Jump to content

Hideki vecā PC moddings


Guest Hideki
 Share

Recommended Posts

Stāvēja uz galda monitors. Nedaudz iedzeltens, netīrs, lipīgs vai vienkārši sakot - pretīgs. Nolēmu kaut ko lietas labā darīt, un pirmais ko izdomāju - nokrāsot! Protams ne jau vienā krāsā, bet izdomāt kaut ko labu.

Nopirku 2 krāsas baloniņus pa 1.70 Ls un krāsotāju lentu pa 70 saņiem, kuru tā arī neizmantoju, bet nākotnē noderēs, jo ir ieplānots jau citas lietas krāsot.

Tad nu ķēros pie darba.

 

Pēdejo reizi uzmetu aci uz veco labo moni.

1170209364.jpg

 

Krāsu baloniņi.

1170209368.jpg

 

Monitorus iepriekš nekad nav nācies jaukt ārā, bet kā jau biju domājis, tas nekādas īpašās grūtības nesagādāja. Izjauktā veidā ļoti atgādina TV =)

1170209372.jpg

 

Uz krāsas baloniņa rakstīts "Lietot tikai labi vēdināmās telpās!" Hmm... Vēdināmu telpu nav, ārā salt ar negribās, tāpēc tas viss notiek virtuvē.

Notīram visas putekļus, izklājam uz grīdas maisiņus un ķeramies pie krāsošanas.

1170209376.jpg

1170209496.jpg

1170209500.jpg

1170209504.jpg

 

Krāsošana pabeigta. Gaisā jūtama paliela migliņa. Atstāju uz nakti visu izžūt un eju tīrīt ārā no deguna krāsu un izgulēt reiboni.

1170209508.jpg

 

Pienākusi jauna diena un nu jāiet skatīties kā ta ir sanācis. Izskatās labi.

1170209682.jpg

1170209686.jpg

Pogas vissmukākās =)

1170209690.jpg

 

Tad nu saliku visu kopā (kas izrādījās vieglāk nekā izjaukt), un lūk galarezultāts:

1170209694.jpg

1170209852.jpg

1170209856.jpg

Šo zaļo diodi bija doma nomainīt uz sarkanu. Bet nu.. pagrūti bija pie viņas tikt, tāpēc atliku uz kādu citu reizi.

1170209860.jpg

 

Pirms un pēc

1170209364.jpg1170209856.jpg

 

Ja ir vēlme pēc lielākām bildēm, tad tās ir apsktāmas te - http://bildez.lv/foto/jurc/monitor_modding

 

Ar galarezultātu esmu pilnībā apmierināts. Nākamais mērķis - pieskaņot kasti un klaviatūru. Arī sarkanu ar melnu. Tas drīzumā.

Labots - Darko
Link to comment
Share on other sites

Nekas grūts bet tomēr jauki ka rokas taisnas :)

 

Man jau smukāk izskatās melna ar sarkanu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest LAMP

man patīk..

 

labi izdevies lidzsvarot krāsas!

 

tagad monitors izskatās daudz atraktīvāks

 

p.s. bet korn gan es ne-ne-neklausos :L brrr klaigaataaji :K

Link to comment
Share on other sites

Guest J0NIS

LABI!!!

Bet vai tas sarkanais rāmis acīs negriež, ja ilgāk nākas piesēst pie šī moņa? Moš labāk bij kādu mierīgāku toni rāmim, nu bet tas jau tā, katram pašam savs punktieris.

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

varu derēt ka tev tā krasa ir lipīga ;)

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

Gribejās kautko uzdi$1, jo parsti te kautkādus mēslus sagrūž un par modingu nosauc,bet šis :wink: ir ok sanācis bildēs

Link to comment
Share on other sites

Guest Hideki

Man jau smukāk izskatās melna ar sarkanu :)

Bildes ir? Vari parādīt? Gribu smelties idejas.

 

p.s. bet korn gan es ne-ne-neklausos :L brrr klaigaataaji :K

Es ar viņus neklausos >.> Nav mana istaba, bet tas ir viens no maniem kompjiem :)

 

varu derēt ka tev viņš ir lipīgs ;)

Nēe, nelīp gan. Kas ta tur varētu lipt? Krāsa nožuvusi, viss kas iepriekš lipa nu jau vairs nelīp :D

Link to comment
Share on other sites

Man nav smukāks, vienķarši teicu, ka labāk tev tas jaunais monis izskatās. Ne tā saprati mani.

Link to comment
Share on other sites

Guest Hideki

Ir jau labs un smuks, bet vareji ar laku nopust uzreizi daudz krutak izskatitos.

Uz balona rakstīts - krāsa + laka. Bildēs viņš nespīd, bet dzīvē viņš ari smuki spīdīgs ir.

Link to comment
Share on other sites

Man veicī ieteica krāsot moni, kam plastmasas kriška kļuvusi dzeltena... Žēl, ka neatļāvos paekperimentēt - ir labi sanācis - sagribējās ko līdzīgu paveikt - ideja ir par zebras rakstu...

Link to comment
Share on other sites

nez, manuprat parak aciiis krit... noversh uzmanibu nedaudz... bet nav nekas pie ka nevaretu pierast... es gan gribetu kaut ko baltu un rozaa :)

Link to comment
Share on other sites

mana r ir šitāda doma? krāsa nost neiet? ar kādām krāsām krāsoji? neko zem krāsas neklāji apakšā?

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Labs variants kā vecu kasti pārverst par kaut ko jaunu

Man patīk.

A plastmasai nevajag tomēr kādu speciālu krāsu lai tā nelobītos nost?

Link to comment
Share on other sites

Peedeejaa Next zzurnaalaa bija Ferrari monitors aprakstiits. Tas gan ir LCD, bet veel zveeriigaaki sarkans :-D

Link to comment
Share on other sites

Hideki, kur tu plastmasas kraasu pirki ?

 

starp citu kad nobruzaajas tad var nokraasot veelreiz :)

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

ir jau tiesam labi, sarkans ar melnu manas milakas krasas , vel var dzeltens ar melnu uns arkans ar zilu, bet ats taa gaumes jautajums, ... man majas metas tads amigo vecis zigriests pieleic niput un gatavs, tev ari butu vel forsaak, ja kads zimejums vai akas tads butu, bet it ok

Link to comment
Share on other sites

Guest Hideki

Krāsa ir pirkta būvpreču veikalā "Māja". Tā kā izvēle starp krāsu baloniņu tipiem bija tikai viena, daudz nedomājot ņēmu to pašu. Krāsa ir universāla - metālam, kokam utt. Vēl rakstīts krāsa+laka.

Zem krāsas neliku neko, vienkārši notīrīju no putekļiem un pūtu virsū. Monitors nelīp, krāsa nosti ar neiet. Protams ja paskrāpē ar naglu tad jau paliks skrāpējums. Monitoru nedomāju mētāt, tāpēc arī nebaidos no skrāpējumiem. Bet drošības pēc domāju ka būs jāpārlaiž ar laku.

Link to comment
Share on other sites

atbildi tak kur pirki krāsu [..]
Krāsa ir pirkta būvpreču veikalā "Māja".
Link to comment
Share on other sites

Guest Hideki

1) Vai lūdzu kāds moderators varētu nomainīt topika nosaukumu uz "'Hideki vecā PC moddings". paldies

2) Exiic, kad būšu mājās (rīt), ta tev aizrakstīšu kas tā par krāsu ir. Pirku vienīgo, kas bija pieejams.

 

3) Monitors ir smuks, tagad ķēros pie grūtākās daļas - klaviatūras. Klaviatūra arī pāris gadus atpakaļ pirkta pa 5Ls.

Jau iepriekš atvainojos par sliktas kavalitātes bildēm, fočēts ar mobīlo jo fotoaparātu man atņēma.

 

Nu ko, ķēros pie izjaukšanas. Kā pieredze rāda, ta nebija grūti izdarāms :)

1170967429.jpg

 

Pieturējos pie melns/sarkans krāsu toņa un nolēmu, ka pogas būs sarkanas, viss pārējais melns. Ņēmu rokās vecos krāsas baloniņus un ķēros pie krāsošanas.

1170967430.jpg

1170967432.jpg

 

Nu un ta beigu rezultāts:

1170967434.jpg

 

Smuki pieskaņots monitoram.

1170967444.jpg

 

 

Tagad sāku domāt, vai nevajadzēja otrādāk - korpusu sarkanu un pogas melnas, jo tās pogas ir pārāk sarkanas. Ļoti izceļas. Bet tā jau nekāda vaina. Uz pogām šā vai tā daudz nenākas skatīties. Sākumā bija doma pēc pogu nokrāsošanas, pašam ar otiņu smukā fontā uzzīmēt visus burtus, bet tas atkrita, jo visi burti cauri spīd.

 

Nākošreiz pats pēdējais krāsojāmais objekts - datora keiss. Tur man ir ieplānots kaut kas labs :)

Link to comment
Share on other sites

Guest salviz

Es ar kaut ko tādu domāju darīt :)

Bet vai klavierei tā krāsa nenāk no taustiņiem nost?

Link to comment
Share on other sites

Guest Hideki

Pele man ir pilnīgi melna ar sarkanu gaismekli apakšā, tāpēc nekāda vajadzība krāsot viņu nav :)

 

Par to krasas noiešanu grūti teikt, knapi pāris dienas ir pagājušas kopš nokrāsots. o.o Ja sāks iet nosti, ta gan jau uzrakstīšu.

Link to comment
Share on other sites

Var bez speciālas krāsas nokrāsot plastmasu- pirmstam vinju izkausējot ar acetonu.

 

ooo CRT moddings sen nebija redzēts , man jau arī vairāk patiktu ,ka būtu melns ar sarkanu nevis sarkans ar melnu. Ja ne labāk tad vismaz savaadaak :)

Link to comment
Share on other sites

sagot godiigi tad nezinu kaa dziivee, bet nu bildee izskataas kaa saka par mashinaam beec lauku tuuninga! bet nu vismaz puiss centies, man buutu slinkums tur ar katru pogu krameties un to krasot kkadaa krasaa! bet labaak tad vareji krasot raibu !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest archago

Domaajams, ka riit nemsu savu 15" mini un meeginaashu. Un ja tad viss buus OK, tad kersos pie "lielaa braalja" klaat!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...