Jump to content

DVDRip atpakaļ uz DVD - Kā?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Senos laikos kādam tīkamam DVD uztaisīju DVDRipu, lai neiet zudumā, ja notiek Pats Ļaunākais. Noripoju ar SmartRipper, un biju domājis pārtaisīt uz DivX, taču tā arī to neizdarīju.

 

Gadi ir gājuši, un ar disku patiesi ir noticis Pats Ļaunākais, un tas vairs nav manā rīcībā. Tīrot HDD uzdūros šim RIPam. Tagad, kad nu ir arī DVD ceplis un tornis ar ripulīšiem, gribētos to uzdabūt tur atpakaļ.

 

Taču kā lai to izdara? DVD filmas nekad neesmu cepis, bilde tumša... Google atradu šo to par tēmu, bet tur iet zudumā meņūzi un čapteri - lietas, kuras es ceru vēl varbūt saglābt, jo 1 .IFO fails vēl ir. Tātad... bez tālākiem paskaidrojumiem, lūk, kas man ir par failiem:

2004.07.03.  21:11				24 Default.PLS
2003.12.07.  18:52		   444˙779 vts_01.d2v
2003.12.07.  18:52		   533˙427 vts_01.idx
2003.12.07.  18:52				96 vts_01.lst
2002.04.18.  21:07			75˙776 vts_01_0.ifo
2003.12.07.  19:00			 2˙510 vts_01_1.log
2003.12.07.  19:00			21˙423 vts_01_1.mv
2003.12.07.  18:48	   988˙188˙672 vts_01_1.vob
2003.12.07.  18:50	   989˙945˙856 vts_01_2.vob
2003.12.07.  18:51	   981˙460˙992 vts_01_3.vob
2003.12.07.  18:52	   787˙847˙168 vts_01_4.vob
2003.12.07.  18:52			 7˙625 vts_01_INFO.txt

Ko varat ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Jēga? Būs atpakaļ pilnvērtīgs DVD. Un ko nozīmē "cepot pārtaisi ar Nero"? Nero vispār man šito neļauj iecept! Vismaz kā DVD-Video disku. Bet es kaut kā neticu, ka tas viss strādās, ja es to iecepšu vienkārši kā failus. ;)

 

Pievienots: OK, esmu neuzmaniigs - nepareizajaa folderii biju failus metis. Bet anyway... ja es vinjus tur taa vienkaarshi iekopeeshu, tas tachu nestraadaas, ne? Gribas buut drosham, pirms matricu maitaaju... :-|

Link to comment
Share on other sites

Raksti tik iekšā, nero sāks bļaut, ja kaut kas nepatiks! ;)

Vēl vari provēt ar powerDVD atvērt mapi, kur faili iekšā. Ja sāks rādīt filmu, vari droši rakstīt.

Vienmēr pastāv iespēja filmu "nopirkt" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest naides

Sakarā ar to, ka nava VIDEO_TS.IFO fails saglabāts,

nāksies pilnu reauthoringu taisīt ar Scenarist.

Ja ierakstīsi diskā kā ira, uz standalone spēlētājiem

disks neies (izņemot Kiss, Horo varbūt).

Link to comment
Share on other sites

Visātrāk un vienkāršāk to darīt ar VSO divx to DVD.Var pameklēt veco 050 bezmaksas versiju vai jaunāku.Vienkārši samet .vob failus iekšā , uztaisi menu un gatavs.

Link to comment
Share on other sites

Kā no plikiem .VOB'iem iegūt DVD es jau atradu pašā sākumā. Bet tur bija tā vaina, ka tika pakāsti čapteri un menjūzi. Es ceru to dabūt atpakaļ, jo viens .IFO man vēl ir. Ar IFOEdit tik daudz vēl samanīju, ka čapteri tur točna ir iekšā. Par menjūziem nezinu.

 

Par to VIDEO_TS.IFO man arī ir skaidrs, ka to vajag. Tikai - kā to uztaisīt? Ar IFOEdit kaut kā nesanāca. Varbūt rokas par līkām. Varbūt man pārsaukt visus vts_01_xx par VIDEO_TS? Bet tas jau arī nestrādās, ne?

 

bump

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest indipuk

Jēga? Būs atpakaļ pilnvērtīgs DVD.

Kāds vēl pilnvērtīgs DVD? Tas kas jau ir sakompresēts ar DivX nekad neatgūs savu oriģinālo DVD kvalitāti. Vienīgā jēga ir DivXus konvertēt uz DVD ir tad ja ir kāds aizvēsturisks playeris kas lasa tikai DVD. Nesaprotu gan jēgu tādu vēl turēt, ja jaunu DivX playeri var dabūt pa 40 Ls.

Link to comment
Share on other sites

aizvēsturisks playeris kas lasa tikai DVD

Atvaino, bet šādi playeri nebūt nav aizvēsturiski! Dārgā gala aparāti lasa tikai DVD, cilvēki kas šādus lieto neskatās DivX jo kvalitāte ir shit. Mans 2 gadus atpakaļ pirktais playeris arī nelasa DivX un man arī to nevajag.

 

Atbildot autoram - ar Nero var saveidot visu ko vajag, vienīgi ja veca Nero versija, tad vēlams apgreidoties.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Nero vision express, Roxio 7 vai 7.5. Ar šitiem var mēģināt. Tikai jārakājas kas kur un kā.

Vel vari meklēt atbildes RU forumos, piemēram netlab.e2k.ru :roll:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...