Jump to content

Kur dabuut FDS 6930A mosfet'u?


Kashelz
 Share

Recommended Posts

Mieriigi to var izdariit. Tritonz havo 3v flashotaaju paruunaa' date=' ieshuus...[/quote']

Eh, nu sarunaat var, bet tur tomeer veel paaris Ls pa darbu aiziet, meegjinaashu sarunaat tepat majaas :) Lieta taada ka mans BIOS jau straadaa, ir pareizi ieflashots, tikai uz garantiju nest ar modificeetu BIOSu nebuutu praata darbs! He he es no Tritonz paaris dienas atpakalj pirku Artic Silver 5 termopastu :)

Labaak paaris latjikus iemaxsaat Tritonam par org biosa noflashosanu uz flashera un nomainiit pa garantiju nekaa p#$%# mekleejot mofsetus utt. ;))

Pag pag, tu saki ka vareetu to deeli kautkaadaa veidaa kautkur samainiit ?!? Ja taa tad OK, es nolieku paaris LS un miers, bet redz var jau buut ka to maateni atmet atpakalj, pasaka ka pats vainiigs un suudi ir, tad nekas cits neatliek kaa pasham lodeet un meegjinaat reanimeet :)

Neenu doma taada, ieflasho back org abit biosu un stiep saviem paardeveejiem deeli lai maina un izliecies par beigtu roni :)))))

NU bet ja shamie pasaka ka es pats esmu vainiigs ka deeli esu nodedzinaajis ?!? Vai izliekties pa muukjeni un teikt ka es neko no PC lietaam nerubiiju ;)

Suudiigaakajaa gadiijumaa atpuut to savu beigto deeli pie manis, meegjinaashu pa tiesho ieksh GNT samainiit (ir labi pazinjas), bet vispirms atsuuti MB seriaalo NR.

OK, ja galiigi nevarees neko man izdariit ar to deeli un nesamainiit, tad padoshu tev zinju :) Man jau arii tajaa bodee kur pirku pazinja rukaa servisaa, bet vinji pashi neko vairs lielu neremontee, suuta vairumtirznieciibai :/ Nu ja kas uzmetiishu tev zinju :)

Link to comment
Share on other sites

aizmirsti Remontu.ja nosvilis mosfets, tad 90% vinjam vadiiba arii kirdikt. Taa daudzkaaju mikrene vada, iespeejams visu barosanu uz plates.

Link to comment
Share on other sites

aizmirsti Remontu.ja nosvilis mosfets' date=' tad 90% vinjam vadiiba arii kirdikt. Taa daudzkaaju mikrene vada, iespeejams visu barosanu uz plates.[/quote']Nu man taa mazaa 8 kaajainaa mikreniite ir klaat (ljoti netaalu) pie katras DDR slota, taapeec domaaju ka katrs no tiem atbild tikai par vienu funkciju, taatad DDR :)
Link to comment
Share on other sites

aizmirsti Remontu.ja nosvilis mosfets' date=' tad 90% vinjam vadiiba arii kirdikt. Taa daudzkaaju mikrene vada, iespeejams visu barosanu uz plates.[/quote']Nu man taa mazaa 8 kaajainaa mikreniite ir klaat (ljoti netaalu) pie katras DDR slota, taapeec domaaju ka katrs no tiem atbild tikai par vienu funkciju, taatad DDR :)

 

nes tik uz garantiju. viena detaļa sev var paraut arī citas. pats nočakarēsies tās 2 nedēļas gaidot detaļu un lodējot un pēctam vēl kaut ko citu nodedzināsi (kaut vai ar lodāmuru).

 

un neaizmirsti arī par ESD - droša nāve mikrenēm.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...