Jump to content

Lūk tā vajag modot korpusus!


Devil_Inside
 Share

Recommended Posts

Guest KEPKE

Vienkārši besī tādi mākslas darbi, jo zinu to, ka vismaz tuvākā laikā es neko tādu uztaisīt nevarēšu, itīpaši bez palīdzības... iedomājoties vien, ka tas viss ir jādara rūīgi, lēnām un bez steigas - es tak tur jau būtu no garlaicības nosrādzis. Nu un tāds mods jau tāatās mājas nestāves, bet kautkādā tur firmas izstādē, lielā stikla rāmī.

Link to comment
Share on other sites

Njaa, izskataas jau baigi labi :) Nezin cik tur pikjis nav iegaasts taadaa darbaa un kur nu veel laiks :O Bet man jaasaka viens, tas kas to ir veidojis nav iisti normaals, atkariigs no DOOM 3 ;)))

Link to comment
Share on other sites

Ja nu tas ir ko verts. Japastas pec kada laicinja varbut bus nakamie soli atteloti.

Link to comment
Share on other sites

Juus beigas to video noskatijaaties? Psc tur vinsh veel skanu ir pielicis kad taisa CDrom valaa..

Link to comment
Share on other sites

maakslinieks. gribeedami neuztaisiisit. Plus izejmateriaali/biezs macinjsh un instureumenti

Link to comment
Share on other sites

maakslinieks. gribeedami neuztaisiisit. Plus izejmateriaali/biezs macinjsh un instureumenti

 

Ko juus par to $$ vai tad neredzeejaat ka vinam sponsors ASUS??? :))

Link to comment
Share on other sites

pilnīgi visi šeit modotie keisi izskatās vienkārši DRAUSMĪGI nožēlojami salīdzinot ar to. redzams, ka cilvēkam kreativitāte strādā + rokas neaug no pakaļas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

sITAM cilvekam ir gan prasme, gan talalants. Luk tadus vajadzetu noalgot, lai taisa krutus korpusus :)

Vinam sanaktu laba privatfirma.

Link to comment
Share on other sites

Pag pag, nu nav tachu tik daargi! Kaartiigi alumiinija korpusi maksaa akatkur ap 100 Ls un uz augshu!

 

Nu reku paskaties shitas ir labs keiss, tici man!

Termaltake Xaser III V1000A Aluminum - Black, bez baroklja, no alumiinija, cena ap 120 Ls, ir areii letaakai keisi no Termaltake un tie ir kvalitatiivi! Tad vel kaadus 30 - 40 Ls par 300 - 400 W baroklja, kas nav kautkaads leetais Made in Chaina! Un dziivo laimiigs :)

 

termaltake_back2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

cik es zinu visu taisa China :D , vai Japan , ja rakstiits kas cits tad tai lietai razzo detallas Chinaa un uz suuuta uz to valsti kur vinnas saliek :D

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Pag pag' date=' nu nav tachu tik daargi! Kaartiigi alumiinija korpusi maksaa akatkur ap 100 Ls un uz augshu!

 

Nu reku paskaties shitas ir labs keiss, tici man!

Termaltake Xaser III V1000A Aluminum - Black, bez baroklja, no alumiinija, cena ap 120 Ls, ir areii letaakai keisi no Termaltake un tie ir kvalitatiivi! Tad vel kaadus 30 - 40 Ls par 300 - 400 W baroklja, kas nav kautkaads leetais Made in Chaina! Un dziivo laimiigs :)

 

[img']http://shopping.microrede.com/images/termaltake_back2.jpg[/img]

Bet kāda jēga tad ir no moddinga, ja jau visu var nopirkt veikalā? Moddings jau tapis tāpēc, lai lietotāja dators atšķirtos no cita datora ar ko īpašu, nevis nopirkt jau kautkādu Termaltake PC un kurš 100 punkt būs vel kādam biezjam puikam, kam līkas rokas un pats neko izdarīt nevar.

Link to comment
Share on other sites

Ka ari tapec, ka par pardesmit ls var uztaisiit intresantu keisu, kursh veikalos maxatu daudz vairaak. Es ar tadu augstakmineeto DOOOM3 nesadzivotu, man patik minimalisms.

Link to comment
Share on other sites

BenderLV
cik es zinu visu taisa China :D ' date=' vai Japan , ja rakstiits kas cits tad tai lietai razzo detallas Chinaa un uz suuuta uz to valsti kur vinnas saliek :D[/quote']

ja made in Japan, tad tikai liecina par kval;itāti, ja China tad otrādi - par nekvalitati. ja kadreiz pamani elektronikai uzraxtu made in japan tad droši ņem, kalpos ilgi

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

nu nez man tas case nepaaraak :) labaak kaukas vienkarshj un smuks tas ir tikai lai pieraditu ka kraanish garaaks :p

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

nu jaa ja nav citam tas ir ok bet galvenais jau ir pasham uztaisiit :) papuuleeties. ( subjektiivs viedoklis ) ( a vot man looooti patik tas kashels ieposteetais case :) nekas parak izdailjots krasas smukuas .. nu naaaaaaaais)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...