sākuma bija ņemt kādas IP wireless kameras un saslēgt ar datoru.

bet tur ir laikam problēma ar izšķirtspējām/kvalitāti

 

ccdtv var būt variants bet, laikam, pārsimt latos, kas ir atvēlēti šim pasākumam neiekļauties

 

gala summa ir Ls500

 

ko varētu ieteikt skatīties, meklēt tālāk? itkā jau līdzīgi topiki bija, bet nesameklēju tagad.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu, ja Tu sāc runāt par izšķirtspēju/kvalitāti, tad gala summai vienu nullīti aizmirsi. Ap 400 latiem maksā softs <=16 ciparu IP kamerām un tikpat viena NEbezvadu ciparu IP kamera 1024x768. Dažas dienas atpakaļ uzņēmumā bija viens pārstāvis, piedāvāja. OK, protams zinu, kā tās viņu cenas veidojas, bet 10x augstākas jau nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest valc

nujā es jau apmēram tā arī domāju.

bet tā kvalitāte vajag tik laba, lai var redzēt, kurš nolāpīc mūdzis spļauj uz durvju roktura, ja kamera ir ap 5m attālumā pieskrūvēta, vairāk nē

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Videonovērošanai ar 5 kamerām vajadzēs vismaz 2000.-Ls, ja grib iegūt lietojamu rezultātu. PM.

Link to comment
Share on other sites

PostDeko

Varbūt vari no šitā raksta kautko gudru izlobīt, tur gan pārsvarā ir par tīklu drošību, bet pieminēta arī video novērošana un softs tai.

Link to comment
Share on other sites

Neieteiktu tev pirkt ciparu IP kameras, jo izmaksas būs ļoti lielas. Viena kamera varētu izmaksāt apmēram 400Ls.

Ieteiktu tev izvēlēties parastās kameras ~130Ls diapozonā. Ja vēlēs ies uzstādīt tās ārpusē, tad vēl vajadzēs kameras apvalkus.

Nopērc parastās kameras, un digitālo ieraksta sistēmu (tāds pats tā kā dators tikai pielāgots tieši videonovērošanai)

Ierakstu sistēma fiksēs visas kustības, kas notiksies uzstādīto kameru redzeslaukā.

Pieslēgt var to ieraksta verķi pie router, kur varēs palaist lokālā tīklā. Ir arī iespēja Remote Control.

 

Jebkurā gadījumā, ja tu gribu daudzmaz normālu sistēmu ar 5 kamerām, tad 500Ls tu neierakstīsies.

Varī paskatīties www.VIRP.lv; www.sta.lv

Link to comment
Share on other sites

Guest valc

es apskatījos pēdējos saitus un sapratu , ka esmu ļoti naivs. :oops:

tomēr, kas man sanāks ar wireless kameru ar 420 līniju izšķirtspēju (~Ls180)? maitas, ražotāji, nekur ieraksta paraugus nesniedz.

Bet tā ideja man iepatikās - wireless kamera, grozās, šķobās, sūta visu kur vajag, kompīc raksta, laime pilnībā.

 

Vai kāds var ieteikt, kur paskatīties, ko īstenībā nozīmē 420 līnijas?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...