Jump to content

Iečekojiet manu mūziku :)


Guest DJtelemundos
 Share

Recommended Posts

Guest drunk_lizard

muahhh

tiinuuzji veel neko

eergljos gan internets lieki piesleegts....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eedis

    4

  • indy

    3

  • edw

    5

  • XEP3HAET

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu es te ar so to pameginaju. prosta panemu palaidu 2 plates vienlaicigi un bisku pamainiju augsas vai apaksas kadai no tam 2 par labu. :-D

nu sanaca tas kas sanaca :lol: . ievertejies pasi seit :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest DJtelemundos

eJay - baigi labaa programma tikai kameer saprotkas un kur kas par ko un kas kaa ilgs laiks paiet peectam jau vieglaak vieniigi kameer samekleeju taadu kas uz mana kompja iet tur gan naacaas pasviist nu bet tagad man ir un varu taisiit muuziku visiem par prieku

 

 

:-D :-D :-D

 

 

 

 

 

drunk_lizard nesaprotu ko tev snake5 ir taadu izdariijis ka tu vinju taa vinjss tachu ir sakariigs dzeks vismaz nemuld pa tuksso bet gan par lietu un par to ko zin nevis taa kaa te lielaakaa dalja raksta tikai rakstiisjanas peec bezjeegaa un taa pat neko laagaa nevar ieteikt man jau te radaas doma ja jau mani te tik ljoti neviens nemiil tad taisiissju savu forumu priekss zinossiem un sakariigiem cilveekiem kuri runaa tikai par lietaam ko zin un Snake5 jau irpelniijis Admin statusu sajaa forumaa

 

 

:-D :-D :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest kudzzists

shitaadu margariinu ilgi nebiju dzirdeejis :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)

:)) :D

 

 

hheeh njaa tikai taga noklausiijos to pirmo dziesmu paareejaas pat nezinu vai veerts :D

 

ja tur vel buutu kaadaa struktuura un vispaar kaada doma tad vel buutu labi

 

bet nu nav tur ne kaa piedod bet tev ir nopietni jaasaak interesseeties un darboties ja gribi vispaabaa kauko klausaamu uztaisiit

 

 

njaa programaas ja tas laikam ejay dranjkjis tas tik nogalina kaukaadu attiistiibu muuzikas veidoshanaa

 

 

fruity loop arii shkjebinosha proga bet saakt uz taadas var pat ieteiktu tev telemundo dj :)

 

reason - mmm laba bet paaraak daudz iskataas ka domaataa izskata peec visas taas vizuaalaas hui**as

vismaz skanja laba

 

 

es saaku ar fruitii peec meenesha sapratu kaac tas suuc un paargaaju uz orion nu taa manliekas ir pati labaakaa kaadu esu straadaajis lai saaktu kauko meistarot un apguutu kaukaadus pamatus softwariskajaa maajas muziceeshanaa

 

 

tagat lietoju ableton live :))

 

 

ps. ahh un taa otraa un treshaa

http://www.myspace.com/moaon

dziesma tapa divos vakaros

un pirmo aiz slinkuma neesu pabeidzis :)

Labots - indy
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

drunk_lizard nesaprotu ko tev snake5 ir taadu izdariijis ka tu vinju taa vinjss tachu ir sakariigs dzeks vismaz nemuld pa tuksso bet gan par lietu un par to ko zin nevis taa kaa te lielaakaa dalja raksta tikai rakstiisjanas peec bezjeegaa un taa pat neko laagaa nevar ieteikt man jau te radaas doma ja jau mani te tik ljoti neviens nemiil tad taisiissju savu forumu priekss zinossiem un sakariigiem cilveekiem kuri runaa tikai par lietaam ko zin un Snake5 jau irpelniijis Admin statusu sajaa forumaa

zjetons!

Link to comment
Share on other sites

bluebird

Yo yo yo

Pēdējās dienās biju slims ar gripu un tāpēc nolēnu pamācīties kautko datorus lai zinātu vairāk un tad atradu kruto DJ programu. Tā ir dikti sarežģīta un nav domāta neprašām bet es samācījos to lietot un tagad piedāvāju mazu gabaliņu jūsu vērtējumam. REeku var nokačāt:

http://download.times.lv/ufes_download.php...bergs@gmail.com

 

Nu ko sakat? Kruta ne?

Nemaaniishcos!! Galiigi garaam!!! Tieschaam! Piedod!!!

Link to comment
Share on other sites

Bļin, nu pamācies vismaz muzona struktūru, sabāzt lūpas bezjēgā un bābu kliedzienus nemaz nepasvīstot pie miksēšanas, nekāda māksla nesanāks. Pamācies no q64silver un iesaku labu devu paškritikas, izskatās ka tu no kautrības nenomirsi!

Link to comment
Share on other sites

nu jaa iisteniibaa man liekas ka atsauksmes ir paaraak kautriigas

:)

 

 

 

 

:oops:

 

 

 

es piemeeram speeleejoes speeleejos kameer varbuut kadreiz saakshu speeleet tev ar iesaku uzklausiit nopietni kritiku un klausiities dazhaadu un labu muuziku

Link to comment
Share on other sites

Miedzinjsh

eJay - baigi labaa programma tikai kameer saprotkas un kur kas par ko un kas kaa ilgs laiks paiet peectam jau vieglaak vieniigi kameer samekleeju taadu kas uz mana kompja iet tur gan naacaas pasviist

 

Nu gan tu dod, es gandrīz no krēsla novēlos :lol: eJay ir progra maziem bērniem, kuri grib uztaisīt "paši" kaut ko muzikālu. Baigā problēma samest loopus vienu uz otra un viss kārtībā - kārtējais "krutais" gabals rokā un tik štancē nenoguris pāris albumu mēnesī un jau pēc dažiem mēnešiem būsi pasaules topstārs :neutral: tā tās lietas diemžēl nenotiek, tad jau mēs visi sen būtu slaveni :roll:

 

nu bet tagad man ir un varu taisiit muuziku visiem par prieku

 

Pamēģini tādas programmas kā Reason vai Fruity Loops, tās gan priekš tevis būtu superturboultramegahipergrūtas, bet darbs dara darītāju un tad jau ar nāktu sajēga ap ko tā lieta grozās :-D

 

P.S. Esi dzirdēji par tādu lietu kā notis un VSTi?

Link to comment
Share on other sites

Guest GrIn
(labots)

NJā. E-Jay ( bērnu proga ). Bet lai nu kā, taad arī te labu labie gabali ir sanākuši. Ja esat Liepājnieks kāds tad kautvai pagrīdnieki Hotz (bijušie) tagad Nauriz (esošais n4 ) kādreiz taisīja bītus uz e-jay, tad fruity loops. Nu kolai saka. Fruity ja māk pareizi konfigurēt frekvences un visu pārējo labi bīteļi sanāk. Tas tā informācijai.

 

P.s. Shie te džeki arī sāka ar e-jay spiest šeit

Labots - GrIn
Link to comment
Share on other sites

Guest DJtelemundos

ja jau juus esat tik kruti un es neko nemaaku tad kapeec es neredzu pastaa jusu albuumus ?

 

 

:-? :-? :-?

Link to comment
Share on other sites

Miedzinjsh

To DJtelemundos:

Gribu tev pateikt tikai to, ka eJay nav nekas nopietns (eJay var būt kā sākums, lai rastos nopietnāka interese par mūzikas radīšanu), ja tev mūzikas radīšana iet pie sirds, tad pamēģini komponēt savas melodijas rakstot notis, iemācies kaut vai spēlēt klavieres, tā lieta nav tik vienkārša. Tomēr man nešķiet, ka muzikālu gabalu loopošanai uz eJay ir nepieciešamas īpaši sarežģītas zināšanas, ar kurām varētu lielīties un teikt, ka esi ko īpašu iemācijies.

Es pats gluži nenodarbojos ar mūzikas komponēšanu, man ir cita muzikāla aizraušanās, tapēc arī man nav neviena albuma :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Shmelvis

:-D Paldies drunl_lizrad izrādās ka tu vari arī ko labu pateikt nevis tikai truli norāt citus. Izrādās ka kāds te arī no mākslas kautko saprot :p

 

:D:D:D:D:D:D:D:D maaksla :D:D:D:D:D:D:D:D zin blja tad es pat ar traktoru vareetu kko labaaku zamutjiit.... :D:D:D:D:D:D:D maaksla :D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Nu man liekas, ka ir LABA mūzika un ir KRUTA mūzika.

 

Laba - ja gribas vienu dziesmu klausīties vairākas reizes un katru reizi atrast kaut ko jaunu.

Kruta - disenē, tusiņā, kur vienalga, kas skan, ka tik riktīgi kolbasjit.

 

Nu ko: manuprāt, DJTelemundos'am ir iznākusi KRUTA mūzika :-D :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kofler

Specaali uz cilveeku daudzajiem luugumies atsaucies esmu izveidojis vel dazus muzikalos skandarbus lai iepriecinatu jus !!!!

 

Muzika Nr. 2

muzina numur 3

 

Tā nu lab, paprovēsim šitai lietai pieiet nopietni. :mrgreen:

 

Par otro nummuru:

1)Par īsu. Taisi garākas. Šāda tipa mūzikai derētu kādas 4 min.

2)Sākums labs, bet pie 00:37 sekundes aiziet galīgā paka**. Tā tas turpinās 00:54 sekundei.

 

Sorry, bet trešais gan gavno. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Brolio

A man nekas neiet..... :!:

 

šitādu crap izmet ----> Wrong file at line 8. Exit. :?

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

To progu nav iipashi ko izkost, tikai mochi kopaa fragmentinjus. ok, pats ar ar to saaku, bet taakaa man nav iipasha muzikaalaa dzirde un izjuta, tapee labaak nepubliceju. un nekljuustu citiemn par apsmielu.

 

Offt:

 

cik taalu esi ticis ar telemundos, meti muieru, un pieveersies komponeshanai??? Da beidzot atrodi sev vienu konkreetu nodarbi un attiisti to. siltui tev to iesaku!

Link to comment
Share on other sites

es elektroniskajaa muuzikaa arienteejos labaak kaa savaas apakshbiksees, un , velns lai parauj, tas tachu ir viens neizdevies suuds. taa nav maaksla, tas ir nenormaalaakais suuds. es nesaprotu tos kas saka, ka tas ir kautkas normaals, novelciet kaut vai fruit loops studio un paskatieties cik tas ir vienkaarshi. taads idiots tas telemundo... :-D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...