Jump to content

Baltcom kabeļtelevīzija - problēma ar vienu kanālu.


Artanis
 Share

Recommended Posts

Labadiena biedriem!

 

Pāris vārdos situācija sekojoša - ir dzīvoklis ar pieslēgtu Baltcom kabeļtelevīziju. Pilnībā visus paketē minētos kanālus rāda lieliski, izņemot pašmāju TV3 - attiecīgajam kanālam bildes kvalitāte ir tiešām traģiska - graudains, neskaidrs attēls (skaņai kropļojumu nav).

 

Nu jau divas reizes esmu zvanījies uz Baltcom'u, bet tā kā pārējie kanāli rāda izcili, tad nekādas pretenzijas es celt nevaru, jo tas nav nedz vada nedz sadalītāja filtra kārbas defekts. Domāju, mož vaina varētu būt pašā televīzorā, tapēc eksperimenta nolūkos pieslēdzu no paziņas aizlienētu agregātu, kā arī datoru ar TV-karti - arī uz abiem minētajiem novērojami identiski kropļojumi tieši TV3. Apstaigāju arī kaimiņus, kam pieslēgta Baltcom - nevienam tādu problēmu nav.

 

Vai ir kādas versijas, kas varētu būt par iemeslu?

Jau iepriekš paldies par viedokļiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b

man uz baltcom TV3+ skaņa nenormāli kropļojas .. ar esmu šiem zvanījis .. nekādas reakcijas... un pāris kanāliem kautkādi traucējumi.... vaig bombardēt Baltcom forumu laikam atkal.. jaskatās vai vel tāds ir.... nav rādītājs ka kaimiņiem viss ok.. jo kādus gadus atpakaļ sniegs bija vienam kanālam, kaimiņiem nebija.. izrādījās ka tomēr vel pa rīgu kādam bija .. tad novērsa...

Labots - albins-b
Link to comment
Share on other sites

man uz baltcom TV3+ skaņa nenormāli kropļojas .. ar esmu šiem zvanījis .. nekādas reakcijas... un pāris kanāliem kautkādi traucējumi.... vaig bombardēt Baltcom forumu laikam atkal.. jaskatās vai vel tāds ir.... nav rādītājs ka kaimiņiem viss ok.. jo kādus gadus atpakaļ sniegs bija vienam kanālam, kaimiņiem nebija.. izrādījās ka tomēr vel pa rīgu kādam bija .. tad novērsa...

 

Pirms bombardēt, iesaku pārmeklēt lēnām un prātīgi visus diapazonus - var gadīties, ka patlaban ir sameklēts signāls, kas pa gaisu skrien, tas bez antenas tāds, lasi - slikts, arī būs.

Pašam tā bija ar LTV1 un LTV2 - nu nekādi nevarēju saprast, kamēr nepārskatīju visu.

Aizņems kādas 10 minūtes, varbūt, atkarībā no veiksmes (kurā vietā sāksiet :) )...

Link to comment
Share on other sites

Ksirik - diemžēl tā noteikti nebūs tā vaina, jo, protams, par šādu iespēju arī iedomājos jau pašā sākumā, tapēc jau neskaitāmas reizes pārbaudīju visus diapezonus, turklāt pēcāk salīdzināju ar paša Baltcom mājaslapā publicētajām frekvencēm, un ir ir tas īstais.. :?

Link to comment
Share on other sites

Vēl variants ir tāds -

 

TV3 tiek raidīta "pa gaisu". Bet pa kabeli viņa iet pa citu kanalu - frekvenci.

 

Bet kabelis dažās sitācijas strādā kā antena - uztver gaisa signālu. Tiesa gan - kā sūdīga antena - sūdīgi uztver.

 

Pamēģini pameklēt - varbūt uz cita kanāla (frekvences) tv3 rādīs normāli.

Link to comment
Share on other sites

peec manaa riiciibaa esosas informaacijas TV3 Baltcom kabelis raida vismaz 2 frekfencees - pieljauju ka viena ir analogais signaals no gaisa un otrais digitaalais (kurs paarveersts analogajaa) no sateliita /// bet liekas taa nav tava probla jo esi skaneejis visus diapazonus///

 

tev ieteiktu veelreiz teljukam likt noskaneet visas progas un pamekleet ko ta nu vins ir atradis .... (vai nav pa 2 kanaaliem TV3)

 

p.s.

ja neliidz zvani baltcomam un sauc meistaru - lai vinsh smadzenes piepuulee

 

p.p.s.

a cipariskajaa versijaa liekas siis probleemas atkristu - vai nu labo esoso vai liec ciparnieku ja esi optiskaa paarklaajuma rajonaa

Labots - iko
Link to comment
Share on other sites

Niaj - domā ka kabeļa dēļ varētu čakarēties tieši viens attiecīgs kanāls?.. :? Piekrītu, ka varbūtība ir, jo kabelis ir varen vecs (ja atmiņa neviļ, tad tikai kāuds divus gadus jaunāks par mani pašu), bet nu ja būtu pārlūzusi serde vai traumēts ekranēums tad, imho, būtu sniegs visās frekvencēs.

 

Ronald un Iko - kā jau rakstīju augstāk, diemžēl jūsu piedāvātais variants nebūs pie vainas..

Link to comment
Share on other sites

Man atkal tikai LTV7 (Baltcom kabelis). :] Un nevis graudaini, bet pavisam draņķīgi. Lai gan es tik maz skatos TV, ka neesmu 100% pārliecināts, vai visus pārējos 40+ nevajadzīgos kanālus rāda normāli.

Link to comment
Share on other sites

Guest NETC

tas ir 2 diapazona pēdējais kanāls. man domāt ka vaina ir kabelī. ja tas ir melnais kabelis ar plastmasa apvalku. pirmkārt viņš ir labi ekranēts bet bez izolācijas. bet tas ekrāns mēdz nosūbēt zaļs līdz pilnīgi izzūd. varbūt kur ar durvīm vai skapi pārspiests. gali galā pat (lodētais) štekeris TV var būt jau savu laiku nokalpojis visādā gadījumā ja blakus kaimiņam iet tad problēma ir tieši tev nevis sistēmā, tur arī jāmeklē. meistaru izsaukt jau var. uzvietas redzēs kas pa vainu. uzmetīs "sopļu" no kāpņutelpas uz istabu un tad uzreiz būs redzams kas pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

Ja kabelis ir vecs un vēl ar bojājumiem(nejauši iedzīta nagla), tad tajā var rasties stāvviļņi un vēl citādi no frekvences atkarīgi signāla vājinājumi. Pņem jaunu kabeļa gabalu un uz ātro ievelc istabā līdz televizoram. Ja bilde OK tad vaina kabelī, ja nē tad zvani Baltkomam. Ceru, ka tavā vecajā kabelī nav entie spliteri uz vairākiem teļukiem.

Link to comment
Share on other sites

man arii taada probleema bija.. nomainiju galu kas kaabelja galaa un viss ok.. paskaties vareetu tev buut liidziigi k-kas taads

Link to comment
Share on other sites

Man atkal tikai LTV7 (Baltcom kabelis). :] Un nevis graudaini, bet pavisam draņķīgi.

Man ir tieshi tas pats - visi kanaali ok, bet LTV7 anaali. Arii Baltcom.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

BaltComam sasalst vairākiem kanāliem bildes, - kanāls nokaras, bilde (stāvoša) paliek. Mums LNT draņķīgi rādīja.

Tagad pieslēdzāmies pie www.livas.lv, rāda labi, nekas neraustās.

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

Jūrmalas kabeļtelevīzijas monopolistam "Elektrons S" TV3 bildes kvalitāte arī ir nepieņemama.

Ņemot vērā, ka TV3 ir ViaSat grupas raidorganizācija, tad ļoti iespējams, ka viņi apzināti rada traucējumus signālā, kurš tiek padots kabeļtelevīzijām - tjipa kabeļtelevīziju klientiem apniks šī zemā kvalitāte un viņi izvēlēsies ViaSat šķīvi sev uz jumta/pie loga. Ja to izdodas pierādīt, tad TV3 un ViaSat varētu būt jauka dzīve. Tik problēma ir tajā, ka ir arī atsevišķi kabeļtelevīzijas lietotāji, kuriem nav šādas problēmas. Mistika. Tas tā - manas pārdomas par tēmu. ;-)

Link to comment
Share on other sites

ja nav baigais lauziens, nopeerc 10 vai cik tur metru kabeli, un 2 shtekerus - vienu galu pie televizora un otru kaapnjutelpaa pie baltkom sadales skapja - vinjiem peec manas pieredzes viss valjaa staav

 

un testeejam - ja vads tad mainam pasi ja nekas nemainas tad saucam meistaru

Link to comment
Share on other sites

MicuksGLS

Man arī ir "baltkomTV" Nu cik ir ievērots TV3,LNT,LTV1,LTV2,TV5 pēc skanēšanas parasti ir katram pa divi atrasti kanāli viens no viņiem rāda slikti! tas ir ar PC TV tūneri.

Šaubos vai vaina ir kabelī! ja tā jau ir bijis no paša sākuma visdrīzāk kāds filtrs, vai arī baltkoma darbinieki kur citur ir ko mainījuši.

Link to comment
Share on other sites

Lai bilde nedubultotos, visos normālos kabeļtīklos ētera televizijas programas konvertē uz citiem kanāliem. Tādēļ skanējot atrodas divi kanāli. Viens ir švakā kvalitātē, jo tas ir ētera signāls, otrs labā kvalitātē, tas ir konvertētais kanāls. Nekādu filtru tur nav.

Link to comment
Share on other sites

Art, ja tev ir Baltcom analogā TV, kāpēc nepārej uz DTV?

Kaimiņiem varbūt viss ir OK tieši tāpēc, ka viņiem ir Baltcom digitālā TV.

Link to comment
Share on other sites

Man baltcom chakareejas Viasat sport 2 skanja, taada kaa aizture un raustaas, bet arii ne vienmeer.

Kaa par nelaimi, tieshi tad, kad iet fucis Ch. League, deelj kaa man tas uuds vispaar vajadziigs.

Kas tur vareetu buut pa vainu? Visi citi kanaali normaali.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...