Jump to content

C2D


Guest Ramblers
 Share

Recommended Posts

Sveicināti kamerādi!

Par cik minimālākajām naudiņām var nopirk compi ar C2D? Visi te saka, ka tagad pērkot jaunu kompi nav jēgas ņemt neko citu, bet vai reāli tā ir?

es te atradu vien akantora piedāvājumu - vi_kan_ds laikam saucās un šamējiem tur ir tāds konfigs par 300 Latju naudiņām:

 

ASRock 775Dual-VSTA VIAPT880Ultra/1066FSB/PCI-E x16/8xAGP/4xPCI/4xDualDDR2-667/2xDualDDR400, 2xATA/2xSATA,RAID 0,1,JBOD/ 8-ch HD sound wHDMI_SPDIF, LAN, ATX, supporting Conroe, Presler and Cedar Mill processors, Windows Vista™ Premium Logo Hardware Ready

 

Intel E6300 Core 2 Duo LGA775 1.86/1066FSB/2MB BX80557E6300

 

Apogee 512MB DDR PC3200 DDR400

 

Asus EN6200LE TC256/TD/64M , 6200LE/Effective Memory 256MB/Video memory 64MB/PCI-E/TV-OUT/DVI Engine 350MHz/Memory 500MHz/RAMDAC 400Mhz

 

ExcelStor ESJ8160CR 160GB/7200/8MB/8.5ms/ATA133

 

300w ATX CASE acc

 

SAMSUNG DVD-/+RW 18x Black IDE Dual SH-S182D/BEBE

 

Ko sakat par šo?

Detaļu ražotājfirmas gan tādas neko neizsakošas.

Un ko nozīmē video kartēm tie burtiņi - , Le, Gs, gt

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

skalji neizteikshos .... labaak pasaki, kam dators buus domaats un cik ir naudas ....un tad var domaat taalaak ...Taveejaa kompletaacija galiigi neiet kopaa .... RAMs TA IR DDR !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ramblers

Tā nav mana komplektācija tā ir standarta komplektācija?

a kas vainas ramam?

Jā, tagad tur nav vairs tāda, pirms laika bija:

bet pie ekspert līmenja ir parādījušies citi ar C2D

Varebūt kāds var ievērtēt tos

 

Kšpēc skaļi neizteiksies - sūdīgs kantoris?

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Norm konf s775 buutu apm taads

 

Mobo ~ 70Ls

Ram value DDR2 667 vai 800MHz 2x512 ~ 80

CPU E6300 vai E4300 ~120

VGA kaada X1950Pro ~ 130

HDD SATA 2 nu cik lielu vajag ar 160GB iesaakumam pietiktu ~45

PSU kaads FSP 400W ~ 25

Korpuss peec izveeles ~ 20

 

sareekjini cik sanaak kopaa

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Palēti gan sola. Videokarte tajā komplektā nu ļoti vāja tomēr. Man tādu pazīstamais Sempronam pielika un pat tad jūt, ka slikta, kuru nu vēl, ja grib izmantot C2D iespējas, piemēram, spēlēs.

 

Ar burtiem GeForcim ir tā - LE - laikam Low Edition (apgrieztas kartes, vājākas jaudā), GS un GT - vidējā līmeņa kartes, bet gadās arī, ka ar šiem burtiem dod augstāko līmeni. Augstākajam līmeni parasti - GTS un GTX.

 

Te arī var palasīties par GeForce platēm: http://en.wikipedia.org/wiki/Geforce

Link to comment
Share on other sites

Guest Ramblers

nu nafig - maksāt piecus soķus fig sazin par ko.

tikai nesaprotu visas šitās runas par C2D - afigenno kruta, bla, bla, bla - pārējais viss ir sūds

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

a nafi vispaar pirkt kompi? ja pat nevari pateikt ko tu ar vinju dariisi? es tev pateicu normaalas sist cenas uz C2D, taalaak domaa pats ... vai tev vispaar to vajag, jo nav jeegas njemt C2D, 512RAM 6200Le videokarti .....

 

muahha ... http://www.vikands.lv/ekspert_datori.php3 ekspertliimenja datori :mrgreen:

 

kjer cilveekus uz megabaitiem VGA 512MB wow .... a ieliek vienu no shvakaakajaam VGA, bet za to 512 MB .... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rambler, ir vērts maksāt 500 Ls fig zin par ko, jo iegūsti preces no normāliem ražotājiem. Pašam pirmais kompis bija no Vikanda. Varu uzreiz tev pateikt, ka tur tiek salikts viss vislētākāis, ko var dabūt, pie tam lēts un kvalitatīvs pats zini neiet kopā. Man pēc dažiem mēnešiem sadega PSU, laboja man kādas 2 nedēļas... Notiekti grūti bija paņemt skrūvgirezni, atskrūvēt un nomainīt. Bet varbūt viņiem tur tik daudz ko labot, ka tiešām ar divām nedēļām knapi pietiek. Nākošais gadījums - man viens draugs ir, vienmēr nopērk visu lētāko, kā rezultāta, pirms pusotra gada viņš nopirka no Vikanda kompi ar Soc.A proci, hvz, kur Vikands tādus izrāva... Kompis noplīsa, garantija jau beigusies (1 gads)... Protams, tur bija Asrock mega mātes plate. Nu neko, nopirka jaunu Asrock dēli, pēc mēneša arī šis noplīsa. Beigās šis paņēma jaunu MSI mātes dēli un jaunu Intel proci. Nu, ja tu gribi gemoroju, tad droši pērc lētāko, kaut gan mans tev ieteikums, neesi žmoga, bik piemet un guli mierīgi, kā saka, skopais maksā divreiz (bāc, nu šis toč par manu draugu).

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

pilniigi piekriitu .... luuk reaals piemeers no dziives, ka uz kvalitatiivu baroshanas bloku un labu (gan razhotaaja zinjaa, gan parametru zinjaa) maatesplati nedriikst taupiit ..... taados kaktu kantoros var pirkt tikai detaljas atseviskji, ja zin ko vajag un ko peerc ....

 

P.S. par to gada garantiju .... tas gan ir pilniigs sviests, ir tikai atseviskji gadiijumi, ka datortehnikai ir gada garantija, peec muusu likumdoshanas visaam preceem garantijai jaabuut diviem gadiem ....

Link to comment
Share on other sites

Par likudošanu nestrīdēšos, bet zinu, ka arī manam datoram no Vikanda bija gada garantija (-; Varbūt Vikandam ir sava likumdošana... Varbūt viņi faktiski ķer uz muļķi, nu nezin cilvēks cik jābūt garantijai, šie i saka- gads. Paskat, kā šiem izcelts, ka portatīvajiem garantija ir 2 gadi... ar pasvītrojumu, trekniem burtiem un trīs izsaukuma zīmēm (-;

Labots:

Psc, lūk ko nozīmē neizgulēšanās: izsaukuma zīmi ar domuzīmi sajaukt, jāiet kafija iedzert (-;

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Likumdoshana visiem vienaada, tikai daudzi shaadi kaktu kantori cilveekus kjer uz mulkji, bet atliek tikai iemineeties par Pateereetaaju tiesiibu aizsardziibas centru vai Pateereetaaju tiesiibu aizsardziibas likumu, kaa parasti attieksme mainaas un garantija visam no gada paardop par 2 gadiem .... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

nu nafig - maksāt piecus soķus fig sazin par ko

Ja negribi maksāt - nemaksā un sēdi uz sava vecā kompja vai salasi no lietotām daļām kādu A64 kasti - par 200 lošiem labu labā sanāk. Ietaupītos trīs simtus varēsi mierīgu sirdi nodzert...

Link to comment
Share on other sites

Guest Ramblers

a nafi vispaar pirkt kompi? ja pat nevari pateikt ko tu ar vinju dariisi? es tev pateicu normaalas sist cenas uz C2D, taalaak domaa pats ... vai tev vispaar to vajag, jo nav jeegas njemt C2D un 6200Le videokarti .....

 

Nu bet redzi no otras puses, tu nezinot ko es ar viņu darīšu, man piedāvā kaut kādu komplektāciju nosaucot pato par normālu. Es prasu viedokli un ja tu saki, ka tas viss izskatās pēec sūda.

Kompi vajag nedaudz audio/video rediģēšanai, lai pavilktu kādu 3d zīmēšanas tūli un vecām spēlēm:)

Link to comment
Share on other sites

Es mēģināšu atbildēt, kapēc C2D ir labs pārējies sūdi!

 

C2D īpaši E6400 un E6300 modeļiem ir vislabākā price performance attiecība

 

Pirms pāris dienām nopirku C2D, taču pirmstam lūrēju testus u.t.t. vai tiešām C2D ir labākais. Secināju, ka jā, lai dabūtu viernādu jaudu AMD kā C2D (155Ls) AMD ir jāpērk par vismaz 180Ls, tapēc C2D ir labāks.

 

Tagad tiešām vislabākais variants ir C2D procis, AMD stāv tagad maliņā.

 

Un runājot par māti. Jāņem vismaz par 60-70Ls

Runājot par RAM ieteiktu ņemt GOODRAM 1GB (labs,lēts) nekādus 512 MB.

VGA (cik paliek naudas)

PSU (nu vismaz pa 30Ls) pats paņēmu termaltake pa 35Ls Voltāžas tuvu ideālām:)

Link to comment
Share on other sites

Parasti C2D iesaka dēļ augstā OC potenciāla - E6400 procis ar saviem 2.13 GHz stock ikdienā easy iet 3.2-3.6 GHz zem labas gaisa dzeses - tātad +50-70% skaitļošanas jaudas bez maksas. Šāds OC ietekmē arī tādu lietu kā video kodēšana. Ja ar stock Canopus ProCoder v2.03 strādā, piemēram, 0.85 x realtime uz katru kodolu (paralēli kodējas divi strīmi), tad OC uz 3.6 GHz tam pašam video materiālam dod ārā 1.2 x realtime uz katru kodolu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ramblers

Nedomāju savu compīti OC vai katru trešo mēnesi upgrade taisīt.

Tāpēc jau man ir neskaidrība - vai skatīties uz C2D vai meklēt kaut ko piezemētāku, ne tik dārgu

Link to comment
Share on other sites

un es varu piedāvāt lētu plati uz kā uzlikt E4300.

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary
Nedomāju savu compīti OC vai katru trešo mēnesi upgrade taisīt.

nu lai nevajadzeetu katru tresho meenesi taisiit upgrade panjem vienreiz normaalu kompi un miers ... kaut to pashu C2D .... tev jau teica, ka tas shobriid ir optimaalaakais price/performance variants .....

Link to comment
Share on other sites

Minētā komplektācija no vik[and]s.lv (autoram) ir pretrunā ar mērķi!

Izskaidrojiet lūdzu: Kāda jēga pirkt Core2Duo kopā ar GF6200LE??? Da pilnīgs sviests un marazms! Šito izlasot, pārējie datorveikali zina, kā nevajag komplektēt. Ok, pieņemu, ka idiots atnāk uz bodi un pasaka, ka man vajag tieši šādu hardware kombināciju, bet, ja es būtu pārdevēja vietā, silti ieteiktu to neizvēlēties, jo tas ir viņa pienākums.

Otrs aspekts. Nafig dual DDR/DDR2 atbilstošai mammai spraust ribās single DDR400??

Trešais: pēc dotā apraksta video (no 64Mb..256Mb) ož pēc pēc integrētās VGA.

Kur prātiņš tādu brīnumu saļipināt??

Visu cieņu!

 

EDIT:

P.S. Aizdomas par sabotāžu: Ramblera k-gs (autors) ir salasījis komponentes no saraksta. Salicis pats savu dream-machine!! :DDD

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Sanchus, ne tik kritiski. Var gadīties arī, ka cilvēkam pietiek naudas C2D un labai platei. Vēlāk viņš piepirks lielu cieto un normālu video. Tādā gadījumā 6200 var būt pat optimālais pagaidu variants - nav galīgs sūds un maksā arī maz. Tiesa, cita runa ir to saukt par eksperta līmeņa (vai kā nu tur bija) datoru, bet izveidot pašam šādu komplektāciju nesaskatu jebko muļķīgu, ja finanse neatļauj ņemt labāku.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ramblers

Sancho!

Sabotējies uz nebēdu, cepies karies vai ieskrienies:)

man tev nekas nav jāpierāda.

Pagājušo nedēļu viņu mājas lapā tāds konfigs tik tiešām bija, postu ieliku šodien tāpēc, ka gaidīju meilu no viņiem, lai uzraksta pilnīgu configu ar viesiem ražotājiem.

Un tā arī ne viens no šeit esošajiem atbildēja, vai manām vajadzībā ir nepieciešams C2D vai nē:)

Veiksmi kungi!!!!

Link to comment
Share on other sites

Neviens Tev Ramblera k-gs neatbildēs, vai Tev vajadzīgs šāds dators, ja neesi nosaucis, kādiem mērķiem tas tiks lietots, iepriekš minētais skanēja nepārliecinoši.

Dators kā jau dators: ducinās, gaiņās putekļus... Pieņemsim, ka multimedijām ar potenciālu uz apgreidiem ir labu labais (kā šeit minēts). Gadījumā, ja ir plānos to vēlāk uzlabot, tad ņem ciet...

EDIT:

Izskatās, ka Tev Ramblera k-gs šobrīd acis aizsmērējušās ar vienu vienīgu C2D.

Link to comment
Share on other sites

Kompi vajag nedaudz audio/video rediģēšanai, lai pavilktu kādu 3d zīmēšanas tūli un vecām spēlēm
salasi no lietotām daļām kādu A64 kasti - par 200 lošiem labu labā sanāk. Ietaupītos trīs simtus varēsi mierīgu sirdi nodzert...

Un tā arī ne viens no šeit esošajiem atbildēja, vai manām vajadzībā ir nepieciešams C2D vai nē

Nu, tad kā ir - nederēja šāda atbilde? Pats tu, vecīt, nezini, ko gribi...

Link to comment
Share on other sites

Guest Ramblers

Sancho!

Man liekas tu esi nedaudz galvā sists, atvaino par izteicienu.

Kas tev skan nepārliecinoši, manis pieminētie pielietojumi veidi? Cik tev ir gadi 13?

Kunz - nu nevaru es salasīt no daļām pac, nav skillu

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Ramblers - patiesībā tas iznāktu daudz izdevīgāks variants, ja salasa pa daļām. Pats pāris kastes esmu lasījis - sanāk vidēji par 20% lētāk, ja ir pacietība skraidīt un meklēt pa dažādiem datoru veikaliem. A par salikšanu - gan jau ir Tev kāds pazīstamais, kas māk salikt. Ja ne, tad varu ar kādu ieteikt, kas pa lēto saliks kopā.

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Kunz - nu nevaru es salasīt no daļām pac, nav skillu

 

pasaki cik naudu esi gatavs izlikt uz kompi ...... un tad taalaak var skatiities .... vai atmet man PM, tad kaut ko izdomaas ...... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mans bračka nošancēja vienu brīdi Gerkenā, tad man arī tapa skaidrs, kā var likt 3 mēnešu, pusgada un gada garantijas... Izrādās, ka prece uz pavadzīmes tiek ievesta kā defektīva, lietota vai nestandarta... Bet tie ekspertu līmeņa datori gan Vikandam ir uberkruti :cool::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nu taisnība gan ir, ka nevajag ņemt nesabalansētu datoru. Ja vēlies C2D - rēķinies ar kādiem Ls 500. It kā jau daudz, toties par to naudu iegūsi spēcīgu kasti un kādu laiku par apgreidiem varēsi nedomāt.

 

Ja gribās izdod 300 - 350 Ls, ņem kaut ko no šiem:

http://www.m79.lv/datori/list?pcgroup=3

 

Tikai jamiem baroklis jāņem kāds FSP 400W un RAMu derētu uz 1 GB pacelt.

 

Kopumā gan mans viedoklis - nav jēgas ņemt lētus datorus. ja ņem, tad ņem kārtīgu, lai pēc gada nav jāattopas, ka neko nevar apgreidot :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry par offtopic, bet shamos EXPERT limenja datorus varetu likt Joku sadalja ar visu "Duall" DDR un "Duall Layer DVD :mrgreen::mrgreen:

 

par temu, nu nebus tev jegas no C2D ar integreto video un DDR 512 atminju :), pakraj naudinju vai ari izvelies ko no single core CPU ka jau te piemineja kadu Athlon par 200~ls var savakt labu labo.

Link to comment
Share on other sites

Guest zudushais

Nu nezinu, nezinu, bet tas kantoris ir tik apšabāms cik vien var būt. Cenas laikam tur ir lieliskas, bet serviss/apkalpošana.... Līdzbraucēja lomā esmu tur bijis un patiešām gribēju ātrāk ārā no turienes tikt :mrgreen: Bet var jau būt, ka kļūdos un viņi ir lieliski. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ramblers

nu naudiņa 300 -350, bet vairāk par 350 gan nekādā gadījumā netaisos tērēties

Link to comment
Share on other sites

Guest Ramblers

Es laikam te esmu visus jau zadalbal...:)

Gribās jaunu, smuku kompīti, ar garantijām, un vēlams no kāda kantora, kas ar to nodarbojas (ar pc salikšanu, tirdzniecību)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...