Jump to content

..............


Guest djlaurix
 Share

Recommended Posts

Iesakiet labu programmu 3D interjera viedošanai

Nekā labāka nebūs par Autodesk Architectural desktop 2007. Esmu strādājis ar visādām, ieskaitot Kithen Draw 5.0, bet šobrīd esmu palicis pie ACAD. Vienīgi kādus mēnešus būs smagi jāmācās, bet pēc tam dzīve viegla.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Snake5

atradies painteris, uztaisi kaut ko uz paint, ja iznāks labi, neko neteikšu!

Link to comment
Share on other sites

Mumins

protams ka Arhikads! bet painta arī var šo to primitīvu uztaisīt :mrgreen: vakag tikai just un domāt līdzi ko dari!

Link to comment
Share on other sites

atikons

Nu es taisīju 3ds max. Ja nekad neesi ar to strādājis, tad būs pagrūti. Bet es jau nedaudz biju piešāvis roku un pēc Autocad plāna varēju tīri ātri uzzīmēt. Problēmas rodas ar interjēra priekšmetu veidošanu. Lielākais čakars. Kā arī pareizu materiālu izvēle, taisīšana. Nu ar gaismām vēl pagrūti. Vispār nav viegli. :D

Link to comment
Share on other sites

Arnis`85
Corel
Corel un 3D? Ko pīpējam?

 

Nekā labāka nebūs par Autodesk Architectural desktop 2007.
+1

 

paint
Tu savu rožu paintā vari zīmēt, āpsi. Atradis programmu 3D maketēšanai. Un šitāds vēl taisa pastulbus pavedienus sūdzoties ka sekojot Snake rakstiem esot sev datoru sačakarējis... Psc.

 

Par 3DMax runājot - lai gan programmas primārais pielietojums nav dizaina modelēšana, bet kā jau minēja, šim mērķim to var izmantot visnotaļ labi.

Link to comment
Share on other sites

D3M0NZ - tas video nereāls... Nereālis labs. Biju redzējis daudz krutas bildes, kas taisītas paintā, bet pašu procesu tā arī nekad nebija sanācis redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Jencha

Njaa, paintaa jau neslikti straadaaja. Tikai jautaajums - ar peli vai ar ziimuli? Jebkuraa gadiijumaa arii ar ziimuli ljoti apsveicami.

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu 3dmax,esmu stradajis uz acad,bet,manuprat, vins vairak domats rasejumiem,nevis 3d interjeram.

3DMAX rulit :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Sanchus
(labots)

Varbūt iepatiksies noformējums. apm.4 stundu laikā blēņojoties, var uzmeistarot ko tādu...

Izmantots: AutoCAD, Bryce5.5.

 

post-61453-1172936407_thumb.jpg

 

...būtu pievienojis arī video, bet renderings Bryce vidē aizņemtu 3 dienas (300x240pix, antialiasing- normal, 4 gaismas avoti utt.) un tas viss tikai 20 sekunžu brīnums ar 25fps. Karoče 500 bildītes, ->3 dienas ;) [izmantojot p4 2.6C, 512RAM, cpu noslodze 99%]

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ir vēl tāds DIALux, bet tur gan visa tā fiška ir tendēta uz apgaismojumu - lux'i, apgaismojuma noteikšana workpleinā utt, bet var arī sasviest iekšā mēbeles - tiesa, nezinu cik reālistiskas viņas tur izskatās, jo pats strādāju tikai ar apgaismojumu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...