Jump to content

spēlīte


stencil
 Share

Recommended Posts

tātad ar administrācijas atļauju, testēšanas nolūkos 8-)

 

es izveidoju šādu spēlīti http://fws.id.lv ja slinkums reģistrēties var ieiet no login: viesis parole: parole

 

līdzīga kādreiz (un varbūt pat tagad) populārajai combats.ru tikai ar atšķirību ka šī ir paredzēta mobilajiem telefoniem :-)

 

tātad tu izveido personāžu un vari cīnītiies ar citiem, pirkt ieročus un citas lietas.

 

tas viss ir veidots trīs valodās: latviešu, krievu un angļu,

 

ceru un jūsu palīdzību, meklēt dažādas kļūdiņas, (ja šeit ir kāds krievvalodīgas tas mani varētu pareizrakstībā palabot)

 

p.s. ieiet var arī no datora jo viss taisīts xhtml

 

gaidu kritiku, uzslavas :mrgreen: darbs ir liels ieguldīts, un tas viss nav veodots no kāda templates bet gan no pilnīgas nulles

 

paldies par uzmanību

 

gaidu komentārus

Labots - stencil
Link to comment
Share on other sites

Hmm... kad būs laiks, patestēšu. Jāiet pelmeņi cept ^^. Ideja man patīk, lai arīcombats.ru neesmu spēlējis. Datubāzi varēs izmantot arī tālākai attīstībai :)

No mob tel - super.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās daudzsološi, taču man prasās pēc drusku grafiskākas padarīšanas, kaut vai izmantojot dažādas gif bildītes.

Link to comment
Share on other sites

Tāks, būs jāpastrādā:

  • Pie reģistrēšanās noteikti būtu nepieciešama epasta adrese, gadījumā, ja parole tiek aizmirsta.
  • Reģistrējos ar niku Janis - taču ielogoties nevaru, lai gan veiksmīgi reģistrējos. Nu nekas, vēlreiz reģistrēju tādu pašu nikneimu - woila, reģistrācija atkal izdevusies (bet iepriekš tak tādu pašu niku reģistrēju), bet nu ielogoties tikunta nevaru.

Gribu profilu!

Link to comment
Share on other sites

datubāzē nav tāda janis, skatīšos ko var darīt.

 

atālautie simboli ir : krievu burti, lativiešu, .!?_

 

es varu piereģistrēties, interesanti gan

Labots - stencil
Link to comment
Share on other sites

Esmu izmēģinājis 2 nikus, 2 paroles - nevaru ielogoties. Kā citi reģistrējas?

Browser: IE7

 

Mhh, reģistrējot useri aabc un paroli aabc viss aiziet. Attāju laika zonu uz defaulto -12 un to kurš ieteica, arī tukšu.Yep, reģistrēju arī Janis. Atstājot laika zonu -12 un neierakstot, kas man ieteica spēli viss aizgāja. Skaties, kur tev problēma.

Labots - Jencha
Link to comment
Share on other sites

man nav IE7 es ar operu reģistrējos, bet tai nevajadzētu būt problēmai, laika zonai nav nekāda sakara, jo citiem ir divi

 

nu es tev varu nomainīt aabc niku uz janka ja vēlies

Link to comment
Share on other sites

kaaja 5(20)

::

Ēna 4(20)

Jūs sitāt pa cirkšņiem, taču tie bija aizsargāti.

Ēna sita pa vēderu, taču tas bija aizsargāts. 

 

Pirms shii gaajiena eenai bij 20 pti, bet nez kaapeec nokritaas uz 4...

 

edit: veel pie vairogiem, nopeerkot kaadu, paraadas angliskais nosaukums :)

Labots - Biete
Link to comment
Share on other sites

tam ir domāts admins, jo iedomājies situāciju tu ilgi spēlē kads uzmin tavu paroli un nomaina, bet admins prasīs priekš kam utt.

Link to comment
Share on other sites

Nav labi, ka admins zinaas paroli :)

Parasti jau automatizee visu, kas saistiits ar paroleem, lai neviens neredzeetu pliku paroli...

Link to comment
Share on other sites

Lietotājvārds: emalja

Lietotāja ID: 21

Jūs esat: vīrietis

Līmenis: 201

Dzīvības punkti: 308

Pieredze: 161(0)

Vairāk pieredzes: 0%

Nauda: 4067sm

Sitiena spēks: 106-108

Aizsardzība: 0 0 0 2 (+0)

Punkti kurus var pievienot: 508

Spēks: 35+

Izveicība: 33+

Izturība: 33+

Re kāds es ir muskuls :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nopirku dunci un vairogu. Pie ekipējuma nav ne viens ne otrs. Spēks, lai uzvilktu vairogu - ir. (Citādi jau es to nevarētu nopritk, cik noprotu). Lādē mantas nav.

 

Un ja par neizšķirtu nedod xp, tad par nāvi ņem nost vai kā citādi?

 

 

Ļoti bieži spiezot uz lingu galvenā lapa, lapa paliek balta, nākas spiest back un tad vēlreiz uz galveno lapu.

Labots - Jencha
Link to comment
Share on other sites

Lietotājvārds: emalja

Lietotāja ID: 21

Jūs esat: vīrietis

Līmenis: 201

Dzīvības punkti: 308

Pieredze: 161(0)

Vairāk pieredzes: 0%

Nauda: 4067sm

Sitiena spēks: 106-108

Aizsardzība: 0 0 0 2 (+0)

Punkti kurus var pievienot: 508

Spēks: 35+

Izveicība: 33+

Izturība: 33+

Re kāds es ir muskuls :lol:

 

kā tas ir iepsējams?

Link to comment
Share on other sites

Galu galā kā kādam var PZ aizsūtīt? Varētu niku uztaisīt par linku, ja uzspiež tad aizved uz viņa profilu, kur var apskatīt statistiku un arī linku, caur kuru var nosūtīt PZ. Nu kaut kā tā. Ak jā - skatos pie cīņas uzaicinājumiem spaidot refresh kā ciekuram aug levels. Kaut kur tev tur kaut kāds nopietns kukainis :/

Labots - Jencha
Link to comment
Share on other sites

viss tas ir sataisīts, pats nesaprotu kā tas varēja būt

 

un arī cīņa pret ēnu ir sataisīta + var dabūt vairāk exp, joprojām turpinu testēties :)

 

tagad var arī spēlēt grupu cīņas, bet nez kāpēc neviens ātrāk man to nebija teicis ka nevar :-? 1 pret 1 ar pieredzi viss ir ok :-)

 

Nav labi, ka admins zinaas paroli :)

Parasti jau automatizee visu, kas saistiits ar paroleem, lai neviens neredzeetu pliku paroli...

  • es iztaisīju zelta vidusceļu, un profilā ir iespēja nomainīt paroli, tikai lai to tai sadaļai varētu peikļūt ir jākontaktējas ar administratoru
  • vakar bija sataisītas 1 pret 1 taču viss netišām izdzēsās, šodien tas atkal ir labi
  • grupu cīņas gļuko un sestdien tas tiks labots

Labots - stencil
Link to comment
Share on other sites

stencil
(labots)

vai kaads negrib uzspēlēt komandu cīņas? jo pašam ar desmit nikiem čakarēties nav diez ko patīkami, uztaisīšu izaicinājumu uz pusstundu un ja kādam nav ko darīt - welcome :-)

 

p.s. negarantēju ka viss strādās :oops:

Labots - stencil
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...