Jump to content

Vīruss, kas izplatās pa skype.


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

No viena drauga saņēmu ķipa linku ar sūdiem un ķipa čats aizklapējas pats ciet.

 

viruss1.jpg

 

A vot es labs cilvēks autopilotā atvēru (parasti neko neveru), ķipa flash.exe. Nu tad pēc kāda laika man skype cilvēki viens pēc otra sāk prasīt, kas tas par sūdu. Viens draugs saņemot saņēma brīdinājumu no kašpirovska, ka tā ir kaut kāda vīrusa paveids.

 

viruss.jpg

 

Info nekāda par šo mēslu vēl nav. AVG un Avast ar jaunākiem apdeitiem nereaģē.

 

Izvākt jau bij vienkārši, šis tārps ieperinājās system32 mapē ar mistisku nosaukumu, un safe modē izdzēsu, reģistrā norādes aizvācu un tagad viss atkal štokos pēc restarta.

 

Es tikai brīdinu, lai uz šādiem aicinājumiem neviens neuzķerās.

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

Lietoju Skype ar uzticamiem draugiem, nevis tur kaut kādiem, kuri tevi nes cauri un ja šis nemāk paskaidrot kas tā pa adresi tad nelien viņā :) un viss būs kārtībā

Link to comment
Share on other sites

Turpmāk zināšu, vienkārši kaut kā nebiju iedomājies, ka tagad vīrusi ņemās pa skype. A bet sūtītājs jau nezina, ka viš sūta mēslus pa pasauli, tākā uzticams vai neuzticams, bet jāuzmanās.

Link to comment
Share on other sites

Neliela piezīme, tie spami, kas attiecas uz kādu tu personu aicināšanu vai neaicināšanu nav vispār vīrusi.

 

Vispār šis ir tārps kas nav iekš skype, bet izmanto to kā veidu, kā izplatīties.

Link to comment
Share on other sites

interesanti! bet vajadzeetu taa kaa saprast, ka nezinaamus linkus nevajag veert valjaa. pats shaadi esmu piegruudis datoru ar 20 viirusiem. un tas neattiecaas tikai uz skype, bet gan uz visiem linkiem.

Labots - MrGreen
Link to comment
Share on other sites

edw

"Vīruss" nevis "vīrus"

;-)

lol paldies, vienkārši uz ātro ravu to visu! lai bridinatu citus!

Link to comment
Share on other sites

Kopš es nelietoju antivīrusu dators strādā daudz ātrāk! :) Pietam vienmēr izskenējot sistēmu nav bijis neviens vīruss. Sistēma man strādā ļoti stabili un līdz šim nav bijis iemesla meklēt kādu av. Pietam dators stāv ieslēgts 24/7 Bet nu ja jūs uzķeraties uz tik lētiem trikiem nav brīnums ka jūsu datori bez av pirmajās 15 minūtes internetā jau ir pilni vīrusiem. Pat ieejot pr0n lapā galvenais nevilkt kautkādu mistiski trūkstošo kodeku lai noskatītos video vai saglabāt ~4KB lielo failu kas itkā ir bilde.

P.S. Nu nezinu varbūt man vienkārši ir baigi paveicies, bet nu es neticu ka ir tik vienkārši noķert tos vīrusus. Tak domājat kur klikšķinat!

Link to comment
Share on other sites

es biku neiebraucu - jūs tos linkus vispār neizlasat pirms spiežat virsū ?

 

kaut kādas mistiskās adreses ... da man tādas var sūtīt kaut vai pati Vaira, virsū nespiedīšu ...

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Njā, gudri atvērt nezināmu adresi no kāda ar tipisko vārdu "Martin", kur pietam iziet 3 sekundes pēc iepostošanas..

Cilvēki, kur smadzenes palikušas?

Labots - Mr. Nejēga
Link to comment
Share on other sites

es biku neiebraucu - jūs tos linkus vispār neizlasat pirms spiežat virsū ?

 

kaut kādas mistiskās adreses ... da man tādas var sūtīt kaut vai pati Vaira, virsū nespiedīšu ...

 

ne nu ja tu cato ar draugu un peksni no vina anak links tu uz vinu nespiestu??? es uzticedamies uzspiedu un se tev... :evil:

 

Avasts pec paris stundam ir atradis ari so failu (pec pedejiem apdeitiem), tas fails ieperinās windows system32 mape ar nosaukumu drmvndde.exe ja tāds jums ir, iesaku tikt vaļā no viņa pēc iespējas ātrāk!

Link to comment
Share on other sites

Tas Martin ir es, tākā nesaukt mani par mistisku :eek:

Link to comment
Share on other sites

ne nu ja tu cato ar draugu un peksni no vina anak links tu uz vinu nespiestu??? es uzticedamies uzspiedu un se tev... :evil:

 

Avasts pec paris stundam ir atradis ari so failu (pec pedejiem apdeitiem), tas fails ieperinās windows system32 mape ar nosaukumu drmvndde.exe ja tāds jums ir, iesaku tikt vaļā no viņa pēc iespējas ātrāk!

pēc nosaukuma liekas, ka draiverim ir sakars ar šādiem vārdiem - driver/remove/digital rights management/move/net dde(network dynamic data exchange - serviss iekš win)! ziepes ar vīrusu, kurš pats ieinstalējas un aicina citus barā!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

pēc nosaukuma liekas, ka draiverim ir sakars ar šādiem vārdiem - driver/remove/digital rights management/move/net dde(network dynamic data exchange - serviss iekš win)! ziepes ar vīrusu, kurš pats ieinstalējas un aicina citus barā!

Snjeka, tev neapniik pilniigu idiotismu gvelzt?

tiesjaam eerglji ir pasaules debilikju centrs?

Link to comment
Share on other sites

vai tiešām tu neko neapjēdz? vispār tev smadzenes kautkādā gadījumā nav pakaļā salīdušas? es teicu - varētu būt tas vīruss saistīts ar tiem vārdiem! bet, laikam, ar pakaļu nepadomāsi!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

patiesībā skype vīrusi jau eksistē zināmu laiku. ne reizi neesmu uzķēries, bet draugi gan. mūsu dienās labāk uzticēties tikai sev. un arī ne pilnībā :)

 

 

nemurgo luudzu

Link to comment
Share on other sites

kaut vai, bet tev vēl laikam jāmācās saprast tas, ka arī jāizlasa iepriekšminētais, nevis tikai truli jāpostē!

Link to comment
Share on other sites

psc tam maitam ir 7restore faili.. + vel entie inficetie system32 mape, pat laimi visus izedu ara.. :D

Link to comment
Share on other sites

psc tam maitam ir 7restore faili.. + vel entie inficetie system32 mape, pat laimi visus izedu ara..

 

Kā to pēdējo teikuma daļu saprast? :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

tas ka skype nav viirusu viirusi tiek caur vinu suutiiti un tas nenoziimee ka pasham skype ir kaads viirus

 

internets laames rokaas ir biistamaaks par aatom bumbu

Labots - Nagla Pakalaaa
Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

labi, atzīsties, ka tev patīk piepisties vārdiem.

un lāmes ir tas, kas uztur netu piedzīvības. ja visi būs elīti, tad pasaule sagrūs.

 

 

laames ir tie kas netu padara nelietojamu

Link to comment
Share on other sites

Nu, ko lai saka, es bez AV & FW dzīvoju, kopš pēdējas OS instalācijas ( ~ septembrī ), vīrusu nav bijis...

 

par p0rn & Crack lapām arī gadījies vazāties, un wilkt visu, kas pagadās..... problēmu nav, tikai pats kompi esmu piebāzis sūdiem (servisiem,progām utt), ka vajag pārinstalēt....

 

 

 

aaa būtu vēlams pateikt, ka dzīvoju uz linux :D :D

labakais veidz, ka izvairīties no vīrusiem ir izņemt hdd & dzīvot uz kāda no live-cd, tad patiešām nekas nevarēs notikt :) :)

Link to comment
Share on other sites

tas ka skype nav viirusu viirusi tiek caur vinu suutiiti un tas nenoziimee ka pasham skype ir kaads viirus

 

internets laames rokaas ir biistamaaks par aatom bumbu

tas nav nekas skype virus ka jau ieprieks vineja vins izmanto skype lai izplatitos un tas ir ta gudri izdomats vins izplatas geometriska progresija

iedomajaties ja tev ir 100 kontaktu skupe visi tie 100 sanem to linku un no tiem vel katram ir 100 kontaktu..... nav brinums ka vins paris h bija apnemis lielako dalu skype lietotajus

Link to comment
Share on other sites

Snake5

 

 

laames ir tie kas netu padara nelietojamu

ja jau tā, tad laames ir visi traukomāni! :twisted:
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...