Jump to content

Kaa izpauzzas akmulatoru paarlaade?


Guest prusaks
 Share

Recommended Posts

es uzlieku laadeeties AAA akmulatoru, bet vinnss neuzlaadeejaas - piem. tagad 1 akkis laadeejas jau 29h. Peec formulas: uzlaades laiks=1,4*950/65~21h. Kad iznnemu akkus no laadeetaaja, tad raada(uz mp3 playera), ka akkis nav uzlaadeets pat liidz pusei(apmeeram 30% uzlaadeets). es buutu vinnu paarlaadeejis, kaut gan tas man neliekas ticami, jo pamaaciibaa rakstiits:"Zaļā diode deg: notiek uzlāde", laadeetaajam visu laiku deg zallaa diode, kad vinnss piesleegts pie straavas ar ieliktu akki. braakkis laadeetaajs, akkis vai kur vaina?

Link to comment
Share on other sites

Guest DJtelemundos

Ko noziimee atstiepies vai tas noriimee ka akkis ir beigts

 

:?:

 

akumulators atstiepies

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tu nemaaki lasiit?

AKUMULATORS ATSTIEPIES

PRICJOM TUR DIODES?

Link to comment
Share on other sites

Guest prusaks

pamaaciibaa rakstiits:"Zaļā diode deg: notiek uzlaade" - taatad, kad zallaa diode izsleedzas, tad akkis uzlaadeets - es taa vismaz saprotu.

kaa saprast akkis beigts, ja vinnu var uzlaadeet, bet ne liidz max? - ar akkiem ir bijusi dariissana tikai fotoaparaatam, bet tam notiek taa: ieliec akkus, iedegas lampinna, kad akki pilni, tad lampinna izsleedzas.

Link to comment
Share on other sites

Guest DJtelemundos

'drunk_lizard' vareeji labaak dot kaadu deriigu padomu nevis te uz visiem kliegt.

 

prusaks varbuut tas plejieris nepareizi raada tev vajadzeetu testeri un notesteet kas tur iisti ir ar tiem akkiem

 

tu nemaaki lasiit?

AKUMULATORS ATSTIEPIES

PRICJOM TUR DIODES?

Link to comment
Share on other sites

Guest prusaks

playeris raada pareizi, jo, kad ielieku jaunu bateriju, tad raada ka pilna. bet vai tad lampinnai(diodei) nevajadzeetu izsleegties, kad akkis pilns?

Link to comment
Share on other sites

chirkainais

nopeerc duracell un paskaties ko pleyeris raada tad, bet visticamaak, ka braakjis ir akumulaators vai laadeetaajs

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

bezceris....

sjitais cilveeks neklausaas - malj tikai savu...

Link to comment
Share on other sites

Guest prusaks

bezceris....

sjitais cilveeks neklausaas - malj tikai savu...

vopssem, ja es nopirkssu jaunus akkus un ielikssu vinnus laadeeties, tad man ir jaaseezz blakus vinnaam ar hronometru un jaasagaida 21.h un tad fiksi jaarauj aaraa, lai nepaarlaadeetu? kaut kaa neloggiski, vismaz man taa liekas. :oops:

Link to comment
Share on other sites

kaulainais

tev nav taa, ka reizeem liekas, ka galvaa kaut kas grab?

Link to comment
Share on other sites

Guest DJtelemundos

prusaks pameegjini izlaadeet akki pavisam tukssu (piesleedz lampinju vai salaid uz iiso bet ar taadu garaaku vadu tad labaak izlaadeejaas) un tad meegjini uzlaadeet un taa kaadas 3 reizes uzlaadee izlaadee uzlaadee izlaadee uzlaadeee izlaadee un tad beigaas uzlaadee un skaties kads labs no taa buus sanaacis

 

bet tanii drunk_lizard neklausies vins runaa par lietaam ko pats nezin gan jau kautkaads admins kas no elektriibas neko nejeedz

 

:-D :-D :-D

 

vopssem, ja es nopirkssu jaunus akkus un ielikssu vinnus laadeeties, tad man ir jaaseezz blakus vinnaam ar hronometru un jaasagaida 21.h un tad fiksi jaarauj aaraa, lai nepaarlaadeetu? kaut kaa neloggiski, vismaz man taa liekas. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Aha. No elektrības visvairāk jēdz cilvēks, kurš iesaka taisīt akumulatoram īssavienojumu.

Un kurš maksās par rokas protēzi, ja akumulators uzsprāgs?

Link to comment
Share on other sites

Guest DJtelemundos

taapeec arii vajag garaaku vadu lai taskalpotu kaa sildiitaaks kurss pateeree daudz elektriibas

 

Aha. No elektrības visvairāk jēdz cilvēks, kurš iesaka taisīt akumulatoram īssavienojumu.

Un kurš maksās par rokas protēzi, ja akumulators uzsprāgs?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Cik garāku? Un cik resnu? No kāda materiāla? Man liekas, ka vadītāja pretestību mēra omos nevis vada garuma metros.

Link to comment
Share on other sites

chirkainais

prusaks pameegjini izlaadeet akki pavisam tukssu (piesleedz lampinju vai salaid uz iiso bet ar taadu garaaku vadu tad labaak izlaadeejaas) un tad meegjini uzlaadeet un taa kaadas 3 reizes uzlaadee izlaadee uzlaadee izlaadee uzlaadeee izlaadee un tad beigaas uzlaadee un skaties kads labs no taa buus sanaacis

 

bet tanii drunk_lizard neklausies vins runaa par lietaam ko pats nezin gan jau kautkaads admins kas no elektriibas neko nejeedz

 

:-D :-D :-D

 

moska iemest uudenii??? ies uz iiso un uzreiz bonusaa dzese naaks....moska neuzspraags :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

rashns

parasti jau lādētājs atslēdzas kad ir uzladējies un iedegas sarkana gaisma, vai arī izdziest diode(ka nu kuram).,bet te jau akis ir beigts , tas ir acīm redzams.

 

Un didzejam es ieteiktu iespraust divus vadu rozetē, un nolaizīt otru galu tiem vadiem,varbūt gudrāks paliksi.

Link to comment
Share on other sites

Orion7

Ta tām gaismām īpaši uzticēties nevar. Tu ieliec lādētājā 4 akumulatorus, lādē, lādē, kamēr iedegas zaļā diode, izslēdz lādētāju, samaini akumulatora baterijas vietām, proti, pārliec citās lādētāja ligzdās, ieslēdz lādētāju un... iedegas sarkanā diode un atkal notiek lādēšana kādu laiku. Ko mēs no tā secinām, - ka tas lādētājs ne vella nesajēdz kad tas akumulators ir uzlādēts un kad nav.

Dotajā gadījumā izmantoju XSpeed 1400 lādētāju un 4gab. AA Mignon 2600 mAh NiMh akumulatorus - pēc specifikācijas uzlādes laiks 60 min.

Link to comment
Share on other sites

Artic^MX
(labots)

Autor, visi Ni-Mh aķi ar laiku iet postažā un tur neko nevar padarīt, ja nu vienīgi mazāk lādē pustukšus aķus.

 

P.S. Cik es sapratu no dažiem citiem cilvēkiem, tad aķis kā tāds jau var būt uzlādēts, tikai viņš nav spējīgs izlādēties, ja ir beigts. Tākā pēc būtības vecam aķim mp3 rādīs pilnu tikai pēc 5 min izslēgsies.

 

P.S.S pieļauju domu, ka arī lādētājs var būt beigts.

Labots - Artic^MX
Link to comment
Share on other sites

Kaibinjsh

vienkārši akumulatoriem samazinajusies kapacitaate (ietilpiiba) (mA/h) - nolietojushaas, nes un izmet specialajaa kastiitee. Un tirm umnjikiem neklausi, kas tev liek akumulatoru ar vadu izlaadeet, tas nav praata darbs.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Izskatās, ka aķis tiešām beigts. Uz kādu laiku tiešām var līdzēt tā izlāde un uzlādē vairākas reizes pēc kārtas.

Katrā gadījumā es parasti neskatos ne uz kādām lampiņām, uzlieku lādēties tīri uz nepieciešamo laiku. Un aŗi lieku lādēties tikai tad, kad tas aķis ir normāli nosēdies, t.i. fotoaparāts vairs negrib īsti slēgties iekšā (lamājas par aķa uzlādi) .Ar šiem NiMH nevar tā, ka lādē kad grib.

Bet, ja jāatbild uz jautājumu - Kā izpaužas akumulatora pārlāde? Tad atbilde ir sekojoša - labākā gadījumā tas uzpūšas, interesantākajā vienkārši uzsprāgst, ar labu blīkšķi. Ņemot vērā, ka tajā sprāgšanas brīdī iet pa gaisu kartas un skābas vielas, nav ieteicams tad blakus atrasties.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

specuks

Palasot ieprieksejos postus tiesam jautrak paliek, pirmais ar ko jasak janoskaidro vai dotais pateretajs vispar atbalsta Ni-MH vai Ni-cd akjus. Var jau buut ka tas pleiers paredzets tikai darbam ar 1,5V bacaam. Savukart normali uzladetiem akjiem darba spriegums ir tikai 1,2V

Ja ar savietojamibu viss ir ok tad Ni-cd,Ni-MH akju vislabakais ladesanas rezims ir ladet ar 10% no kapacitates - 14h tad lielaka dalja akus nodrosina 1000 un vairak uzlades/izlades ciklu. Tagad loti populari palikusi ari atrie 3-5h ladetaji bet jutami ciess akju dzives ilgums ciklus skaits un kapacitate samazinas dubultigi!Attiecigi ja gribam parliecinaties par uzlades rezimiem iesledzam virkne ar akji labu multimetru stravas rezima un vizuali varam noverot visu uzlades ciklu un attiecigi secinat par ladetaja kvalitati/advacetibu :))

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Kompim nomira lādētājs,atradu mājās citu arī no acera kkāda,bet vecajam bija output 19v 3.42A un šim ko pieliku ir 19v 4.74A nekas nenotiks PC ja lādēšu ar šo?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...