Jump to content

Jauns IT saits - Jūsu domas par to


foxsk8
 Share

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MicuksGLS

    5

  • Nettwerk

    9

  • Lapelis

    9

  • foxsk8

    34

Top Posters In This Topic

Posted Images

foxsk8

izradi savu aspratibu?

ja reiz esat tik gudrs, tad jau jajut atshkiriba no foruma un rakstiem...

jus pashi uzstadat weblapas limeni - pashlaik tas ir 13-15 gadi, jo tik gudrus raxtus galvenaja lapaa publicee tikai pamatskolnieki.... pietam domaa ka tas ir normaali...

Labots - Lapelis
Link to comment
Share on other sites

Nu labi izlabosim rakstus. Vienkārši daudzi raksti ir saglabājušies no paša sākuma, kad lapa bija vispār beta versijā utt... Jā kļūdas ir, atdzīstu. Personisks jautājums Lapelim, kādas tev ir vai bija Latviešu valodā atzīmēs. Negribās ticēt, ka 9 un 10.

Link to comment
Share on other sites

Pasaule griežās.. Gan jau būs kāds labs dizains drīzumā.. Bet par to valodu, tiešām... Nav slikti, ka ir daudz un dažādu ziņu, bet kāda jēga no tām daudzajām ziņām, ja domu nevar uztvert?

Link to comment
Share on other sites

9? 10? domā, ka lai izteiktu savu domu kārtīgā latviešu valodā nevis slengā, vajag būt tiecamniekam? 9. klases eksāmenā, ja nekļūdos, dabūju 7. Un tas ir patiešām maksimums priekš manis, jo lat. val. skolotāji vienmēr man ir bijušie greizie, kā arī pietiekami slinks esmu bijis, lai mācītos tik garlaicīgu priekšmetu kā latviešu valoda...

 

Prieks, ka vismaz apzinaties savas kļūdas. Tas vien liek cerēt, ka tas tiks drīzumā labots.

 

Lai sekmēt projekta attīstību, jums vajadzētu atrast savu nišu. Pagaidām IT jomā diži liela konkurence nav, jo pamatā ir divi lielākie saiti - boot.lv un datuve.lv.

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Nu tā! Microsoft Office 2003 ir uzstādīta uz mana datora- centīšos skaidrāk iztektsavas domas.

Paldies, ka parādīji kļūdas.

P.S- Man arī bija 7 valodas eksāmenā! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nav svarīgi, kāda ir eksāmena atzīme, ja šīs zināšanas neprot pielietot. Daudzi saka - "Priekš kam man mācīties trigonometriju, kvadrātvienādojumus utt, ja man pietiek, ka māku veikalā atlikumu sarēķināt." Nav taisnība. Savu reizi ir vajadzīga gan trigonometrija, gan kvadrātvienādojumi, gan daudz kas cits. Reiz mums par šo tēmu sanāca saruna ar sievas brāļa dēlu. Klāt bija arī puiša tēvs (celtnieks), tāpēc pasviedu piemēru par Pitagora teorēmu, ar kuras palīdzību dabā var atzīmēt taisnu leņķi. Sievas brālim iepletās acis: "Un kur tu biji, kad es kūtij pamatus atzīmēju?" Es: "Un kur biji tu, kad matemātikas skolotāja šito stāstīja?" - "Pareizi, skolā taču mācīja..."

Ko dod tas, ka skolā eksāmena uzdevumā kāds māk visus komatus pareizi salikt, ja viņš vēlāk paša uzrakstītā teikumā divdabja teicienu nejēdz saskatīt?

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Nav svarīgi, kāda ir eksāmena atzīme, ja šīs zināšanas neprot pielietot. Daudzi saka - "Priekš kam man mācīties trigonometriju, kvadrātvienādojumus utt, ja man pietiek, ka māku veikalā atlikumu sarēķināt." Nav taisnība. Savu reizi ir vajadzīga gan trigonometrija, gan kvadrātvienādojumi, gan daudz kas cits. Reiz mums par šo tēmu sanāca saruna ar sievas brāļa dēlu. Klāt bija arī puiša tēvs (celtnieks), tāpēc pasviedu piemēru par Pitagora teorēmu, ar kuras palīdzību dabā var atzīmēt taisnu leņķi. Sievas brālim iepletās acis: "Un kur tu biji, kad es kūtij pamatus atzīmēju?" Es: "Un kur biji tu, kad matemātikas skolotāja šito stāstīja?" - "Pareizi, skolā taču mācīja..."

Ko dod tas, ka skolā eksāmena uzdevumā kāds māk visus komatus pareizi salikt, ja viņš vēlāk paša uzrakstītā teikumā divdabja teicienu nejēdz saskatīt?

Nu labi, tagad sapratu kur tieši piesienaties. Učene tieši tā pat saka par tiem divdabja teicieniem..:D

Centīšos nākamajos rakstos tik bieži nepielaist kļūdas, būs vairāk jāpalasa grāmatas.

 

Nu cik maniju, mums biki aatraak paraadas zinjas.. :D

Link to comment
Share on other sites

taaa jau lapa laba bet kad ieej foruma jabiida uz leju lairedzeeetu to :DD

Link to comment
Share on other sites

Nu tad tā nedaudz esmu piestrādājis pie lapas. Protams vēl dažas lietas ir nepabeigtas. Tad nu lūk varat apskatīties nākošo saita stadiju un izteikt atkal savu kritiku. Ko vēl varētu pielabot, lai butu ok. Protams, ka tas vēl ir tikai testa režīmā. http://best.oo.lv/aa/ un varat arī salīdzināt ar tagadējo versiju http://best.oo.lv

Link to comment
Share on other sites

Paldies. Lapas Logo ir tads nepārdomāts, bet būs cits. Vēl kāda nedēļa un varētu būt pabeigta un uzlikta kā galvenā lapa.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

dizains uzreiz uzsita atminjas par kuulinksa podu

nez - satura zinjaa to tu nepanaaksi....

Link to comment
Share on other sites

Man jau arī nekas nav jāpanāk, ir labs teiciens. Nelec augstak par savu ****** un to es arī ievēroju. Gan jau ar laiku būs ok!

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Paldies, ka novērtējat darbu un progresu. Mēģināsim arī paši laboties līdz ar jauno lapas versiju. :wink:

Link to comment
Share on other sites

LOL :D Tas ir balsošanas rezultāta fails. Hmzz laikam kādam nepatīk lapa. Bet nu viss ir ok. Laikam kādam arī kaut kas nesanāca, kas bija iecerējis kaut ko. :D

Link to comment
Share on other sites

Bļin, tu vēl nesaprati, ka tev tā balsošana reāli līka?

varu nodemonstrēt kautko līdzīgu, ko kāds pēc mana iepriekšējā posta jau bija paspējis :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Nu es nechiikstu, ka slikts forums jums. Es piem uzklausu apvainojumus liidz zinaamai robezhai.

P.S-te war atras atbildes :), bet biezhi arii sastopams off-topic

Link to comment
Share on other sites

Kad es pirms vairākiem gadiem vēru vaļā boot.lv tad bija tieši tāpat.

šitas slikts, tas nav labi, projektam vēlēja drīzu nāvi u.t.t.

 

Kā tas viss beidzās, to varam tagad redzēt. boot.lv ir lielākais IT saits Latvijā.

 

Tā kā galvenais ir to visu nemest malā un turēties pie nospraustā mērķa :)

 

P.S. ieliec iespēju pievienot tavus rakstus www.saites.lv

http://saites.lv/webmasters.html

varbūt tas lēnām, bet tomēr palīdzēs popularizēt saitu.

boot.lv tas ļoti labi palīdz. kā pats redzi pirmajās vietās, tas tikai tāpēc ka viens no retajiem portāliem, kura rakstus var pievienot saites.lv :)

Link to comment
Share on other sites

Mēģināšu tā arī darīt. Jāizveido labāk jauns topics par jauno versiju, jo šitais jau ir pirmās versijas topics un komentāri arī ir ļoti daudz!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Kā tas viss beidzās, to varam tagad redzēt. boot.lv ir lielākais IT saits Latvijā.

1171922239.gif

 

Zigmaar, kaa jau allazj esmu teicis - bez mums tevi piemekleetu suurais liktenis.....

noveertee to, kas ir, bet tiecies peec nesasniedzamaa, mhhhh

tev bija taa iespeeja saakt kautko jaunu

tev veicaas(te mees atceramies dviinjubraali - www.cietnis.lv ,mhhhh)

sjo portaalu mazaak vairaak veido tiesji regulaarie apmekleetaaji

noveertee to

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Kad es pirms vairākiem gadiem vēru vaļā boot.lv tad bija tieši tāpat.

šitas slikts, tas nav labi, projektam vēlēja drīzu nāvi u.t.t.

 

Kā tas viss beidzās, to varam tagad redzēt. boot.lv ir lielākais IT saits Latvijā.

 

Tā kā galvenais ir to visu nemest malā un turēties pie nospraustā mērķa :)

 

P.S. ieliec iespēju pievienot tavus rakstus www.saites.lv

http://saites.lv/webmasters.html

varbūt tas lēnām, bet tomēr palīdzēs popularizēt saitu.

boot.lv tas ļoti labi palīdz. kā pats redzi pirmajās vietās, tas tikai tāpēc ka viens no retajiem portāliem, kura rakstus var pievienot saites.lv :)

 

Protams, ka centīsimies. Paldies par atzinību! ;)

Link to comment
Share on other sites

njā, ir pārāk daudz cilvēku, kuri visas idejas vienkārši ar laiku atmet! cerams, ka tev izdosies to pārvarēt, bet tici tam! pat man bieži manas labās idejas kautkur pazūd! :( mēģinu atgūt!

Link to comment
Share on other sites

Saitam ir daudz ideju. Bet reāli visu nav iespējams paveikt. Lapa attīstās. Pārgājām uz phpbb forumu no punbb foruma. Tagad forumam vajag savākt memberus. Tuvākajā laikā būs domēns. Sāksim likt reklāmas citos forumos, saitos. Ar spamošanu labu slavu nevar panākt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ir likts liels solis uz priekšu un ir pilnveidots forums. Forums Kā arī pati lapa Lapa, izstrādes stadijā tagad ir uzlabošanas stadijā. Cenšos tagad būt gan dizainers, gan koders. Vēlvienreiz pārlasīju visus komentārus un ieteikumus un ņemšu tos vērā.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

muahhhhhhhhhhhh

"IT forums kuraa neviens nesuuta uz googli"

 

skan daudzsolosji....

°uz kurieni tad tur suuta?

mosj jaapieregojas...

karocje, paskatiijos - labaak vel nee, mhhhhh

tur pat nav ko pasuutiit....

btw - tas servers ar modemu pie neta piekonekteets?

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Piemēram datuvē pārsvarā visus pulķē un googli :D Ja vajadzēs paši pameklēsim tiešo linku, kā arī palīdzēsim atrisināt radušos problēmu, jautājumus, utt.

Labots - foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Mr..JMT

nebaudāms, grūti uztverams...

 

diemžēml līdz ar to neko vairāk neskatījos...

pievienošos VILam un uzdošu to pašu jautājumu: "Kāpēc vajag kārtējos 2-3 mēn projektu, neviss pievienoties jau esošo lapu kolektīvam?

 

var jau būt ka pēc pus gada domas mainīsies, bet patreiz ... :(

Labots - Mr..JMT
Link to comment
Share on other sites

Un tu domā, ka šim projekts būs ļoti niecīgs? Diezvai. Nu ja tev nepatīk standarta skins. Tad vari jau pamainīt kādu citu. Speciāli liku vairāk skinus, lai vismaz minimāli izpatiktu tautai, kurai nepatīk piem standarta skins. Tu jau tikai redzi aizberga redzamo daļu, bet kas iekšā slēpjās. Un daudziem jau izskats nav noteicošais, bet informācija. Tad jau mēs arī avizēm liktu jaunumus attēlot piem zaļa krāsā vai rozā? Galvenais jau ir saturs. To es esmu tagad sapratis. Izlasot Jūsu visus šos komentārus.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

lai buutu saturs - jaabuut saturiigai un zinosjai publikai....

Link to comment
Share on other sites

lai buutu saturs - jaabuut saturiigai un zinosjai publikai....

 

Saturs jaudīgs un attīstās. Un cilvēki pagaidām, kas iecelti par moderātoriem ir pietiekami zinoši.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

atljausjos zinaasjanu liimeni apsjaubiit....

uzmetu aci vienam (tik leeni vilkaas, ka vairaak nebija pacietiibas) topikam

win sadaljaa kkas jautaaja par xp 30 dienu aktivizaacijas uzmesjanu

turpat kkaads usins nekaveejoties iesmeereeja vistas lauzniiti....

jaa, adminu un moderu, kaa arii "obljika moralji" liimenis ir augsts...

Link to comment
Share on other sites

Nu moins. Tu domā tad visi ir tādi kā usins? Varbūt cilvēks sajauca, mazums.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

jams tak moders :>

un tev tur visi taadi zinosji....

 

sorreee

jams pat admins

un te veel kkaada foxsk8 jautaajums:

"Linux esmu ļoti reti lietojis, cik nu skolā bibliotēka (skola nevar atļauties MS produkciju). Lieta tāda, kurš būtu labākais linux prieks NTFS failu sistēmas. Domājams tā, kad uzinstalē nav ar konsuli jāliek klāt. Viss jau ir izdarīts."

 

oo, jams tak arii plaukstosja IT saita administrators

 

met mieru.....

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

No kļūdām jau tikai mācās. Negribu ne sevi, ne savu saitu, ne moderus, kas palīdz, celt debesīs un slavēt. Katrs atbild par savu rakstu, ja nu tiešam kaut kas nojiet greizi, otrs pielabo, ja pamanija kļūdu. Ja labotu usina komentārus, tā patās loģisks teksts tur nesanāktu.

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Ā tā tik drunk_lizard kā piesēdās pie kompīša uzreiz visu zināja un bija profs, mācēja atbildēt uz visiem jaut un lapu laikam ar kodēji kā meistars ne? Es pat nebrīnīšos, ja būsi jau uzkodējis savu OS.

Ja kas kādreiz uzslēdz vienlaicīgi boot.lv un best.oo.lv best.oo.lv ielādēsies ātrāk- un nevajag atsmērēties ar lēnu netu.. man normāls nets.. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...