Jump to content

bsod


Guest PhTm
 Share

Recommended Posts

sveiki!

nesen [ pirms ~3 menesiem ] bija tada problema, ka bsod. uz datora uztureju hlds [ hl serveri ] prieks pcw un citiem sikumiem, bet biezi uz kartes mainu izleca bsod. tad nu partraucu uzturet serveri un pirms paris dienam pameginaju velreiz. viss bija ok lidz sodienai - atkal bsod. kapec?

temperaturas parasti ir normalas, bet nezinu kas notiek pirms bsod.

ka no ta izvairities? pec servera uzturesanas partrauksanas pa laikam ari izleca bsod.

atvainojos, ja tads topiks jau ir bijis, bet situacija nav no tam labakajam. :(

varbut ir kadi ram, vai cita hardware testi?

ps. rakstu no otra datora, kuram pagaidam garumzimes ir svesa lieta. :)

Link to comment
Share on other sites

varetu bu RAM

 

nakamreiz kad izlec BSOD, paskaties kas tev tur pa kodu paradas un iekopejot googlee atradisi kur rakt talak ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest PhTm

varetu bu RAM

 

nakamreiz kad izlec BSOD, paskaties kas tev tur pa kodu paradas un iekopejot googlee atradisi kur rakt talak ;)

wtfhax!11 o_O

bsod rota ekranu kadu pussekundi. :D

Link to comment
Share on other sites

noņem automātisko restartu un i norakstīt erroru paspēsi, gan kafiju iedzersi, mož pat memory dump izveidosies, kuru varēsi izanalizēt!

Link to comment
Share on other sites

Guest PhTm

noņem automātisko restartu un i norakstīt erroru paspēsi, gan kafiju iedzersi, mož pat memory dump izveidosies, kuru varēsi izanalizēt!

stulbs jautajums, bet kur? :D

Link to comment
Share on other sites

control panel/system/advanced/zem "startup and recovery" - settings un tur noņem to ķeksi pie automatically restart!

Link to comment
Share on other sites

Uz nakti izlaid memtest. Tad zinās vai rams pie vainas.

 

P.S. Check your PSU

Labots - wooz
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hmm, kaut kas nav ar draiveriem, konkrētāk kaut kas ir saistīts ar cietā diska interfeisu. Proti atapi.sys norāda ar problēmām ATA interfeisā. Jautājums: Vai tev gadījumā nav ieinstalēts Intel Application Accelerator? Man un citiem bija tieši indentiska problēma pēc attiecīgās programmas ieinstalēšanas. Visticamāk problēma ir draiveros. Iesaku čipseta ražotāja mājaslapā meklēt jaunākos draiverus tavam čipsetam un storage devaisam.

 

Kamdēļ bsod izleca biežāk, kad strādāja hlds? Iespējams tādeļ, ka cietais disks tika izmantots intensīvāk un bija lielāka iespējamība notikt pārtraukuma (IRQ) konfliktam.

Labots - Jencha
Link to comment
Share on other sites

Guest PhTm

Intel Application Accelerator netiek izmantots. paldies par informaciju, velak parinstalesu windouzi del virusiem etc + paskatisos kas un ka ar draiveriem.

 

bet kuleris pec restarta duc ka nelabais!

Labots - PhTm
Link to comment
Share on other sites

izanalizē memory dump! start/run/cmd -> dumpchk.exe C:\WINDOWS\Minidump\<dump'a_nosaukums.dmp>

un ieliec bildi no analīzes

Labots - Snake5
Link to comment
Share on other sites

bet tomēr, tev kautkam tajā Minidump mapē jābūt! un to arī izanalizē (var noderēt cmdhere powertoy) lai nav daudz jāraksta tik "dumpchk blabla.dmp"

 

ā, tas ir caur support tools! pag - te būs - dumpchk.zip to kaut kur ieliec un caur start/run/cmd palaid! vislabāk ieliec system32 mapē!

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds, lūdzu var apskatīt manu pievienoto dump failu? :roll: Bsod sskriini metas vieniigi spēlējot spēles(NFS, Colin McRae un vēl dazhas), vismaz pagaidām tā ir novērots, lai gan CS iet bez problēmām :mrgreen: :evil:

 

 

PS. Pirms faila atvēršnas nodzēs .zip paplašinājumu un peec tam atraro :mrgreen:

Mini022607_01.rar.zip

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

nokeru!

sorry par kvalitati, jo bildets ar telefonu. :D

Nu re - 1:1 lieta ar kuru pagājušo nedēļu cīnījos :) Vienīgā atšķirība - man nebij atapi.sys, bet nvidia atapi draiveris. Manā gadījumā - vienkārši diskam kaut kas bij sačakarējies. Pamanīju, ka izlec, ja aktīvi kopē no/uz viena no cietajiem. Nonesu partīciju, uzstellēju visu pa jaunu un - voila! Man gan tas nebij sistēmdisks, tā kā nesāpīgs process, pat, ja nebūtu īstā vaina :)

Link to comment
Share on other sites

nevajag likt nforce ide sw draiverus! bez tiem var iztikt + tie 4akarē kompi - man rāda, ka diskā bad sektori, bet tur tādu nav, jo, kad noinstalēju tos IDE SW, tad tie pazuda kā nebijuši!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nav man ide sw likts virsū. Izmantoju raidus uz sata un ide, tāpēc arī nvidias sys-i parādās disku lietās. Kā jau teicu - pārstellēju disku un viss OK. Iepriekš bija garantēts bsod kopējot failu izmēros ~3...4 Gb uz (no) konkrēto disku.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

njā, tā jau visādi ar tiem nVidia chipsetu draiveriem sanāk :( tikai jāsadzīvo...

Link to comment
Share on other sites

nu, re! meklē pēc 100000d1 error koda! redzēsi, ko atradīs!

 

tas Fdc.sys draiveris tāds aizdomīgs... paskaties, ko win par viņu raksta! un atradu tavu error - driver_irql_not_less_or_equal

 

http://www.techspot.com/vb/all/windows/t-4...N-100000d1.html

šeit ieskaties, tev visai līdzīgi - lasi no driver verifier - WinKey + R -> Verifier... tur smalkāk paskaidrots!

 

http://www.google.lv/search?hl=lv&q=10...A1ana&meta= vēl googlē ieskaties!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

atradu tavu error - driver_irql_not_less_or_equal

slimu cilvēku, sjitais ir bsod standarta uzraksts......

dampa analizeetaajs, ibio

aizej tak beidzot pie kjirurga un paluudz lai galvu ar pakalju vietaam atpakalj samaina....

ps. Snjeka, mans siicis iet 7.klasee. ja jams buutu uz pusi tik "gudrs" kaa tu - jau buutu iemidzinaats....

Link to comment
Share on other sites

Guest PhTm

izdarīju to winkey + r, restartējos un redz ko man parādīja!

tagad rakstu no safemode, bet ar nākamo normālo win ielādi viss būs štokos? ;/ jā, viss štokos. :>

 

stream.sys nav saistīts ar web kameru, vai kautko tādu? kautko atgūglēju saistībā ar webkamerām, vai citām usb spēļmantiņām. ^^_

post-64102-1172667780_thumb.jpg

Labots - PhTm
Link to comment
Share on other sites

tas ir WDM CODEC class device driver - jep kkas ar skaņas draiveriem varētu būt, ieliec te savu memory dump, apskatīšos

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Snake, tu mani paarsteidz

kas tad paaris postus augstaak?

 

ew, ja es ieliksju te savas uriina analiizes, tu vareesi uzmest aci

es kkaa struntiigi juutos, bet tu esi taaaads kuuulss specjoks!

Link to comment
Share on other sites

urīna analīzes nes pie ārsta, bet dump'u es varu labi izanalizēt! redzu, ka tev šodien uzbraucieni tādi labi nepadodas, varbūt tiešām pie ārsta aizej? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest PhTm

tas ir WDM CODEC class device driver - jep kkas ar skaņas draiveriem varētu būt, ieliec te savu memory dump, apskatīšos

@ WINDOWS/Minidump nekā jauna nav. =]

Link to comment
Share on other sites

Snake5

ko tu tur veido? protams, ka varu labi dump'u izanalizēt!

Link to comment
Share on other sites

Guest PhTm
(labots)

visi jau ir ielikti... divi no trīs ir ar erroriem.

tikko izleca bsod, japaskatās, kas tur ir.

re kas tur ir:

8516dump.PNG

 

vienkārši pasaki kurš draiveris pie vainias, lai var nahrenizēt. pēc skrīna bija stream.sys, bet kas tas tieši ir?

Labots - PhTm
Link to comment
Share on other sites

Snake5

nē, windows draiveri automātiski izslēgti no saraksta, bet ieliec dump'u, apskatīšos! ne tik vien kā ar dumpchk, bet vēl prikoli zināmi!

Link to comment
Share on other sites

Guest PhTm
(labots)

tu teici, lai to verifier pačakarēju... darīts - uzrāda draiveri, bet tagad tu saki, ka uz nevienu konkrētu draiveri nav norādīts. forši!

uz plika winxp [ svaigi instalēta ] ir stream.sys?

Labots - PhTm
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

PhTm

kameer mans elks un dievs Snjaka ir godam pelniitaa atpuutaa - meegjinaasju tev paliidzeet

ja nesanaak, tikai nesit mani!

pameegjini sp2 uzinstaleet, ieteicams integreetu......

Link to comment
Share on other sites

Snake5
tu teici, lai to verifier pačakarēju... darīts - uzrāda draiveri, bet tagad tu saki, ka uz nevienu konkrētu draiveri nav norādīts. forši!

uz plika winxp [ svaigi instalēta ] ir stream.sys?

jā ir, bet stream.sys uzrādīja? tad jau sp2 vai totāls reinstall! kā jau d_l teica, bet uzliec to dump, kurš bildē, jo vaina var būt arī ar citiem draiveriem, kuri tieši vai netieši norāda stream.sys kā vainīgo!
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

noņem automātisko restartu un i norakstīt erroru paspēsi, gan kafiju iedzersi, mož pat memory dump izveidosies, kuru varēsi izanalizēt!

 

MIRSTI!!!

2951647814_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Snake5

ko te daži rēgi makaronos, kurus ēd miskastē izmestie tritoni, cenšas panākt? nekādi nepielec!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...