Jump to content

Iesakiet skaļruņus līdz 50ls...


_kosmo_
 Share

Recommended Posts

Njā, Eacan mēdz taisīt arī brīnumus (par cik lētais gals). Paziņa Elkorā nopirka par 15 Ls Eacan 2.1 sistēmu, modeli neatceros, un ar attiecīgu ievietojumu skapītī panāca, ka palielai istabai normāli rīb logi... :idea: Skaņas kvalitāte par cenu ļoti ok. Nezinu par 2.1 sistēmām, pats izmantoju 5.1 Logitech X - 530 (55 Ls aptuvenā cena ). Esmu ļoti apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

RedDragon.. tavam paziņam sūdīgi logi, ka grab.Un vispār autor, nodefinē ko tu īsti gribi.

 

 

Nu, es pats biju tajā dzīvoklī, par logu kvalitāti nespriedīsim, bet basa skanējums bija iespaidīgs tādai cenai... ( Protams, kā jau teicu, viņš subu ielika skapītī! ). Ja grib labus basus bez kaut kāda pašmodinga, jābūt gatavam maksāt... Un ne jau tikai bass nosaka skaņas kvalitāti! :!:

Piekrītu par nodefinēšanu.

Labots - RedDragon
Link to comment
Share on other sites

Nu nez man ir EACAN A-200 (5.1s) versija ar 8 W satelītiem un 45! W subi. aksāja bišķi virs 55Ls bet nu basi ir ideāli + filmas iet kā ķinītī ar visām rīboņām u.t.t.

 

Bilde ārzemēs!

2005.1(800x600).JPG

 

 

 

 

 

A-200(5.1S)

SUBWOOFER

Power outpu 45W RMS

Loudspeaker type 6.5" Antimagnetic

Frequency Response 40Hz-120Hz

Speaker Impedance 4Ω

External Structure Wooden Wooden

Dimensions(LxWxH) 313×231×389mm

SATELLITES

Power output 5W RMS X5

Speaker type (3"+1")x4+(3"+3")x1

Frequency Response 120Hz-20KHz

Speaker Impedance 4Ω 8Ω/4Ω© 8Ω

External Structure Wooden Wooden Wooden

Dimensions(LxWxH) 107×168×115mm, 210×113×115mm ©

OTHERS

Remote control Wireless

Stands otional

PACKAGE

Dimensions(LxWxH) 451×360×383mm

Weight 17.1kg

Labots - ede
Link to comment
Share on other sites

Mljaa, smukas tumbas.... :twisted: Buutu bijis laiks pameklēt, buutu njeemis kaut ko liidziigu... Dizains baigi shitām patīk! + Remote control... Nu bet man ar saveejaam arii ir labi efekti. Man pagaidaam pietiek. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Man tik tads jautajums kā jums ar sitiem mazajiem grabuliem pietiek? Man ar Logitech Z-5500 knapi !

Labots - Gvidox
Link to comment
Share on other sites

Gvidox protams ja klausās vislaik uz max basiem u.t.t. tad ausis notrulinās un vislaik gribas vairāk un vairāk basus! Un man nebija virs 140Ls lai nopirktu lielu komplektu, bet teokšu ka pa 55Ls esmu apmierināts ar pirkumu :)

Link to comment
Share on other sites

Man tik tads jautajums kā jums ar sitiem mazajiem grabuliem pietiek? Man ar Logitech Z-5500 knapi !

 

 

-viss atkarīgs no apskaņojamās telpas kvadratūras un dizaina! Uz labu laimi nopirku savējās un konstatēju, ka ir pat ļoti ok (ja ņemam vērā izmaksas), jo pirms gada istabā eksperimenta pēc tika likta Sony kinozāles sistēma ap 400 Ls ar baiso subu - efekts - ne čiku ne grabu, grozi kā gribi - laba skanējuma nav un viss!

Link to comment
Share on other sites

Gvidox, saki ka z-5500 par maz? pats skatiijos uz to pusi, nekas labaaks itkaa nav redzeets. ko vispaar vari pateikt par z-5500?

Link to comment
Share on other sites

Varu pateikt ka diezgan iespaidiga skaņa! Bet tomer par to cenu vajadzetu skatities uz s-90 jo vinas tomer ir ar labaku basu no 31 Hz bet z-5500 tikai no 35 Hz. Tas ja nevajag 5.1 protams.

 

Man ir slikta istaba prieks skanas, varbut tapec man nepietiek.

Link to comment
Share on other sites

Eacan a-600II 2.1 sistēma pa 45 @ elkor sabāž z4,z3

 

jā, tikai ķa ar to ilgmūžību? :D

mans domāt ka tas eacan izgrabēs ka nočīkst!!!

Link to comment
Share on other sites

Man ar ir z-3 nu ko lai saka tomez z-4 skan daudz labak neka z-3.

Un ja uzgriz vinas vairak par pusi sak carkset, bet ta jau nekas un ikdienas lietosanai pietiek..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...