Jump to content

2x6600GT(SLI) vai 7900GT


gReenS
 Share

Recommended Posts

Kaa labaak uzlabot sisteemu? cpu athlon 3500 64bit, 1Gb ram, mb - asus a8n-sli se, video Asus GF 6600GT 256mb. Vajag uzlabot video. kaads variants no shiem labaaks - likt klaat vel vienu taadu pat video sli rezhimaa vai likt vienu 7900GT ???

Link to comment
Share on other sites

Redlinabass

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

100%, ka pirkt 7900GT, jo Tu pilnībā neizjutīsi to SLI spēku spēlēs, bet 7900GT spēks pats izpaudīsies :)

Link to comment
Share on other sites

gReenS
(labots)

kaa to saprast pilnibaa neizpaudiisies? gribi teikt ka shada sistema ir pa vaaju lai izjustu SLI rezhiima piedavato speeku? vai vienkarshi 2x6600GT ir mazjaudiigaakas par vienu 7900GT?

 

neiet runa par naudu, bet tieshi ko labaak - piepirkt klaat velvienu 6600GT vai pardot esosho, piemest naudu un nopirkt vienu 7900GT ? laikam izlausaas ka 7900GT ir ieverojami labaka par divaam sli 6600GT

Labots - gReenS
Link to comment
Share on other sites

ActivatedTM

Labaak pagaidi drusku un nopeerc DirectX 10 karti... Es taa dariishu...

Bet, ja nee, tad njem 7900GT...

Link to comment
Share on other sites

ulldis

protams ka 7900GT ir jaudiigaaka par 2X6600GT!

tacu vislabaakais variants kadu teica ActivatedTM pagaidiit un panjemt DX10 karti!

Link to comment
Share on other sites

Ziedonis

Varu piebilst, ka 2x7300GT DDR3 spēlēs man gāja ievērojami lēnāk par vienu 7900GT... :roll:

7900GT būtu dārgāka, bet arī stipri labāka! Starp citu man ir piedāvājama vmodēta XFX 7900GT ar Zalman VF900Cu kūleri :-) 05 markā apmēram 11 000, sūti savu cenu uz PM, ja interesē :wink:

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

mans domaat tev buus jaapeerk 1x 7900 GT

1) cik atmina mani nevil tad 6600GT gaaja uz PCI-ex x16

2) Ja pilniibaa grib norauties vajag attieciigu deeli lai tas pasaakums spiestu sulu( mans domaat chipset kurs atbalsta SLI rezim 2x16 nevis 2x8, kur buut liela skirba

3) var gaidiit direct x10,

4) taapat nopirks papriecaasies un buus jauni medeli, jaudas u.t.t 8)

Link to comment
Share on other sites

Arnichks

Mans doma ka tev Matesplate neatbalsta SLI.

Bet kada tev ir?

Link to comment
Share on other sites

kitaps
(labots)
http://www.am -pm.lv/product_info.php?cPath=166_51_91&products_id=4837 7900GT lieliskā cenā. ;) Labots - kitaps
Link to comment
Share on other sites

Guest Xeroo

Vot vot.

Kaads vispaar paaris teikumos priekš blondajiem, kaadas priekšrociibas vispār ir tam SLI???

Man pasham ir 7800GTX SLI, pie tam veel no GAINWARD, nu izņemot sexīgo SLI balansing iekš geimiem u.c. neko neesu pamaniijis. Briižiem domāju, naf pirku, jo baigi dārgas tās GAINWARD ir un vēl pie tam lai dabūtu kādu ir ko noņemties ;( ;( ;(

Link to comment
Share on other sites

Vot vot.

Kaads vispaar paaris teikumos priekš blondajiem, kaadas priekšrociibas vispār ir tam SLI???

Man pasham ir 7800GTX SLI, pie tam veel no GAINWARD, nu izņemot sexīgo SLI balansing iekš geimiem u.c. neko neesu pamaniijis. Briižiem domāju, naf pirku, jo baigi dārgas tās GAINWARD ir un vēl pie tam lai dabūtu kādu ir ko noņemties ;( ;( ;(

Jautājums - Tev tā 7800GTX viena ?

Ja 1, tad tā arī ir atbilde.

SLI nozīmē, ka to karti var saslēgt ar vēl vienu tādu pašu karti. Un tad sanāk ka tev ir 2x7800GTX SLI režīmā, un tad lūk tu redzēsi ko nozīmē SLI spēks.. tas ka Videokartes beigās ir SLI tas nozīmē tikai to, ka viņa atbalsta SLi.

Atvainojos, ja kļūdos. Tas ir tikai mans loģiskais domu gājiens.

Link to comment
Share on other sites

Guest Xeroo

Es takš teicu ka esu blonds :p bet varēji jau tā nepiesieties ;(

P.S. Protams ka ir 2 x GAINWARD 7800GTX 256MB bla bla bla... uz ASUS A8N SLI - DELUXE, ar Kingston HyperX RAM un Athlon 64, un WESTERN DIGITAL RAPTOR 10000rpm, ENERMAX LIBERTY 500W barokli un kādu 1kg putekļiem :D

Nu bet takš pastāastat PLZ!!! Kas tam SLI tāds ir, bet priekš blondajiem OK ;)

(pamēģināsim iztikt bez tizlām replikām un ... OK?!) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Xeroo:

Tas SLI vairāk domāts lielām izšķirtspējām t.i. jāpērk labs/jaudīgs/stabils barošanas bloks, protams 2* kartes, pietiekoši liels ekrāns, lai varētu dabūt kaut necik no tā SLI ārā, pārējais ir krāniņu mērīšana t.i. tas SLI realitātē parāda sevi tikai pie ļoti augstām izšķirtspējām

 

p.s. tās ir manas domas, varat mani ar akmeņiem apmētāt

Link to comment
Share on other sites

Guest Xeroo

Kaut ko sapratu, bet ne visu :p;)

Nu ekrāns man ir 19", baroklis arī gana ENERMAX LIBERTY 500W. Un tā izšķirtspēja ir visss???? :o

Link to comment
Share on other sites

spēlei arī vajag būt ar pilnu SLi atbalstu.Proti,jāspēj izmantot tieši šo tehnoloģiju.

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Nezin'at'ajiem...

l'udzu papeetat kaads ir SLI Nvidia 'cipsets un ko vins dara....

Gad'ijums ar jauneekli kuram ir 2x7800GTX .....

Man buut doomaat ka jauneeklim neiet tas pasaakums ar pilnu jaudu, jo tas Nforce 4 SLI cipsets ..darbojas SLI rezima ar kartes PCI-e x8, ja ir viena karte tad x16..jauneeklis neko nejuut jo reaali netiek izmantots karsu potenciaals. varbuut arii deel procesora....

Labaak jauneeklis vareeja noskriet 3d mark 06 defaltaas markas un tad jau saliiidzinaat kaa ir ar vienu un kaa ar abaam karteem rezultaatu, ja gandriiz dubultojaas tad i ok, ja atskiriiba ir minimaala tad man i taisniiba..... 8)

man arii bija matesplate no saakuma Abit NI8 SLI un rezultaati 3d mark 06 ar vienu 7900GT ap 4800markaam ar divaam pie 5000 markaam - biju viilies , tad uzspraudu uz pasreizeejaas plates - rezultaats 9500 markas, protams cits procis arii bija.... :shock:

tapee neker karstu paskat ko dar tas cipsets......

Link to comment
Share on other sites

gReenS

ok tad sli atkriit pilniibaa.

 

a kaada atskiriiba shiim karteem?

 

1) ASUS GeForce 7600GT Silent, PCI-E, 256MB, 128bit, 560/1400 MHz - 116.95Ls

2) XFX GeFORCE 7900GT, PCI-E, 256MB, 256bit, 470/1370 MHz - 125.95Ls

3) MSI GeFORCE 7600GT, PCI-E, 256MB, 128bit, 580/1500 MHz - 129.95Ls

4) GIGABYTE GeForce 7900GS, PCI-E, 256MB, 256bit, 525/1440 MHz - 139.95Ls

 

kur tad te perkot video jaskataas??? uz modelja cipariem 7900, 7600 un to burtu pielikumiem GT, GS vai uz tiem sarkanajiem cipariem??? 2ajam variantam tie ir vismazaakie, bet visvairaak ir liekas modelju sadaliijumaa zemaakam 7600GT?? Kaa tas var buut? un kapeec 4tajam variantam ar burtiem GS ir pat vairaak nekaa GT???

Link to comment
Share on other sites

alviis

ja negribas daudz teereeties var panjemt leeto Sparle 7900GS pa 105Ls. Pats notesteeju 3DMark05 ~9000 un 3DMark06 ~4500.

Link to comment
Share on other sites

Ziedonis

ja negribas daudz teereeties var panjemt leeto Sparle 7900GS pa 105Ls. Pats notesteeju 3DMark05 ~9000 un 3DMark06 ~4500.

 

Atļaušos citēt kādu cilvēku vārdā -JJ- :)

- "Vai tad Sparkle nebija sinonīms vārdam miskaste?" :D

 

P.S. Stipram procim jābūt, lai no 7900GS stokā 9k 05 atrautu :roll:

Link to comment
Share on other sites

alviis

Atļaušos citēt kādu cilvēku vārdā -JJ- :)

- "Vai tad Sparkle nebija sinonīms vārdam miskaste?" :D

 

P.S. Stipram procim jābūt, lai no 7900GS stokā 9k 05 atrautu :roll:

 

Protams ka citu razotaaju kartes ir iespeejams labaakas, bet arii daargaakas!

 

P.S. nu man procis AMD x2 4400+@2.7GHz Brisbane CPU 1.28V

Link to comment
Share on other sites

Guest Xeroo

Hmm.. ta jau laikam ka būs jāpamēģina tie 3D Mark, bet baigais slinkums :)

Nu tā jau man rēali poo, vai viņš izmano to jaudu vei nē, tāpat izmantoju to PC, TIKAI pa nedēļas nogalēm pa kādām pāris stundiņām un viss, kautkā ir apnicis :))

Bet nu intereses pēc, kāda mātesplate tad ir nepieciešama, lai izspiestu pilno jaudu??? Mož ASUS'am kāda ir???

Bet nu THANX par info!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...