Jump to content

Vajag grafisko karti.


tintix
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ir ideja nomainīt grafisko karti. Tagad lietoju AGP GeForce FX5200 ar 128MB. Nožēloju, ka pārāk agri nopirku. Jo man veikalā iesmereja ļevo (Inno3d) modeli ar 64bitu (nevis 128bitu) atmiņas kopni. Heh, interesanti, cik tai renderēšanas paiplainu, laikam kādi 4... Vārdu sakot, kkas nenopietns trāpījās.

Ko Jūs man varētu ieteikt ap Ls40 no Nvidia produkcijas (nebūs problēmu ar Linux draiveriem un Beryil's strādās bez problēmām (spied te) :) ). Ar AGP slotu, protams (nu nepierunāsiet mani mainīt mātes plati :grin: ). Un ar 128bitu kopni, būtu velams. Jo kkur netā lasīju, ka piem, FX5200 ar 128bitu kopni strāda ātrāk par FX5500 ar 64bitu kopni. Protams, tās apgraizītās ar 64bitiem ir lētākas. Varbūt kādu FX6200? Būtu labi, ja ieteiktu kādu e-vaikalu vai veikalu Daugavpilī. :) Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Ziedonis
(labots)

Jaunu un pa 40Ls nenopirksi neko ciešamu, jāmeklē lietota 6600GT, 40-45Ls :-)

Labots - Ziedonis
Link to comment
Share on other sites

nu neko no Nvidia par tādu naudu nezinu, bet no ATI laba ir Radeon 9550 128Mb/128b. ja labi pameklē tad var varbūt tādu vēl kur atrast.

Link to comment
Share on other sites

tintix

Kurā veikalā iesmērēja?

Aircom. Man tur garantija.

A kā ar FX6200? Kādas atsauksmes par to? ATI stipri negribās...

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Хрен редьки не слаще... :twisted:

 

Atšķirība būs pāris fps. Vai ir vērts stresot? Tad jau tiešām paņem 6600gt.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Gigabyte nVidia GeForce FX 5900XT 128MB 256bit (Core: 300 Memory: 700):

3DMark2001SE: 15011

3DMark2003: 5316

3DMark2005: 987

Counter Strike Source Video Stress Test: 92.79fps average

 

Man ir šitāda. Pirkta savā laikā par 125 Ls. Vakar C&C3 demo palaidu. Uz minimuma it kā iet, bet grafika 2000.gada līmenī, uzliku gandrīz maksimālo (pixel shader level 2 no 5 laikam) - 1-2 kadri sekundē.

Procis P4 2.8 HT, atmiņa 1 Gb 400 Dual Kingston. Beigta balle :sad:

Link to comment
Share on other sites

tintix

Gigabyte nVidia GeForce FX 5900XT 128MB 256bit (Core: 300 Memory: 700):

3DMark2001SE: 15011

3DMark2003: 5316

3DMark2005: 987

Counter Strike Source Video Stress Test: 92.79fps average

 

Man ir šitāda. Pirkta savā laikā par 125 Ls. Vakar C&C3 demo palaidu. Uz minimuma it kā iet, bet grafika 2000.gada līmenī, uzliku gandrīz maksimālo (pixel shader level 2 no 5 laikam) - 1-2 kadri sekundē.

Procis P4 2.8 HT, atmiņa 1 Gb 400 Dual Kingston. Beigta balle :sad:

6200 labāka?

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Apskaties mērījumus. ~ uz pusi vājāka :roll:

Link to comment
Share on other sites

tintix

Nesaprotu, mērījumos FX5900 ir pāri 90 fps, bet tev CS tur 1-2 kadri sekundē... ????????? Turkāt mērījumos rakstīts, ka 6200 gāja uz DX9 grafika: "While the CSS framerate is lower than even a FX 5200, at least it runs the game in DX9, instead of DX8 like the 5200, 5900xt and 9250.". T.i. grafika uz maksimālā?

Link to comment
Share on other sites

Mr.Haljava
(labots)

tintix, nevis CS, bet Command & Conquer 3.

 

Autor, 6200 gan labāk neņem. Pameklē ta kaut vai to pašu 6600 lietotu, ja nesanāk 6600gt.

Labots - Mr.Haljava
Link to comment
Share on other sites

tintix
(labots)

tintix, nevis CS, bet Command & Conquer 3.

OK, at C&C3 - mana vaina. Neuzmanīgs. Labi, bet kā tad ar ATI kartēm ap Ls40 - būs tie paši FPS kā nVidia kartēm par analoģisko cenu? Labāk? Sliktāk? Jo par tām ATI mazāk zinu, nekā par Nvidia, slikti orientējos... Un naudas maz - IT students...

Labots - tintix
Link to comment
Share on other sites

q64silver

Students, saki... Parādies ielā 1, 4.stāvā tevi laikam maz nodarbina, ka vēl laiks spēlēt atliek? :)

Link to comment
Share on other sites

tintix

Students, saki... Parādies ielā 1, 4.stāvā tevi laikam maz nodarbina, ka vēl laiks spēlēt atliek? :)

Nu tak 1. kurss... Un sporta 6 kojās pa brīvdienām darīt nav ko... Atliek spēlēt NFSC... :-D

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Nu studentiem nevajadzētu sūdzēties par darba trūkumu :mrgreen:

Bet karte tā gan ūdīga - atrodi kādu darbu (sestdienās un svētdienās :wink: ) un nopērc kaut ko labāku :-D

Link to comment
Share on other sites

tintix
(labots)

Nu studentiem nevajadzētu sūdzēties par darba trūkumu :mrgreen:

Bet karte tā gan ūdīga - atrodi kādu darbu (sestdienās un svētdienās :wink: ) un nopērc kaut ko labāku :-D

Tu runā par FX5200? Pilnīgi piekrītu... Un zem Ls50 prieksh AGP nekā te nevar atrast? Strādāt gan īsti nav laika, jāmācās, bet īsu brītiņu uzspēlēt sanāk. :)

Labots - tintix
Link to comment
Share on other sites

q64silver

Aizej uz ProLine uz Ģimnāzijas (zem Komunālprojekta pagrabā) - tur žīdiņš sēž. Varbūt kaut kas atradīsies, bet var iesmērēt arī kādu mēslu (tajā kantorī veči izveicīgi strādā). Nez, varbūt i pazīsti jamos... :roll:

Link to comment
Share on other sites

tintix

Redzēsim. Biju Aircom'ā - tur man pa Ls40 6200 sola ar 128MB un 128bitu atmiņas kopni. Bet, sakat, ka 6200 labak neņet... Nu vot, bet par ATI paprasīt viņiem aizmirsu.

Vienkārši, ja ņemš karti citā veikalā, Aircom'a par uzlikšanu Ls3 vēl noraus, jo uz sistēmbloka garantijas uzlīme. Vienreiz ar nazi biju uzmanīgi noņēmis (grūts darbs), kad vajadzēja BIOS'u resetot. Bet, liekas, 2. reizi uzlīme neizturēs... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

memorex

Gigabyte nVidia GeForce FX 5900XT 128MB 256bit (Core: 300 Memory: 700):

3DMark2001SE: 15011

3DMark2003: 5316

3DMark2005: 987

Counter Strike Source Video Stress Test: 92.79fps average

 

Man ir šitāda. Pirkta savā laikā par 125 Ls. Vakar C&C3 demo palaidu. Uz minimuma it kā iet, bet grafika 2000.gada līmenī, uzliku gandrīz maksimālo (pixel shader level 2 no 5 laikam) - 1-2 kadri sekundē.

Procis P4 2.8 HT, atmiņa 1 Gb 400 Dual Kingston. Beigta balle :sad:

Man AMD 2500+ (2,.5Ghz) 2x512DDR (2,5-4-4-8), F5200(128mb,128bit)

Source Video Stress Test 120 fps average ;) (1024x768)

 

Iesaku ņemt 7600GT, ap 120Ls, citu vienkārši nav vērts, jo tāpat nekas neies, 6600GT vairāk dabūt nevar un lietotu es neņemtu :cool: Var vel 7600GS paņemt.

Link to comment
Share on other sites

bullis

6600GT vairāk dabūt nevar un lietotu es neņemtu :cool:

Izskaidro kas tev lietotās nepatīk? Garantija ja ir kādas problēmas? Iespējams man būtu GF6600GT, uz AGP slota 256mb/128 bit. 3dmark03 - 7500p, 3dmark05 - 3600p apmēram. Bet cena gan 55ls , garantija apmēram pusgads vēl, vai nedaudz vairāk.

Link to comment
Share on other sites

tintix

Atmiņas kopnei šajā gadījumā nav nekādas nozīmes :mrgreen:

Apskaties, kurā vietā atrodas tava favorīte (vai vismaz tā sērija, kuru tā pārstāv) ;)

 

http://www23.tomshardware.com/graphics.htm...1&chart=196

 

(stabiņš zilā krāsā; salīdzini ar izvēlni citu karšu ātrdarbību)

Heh, tur ir norādīti tikai čipseti, pat bitiem ne vārda... Tatad kā lai Tevis teikto saprast????? Kā lai salīdzina? Droši vien divu dažādu ražotāju kartes ar vienu un to pašu čipsetu ar FPS atšķirtos. Es vēl ar Druīdu parunāšu, varbūt viņš ko jēdzīgu man atradīs. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Vēlu veiksmi nevisai vieglajos atšķirību meklējumos vājās 6200 sērijas 64 un 128 bitos :lol:

 

Lai sokas, nu bet ja kas ... sam durak :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

memorex

Izskaidro kas tev lietotās nepatīk? Garantija ja ir kādas problēmas? Iespējams man būtu GF6600GT, uz AGP slota 256mb/128 bit. 3dmark03 - 7500p, 3dmark05 - 3600p apmēram. Bet cena gan 55ls , garantija apmēram pusgads vēl, vai nedaudz vairāk.

Nu tu paskaties uz cenu, videokarte lietota, AGP novecojis, tā ir tīrākā naudas izmešana, tad labak pieliec 15Ls un paņem 7600GS, kas būs nedaudz labāka par 6600GT, nevis jaudas ziņā bet jaunākās tehnoloģijas

Salīdzini pats: http://www23.tomshardware.com/graphics.htm...1&chart=196

Bet protams iesaku ņemt 7600GT

http://www23.tomshardware.com/graphics.htm...9&chart=196

 

Domā pats, 6600 vairāk neražo, kaut arī garantija ir, neko nedabūsi. :-?

Link to comment
Share on other sites

tintix
(labots)

Nu tu paskaties uz cenu, videokarte lietota, AGP novecojis, tā ir tīrākā naudas izmešana, tad labak pieliec 15Ls un paņem 7600GS, kas būs nedaudz labāka par 6600GT, nevis jaudas ziņā bet jaunākās tehnoloģijas

Salīdzini pats: http://www23.tomshardware.com/graphics.htm...1&chart=196

Bet protams iesaku ņemt 7600GT

http://www23.tomshardware.com/graphics.htm...9&chart=196

 

Domā pats, 6600 vairāk neražo, kaut arī garantija ir, neko nedabūsi. :-?

Es jau nerunāju tieši par tieši 6200 sēriju. Vel neviens, kas mērījis 128 un 64 bitu atšķirību šām sērijām nav pieteicies. Bet arī nav pierādīts, ka 64 un 128 bitu kartes pēc FPS ir vienādas. :mrgreen: Vajag sākt taupīt naudu un meklēt kko sakot ar tadu? <a href="http://www.nesaskaņota reklāma.lv/cenas/98/18412_sparkle_geforce_7300gt_ultraii_agp_256mb_ddr_128bit.php" target="_blank">spied šeit</a>

Kāpēc par ATI neviens neko nesaka? Šitā ar liekas normāla... Un šī?

Labots - tintix
Link to comment
Share on other sites

bullis

Domā pats, 6600 vairāk neražo, kaut arī garantija ir, neko nedabūsi. :-?

 

Nu i ka neražo? Tas neatceļ viņu garantija pienākumus, es ar savu mātesplati DFI NF3 Ultra-D aiznesu uz garantiju, viņu vairs neražo. Dabūju vietā DFI NF4 Ultra-D. Viņiem ir pienākums mainīt, vai arī labot, tā ka mainot garantijā ir liela iespēja tikt pie labākas un jaunākas videokartes, jo viņiem ir jāmaina pret tādu vērtību kādā tev maksāja kad tu pirki, nu ja tevi kādreiz piešmauca garantijā nu ta es nez...

Link to comment
Share on other sites

tintix

Nu i ka neražo? Tas neatceļ viņu garantija pienākumus, es ar savu mātesplati DFI NF3 Ultra-D aiznesu uz garantiju, viņu vairs neražo. Dabūju vietā DFI NF4 Ultra-D. Viņiem ir pienākums mainīt, vai arī labot, tā ka mainot garantijā ir liela iespēja tikt pie labākas un jaunākas videokartes, jo viņiem ir jāmaina pret tādu vērtību kādā tev maksāja kad tu pirki, nu ja tevi kādreiz piešmauca garantijā nu ta es nez...

Taisnība - ja nav ļevais veikals, tad tochna nomaina uz preci, ar vērtību vai funkcionalitāti ne mazāku kā iepriekšējai. :mrgreen: Man tas pats bija ar DVD-RW nomaiņu.

Link to comment
Share on other sites

Elvijs

Njaa 6200LE, paskaties varbuut normaalu 6200, pasam bija pirms 2 dienas atdevu ar kompi! Savu laik ar 3200+ amd bija 3300 Markas 03! Ar oc un pp atveersanu bija ~5500, takā nevajag skatīties tos 64 bitu sūdus!

Link to comment
Share on other sites

Guest X-B-O-X-E-R

7600GT pa 120ls labaak ne. Labaak pakraat un pielikt 20ls un Boot'aa pa ~140ls nopirkt lietotu, bet ar garantiju 7900GT / GS, kas ir liels solis uz priekshu...

Link to comment
Share on other sites

Man ir strādājošs FX5200 128/128. Ja nespēlē pēdējās resursu rijēju spēles, tad ideāla karte.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Čomi, ko sakat par šo? :mrgreen:http://www.doma.lv/index.php?zoomid=45946 Liekas, ka par tādu naudu vairāk FPS priekš AGP nedabūt, ne???

Un vēl, uz mana kompja ir Celeron D procis ar 2,53 GHz. Vai ir pagaidam jēga likt šo grafisko karti (tagad stāv FX5200)? Būs vairāk FPS spēlēs?

Procesoru taisos mainīt tikai vasarā.

Link to comment
Share on other sites

Zinchux

to tintix:

Vai esi gatavs parakstīties arī uz kaut ko lietotu, teiksim GeCube Radeon 9600Pro 128mb 128bit DirectX 9.0 karti? Es tādu varētu pa latiem 25-30 dabūt. Protams, bez garantijas.

 

P.S. Tas gan būs Rīgā, ne Daugavpilī...

Labots - Zinchux
Link to comment
Share on other sites

(labots)

to tintix:

Vai esi gatavs parakstīties arī uz kaut ko lietotu, teiksim GeCube Radeon 9600Pro 128mb 128bit DirectX 9.0 karti? Es tādu varētu pa latiem 25-30 dabūt. Protams, bez garantijas.

 

P.S. Tas gan būs Rīgā, ne Daugavpilī...

Nē, runa neiet par kko lietotu... Es tagad prasu jūsu viedokli par to augstāk minēto X1550. Iespējams, ka man to no Rīgas atvedīs un ta man izmaxās lētāk nekā veikalā. Bet vispār, orientejoties pes defaltās cenas, cenas/ātrdarbības attiecība laba? Vai par Ls50 var iegādāties ātrāku videokarti priekš AGP slota?

Labots - tintix
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...