Jump to content

Udens PC (ar zivtiņam)


Guest Andritis
 Share

Recommended Posts

Guest Andritis

Juus te jau gudri llaudi pastaastiiet kaadi sskkerslli , aa un es veel redzeeju diodes silikonaa taas varreetu iebaast udeenii :D

Link to comment
Share on other sites

Murmulis

Es ar domaa, ka tas ir reaali. Galvenais ir nemociit zivis t.i. nelikt tur iekshaa.

Link to comment
Share on other sites

Bija bit-tech.net kautkaads shitaads. neesi orginaaals. aiziet taisi tikai nofilmee to, kaa, kad kompis pludos, jo nav materiaali/pareizaa liekumaa rokas, tevi sencis sitiis ar siksnu. Luudzu nofilmee to... es gribu pareekt

bet ja ir drosme un uzskati ka rokas taisnas GO GO GO

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

:D Ir gan materjaali un ir gan case un ir gan rokos (suudiigi ka slinkas)

Sorry taapeec nav jaaliek matene u.c. iekssa sataisi ielej udeni un paskaties tek vai netek peec tam tik liec paareejo :D

Link to comment
Share on other sites

uztaisi - gribēšu redzēt :)

nav vieglāk - nopirkt akvāriju un vienā pusē pielīmēt (ar caurspīdīgo līmi attiecīgi) biezu organisko stiklu pie kā saskrūvēt visas detaļas, utt.

manuprāt tā tu izvairītos no nejaušām noplūdēm un ugunsgrēka mājās :)

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Andrīt - es nesaprotu ko tu dari? Tu tik tiešām gribi taisīt akvāriju jeb arī tā ir kārtējā no tavām nerealizējamajām idejām, kas tev iešāvās galvā pirmdienas dienā!

Ar akvarīju ir papilnam problēmas, lai uzturētu tīru un filtrētā ūdenī tev zivis nepeldēs, ja domā bāst ko elektronisku tajā akvārijā, tad zivis pēc laika sāks atmest spuras tajā uzvārītajā ūdenī.

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

Kā tad tev tur dzesēsies visa elektroniskā padarīšana? Pats akvārijs jau tev video un cpu nedzesēs, bet gaisam būs par maz vietas, kur cirkulēt (tā vismaz var saprast no bildes, jo cik tad keisā ir vietas detaļa'm un cik akvārijam). Un vispār priekš kam tev tas? Garlaicīga dzīve? Meklē nepatikšanas? :)

Link to comment
Share on other sites

Black Napalm

Nu maatesplati jau iestuukjeet vareetu, bet kuraa vietaa tad liks videokarti un paareejaas kartes? Jeb vai tas kompis buus 2x plataaks par parastu, vai tur viss buus integreets? (tie nav gudri spriedeleejumi, bet gan jautaajumi)

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

Ir man taads velcs un plats case un arii vecks kopis testam :D Bet laikam piekritiissu laika un slinkuma ddeell kepkei :D Man maajaas top cits moddinga paveersiens (taps apeeram veel kaadu 2 gadus :D ) Jo nav iipaassi daudz laika pie. vajag nopirkt diodes es tik peec 2 nedeellam tieku taam pakaal un pie tam laika bija maz un tur nebija taadu kaadas vajag :D !!!

Link to comment
Share on other sites

Doma ir tāda ka sataisīt PC kā akvarījumu (Es tā padomāju tas ir reāli :D) :

coca_cola_udens_pc.jpg :D

 

Nekas prātigs tev tur nesanāks. Man mājā ir akvārijs un dators zinu kā tas ir. Māku daudz maz apieties kā ar vienu, tā otru.:)

1) Akvārija tuvumā ir pastiprināts mitrums. Kaut dators nenonāks tiešā saskarē ar ūdeni, tam vienalga būs neapskaužami apstākļi. Hermētiski noslēgt to nebūs iespējams, jo gaisa dzesēšana būs vajadzīga.

2) Akvārijs ir jākopj kā minimums reizi mēnesī. Iztvaikojušais ūdens ir atstājis nosēdumus uz akvārija sienām un tīrīt to visu ir laikietilpīgs un slapjš process. Tas nozīmē, ka reizi mēnesī pie mazākās neuzmanības Tu pieliesi to datoru ar ūdeni.

3) Ja gribēsi lai tev akvārijā tīrās grunts, tev tur būs jālaiž iekšā gliemeži. Tie kādreiz mēdz izrāpot ārā un nobeigties. Kāda garantija, ka tas nenotiks uz MB, vai procesora.

4) Zivīm kā jebkurai dzīvai radībai, veselības stāvokli iespaido stress. Nezinu kādas būtu tavas izjūtas visu dzīvi dzīvojot mašīntelpā (šeit es domāju troksni, ko rada ventilatori).

5) Teorētiski to ir iespējams izdarīt, žēl tikai datora un zivis:)))))

Link to comment
Share on other sites

Guest jurchix

A mož varētu kompi ar vāverītēm, vai piem. proča kūleri griež kāmītis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

HA Ha Ha nu ok zivtinnas var nelikt un hemeetiski nosleegt arii var ti ktiirs udens jaasamet un veel kau kaadus suudus kas vareetu peldeeto vai veel kaut ko citu :D Nu man tas Case nav tik plats lai tur speetu dziivot zivis :D (nospraags tik maazaa teppaa ) :D Ok var tomeert pameegginaat tikai slinkums :D

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
A mož varētu kompi ar vāverītēm' date=' vai piem. proča kūleri griež kāmītis.[/quote']

Un ja kāmis skrietu uz otru pusi, tad kaisu sūktu uz āru :) Vāvere gan jau tevtur vadus apgrauztu, jo normālu paiku tāpat veikalā neatradīsi.

andriits beidz te tuksi runaat bet kauko ari izdari !

Gluži kā mans sencis: daudz runā, bet pilnīgi neko nedara :)

Link to comment
Share on other sites

Guest energy
aquarium_ani.gif

 

Wiii' date=' beidzot zvitinas!!![/quote']

 

Nopērc akvāriju, ja patīk zivtiņas. Tādēļ jau nav vērts varot datoru :)

Link to comment
Share on other sites

Veel feinaak buutu, ja tev tas dakjis kjip buus zem taa akvaarija, un + tu veel uztaisi uudens dzesi, kas njem uudeni no taa akvaarija! icon_biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

Nu taa jau nav ka es neko nedaru . Es taisu savu case bet viss iet baigi leeni ja buutu laiks ja sen pabeigtu . Bet tagad skola maaciibas majasdarbi :D NAv laika Nu ok dienaa modinngam veltu veselas 5 - 10 min. :D Un pastarbriizziem ieeju boot lv kaa ari veltu 1 h quake un paarejais paliek md . Ja nnemveera ka no skolas maajaas esmu ap 6-8 vakaaraa :D , Taada nu luuk ir mana dziive :D Pa vasaru vajadzeeja modinngot ,bet tad arii peec darba negribeejaas slinkums un pieksusis (grussiks) :D Ok starbriidis beidzaas jaaiet maaciitiees

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Nu taa jau nav ka es neko nedaru . Es taisu savu case bet viss iet baigi leeni ja buutu laiks ja sen pabeigtu . Bet tagad skola maaciibas majasdarbi :D NAv laika Nu ok dienaa modinngam veltu veselas 5 - 10 min. :D Un pastarbriizziem ieeju boot lv kaa ari veltu 1 h quake un paarejais paliek md . Ja nnemveera ka no skolas maajaas esmu ap 6-8 vakaaraa :D ' date=' Taada nu luuk ir mana dziive :D Pa vasaru vajadzeeja modinngot ,bet tad arii peec darba negribeejaas slinkums un pieksusis (grussiks) :D Ok starbriidis beidzaas jaaiet maaciitiees[/quote']

...vot lūk šis saucās pilnīga luņa dzīšana, parasti jau ar 5-10 minūtēm nepietiek, lai to visu pārdomātu, kur nu lai kaut ko ievērības cienīgu uztaisītu...

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

5 - 10 minūtes paiet tik ātri, ka paspēj noņemt korpusam vāku, sameklēt instrumentus, un viss. Atkal korpuss jāaizskrūvē, jāpalaiš PC, lai var kveiku uzspēlēt . Tāpēc jau nekas neiet uz priekšu :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...