Jump to content

Cik daudz veljas pulveris jaaber?


Blind
 Share

Recommended Posts

Nu ir doma tagad izmagaat bikses, dzemperi un zekjes un apakshbikses. Draudzene saka ka es baigi smirdot, jo man jau mamma meenesi neko nav mazgaajusi, bet tagad es pats visu gribu izmazgaat.

 

Taatad jautaajms.

Cik daudz veljas pulveri likt veljas mashiinaa prieksh visaam shiim dreebeem? (buutu veelams uzskaitiit teejkarotees)

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Vēlviens atradies, iemetam pasi lai viņa būtu clear, iemetam 200 gramus, lai nebūtu bail mazgāt, pieberam pūlveri 300 gramus un spiežam pogu play

Link to comment
Share on other sites

Besii aaraa, pie manis draugi arii vairs nenaak, ja nu tomeer kaads draugs atnaak, tad vinsh uzreiz aiziet prom itkaa mana istaba nezjeeliigi peec kaut kaa ozj. :?

Link to comment
Share on other sites

Neaizmirsti arī sēra pikas no ausīm izņemt+ brilles uzlikt, jo uz pūlvera pakām ir pamācība.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu šoreiz jāsaka naturāli...пиздец. Man draudzene jau pēc pāris dienām ausis norautu par šitiem gājieniem.

 

Liec pulveri cik var iebērt (1 glāze un vairāk), a to netīrumi ieedušies. :)

Link to comment
Share on other sites

Vēlviens atradies, iemetam pasi lai viņa būtu clear, iemetam 200 gramus, lai nebūtu bail mazgāt, pieberam pūlveri 300 gramus un spiežam pogu play

Tas ir CMD jaaraksta?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

un uzliec uz pareizo rezhiimu...

 

psc... nesaprotu.. kaa cilveeks var veselu meenesi nemazgaat dreebes.. mozh pats arii nemazgaajies? istaba laikam ozh deelj taam netiirajaam dreebeem, kas sastaaveejushaas... briinos, ka tev veel ir draudzene :D

 

P.S. Tev manuaalaa vai automaatiskaa veljas mashiina?

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Man taa draudzene taada pacietiiga, vinja teica, kaa driiz sauks ugunsdzeeseejus, lai visus netiirumus aizskalo ieskaitot mani, nezinu ko vinja ar to domaaja. :-|

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Tipiska hekaru un programmētāju problēma - mēnesi un ja ne pat ilgāk sēž nemazgājies lai radītu alternatīvu Windows :mrgreen:

 

Nekas cits neatliek, kā just līdzi autora draudzenei/sievai/draugiem...

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Kārtējais "asprātis", kurš tēlo idiotu (tik labi iznāk acīmredzot tāpēc, ka pats tāds ir) vai arī (otra iespēja), kāds ticis pie cilvēka boot paroles un tagad nu steidz sarakstīt jautrības, kamēr vien var.

Link to comment
Share on other sites

Eh mūsdienu jaunatne. Atradusi par ko jokus dzīt. Žēl, ka topika autors ir patsmitgadīgs puišelis, kuram maz draugu, par draudzenēm vispār nerunāt. Viņam nav ko darīt, jūtas vientuļi, tapēc sāk dzīt idiotiskus jokus netā.

 

 

Banu tādam idiotam!

 

Saprastu, ka cilvēks nezin, nu nezin, taču ja taisa teātri, tad jādomā vai neslimo ar vakumu galvā.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Draudzenes (sievietes) mēdz visu hiperbolizēt. Nah viņas, īpaši 8. martā :twisted:

Link to comment
Share on other sites

man arii pamzaam konterii slikti iet jo smaka apgruutina speeleeshanu!

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Blind ta tu esi mega gameris, skaties ka nenoķer trombu kopā ar nelabu smaku, trombs ir letāls iznākums

Link to comment
Share on other sites

rashns

Autor, tu esi idiots vai akls????

 

Tu lasīt nemaki kas rakstīts uz iepakojuma?

 

varenie spammeri blin :evil: Māk tikai stulbus topikus taisīt.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Liekas, ka atradu to, kas piesauca šito joku -

/Ivars/ ak dies... drīz te prasīs "kā pareizi iebērt veļas pūlveri veļasmašīnai, lai drēbes izmazgātu" Kas tik tiešām neaptēsti, ka visa dzīve vien sastāv no gugles. Ir, protams, labas lietas ko var izdarīt, bet tomēr ir jābūt savām robežām...
Link to comment
Share on other sites

Gurtais

kartejais slimais tiinis, nu shvaki shvaki, ka jaunatne tada palikusi

Link to comment
Share on other sites

rashns
(labots)

ak dies... drīz te prasīs "kā pareizi iebērt veļas pūlveri veļasmašīnai, lai drēbes izmazgātu" Kas tik tiešām neaptēsti, ka visa dzīve vien sastāv no gugles. Ir, protams, labas lietas ko var izdarīt, bet tomēr ir jābūt savām robežām...

 

Šis citāts ir no viena cita tadas pašas tematikas topika, atlika šo vienam ..izlasīt, un lūk kas rodas

 

edit. blin paspēja jau pirms manis ielikt citatu.

Labots - rashns
Link to comment
Share on other sites

Guest GrIn

Ārprāc!!! :D :D te jau nelīdzēs nekāda manuālā vai automātiska veļas mašīna. Te drīzāk autoram jāiesaka labākais risinājums šajā jomā :

1.Paņem pulvera paciņu

2.Uzğērb drēbes

3.Paņem no krajkasītes kādus 20s

4.Izej ielās ( iemesls - meklēsim automazgātuvi )

5.(kad atrod) iedo (ja nava automātiskā) mazgātājam 10ls

6.Ej pretī tiem ruļļiem un putām ( nebaidies, nekodīs )

7.Neaizmirsti aitaisīt acis (nav nekāds ğonson baby )

8.Otrā pusē būsi tīrs un svaigs.

8.1. Aizej uz kādu puķu tirğeli un nopērc pa atlikušo naudu puķes

8.2. Sagaidi draudzeni ( sievu ) majās un pasniedz shamajai :)

 

Tas arī tā kā būtu viss..

 

Lai veicas

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...