Jump to content

AMD Sempron 2200+ @1,5Ghz Multiplier Atblokesana


Guest edwo
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

Es internetā vairākas dienas meklēju variantus kā atbloķēt mana procesora reizinātāju bloķējumu. Esmu izmēģinājis gan Pencil Trick, gan mēģināju savienot pāris pinus, iedarbība nekāda.

 

Lūdzu esiet tik laipni, palīdziet man ar šo :-(

Link to comment
Share on other sites

Naakamais autora topiks buus - Help,Help - nestarteejas dators - ko man dariit...

 

Un tev kāda daļa? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nee,nu man ta kas, tikai paaris jau te taadi maniiti - teelo uuber profus,sachakaree kaut ko,pecetam pashi nemaak izstaastiit,ko izdariijushi un sauc te visus par labs cilvēkiem,jo neviens nevar paliidzeet (lasiit - kristaala bumbaa saskatiit,ko tas murmuls sachakareejis) :) Un beigaas veel atklaajaas,ka tas izdariits uz kompiisha kur kaadi svariigi dati staaveejushi:)

Link to comment
Share on other sites

Guest edwo

Es labi zinu kas var notikt overklokošanas rezultātā, man vienkārši vajadzīgs padoms kā atbloķēt Sempron 2200+ un vai tas vispār ir iespējams :-?

Link to comment
Share on other sites

Guest edwo

Jau pacēlu. no 166 uz 185 (laikam) un biosā noslēdzu PCI un AGP frekvences. ieguvu 1,5Ghz vietā 1,665 Ghz

bik pa maz pie reizinātāja 8x

Labots - edwo
Link to comment
Share on other sites

Kaut kas neshtiimee. Ja esi FSB paceelis no 166 uz 185 (laikam), un liidz ar to takts frekvence tik no 1,5 Ghz paceelaas uz 1,665 Ghz, tad kaads ir pareizinaataajs?

Link to comment
Share on other sites

Nu? Ja ljaujas un ir drosme, cel veel. Galvenais, lai sistkjema stabila. Veel jau arii chut CPU baroshanu pacel. Man ar' reizinaatajs ciet, kad parasti meegjinaaju FSB tureet uz 200Mhz, lai sanaaktu 200Mhz x 10, kompis netika pat liidz Win ielaadei, naacaas pacelt CPU baroshanu, no 1,65V uz 1,70V. Tagad viss bumbaas, 201Mhz x 10. Pagaidaam slinkums celt augstaak, jaagaida weekend's.

Labots - krelin
Link to comment
Share on other sites

Guest edwo

Visādi grozijos līdz sapratu ka man 185 ir visoptimālākais variants. Bet kuru voltāžu drīkst celt? Un cik atceros mans biolosis nemaz neļāva manipulēt ar strāvām :?

Labots - edwo
Link to comment
Share on other sites

Guest edwo

/me RR pc lai apskatītos vai tiešām mans biolosis ir tik truls...

 

:: apskatijās ::

 

Jep, mans biosiņš ir mīļš un neļauj darīt neko vairāk kā tikai redzēt to ka mans VCORE ir stabili 1.60V :-| Takā biju iegājis Biosā, nagi niezēja un pacēlu vel līdz 187 un nu ir 1683 Mhz, pie tam sistema stabila, tad nu laikam man pie ta bus japalik lai nenosvilinātu RAMu :x

Labots - edwo
Link to comment
Share on other sites

Ja ir liidzeklji un gribeeshana OC'ot, vari paskatiities DFI LAN Party nF2 mammu. Lietota, shkjiet, ap 15Ls jau ir ieguustama.

Link to comment
Share on other sites

Guest edwo

Jup, es zināju ka mana mammīte ir n00bs ^^

Es tā uz ātro pameklēju un nemaz netā neatradu DFI LAN Party nF2

Kur var nopirkt? nav man tos 15 Ls zeel :)

Un kādi viņai parametri?

(kādus procesorus atbalsta, vai ir AGP vai atbalsta SATAII un vai ir vairāk kā divi RAM sloti)

Link to comment
Share on other sites

Guest edwo

ES TO IERAUDZIJU, ES TO SAGRIBĒJU, ES TO IEMĪLĒJU, ES PĒC TĀS ILGOŠOS, ES TO DABŪŠU!!!!!

 

Milzīgs paldies krelin !!!!! Tai mātei ir viss kas man bija vajadzīgs un vel bisk pa virsu ^^

Labots - edwo
Link to comment
Share on other sites

Luudzu, luudzu! :mrgreen: Ui, man ar' jamo gribeetos. Man mamma staav A$$Rock K7 Upgrade 600, ar VIA KT600 chipset'u (ja tik ko pats nejaucu). Tizli, ka nevar blokjeet AGP un PCI portu frekvences...

Link to comment
Share on other sites

Guest edwo

Es itkā varēju, bet nu es nezinu vai tas tiešām bija tas ko es domāju. ko es uz4inīju nepateikšu, jo lai tiktu pie biološa man atkal butu jarestartē smadzeņu notrulināmā kaste (dators) :-D Bet nu velreiz paldies, es jau sazvanijos, rīt kārtošu pasūtijumu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest ups

eu edwo,a kur tu noblokej pci,agp frekvences?,4eta nekur nevaru atrast man ir tada pati matene

Link to comment
Share on other sites

Guest edwo

PCI stability- Hardest

Primary - AGP

Amplitude - 32

AGP card - 8x

Fixed Memory - 128Mb

DRAM Frequency - 333

 

Manuprāt tas visu bišķīt ierobežoja un kompis strādā stabili, takā, nu nez, tiesi tādās iespējas ka Lock PCI,AGP Frq protams ka nebija, vienkārši es pačakarējos un kko sazin ko jau ierobežoju tām frekvencēm. visi Benchmark rādija ka viss iet stabili, vakar 3 stundas testēju un itkā iet viss :|

Link to comment
Share on other sites

Stabilitaates testeeshanai iesaku izmantot OCCT Perestroika. Arii Super Pi. Grafiskie sinteetiskie testi: 3D Mark (01, 03, 05, 06), Aquamark.

Link to comment
Share on other sites

Guest edwo

Hmmm, paldies, ietestēšu testēšanu ar tām testu programmām :D

 

Uzbāzīgs jautājums krelinam: kur tu zini ka var dabut lietotu pa 15? :?

Link to comment
Share on other sites

Guest Overclk

Uzbāzīgs jautājums krelinam: kur tu zini ka var dabut lietotu pa 15? :?

Ja kautkur ar pilnu retail komplektāciju pa 15Ls var dabūt, es arī pāris paņemšu. Soma un frontx noderēs.

Link to comment
Share on other sites

no kļūdām mācās, ja autors nojās tad nopirks jaunu,šitie proči kapeikas maksā!

 

paskaties uz TaPaKaH! norm cilvis oc'o un dzīvo laimīgs!

Link to comment
Share on other sites

..Uzbāzīgs jautājums krelinam: kur tu zini ka var dabut lietotu pa 15? :?

:mrgreen: Tas jau veel nav jau uzbaaziigs... Nu, tie pashi Shark un nu jau Overclk ir teikushi, ka pa taadaam cenaam jamaa ir dabonama. Nu, man pashlaik svariigaaks ir RAM's, lai gan, ja kaads pa 15Ls *pilnu* Retail'u buutu gatavs atdot, tad njemtu nekaveejoties, mnjaa, lai gan atkariigs no atrashanaas vietas.

Labots - krelin
Link to comment
Share on other sites

Guest Overclk
Nu, tie pashi Shark un nu jau Overclk ir teikushi, ka pa taadaam cenaam jamaa ir dabonama.

Linku, kur to esmu teicis. Tas ka shark ir kautko teicis par to nestrīdos, no hw viņš tāpat neko nejēdz.

Link to comment
Share on other sites

Me have DFi nF2 ultra :D Visu var celt ,tikai my old school bios neļauj frekv. mainīt - tātad ir divas versijas - AXP - bloķēts , Bios neļauj! Kā es gribētu to Lan Party...mmm! vienkārši man ļoti uzmanīgi ar MB jāpietas pēc tā nelaimes gadījuma ar Sata kontrolieri - sux! Drīz nopirkšu tos UV ide vadus , lai skaistāk :D

Labots - Fxforce
Link to comment
Share on other sites

Guest edwo

Paldies Tev vēlreiz! :) Ieliku gan seit, gan ss.lv un vel sarunāju rīt ar vienu vairumtirzniecības vietu ka varēšu apskatīt ^^

 

Nu vot nopirku šito ten mātīti un viņa iet vienkārši perfekti!!! Nu tik sāksies overklokošanas eksperimenti vienīgais kas mani tomēr attur no pilnas brīvības ir tas Semprons kas velaizvien ir ar bloķētu reizinātāju.

Labots - edwo
Link to comment
Share on other sites

mhh... Nu nav tagad tik vienkārši tās NF2 dabonamas,nāksies pagaidīt,līdz kāds pārdos.Vēl kā variants ir ABIT nf7,arī ok dzenas.Bet vot CPU jau aizies pa lufti,jaunu vietā dabūt būs grūti.Cilvēki cik ilgi meklē tagad soc.A pročus,bet neviens netirgo...

Link to comment
Share on other sites

Guest Overclck

Nu C'mon Kasparz, linku Tev neiedoshu, bet simt punktu zinu, ka ap 15ls - 20ls *esi* teicis, ka varot dabuut.

Jā, pāris mēnešus atpakaļ es par 28Ls jaunu varēju darbūt. Par 15-20ls var DFi nF2 Infinity dabūt, kas ir tāpati Lanparty B, tikai bez bling bling n sht.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...