Jump to content

Premiere neņem manu kameru


Guest extremeLV
 Share

Recommended Posts

Guest extremeLV

Nu tātad viss bija normāli, līdz pirms kāda mēneša pārliku windows!.... Pašlaik pieliekot savu Sony kameru pie kompa caur Fire Wire viņa Darbojas tikai uz Movie Maker 2 :? .... Uz Adobe Premiere rāda offline, bet pie kameras izvēles uzrāda... webcamXP arī rāda pie izvēles bet tā nedarbojas... Kas ir par vainu? Pirms tam itkā bija XP SP2, bet tagad ir vienkārši XP...

 

Vai kāds nevarēt upateikt, kas par vainu? Man svarīgākais ir viņu piedabūt, lai darbojas uz Adobe Premiere... Varbūt kādu driveri vajag? Izgooglojos līdz nelabumam, bet tā ar driveri nedabūju... :(

 

 

Iepriekš paldies tam, kas palīdzēs visu savest kārtībā! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest extremeLV

Jā ļoti liels pie tam! Ar SP2 man vilkās gan kompis, Spēles bija nespēlējamas un photoshop vēra x3 ilgāk nekā ar XP bez SP2.... Ņemot vērā, ka man ir dziļš riebums pret SP2 diez gan ilgi jau tad nu vajag variantu kā panākt, lai iet tā kamera!

Link to comment
Share on other sites

illegal

Nu standarts - pārbraudi & update FW draiverus, pārinstalē Premiere... Un vispār ieteiktu pamēģināt tomēr ar SP2, moš tur kāds uzlabojums ietverts priekš dažādu ierīču savienojumiem... Tas, ka tev iepriekš viss uz SP2 gļukoja, var arī nebūt tieši saistīts ar pašu SP2.

 

P.S. Man identiska kamera. :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest extremeLV

Nezinu... Es nevaru nekur atrast ne kamerai driveru, ne fire wire, veicu vēl vienu testu kamerai! Pieliku vēl usb vadu klāt un tā pat negāja, viss tas pats bija, kas ar fire wire.... Tātad kopumā sanāk, ka vain';iga kamera! Kāds nezin kur tai kamerai tos driverus var dabūt? :)

 

 

Nez štrunts, ka nedarbosies man vajag tagad, lai darbojas kamera :D....

Link to comment
Share on other sites

illegal

Draiveri kamerai? :D Nez, man liekas tādu nav (nu WinXP ir defaultais kaut kāds), ja nu vienīgi kaut kāda līdzi nākošā programmatūra, bet tā parasti domāta tikai smirdēšanai un vietas aizņemšanai uz tava HDD. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest kriwix

hmmm, man ir liidziiga probleema, tikai ar vienu atshkjiriibu, Premiere Pro 2 raada kameru offline, savukaart caur Premiere Pro video iet grabeedams. Ij nevar saprast kur tas aakjis.

Link to comment
Share on other sites

Jā ļoti liels pie tam! Ar SP2 man vilkās gan kompis, Spēles...

Papromē win98 vai 3.11, kompis lidos, redzēsi! :D

Priekš kam tad, kā tu domā, taisa SP, lai papildinātu sistēmu ar kļūdām, vai otrādāk?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...