Jump to content

bluetooth adapteris


Guest salviz
 Share

Recommended Posts

es pirku zilzobi pa 10 latjei un tā darbības rādiuss ( 50m ) ir stipri lielāks nekā tavam izvēlētajam.. bet ja tev pietiek ar 10 metriem, tad vari droši copēt nost :cool:

Labots - robcixx
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, 10m vairāk kā pietiekoši, pie tam telefons nodrošina tikai 10m, tad kāda jēga no adaptera 100m?

 

Iepirku billionton iekš 636 pa 11Ls. Vienīgais, kā pietrūkst, ir audio kanāla, respektīvi, nevaru lietot bezvadu ausi, lai pļāpātu skaipā.

Link to comment
Share on other sites

darbiibas raadiuss nav gailis - ar to NAV jaameeras

ir jaabuut marazmaatikjim lai pirktu 100metru fignju dziivojot standarta daudziivoklju maajaa

un ta varees ostiit diskaaverija modee 100+1nu kaiminja telefonu un citas fignjas

standarta 10m ir vairaak kaa pietiekoshi ...

nuuu man tie 50metri ir svariigi, jo nedzivoju nekada daudzdzivoklu maja :cool: izeju pagalmaa uzpiipot un muzons joprojam suutas uz mobzi.. ko lai saka - forsi un erti!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pag pag, kurš mobilais tad nodrošina vairāk par 10m?

Vilx....

Neteelo m..ki

Nopērc normālu telefonu, tad zināsi kurš velk vairāk par 10 m...

Link to comment
Share on other sites

Tie 100 metri ir nosacīti, NC.

Man mājās daudzdzīvokļu namā piektajā stāvā ir BT adapteris personālajam kompim piesprausts. Cauri 3 sienām ne sūda nevelk cauri. Kāpņu telpā nav signāla, tas točna.

Tā kā man kompis pie loga stāv, tad reāli signāls tiek no piektā stāva līdz ceļam. Tas gan. Bet var takš drošību nokonfigurēt.

Un jauki, ja mobīlo kā pulti var izmantoto ar BT palīdzību.

IrDA cauri sienām neiet, bet BT gan! :) Virtuvē var pārslēgt mūziku!

;)

Link to comment
Share on other sites

viss atkarīgs no uztvērēja, ne?

 

Ja BT adapterim spēcīgs izejošais un jūtīgs ienākošais i pāri pilsētai aizvilks :)

Link to comment
Share on other sites

viss atkarīgs no uztvērēja, ne?

 

Ja BT adapterim spēcīgs izejošais un jūtīgs ienākošais i pāri pilsētai aizvilks :)

 

Teikšu godīgi - es nezinu kas no kā ir atkarīgs, bet esmu sūtījis failus no telefona uz telefonu 30 metru attālumā bez jebkādām problēmām!!!

Tātad no BT Dongle uz mob.tel vajadzētu vilkt vismaz 50 metrus,....

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

tāds kurš velk vairāk par 10 metriem!!! ... :-D :-D :-D

 

 

nu un gudriit kuri tie buutu? un jeega no taa?

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau ir jēga tiem, kas pārsūta datus tālāk kā istabas robežās, piem. uzpīpējot pagalmā, izlasi, pirms atbildi !!!

Labots - Zh
Link to comment
Share on other sites

nu un gudriit kuri tie buutu? un jeega no taa?

Nokia N73, Motorola E1000, SE k700i un pieļauju ka visi normāli telefoni....

Link to comment
Share on other sites

telefoni varbuut ir normaali , bet tu toc neesi normaals

A ko es tādu esmu izdarījis vai pateicis, ka saki , ka neesmu normāls????

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

martinno, nu pastāsti, kā praktiski tiktu pielietotas class 1 BT iekārtas attiecībā uz mobilajiem telefoniem? Es saprotu, ka esmu dumš un neizglītots, bet nu tomēr ziņkāre mani moca. Mošk mans 6230i ir jau muserņikā metams, jo redz pēc tavām domām skaitās nenormāls telefons.

Link to comment
Share on other sites

Nokia N73, Motorola E1000, SE k700i un pieļauju ka visi normāli telefoni....

 

Tā fiksi pameklēju, un k700i jau nu toč vairāk par 10m nenodrošina, varbūt N73 pēc specenes, bet tāpat šaubos, ka dabā vairāk par 20-30m.

Link to comment
Share on other sites

Ja mana Nokia 6151 velk no kompja, kas ir aiz sienas piektajā stāvā līdz ceļam, kas ir zem loga, tad man liekas, tas ir normāli. Savi vismaz 15 metri tur ir ar dzelzbetonu starpā.

Sistēmbloku grūti kaut kur izvilkt, lai paeksperimentētu tālākiem gabaliem. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

nu man sievai arii ir N71 kas velk 100m , bet nu jeega toc nekaadu un nevajag pluutiit uzreiz ka visi telefoni kas velk 10m ir suudi

Link to comment
Share on other sites

Jaudīgāks bluetooth tērē arī vairāk enerģijas. Vai ir vērc ātrāk nosēdināt telefona bateriju, ja telefona bluetooth ir paredzēts ilgstošai lietošanai kopā ar dažādām handsfree iekārtām?

Link to comment
Share on other sites

martinno, nu pastāsti, kā praktiski tiktu pielietotas class 1 BT iekārtas attiecībā uz mobilajiem telefoniem? Es saprotu, ka esmu dumš un neizglītots, bet nu tomēr ziņkāre mani moca. Mošk mans 6230i ir jau muserņikā metams, jo redz pēc tavām domām skaitās nenormāls telefons.

 

 

Kas es tev - kaut kāds datorgalva??? Mani neinteresē , kā kas darbojas, galvenais ka darbojas!!!

Un es neesmu teicis ka 6230i ir sūdīgs telefons...

Es biju domājis tos lētos mēslus kuriem neskaidra iemesla dēļ ir tāda funkcija kā BT!!!

 

Tā fiksi pameklēju, un k700i jau nu toč vairāk par 10m nenodrošina, varbūt N73 pēc specenes, bet tāpat šaubos, ka dabā vairāk par 20-30m.

 

Par to k700i negalvoju, jo iespējams ka otram telefonam bija extra labs BT....

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

martinno, es neprasīju tev iedziļināties tehniskās niansēs, bet gan paskaidrot, kāds praktisks labums, priekšrocības būs 100 m BT (class 1) salīdzinot ar 10m BT iekārtu (class 2).

 

Ja vēlies parādīt, ka esi zinošs, tad arī pamato savus izteikumus, nevis zākā tautu.

Link to comment
Share on other sites

kādi praktiski labumi, priekšrocības būs 100 m BT (class 1) salīdzinot ar 10m BT iekārtu (class 2).

 

 

Kā jau es teicu, ja mobilo izmanto kā tālvadības pulti datoram, tad tam ir liela nozīme. Ja es laukos ar izkapti pļauju sienu un klausos mūziku, foršāk pārslēgt muzonu no 100m nevis 10. :)

Link to comment
Share on other sites

Klausīties mūziku 100m attālumā ir visai apšaubāma bauda. Ja vien Tev vadi no tumbām nav 95m gari, ko apšaubu, citādi tos sen būtu sapļāvis 8)

Link to comment
Share on other sites

Klausīties mūziku 100m attālumā ir visai apšaubāma bauda. Ja vien Tev vadi no tumbām nav 95m gari, ko apšaubu, citādi tos sen būtu sapļāvis 8)

 

Vasarā piemājas dārziņā ravēties un klausīties mūziku, kas nāk no pa logu izkārtām tumbiņām... Ne vienmēr tur vajag superkruto muzonu. Kāpēc, izmantojot BT, es nevarētu pāslēgt muzonu, ja man konkrēts noriebies jau? Un kāpēc man pie kompja nevarētu būt pieslēgts pastiprinātājs ar kārtīgām 200W tumbām?

Link to comment
Share on other sites

Pieslēgts jau varētu būt, kā reiz tādu sistēmu biju iedomājies, bet vienalga, pa 100m nekas prātīgs no skaņas tur vairs nav. Nu ravējot dārzu, varbūt, ka arī pietiek. Vai tad minētā Nokia 6151 arī velk tik tālu?

Link to comment
Share on other sites

Pieslēgts jau varētu būt, kā reiz tādu sistēmu biju iedomājies, bet vienalga, pa 100m nekas prātīgs no skaņas tur vairs nav. Nu ravējot dārzu, varbūt, ka arī pietiek. Vai tad minētā Nokia 6151 arī velk tik tālu?

 

 

Nu es saku, ka no piektā stāva līdz ceļam pie mājas zem loga velk. BT ir iesprausti personālā kompja aizmugurē un stāv pie loga uz grīdas. BT atbalsta gan v1.2, gan arī v2.0 versijas.

Nav jau objektīvi, bet nevar takš to sistēmbloku uzlikt uz palodzes un mērīt... Cauri sienai no piektā stāva pie mājas ir kādi 15 vismaz, ja pieņem, ka griestu augstums ir 3m, bet ticu, ka tur savi 20 m būs.

Man uz paciņas rakstīts, ka Working Sistance: 20-100m

Tad tas nozīmē, ka tas ir max attālums, lidz kuram tas var strādāt. :)

Link to comment
Share on other sites

Vilx...

Kas ar tevi???

Tev cilvēks n-tās reizes stāsta ka BT izmanto tikai kā tālvadības pulti, nevis kā Audio Device!!!

 

Un starpība starp 10 un 100 ir tieshi 90metri!!! Ar to tas arī atšķiras....

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka 100m ir ļoti daudz. Un BT ir ļoti laba īpašība - ne vienmēr vajag tiešo redzamību, kas IrDAi ir milzīgs trūkums! :)

Link to comment
Share on other sites

Vilx...

Kas ar tevi???

Tev cilvēks n-tās reizes stāsta ka BT izmanto tikai kā tālvadības pulti, nevis kā Audio Device!!!

 

Un starpība starp 10 un 100 ir tieshi 90metri!!! Ar to tas arī atšķiras....

 

Vai tad es ko citu :-)

 

Ar BT pulti(tobiš mobilo) regulē muzonu caur kompi, kas atrodas 100m tālāk. 95 minēju, jo 5m ir tas attālums, līdz kuram mūziku var KLAUSĪTIES, nevis dzirdēt.(95+5=100)

Link to comment
Share on other sites

Vilx, Tevi grūti saprast!

Nokia 6151 telefonu izmantoju kā pulti kompim. Pārslēdzu dziesmas, pagriežu skaļāk, klusāk vai arī Full Control kompim grafiskā vidē daru visu citu, ko vajag.

To var arī darīt ar pastiprinātāja pulti, bet tai ne vienmēr būs tiešā redzamība, jo IrDAi tā nepieciešama.

Var reāli pagriezt kompim muzonu skaļāk, pieejot pie tā, bet es, izmantojot BT un savu telefonu, izdaru to no 100 metriem. vienkārši tad man ir svarīgi gan tie 100, gan arī 200m. :) no 10 metriem tas tik aktuāli nemaz nav.

Tā ir mana situācija. Mājas lietošanai droši vien būtu labi klausīties BT austiņas, kur tie 10 m arī pietiktu. Laukos pat kaimiņš no 10 km ir kaimiņš, ko pilsētā nevarētu tiekt. :)

Laukos viss ir mērāms attālumos, nevis tepat pretī durvīm! :)

 

Es īsti tavu domu gājienu neuztvēru, šķiet, Tu domā kaut ko pavisam citu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu re, cita lieta, vismaz viens iemesls noskaidrots, kādēļ izmantot 100m BT.

Link to comment
Share on other sites

Janculi, ar savu textu es gribēju teikt, ka kāda jēga regulēt muzonu 100 vai tuvu tam metru attālumā, ja tik tālu pat īsti nedzird, ko regulē. Nu līdz 40m vēl saprotu, kādu pagali pagalmā paskaldot, bet vispār es domāju, ka nopietns darbs no atpūtas ir jānodala, respektīvi, kad ejam bietes ravēt, par kompi aizmirstam, citādi atkarība var iestāties.

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

Es nesaprotu šos cilvēkus kuri nespēj no datora atrauties ne 5 minūtes , viņiem uzreiz ir vajadzigi mobilie telefoni ar remote controli ,portatīvie datori ,pat zaliti nemāk nopļaut bez datora klatbutnes :evil:

Link to comment
Share on other sites

Nosacīti!

Nosacīti!

Man dators ir multifunkcionāla iekārta, ar kuras palīdzību es skatos filmas, klausos radio, strādāju, spēlēju spēles.

Neuzskatu par nepieciešamību tāpēc pirkt televizoru, resīveru, pastiprinātājus, PS2, aizkraujot pilnu māju ar tehniku. Un pārmaksājot vēl dafiga par cita veida iekārtām.

Tā kā visām šīm mājas iekārtām ir pultis, tad es arī gribēju dabūt pulti. Iekš Valmieras neatradu, biju jau gatavs pirkt. Ij pēkšņi uzzināju, ka caur mobiļņiku var kontrolēt kompi.

Un...

 

Katrs dzīvo kā māk. Un kā grib

 

Ja sēž pie datora, tas nozīmē, ka slims? Es tā neteiktu. Ja saprot un zina robežas?

Kāpēc, ēst taisot, es nevarētu izmantot savu mobilo, lai pārslēgtu dziesmas kompim? Tā ir slimība? Ja pārslēdzu to CD atskaņotājam, tad tā nav slimība?

Link to comment
Share on other sites

telefons man velk vairaak kaa 10m.bet nu iisti cik taalu speej nav zinaams.

otrs mobilais kaa pults sdtraadaas ja....tev telefons ir S60 klases nokia piemeram

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Nav man tik glauns telefons :)

Bet atsevišķa programmatūra (PuppetMaster) gan darbojas uz mana verķa. Ar to pietiek! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...