Jump to content

Nintendo Wii


XLaw
 Share

Recommended Posts

Es atkal esmu dzirdējis tikai to labāko par Wii. Man vairākiem draugiem no Anglijas ir un visi ir sajūsmā, pats ar

taisos pasūtīt. Vēl esmu lasījis, ka Xbox 360 un PS3 nespēj sacensties ar Wii.

Link to comment
Share on other sites

Esmu dzirdējis daudz negatīvus komentārus par Wii :sad:

pff... no Sony fanboys to jau tik vien dzirdeesi.

bet paprasi kaadam ,kam taads ir nevis taadiem ,kas neko nezin un vienkārši saka ko pashi izdomaa.

man ir Wii un es saku taa ir vislabaakaa konsole ko es jebkad esu speeleejis.

+ visleetaaakaa konsole

un jaa Wii diezgan nopietni ieliek XBOX360 un PS3

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Wii ir izklaide baram (lasīt - kompānijai). Spēļu kvalitāte samērā zema un vienīgais pluss ir jaunā vadības sistēma. Lēta konsole bez perspektīvas.

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kas ši konsoli nav spēlējuši, lūgšu STFU! Gudri d*** nav malku cirst.

 

Pats iepirku viņu pirms ~mēneša, un neko sliktu nevaru teikt. Vadīšanas sistēma strādā, pat parastas sporta spēles ir daudz interesantākas. Grafika - ja skatās uz ne-HDTV, tad ir ļoti pat ok. Jā, uz lieliem LCD/Plasma izskatīsies dranķīgi, jo supporto max 480p, bet ar normāliem component-kabeļiem var to lietu uzlabot.

 

Pašlaik aktīvi ir Mii, Photo, Internet, Shopping, Weather un News kanāli. Shopping kanālā var atrast Virtual Console, kur var iepirkt klasiskas dažādus sistēmu spēles, kuras tiek nokačātas uz pašu Wii. Katru nedēļu nāk klāt jaunas. Pats esmu nokačājis Gunstar Heroes un Super Mario World - I like...Nostaļģija kā nekā :)

 

Pats džoistiks ir ļoti ērts, plus vēl tam ir iebūvēta vibrācijas sistēma un skaļrunis. Liekas - sīkums, bet īstenībā spēlēs dod patīkamu efektu, jo, piemēram, atsitot kādu bumbu beisbolā skaņa nāk no džoistika, tātad vietas, kur īstenībā tu to skaņu arī gadītu.

 

Gļuki? Nekādi. Tiktāl viss strādā nevainojami. Single-player spēles arī ir labas. Pamēģini kaut vai Zelda:Twilight Princess. Zvērā laba spēle. Bet protams, kā jau iepriekš minēja, vislielākais funs būs ar multiplayer un on-line spēlēm. (ok, on-line spēles vēl nav, bet sākot ar martu vajadzētu parādīties)

 

Spēļu kvalitāte - atkarīgs protams no spēles. Protams, nav pašlaik tik daudz labu spēļu, bet ko gan var vēlēties, konsole ir pavisam svaiga. Tā tās lietas parasti notiek. Pozitīvi tas, ka Wii jau ir guvis lielus panākumus, un tam ir krietni lielāks atbalsts no spēļu ražotājiem, kas nozīmē, ka būs daudz vairāk, labāku spēļu kā uz iepriekšējām sistēmām.

 

Jebkurā gadījumā, apsveicu ar pirkumu, domāju, ka nebūsi vīlies. Protams, pirms nebūs sapirkts pietiekami spēļu un džoistiku, izklaides iespējas būs nedaudz ierobežotas, bet ar laiku tu to Wii kārtīgi iemīlēsi.

 

Pats pašlaik gaidu jauno Super Smash Brother. Teiksiet - bērnu spēle! Es teikšu - SSB ir viena no vislabakajām multiplayer spēlēm ever! Nav vēl nācies sastapt spēli, kas sniegtu tik daudz azarta un tīras jautrības!

Link to comment
Share on other sites

a kādā cenā ir šitais brīnums?

un kāda tehniskā specifikācija? DVD lasītājs ir? Kas vēl?

Wii mājalapā debīls apraksts, nekāda konkrtēta tehniskā specifikācija nav... vismaz nevarēju atrast

Link to comment
Share on other sites

Tehniski švakāks par X360/PS3 un DVD filmas viņš neatskaņo. Ir iebūvēts Wi-Fi, Bluetooth, 2x USB porti, SD card slot, un sloti 4iem GameCube džoistikiem un 2ām GC atmiņas kartēm.

 

Cena 259Ls (Elkor), kompelektā ir Wii+Wiimote+Nunchuk+Wii Sports spēle. Papildus Wiimote te ir 37Ls, Clasiic Controler 20Ls. Var nopirkt arī component vadus. Nedēļas beigās būšot arī RGB vads (ņemam, ņemam!!!).

 

Spēles sākot ar 40Ls, tā kā lētāk caur e-Bay sūtīt. Ir variants spēle Wii Play, kas sevī ietver 9 mini-spēles, un komplektā nāk Wiimote. Cena 40Ls, tātad reāli pati spēle maksā 3Ls :D

 

Runājos ar Elkor menedžeri, kurš par šitām štellēm atbildīgs, viņš teicās, ka no sākuma gribējis esot to Wii pa 400Ls tirgot, jo ļoti mazu konsoļu skaitu ieveduši (30), bet neesot vadība atļāvusi.

Link to comment
Share on other sites

Runājos ar Elkor menedžeri, kurš par šitām štellēm atbildīgs, viņš teicās, ka no sākuma gribējis esot to Wii pa 400Ls tirgot, jo ļoti mazu konsoļu skaitu ieveduši (30), bet neesot vadība atļāvusi.

 

 

Katrs grib nopelnit, bet tas ir labi ka vini lieliem pirkumiem dod 10 % atlaidi un tad pat letak sanak un ne par mazu summu.

Link to comment
Share on other sites

Spēles sākot ar 40Ls, tā kā lētāk caur e-Bay sūtīt. Ir variants spēle Wii Play, kas sevī ietver 9 mini-spēles, un komplektā nāk Wiimote. Cena 40Ls, tātad reāli pati spēle maksā 3Ls :D

Par to speeeles pirkshanu tagad var neuztraukties ,jo publikaa ir naacis PIRMAIS MODCHIPS uz Nintendo Wii.

Protams tagad jau 3 ir ,bet luuk pats pirmais. www.wiinja.com

vieniigi miinus ir ,ka modchips atbalstiis tikai tava regjiona konsoli ,tas noziimee ,ka buus jaavelk PAL speeles no torrentiem un NTSC neatbalstiis

+ ja nemaldos modchips nedarbosies ,ja esi updeitojis savu Wii ,jo Nintendo jaunaakos updeitos laikam kautkaadu aizsardziibu uzlika pret sho chipu lai tas nedarbotos.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, WiiKey atbalsta arī multi-region spēles, kā arī homebrew, spēļu bac-ups utt. Maksā $42, uzstādīt var arī pats (ja zina, ko dara). problēma - attaisot pašu Wii, tu zaudē garantiju, tā kā tur tā lieta nopietni jāapsver, pirms kaut ko dara.

 

Problēmas ir ar Janvārī/Februārī ražotajiem/pārdotajiem Wii, jo tiem ir uzlabots Panasonic chipsets, un šitie čipi nav paredzēti tam. Bet keksi jau ķērušies pie darba, un drīz jau arī uz tā čipseta būs iespējams tos mod-čipus uzinstalēt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Decembra vidū nopirku pašu pirmo Elkor ievesto Wii, līdz šodienai pozitīvo iespaidu ir vairāk nekā negatīvo. Draugu kompānijās un tiem, kas iepriekš spēles nav spēlējuši, patiks Wii Sports un Wii Play, priekš single player ir Zelda: Twilight Princess. Augstāk pieminētajiem kanāliem nesen klāt nācis balsošanas kanāls, kurā katram no reģioniem tiek uzdots vienkāršs jautājums ar diviem atbilžu variantiem. Nekas graujošs, bet patīkami.

Spēlēju uz HDTV, tam speciāli nopirku komponentu kabeli. Protams, līdz X360 720p nevelk, bet spēlēt var tīti labi.

Lasīju, ka Universālveikala ceturtajā stāvā Wii var nopirkt par Ls 219.

Link to comment
Share on other sites

Katrai konsolei ir viens liels +

 

Wii: Pults (zomg)

 

Xbox 360: Xbox Live (zomg)

 

PlayStation 3: Sexīgi pirkstu&plaukstu nospiedumi uz korpusa 8-) (ultramegazomg w00t :sad: )

Link to comment
Share on other sites

Guest X-B-O-X-E-R

Mans viedoklis par plusiem:

 

Wii: Vadiibas sisteema.

 

Xbox 360: :twisted: Dead Rising :twisted: + Gears of War.

 

PlayStation 3: nekas iipash. Krievi skrien kjert Pleisteishon 3 potomu shto Plejsteishon 2 prosta klass a Xbox hernja, u Pleisteishona bolje haroshaja grafika i on luchse chem Xbox, idjiot. I jesjo mozhno zdjelatj multjisistjemu shtobi chital Divx filmi a u Xboxa njifiga njetu. Pleisteishon 3 prosta p**djec kakaja grafika i blu-ray (chort znaet shto eto) i zhostkij disk a u Xbox njifiga njetu, nado pokupatj karti pamjetji na 8mb, bljin. Ja vchera smotrel specifikacii v www.pleisteishon.ru i tam napisano shto Pleisteishon 2 pochtji dagonjajet Xbox360.

 

Ladna, zabudtje, ja sliskom mnogo vipil. Nje mnje sudjitj.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...