Jump to content

Kaads ir pirmais iespaids kad uzliek linux?


Guest
 Share

Recommended Posts

Man jau pietika ar to, ka CD nevar ierakstīt bez admiņa tiesībām. Arī spēlītēm es tagad taisu šortkatus, kas ļauj norādīt izmantojamo jūzeri. Svieksts kaut kāds.

Link to comment
Share on other sites

Guest wadims

he he :) Pirmais iespaids (lietoju LIVE disku) suudiigs, jo CD paliek CD - leens! Tad megjinaaju uzlikt Mandrake 10 (nu jau kaadu laicinju atpakalj), nochakareejaas setups, kaa rezultaataa uzspiedu reset: HDD info veejaa! Chortos veel joprojaam! Bet doma chakareet LINUX ir joprojaam, jaazin ko te tauta havo!

Link to comment
Share on other sites

riit man buus liela diena.

pirmo reizi kaut ko ar linuxu dariisu.

sobriid kacaaju mandrake 10

Link to comment
Share on other sites

Man jau pietika ar to' date=' ka CD nevar ierakstīt bez admiņa tiesībām. Arī spēlītēm es tagad taisu šortkatus, kas ļauj norādīt izmantojamo jūzeri. Svieksts kaut kāds.[/quote']

 

to cd burnoshanu

Ja nero taad prieksh jamaa ir speciaals utilis ar kuru var uzlikt vai diskus sakstiis visi vai nero grupas biedri vai admini...

taa ir nero fiicha.

pa integreeto heraaciju nezinu.. tachu domaaju ka var ieliist uuberdraudziigaas OS gpedit.msc un paburties...

 

Starpcitu arii fakts ka lietotaajam pec ikonas ir jaaziilee kas tas pa failu.. nu marazms...

Antivrusi arii prieksh MS ir uuberkruti...

Ar usera permisijaam tev Symantec antivirus neupdeitosies...

Es gan iisti nezinu kaa laucinjaa akmens ir jaamet.

 

MS shits ir paarpildiits ar shitaadiem marazmiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest kaalis

mana pirmaa pieredze ar linux bija knoppix 3.4. viss itkaa straadaa bet tik leeeeni...

tad no 1-a choma dabuju mandrake10-community uz 4cd. un tad jau radaas patika arii kautko dariit. saaku chakareeties ar LV valodas atbalstu. tikmeer chakareeju kameer nospraaga taa ritiigi ka negribeeja vairs starteeties bet no kljuudam maacaas ;) (es laikam vel nee)

Link to comment
Share on other sites

smtp_serveris

Nu taa, pirmie iespaidi, visai diivaini ! Biju daudz maz licis Windows, cik nu daudz vinjsh nepiecieshams ir darba lietaas, reizi pa 1/2 gadu iiznaak to paarlikt. Uzliku virsuu Fedore Core 2, peec sava drauga ieteikuma, jo vinjsh agraak bija njeemies ar Red Hat un arii pashlaik serveris straadaa uz FC-2 bez probleemaam. Uzlikaas FC-2 it kaa bez probleemaam, kaut kas liidziigs M$, tikai taa kaa gribeeju visu aatri izdariit, gandriiz visas opcijas uzliku defaultaa, un liidz ar to man izdevaas "pazaudeet" Windows, taa kaa kad buus laiks padomaat, buus jaatgriezh arii Win pie dziiviibas, jo pietruukst lietojuma programmas, kas reaali zem Linux nav izdomaata, vismaz tajaa kvalitaatee kas man nepiecieshams, noteikti nee!

Pashlaik izmantoju tikai izklaideem (Internets, biki muuzika)

 

Taatad pirmie iespaidi par Linux :

 

1) Straadaa perfekti (deelj OS nav kaaries)

2) Visas iekaartas atpazina perfekti (printeris nav likts klaat)

3) Nezinu neko par paareejiem distributiiviem, taapeec liekas, ka daudz fiichas (programmas) vareetu buut daudz vieglaak uzinslaleejamas (JVM, MediaPlayer)

4) Ja ir kaadas probleemas ar hardware, tad droshi lieciet Linux un tas ir gandriiz kaa garants, ka aatri vien tiksiet skaidriibaa par to :-)

 

Ir doma savest savu kompiiti kaartiibaa, un daudz maz uzlabot savu statusu Linux pasaulee, no extra-teejkannas uz advanceetu teejkannu :)

 

Taa kaa dziivojos pilseetaa kuraa piedzimst veejsh (ja kaads veel nezina tad taa ir Liepaaja :D), tad buutu interesanti iepaziities ar advanceetiem Linux lietotaajiem kas dziivo tepat uz vietas, jo biezhi ir taadas elementaaras lietas, kas reaali nav tas pats kas Windows, un ne vienmeer komandrinda ir tik ljoti saprotama !

Link to comment
Share on other sites

Pirmie iespaidi par linux .. nepaaraak labi .. peec uzinstaleeshanas procesa , kura laikaa man uzdeva paaraak daudz jautaajumus, galvenaa probleema bija iemonteet FAT32 partiiciju taa lai to vareetu rakstiit arii juuzeri.. neizdevaas :]

Labaak pieturos pie sava fBSD jo to ir vieglaak uzinstaleet un neviens man nemeegina iebarot KDE(kaka desktop vairoments)

 

viss :]

Link to comment
Share on other sites

Fedora 2 ... protams tur bija daudz labu fiichu , kaa piemeeram yum , tomeer es uzskatu ka kompileejot progu uz savas kastiites taa tomeer darbojas aatraak. Bez tam man bsd kernelja paarkompileeshana liekas daudz saprotamaaka nekaa linux.

Link to comment
Share on other sites

Hmm .. veelreiz izlasiiju savu postu .. Aleksejs, kuraa mirklii es rakstiiju ka uz linux neko nevar kompileet? Bet par pieradumu ir taisniiba.

Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu te ir daudzi kuri nekad nebija lietojushi linux.

Intresee kaads tad bija pirmais iespaids?

 

Tikai un vienīgi pozitīvs it sevišķi jau ieraugot grafisko interfeisu. sevišķi ja vēl uzliek ka uzbraucot ar peli uz ikonas tā paliek 2 reizes lielāka

Link to comment
Share on other sites

To s : nevar noliegt, ka KDE , kurš (taa es sapratu no tava posta) ir grafiski labi noformots un nedaudz liidzinaas OSX gui, bet grafiskaas vides izveele ir katra pasha rokaas ..

MyGUI = fluxbox0.9.10 + iDesk + rox + gdesklet .. sanaak konfekte.

:]

Link to comment
Share on other sites

uzliku mandrake 10 ' date='bet ne ko nesapratu (nu ne gluzhi neko)

vienkaarshi esmu par stulbu prieksh linux.

tagad peec cilveeku ieteikuma meegjinaashu SUSE.

it kaa esot elementaars.

tik veel neesmu atradis kur lai novelk/nopeerk.

visu cienju Linux ,bet jaasaka kaaa ir - vienkaarsham majas lietotajam kas neiedziljinaas datoru pasaulee win ir piemeerotaaks.

IMHO[/quote']

ar sho pazinjoju ka esmu uzlicis uz sava datora SUSE 9.1 un esmu ljoooooti patiikami paarsteigts!

ljoti gaumiigs interfeiss,liidziigs win taapeec daudzko intuitiivi var saprast un atrast.

iesaku tiem kas grib pameegjinaat Linux ,bet ir darbojushies tikai uz win.

protams ka ir tumsha bilde kas kur un kaa ,bet es domaaju ka taa lieta ir labojama ...

Link to comment
Share on other sites

hehe

nesen sanaaca pa darba lietaam vienam MAC OS konfigureet email...

es pat biju izbriiniic.

Itkaa mac os es neparzin... tachu es nejutu iipashi skjirbus starop jebkuru citu.

MAC ir liidziigs linux.. tikai tad bik taakaa dataisiitaaks :)))

tachu bija intresanti ka tik ljoti ideologiski sveshaa OS jutios tik komfortabli.

Nokonfigureeju meilu bez prob :)

taaka netikai linux ir draudziiga :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...